Filmy i rozrywka

Fantastic Beasts Sekret Dumbledore’a online cz dubbing 2022

Fantastic Beasts Dumbledore’s Secret online cz dubbing 2022 to koprodukcja brytyjska i amerykańska. Który jest sequelem filmu Fantastic Beasts: (2018). Trzecia odsłona serii filmowej Fantastic Beasts i jedenasta odsłona serii Wizarding World ogółem. W filmie występuje obsada zespołowa, w tym Eddie Redmayne. Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol, Callum Turner, Jessica Williams, Katherine Waterston i Mads Mikkelsen. Historia rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z The Crimes of Grindelwald i podąża za Albusem Dumbledore’em. Który przydziela do misji Newta Scamandera i jego sojuszników. Zabiera ich w samo serce armii mrocznego czarodzieja Gellerta Grindelwalda.

 

Fantastic Beasts Sekret Dumbledore’a online cz dubbing 2022

 

Fantastic Beasts Sekret Dumbledore'a online cz dubbing 2022

 

Zdjęcia główne miały się rozpocząć na początku 2020 roku, a filmowanie rozpoczęło się we wrześniu 2020 roku. Po komplikacjach  i ponownym obsadzeniu Johnny’ego Deppa przez Mikkelsena, premiera filmu została przesunięta na 15. Lipiec 2022 r. Aż w końcu ustawiła się na 8. kwietnia 2022 roku w Wielkiej Brytanii i 15. Kwiecień 2022 w Stanach Zjednoczonych w 3D i 2D. W przygotowaniu są dwa kolejne filmy z serii Fantastic Beasts.

 

Fantastic Beasts: Sekret Dumbledore’a

 

Fantastic Beasts Sekret Dumbledore'a

Historia rozgrywa się w latach 30. 20 lat. wiek. Prowadzi ona do zaangażowania świata czarodziejów w II wojnę światową, oprócz znanych już lokalizacji, w tym Brazylii. Stany Zjednoczone i Wielka Brytania zbadają również społeczności czarownic w Bhutanie, Niemczech i Chinach. Gdy potęga Grindelwalda gwałtownie rośnie, Albus Dumbledore powierza Newtowi Scamanderowi i jego przyjaciołom misję. Co doprowadzi do starcia z armią Grindelwalda i skłoni Dumbledore’a do refleksji. Jak długo pozostanie na uboczu w zbliżającej się wojnie.

 

Film 2022 Fantastic Beasts Sekret Dumbledore’a

 

Film 2022 Fantastic Beasts Sekret Dumbledore'a

 

W październiku 2014 roku Warner Bros. Pictures zapowiedziało, że film będzie „co najmniej” trylogią. Z trzecią częścią, która ma się ukazać 20. Listopad 2020 r. W lipcu 2016 roku reżyser David Yates potwierdził, że J. K. Rowling ma pomysły na scenariusz trzeciego filmu. W październiku 2016 roku ogłoszono. Franczyza filmowa Fantastic Beasts będzie składać się z pięciu filmów, a Eddie Redmayne powróci na wszystkie z nich. Do głównej roli Newt Scamander, a Rowling, David Heyman, Steve Kloves i Lionel Wigram zajmują się produkcją. Fantastic Beasts Dumbledore’s Secret online cz W listopadzie 2016 roku Yates ujawnił, że będzie reżyserował wszystkie pięć filmów.  Stwierdził: „Kocham robić filmy i mam świetny zespół, wszyscy są jak rodzina”.

 

Aktorzy Fantastic Beasts Sekret Dumbledore’a

 

 

W październiku 2018 roku Johnny Depp podpowiedział, że może powrócić do roli Gellerta Grindelwalda w trzecim filmie. Który ma rozpocząć filmowanie w połowie 2019 roku. W listopadzie 2019 roku Warner Bros. Fantastic Beasts Dumbledore’s Secret online cz. Wydała ona komunikat prasowy, w którym zapowiada, że akcja filmu będzie się rozgrywać w Brazylii. Produkcja rozpoczyna się wiosną 2020 roku i że Steve Kloves, który wcześniej pracował jako scenarzysta przy filmach o Harrym Potterze. Dołączył do projektu jako współtwórca scenariusza.

 

Nowość w 2022 r.

 

Nowość w 2022 r.

 

Na 7. 30 lutego 2019 roku ujawniono, że akcja filmu będzie osadzona w 30. 20 lat. wiek. Podjęcie opowieści doprowadzi do zaangażowania świata czarodziejów. Fantastic Beasts Dumbledore’s Secret online cz. Do II wojny światowej i oprócz wcześniej znanych miejsc, w tym Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zostaną zbadane. Także społeczności czarownic w Bhutanie, Niemczech i Chinach.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button