Filmy i rozrywka

Doktor Strange W multiwersum szaleństwa online pl

Doctor Strange W Multiwersum Szaleństwa online pl. Zdjęcia główne rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku w Londynie pod roboczym tytułem Stellar Vortex, a autorem zdjęć jest John Mathieson. Mathieson nakręcił film za pomocą kamer Panavision DXL2 IMAX. Filmowanie zostało przesunięte z pierwotnej daty rozpoczęcia w maju 2020 roku z powodu. Olsen rozpoczęła kręcenie swoich scen 25. November,while filming back-to-back with WandaVision, and found it a strange transition from the series back to starring in an MCU film. Filmowanie odbyło się w Longcross Studios w Longcross, Surrey na początku grudnia.

 

Doktor Strange W multiwersum szaleństwa online pl

 

Doktor Strange W multiwersum szaleństwa online pl

 

McAdams wkrótce podpisała kontrakt na rolę Palmer, krótko przed. Jako Feige 10. 12 grudnia oficjalnie potwierdził jej udział wraz z Ejioforem, Wongiem i Gomez. Ujawnił również, że Gomez sportretuje America Chavez.Palmer powiedział. Marvel Studios próbował włączyć postać do MCU od dłuższego czasu,w tym wczesne plany włączenia jej do Spider-Man: No Way Home, i wiedzieli. Multiverse of Madness byłoby dobrym miejscem na jej wprowadzenie, gdyż jej zdolności są związane z multiversum. Współtwórca Chaveza, Joe Casey, nie otrzymał po tym fakcie wynagrodzenia za granie postaci w filmie. Odrzucił ofertę odszkodowania od Marvel Comics, którą określił jako „pittance”. W tym czasie Cumberbatch zaczął już kręcić swoje sceny po zakończeniu pracy nad No Way Home.

 

Doctor Strange 2022 online

 

Doctor Strange 2022 online

 

Olsen filmował przez trzy tygodnie, zanim pod koniec grudnia zwiększono ograniczenia i od 6. W Anglii ogłoszono kolejny lokaut na styczeń 2021 roku. Doctor Strange In A Multiverse of Madness online cz powiedział, że filmowanie zostało zawieszone w Wielkiej Brytanii. Filmowanie wznowiono w połowie marca, kiedy Cumberbatch powiedział, że są w połowie produkcji. Ejiofor zaczął wówczas kręcić swoje sceny w Londynie. 25. Marzec został nakręcony na parkingu Broomfield Hill w Richmond Park.

 

W kwietniu filmowanie odbywało się przez kilka tygodni w kościele Freemasons Church w centrum Londynu. 15. April Feige powiedziała, że są w ostatnim tygodniu kręcenia filmu. I od tego dnia do 17. Kwiecień został nakręcony w Burrow Hill Cider Farm w Somerset. Jett Klyne i Julian Hilliard, którzy w WandaVision sportretowali odpowiednio synów Maximoffa – Tommy’ego i Billy’ego. Podobno byli na sesji zdjęciowej na farmie i potwierdzili, że pojawią się w kwietniu 2022.Kiedy filmowanie zostało wznowione na początku 2021 roku, produkcja ucierpiała nie. Chociaż Cumberbatch musiał tymczasowo przerwać filmowanie po tym, jak był w bliskim kontakcie z członkiem produkcji. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

New Avengers 2022 

 

New Avengers 2022

 

Wielu aktorów w tym Olsen,Cumberbatch i Wong byli podekscytowani możliwością współpracy z Raimi. reżyser mógł wykorzystać w filmie swoje ulubione techniki kamerowe, takie jak użycie kamery i perspektywy do stworzenia poczucia niepokoju u widzów, a także zachęcał do improwizacji.

Doctor Strange W Multiwersum Szaleństwa online cz. Cumberbatch powiedział, że współpracował bardziej przy filmie niż przy swoich poprzednich występach w MCU, podczas których czuł, że jest „po prostu w drodze. „Olsen dodał, że zmierzali do „klimatu horroru”. Opisując film jako „szalony”, porównał go do filmów Evil Dead Raimiego z takimi aspektami gatunku horroru jak „ciągły strach”. Czuła, że będzie to „bardziej jak błyszczący Indiana Jones” i będzie mroczniejszy niż te filmy, dodając. Raimi próbował zrobić „najstraszniejszy film Marvela”. Doctor Strange W Multiverse of Madness online pl Nadzorca scenariusza Joe Beckett powiedział, że będzie mroczny,Wong nazwał scenariusz „trzeszczącym”, a Waldron opisał Multiverse of Madness jako powrót Raimiego do „dużych filmów superbohaterskich” z każdym aspektem filmu Sama Raimiego.

 

Film „Doctor Strange” w multiwersum szaleństwa 

 

Doctor Strange W multiwersum szaleństwa 

 

Kompozytor Doctor Strange Michael Giacchino miał powrócić na potrzeby sequela do października 2019 roku, kiedy to Derrickson został wyznaczony do reżyserii. Po tym jak Raimi przejął reżyserię, Danny Elfman został zatrudniony jako kompozytor; Elfman wcześniej współpracował z Raimi przy filmie Darkman (1990). Prosty plan (1998), Spider-Man (2002), Spider-Man 2 (2004) oraz Oz Wielki i Potężny (2013). Elfman powiedział, że odwoła się do tematu Doctora Strange’a autorstwa Giacchino, podobnie jak podczas pracy nad The Avengers (2012) korzystał z tematu Alana Silvestriego: W lutym 2021 roku Elfman rozpoczął pracę nad muzyką. Miał on zostać wykorzystany podczas kręcenia filmu, ale nad właściwą muzyką do sequela zacznie pracować dopiero za kilka miesięcy. W styczniu 2022 roku Elfman ujawnił, że pracuje ze swoim częstym współpracownikiem Stevem Bartkiem zdalnie przez Zoom, aby ukończyć muzykę, która obejmowała dyrygowanie orkiestrą. Severan online cz dubbing lub napisy 2022.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button