Filmy i rozrywka

Expendables 4 online cz dubbing lub napisy

Expendables 4 online cz dubbing lub napisy to amerykański film akcji w reżyserii Scotta Waugha. Scenariusz napisali wspólnie Spenser Cohen, Max Adams i John Joseph Connolly, na podstawie oryginalnego opowiadania Cohena. Jest to czwarta odsłona franczyzy The Expendables i sequel filmu The Expendables 3 (2014).

 

Expendables 4 online cz dubbing lub napisy

 

Expendables 4 online cz dubbing lub napisy

 

Sylvester Stallone, Jason Statham zagrają główne role. Dolph Lundgren i Randy Couture, którzy powtórzą swoje role z poprzednich filmów; Curtis „50 Cent” Jackson, Megan Fox, Andy Garcia również dołączą do obsady. Tony Jaa, Eddie Hall, Sheila Shah, Jacob Scipio, Levy Tran i Iko Uwais. Statham, Avi Lerner, Les Weldon, Yariv Lerner i Kevin King pełnią funkcję producentów. Premiera filmu planowana jest na 2022 rok przez Lionsgate.

 

Expendables 4 online

 

Expendables 4 online

 

W marcu 2014 roku Pierce Brosnan ogłosił, że osiągnął porozumienie z producentem Avi Lernerem, aby wystąpić w filmie The Expendables 4. W kwietniu tego samego roku Sylvester Stallone ujawnił, że Jack Nicholson był jego pierwszym wyborem do zagrania czarnego charakteru, jednocześnie wspominając, że był zainteresowany przekonaniem Clinta Eastwooda do udziału w produkcji. Do listopada tego samego roku ogłoszono, że projekt jest przygotowywany z zamiarem uzyskania oceny R.

 

Nowość w 2022 r.

 

Nowość w 2022 r.

 

W grudniu 2016 roku Stallone ogłosił, że czwarta odsłona będzie ostatnim filmem we franczyzie, ze wstępną datą premiery ustaloną na 2018 rok. Expendables 4 online cz Do marca 2017 roku Stallone opuścił projekt i franczyzę z powodu twórczych nieporozumień dotyczących scenariusza i kierunku serii sequeli. W styczniu 2018 roku, po wokalnym wsparciu ze strony innych członków obsady (w tym Arnolda Schwarzeneggera), Stallone ogłosił swój powrót do franczyzy postem na swoich mediach społecznościowych; potwierdził nowe wydarzenia dotyczące czwartego filmu. W marcu tego samego roku swój udział potwierdził Randy Couture.

 

Najlepszy film akcji

 

 

Najlepszy film akcji

W czerwcu 2020 roku Jean-Claude Van Damme wyraził zainteresowanie powrotem do franczyzy, po publicznym złożeniu swojego pomysłu na zagranie Claude’a Vilaina, brata swojego czarnego charakteru Jean Vilain z Expendables 4 online cz. W sierpniu 2020 roku Vértice Cine ogłosiło swój udział w filmie jako studio produkcyjne obok Lionsgate i Millennium Films. Ujawnili również, że Patrick Hughes powróci do franczyzy jako reżyser. W listopadzie 2020 roku prezes Millennium Media Jeffrey Greenstein powiedział, że studio kontynuuje prace nad The Expendables 4.

 

Expendables 4 online 

 

 

W sierpniu 2021 roku The Hollywood Reporter poinformował, że reżyserem filmu będzie Scott Waugh, który zastąpi Hughesa, a także, że Statham będzie pełnił funkcję producenta przy filmie. Około września 2021 roku do obsady filmu w nieujawnionej roli dołączył Andy García. Otóż w lipcu 2018 roku Gregory Poirier ogłosił swoją rolę jako scenarzysty. 

 

Obsada filmu „Expendables 4 

 

Obsada filmu The Expendables 4 .

 

W sierpniu 2021 roku podano, że zdjęcia główne rozpoczną się w październiku. 29. 20 września 2021 roku oficjalnie rozpoczęto kręcenie filmu. Expendables 4 online cz W październiku 2021 roku Stallone ogłosił na mediach społecznościowych, że zakończył kręcenie swoich scen do filmu. Potwierdził również, że The Expendables 4 będzie jego ostatnim występem jako Barney Ross, przy czym oczekuje się, że Statham przejmie serię po jego odejściu. W tym samym miesiącu do obsady dołączyli Sheila Shah, Jacob Scipio i Levy Tran w nieujawnionych rolach. W październiku 2021 roku do obsady filmu dołączył Iko Uwais jako główny antagonista.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button