Filmy i rozrywka

Komedie o trawce 10 komedii o paleniu trawki

Komedie o chwaście 10 komedii o paleniu chwastów . Komedie o chwaście , Filmy o marihuanie . Marijuana Movies . Najlepsze filmy o marihuanie .Oglądaj film

Pełno w nich głupich do granic możliwości niezrozumiałych żartów i scen (które jednak można zrozumieć w „innym” stanie) i oczywiście rozwalonych stawów. Oto dziesięć filmów, które są albo wszystkie o paleniu zioła lub mają marihuanę odgrywającą w nich znaczącą rolę.Filmy o marihuanie .

Let’s Smoke, Let’s See – komedie o trawce

Palmy, zobaczymy.

Bohaterami tej nieśmiesznej komedii z 2004 roku są dwaj różni kumple – spięty Harold i swobodny Kumar. Ich przygoda zaczyna się, gdy oboje rozbijają się w piątkową noc i dostają niesamowitej zachcianki na burgera z White Castle, który podczas dzikiej nocy zamienia się w nieosiągalną wizję. Oczywiście w drodze po burgera wpadają w wiele kłopotów, przeżywają kilka szalonych wydarzeń i spotykają po drodze dziwnych ludzi.

Pineapple Express – Komedie o trawie

Ananasowy Ekspres

Filmy o marihuanie .Film z 2008 roku, w którym wystąpił słynny duet komików Seth Rogen i James Franco szybko zyskał status kultowego. Dale to obibok, który większość dnia spędza na paleniu trawki, a Saul jest jego kumplem i dilerem. Jednak Dale pewnego dnia jest świadkiem morderstwa, ale oczywiście znowu jest dość wysoko, więc nie jest w stanie poradzić sobie z sytuacją i wpada w panikę. Mordercy zauważają go i tak rozpoczyna się szaleńczy pościg. Na miejscu zdarzenia pozostawiają jednak bardzo rzadki szczep marihuany znany jako Pineapple Express.

Samotnicy – komedie o trawie

Samotnicy

Filmy o marihuanie .W tym zestawieniu nie może oczywiście zabraknąć kultowego czeskiego filmu w reżyserii Davida Ondříčka z 2000 roku, który widział chyba każdy, a wielu nawet kilka razy. Komedia ta przedstawia historię siedmiu osób, z których najbardziej wyróżniającym się jest Jakub, stoner, który tak bardzo oddaje się roślinie, że kompletnie z niej wypada i odcina się od normalnego funkcjonowania. Film zdobył już sporą popularność ze względu na ilość uroczych żartów, świetne kreacje aktorskie Ivana Trojana i Jiriego Machacka oraz wysokiej jakości ścieżkę dźwiękową. Wielką zaletą filmu jest to, że po kilku obejrzeniach zawsze udaje mu się dostarczyć nowego pokarmu do przemyśleń, dlatego znajduje się w czołówce najlepszych filmów czeskiego kina7.

Horrory oparte na prawdziwych wydarzeniach 

Super High Me – komedia o marihuanie

Super High Me Komedie o ziołolecznictwie filmy o marihuanie

Ten komediowy dokument jest inspirowany filmem dokumentalnym Super Size Me z 2004 roku, który dotyczył przyrostu masy ciała w wyniku spożywania fast foodów. Super High Me z 2008 roku zgłębia jednak działanie marihuany. Komik Doug Benson przeprowadza eksperyment – idzie 30 dni bez środków odurzających, a następnie pali marihuanę codziennie, przez cały dzień, przez 30 dni. Przed i po eksperymencie przechodzi testy medyczne i psychologiczne, aby sprawdzić, co dzieje się z jego ciałem.

How High – Filmy o marihuanie

How High Comedies About Weed Movies About Marijuana

Dla głównej pary filmu z 2001 roku, granej przez raperów Redmana i Method Mana, palenie marihuany ma odwrotny efekt niż dla większości innych – podnosi ich IQ, pozwalając im przebić się przez Harvard.Komedie o chwaście . Problem pojawia się jednak, gdy kończą im się zapasy i muszą sobie pomóc, aby przetrwać w tej prestiżowej szkole – próbują palić wszystko, co wpadnie im w ręce.Filmy o marihuanie .

 

Half Baked –

Filmy o marihuanie

Half Baked Comedies o chwaście filmy o marihuanie

Komedie o chwaście . Również kultowa już stoner comedy z 1998 roku, film przedstawia przyjaciół Targooda, Scarface’a, Briana i Kenny’ego, których łączy jedna wspólna miłość – palenie marihuany i nie robienie nic poza tym. Komplikacje pojawiają się, gdy jeden z nich zostaje oskarżony o zamordowanie policyjnego konia i wtrącony do więzienia. Aby go uratować, jego przyjaciele zostają dilerami narkotyków. Raper Snoop Dog również robi małe cameo w filmie.

Up In Smoke –

Filmy o marihuanie

Up In Smoke Komedie o chwaście filmy o marihuanie

Ten film z 1978 roku był pionierem gatunku „stoner comedy”. Występują w nim legendarni Cheech i Chong jako para narkomanów, którzy mają wiele dziwnych przygód, w tym dziwaczną operację przemytu marihuany, ponieważ jest to ich jedyny bilet, aby wydostać się z Meksyku, gdzie zostali omyłkowo deportowani. Wątpliwe jest jednak, czy uda im się to, zanim wszystko się skończy.

Łysienie i jak mu przeciwdziałać , Wypadanie włosów u mężczyzn

The Big Lebowski

Komedie o trawie

The Big Lebowski Komedie o trawce filmy o marihuanie

Komedia o chwaście .Chociaż ten film z 1998 roku nie jest przede wszystkim o paleniu marihuany, Jeff „Dude” Lebowski jest przez wielu uważany za jedną z najlepszych „gołębich” postaci w historii kina. Podstarzały hipis spędza dni paląc jointy, pijąc White Russian i grając w kręgle, nie mając pracy. To wymarzone życie – do czasu, gdy ktoś defekuje na jego dywan. To arcydzieło braci Coen może nie ma większego sensu, ale to wciąż jedna z najbardziej kultowych komedii.

Piątek -.

Komedie o trawie

 

Piątek Komedie o chwaście filmy o marihuanie

W latach 90. raper Ice Cube był u szczytu popularności. Kiedy nie nagrywał udanych płyt, znajdował czas na napisanie scenariusza i zagranie głównej roli w filmie „Piątek” z 1995 roku. Gra młodego człowieka, który w czwartek został zwolniony z pracy, bo kradł kartony z magazynu. Budzi się w piątek rano i nadal nie ma pojęcia, że czeka go jeden z najdziwniejszych dni w życiu. Razem ze swoim kumplem i dilerem narkotyków Smokeyem siedzą i palą marihuanę, nawet taką, której nie powinni. Kiedy przychodzi do nich kontrahent „Wielkiego Robaka”, mają dziesięć godzin na zdobycie pieniędzy lub są martwi.

Oszołomiony i zdezorientowany

Dazed and Confused Komedie o chwaście filmy o marihuanie

Film świetnego reżysera Richarda Linklatera z 1993 roku to już klasyczna komedia. Przedstawia uczniów w ostatnim dniu szkoły w Teksasie, w maju 1976 roku. Pełno tu picia piwa, dużo palonych jointów i seksownych dziewczyn. Jednak nowoprzybyli chłopcy są maltretowani i poniżani fizycznie, podczas gdy dziewczynki spotykają się głównie z atakami słownymi i zawstydzaniem. W filmie aż roi się od młodych przyszłych gwiazd aktorstwa, takich jak Milla Jovovich, Ben Affleck, Matthew McConaughey czy Renée Zellweger. Komedie o chwaście.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button