Filmy i rozrywka

Ghostbusters Legacy online pl dubbing lub napisy

Ghostbusters Legacy online pl dubbing lub napisy to komedia nadprzyrodzona z 2021 roku w reżyserii Jasona Reitmana, który współtworzył scenariusz z Gilem Kenanem. W filmie występują Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace i Paul Rudd, a Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts i Sigourney Weaver odtwarzają swoje role z oryginalnych filmów.

 

Jest to sequel Ghostbusters (1984) i Ghostbusters II (1989), oba wyreżyserowane przez ojca Reitmana i producenta tego filmu, Ivana, i czwarty film z serii Ghostbusters ogólnie. Akcja rozgrywa się trzydzieści dwa lata po wydarzeniach z drugiego filmu, samotna matka i jej dwójka dzieci przeprowadzają się do małego miasteczka w Oklahomie, gdzie odkrywają swoje powiązania z oryginalnymi Pogromcami Duchów i sekretne dziedzictwo ich dziadka.

 

Ghostbusters Legacy online pl dubbing lub napisy

 

Ghostbusters Legacy online pl dubbing lub napisy

 

Trzeci film o pogromcach duchów był w różnych fazach rozwoju od czasu wydania Ghostbusters II w 1989 roku, ale rozwój został wstrzymany, ponieważ Murray odmówił zaangażowania się w projekt. Ghostbusters Legacy online cz dubbing lub napisy. Po śmierci członka obsady Harolda Ramisa w 2014 roku, Sony zamiast tego zrobiło napędzany przez kobiety reboot w reżyserii Paula Feiga, który trafił do kin w 2016 roku. Po tym jak film Feiga wywołał kontrowersje i stał się porażką kasową, [potrebná citácia] Jason Reitman założył sequel oryginalnych filmów.

 

Ghostbusters Legacy Movie 2022

 

Ghostbusters Legacy Movie 2022

 

Nowi aktorzy zostali ogłoszeni na lipiec 2019 roku, podczas gdy oryginalna obsada podpisała się dwa miesiące później. Ghostbusters Legacy Film 2022. Film jest pośmiertnie dedykowany Ramisowi i nawiązuje do niego w napisach końcowych. Filmowanie odbywało się od lipca do października 2019 roku.

 

Ghostbusters Legacy komedia przygodowa sci-fi

 

Trzydzieści dwa lata po powstrzymaniu despotycznego ducha Viggo, Pogromcy Duchów rozwiązują się po spadku aktywności nadprzyrodzonej w Nowym Jorku. Spuścizna po Ghostbusters przygodowa komedia sci-fi. Egon Spengler przeniósł się do Summerville w stanie Oklahoma, gdzie znajduje się przedsiębiorstwo górnicze kultysty Gozera, Ivo Shandora. Egon przechwytuje bestialskie stworzenie z jednej z kopalni, aby zwabić potężniejsze stworzenie do swojej farmy, aby je uwięzić. Kiedy pułapka się nie udaje, ucieka do wnętrza swojej farmy i ukrywa pułapkę na duchy w tajnej komorze znajdującej się pod podłogą salonu. Egon walczy z inną istotą podobną do swojego jeńca i doznaje śmiertelnego ataku serca.

 

Filmy o duchach

 

Callie, zrażona córka Egona, i jej dwoje dzieci, Trevor i Phoebe, zostają wyeksmitowani z mieszkania komunalnego i przenoszą się na farmę Egona, którą zapisuje Callie. Trevor poznaje miejscową dziewczynę, Lucky, i dostaje pracę w knajpie, w której pracuje. Filmy o duchach. Phoebe zapisuje się na letni kurs naukowy w miejscowym liceum. Jej nauczycielem jest ekscentryczny sejsmolog Gary Grooberson, z którym Callie później się umawia. Janine Melnitz informuje Callie, że Egon pozostawił ogromne długi, a dom i ziemia są bezwartościowe.

 

Ghostbusters Legacy pl napisy

 

Phoebe odkrywa, że dom jest nawiedzony i znajduje licznik PKE pod krzesłem Egona. Niewidzialny duch prowadzi ją do ukrytej pułapki na duchy, a Trevor znajduje zniszczony pojazd Ecto-1 i naprawia go. Ghostbusters legacy cz napisy. Lucky zabiera Trevora i jego przyjaciół do starego szybu kopalnianego, gdzie spotykają świecącą zjawę. Phoebe pokazuje pułapkę na duchy do jej nowego przyjaciela Podcasta, a Gary ujawnia, że jest aspirującym Ghostbuster i prowadzi własne dochodzenie na Summerville. Pomimo tego, że miasteczko nie leży w epicentrum, stale doświadcza dziwnych trzęsień ziemi, które według Gary’ego mają nadprzyrodzoną przyczynę. Gary, Phoebe, i Podcast manipulować pułapkę duchów, a bestialski stwór, który okazuje się być jednym z sługusów Gozera, Vinz Clortho klucz, ucieka do kopalni Shandor.

 

Ghostbusters Legacy film online

 

Ghostbusters Legacy film online

 

Phantom zabiera Phoebe do podziemnego legowiska, gdzie Egon miał swój sprzęt. Ghostbusters Legacy Movie Online. Kiedy uświadamia sobie, że duch jest jej dziadkiem, Phoebe naprawia proton pack Egona pod jego okiem. On i Podcast testują go następnego dnia, gdy napotykają Munchera, metalożernego ducha, ale Muncher początkowo wymyka się schwytaniu i ucieka do Summerville. Po Phoebe informuje Trevor, że są one potomkami Ghostbusters, trzy dzieci ścigać Muncher w Ecto-1 i skutecznie przechwycić go. Jednak policja aresztuje ich za przestępcze uszkodzenie mienia i konfiskuje ich Ecto-1 i inny sprzęt do oswajania duchów. Phoebe dzwoni na numer Pogromców Duchów i dociera do Raya Stantza; ten wyjaśnia, że Egon wierzył, że Gozer powróci, w co wątpili jego koledzy z zespołu. Egon ukradł wtedy samochód i sprzęt i przeniósł się do Summerville.

 

Film z duchem

 

Film z duchem

 

Trevor, Phoebe, Lucky i Podcast znajdują w kopalni świątynię poświęconą Gozerowi. Znajdują też Ivo Shandor (w zawieszonej animacji) i urządzenie, które Egon ustawił, aby powstrzymać ewentualną inwazję Gozera, którego próby ucieczki są źródłem trzęsień ziemi. Gary i Callie są opętani przez Vinza Clortho, lub innego ze sługusów Gozera, Zuul the Gatekeeper (istota bezpośrednio odpowiedzialna za śmierć Egona), i kierują się do kopalni Shandora.

 

Ciekawostki dotyczące filmu

 

Film o duchach. Klucz niszczy Egona system powstrzymywania, pozwalając Gozer manifestować i Shandor obudzić, ten ostatni następnie zabija pierwszego. Dzieci odkrywają plan Egona uwięzić Gozera i wejść do kopalni w ich starych garniturach Ghostbusters do przeprowadzenia go. Phoebe rozprasza Gozera i Podcast pułapek Zuul, uwalniając Callie i powodując formę Gozera osłabić. Uciekają z kopalni do gospodarstwa Egona i zwabić Gozera tam, ale pułapka nie powiedzie się i Gozer uwalnia Zuula. Zuul opętuje Lucky’ego, a Gozer odzyskuje przytomność.
Mobile home – wszystko o mobile home, porady i rodzaje.

 

Pogromcy duchów Aktorzy

 

Ray przybywa z Peterem Venkmanem i Winstonem Zeddemore, aby pomóc Spenglerom i ich przyjaciołom, ale Gozer obezwładnia ich, odłączając ich strumienie protonów. Ghostbusters Legacy Aktorzy. Phoebe walczy Gozer sam, a duch Egona materializuje się obok jego wnuczki, aby jej pomóc. Phoebe i Pogromcy Duchów zatrzymać Gozera, podczas gdy Trevor ładuje pułapkę z jego pakietu protonów i pułapki są uruchamiane, uwięzienie Gozera i jego sługusów wewnątrz. Egon godzi się z rodziną i przyjaciółmi przed zniknięciem w zaświatach. Po spotkaniu z rodziną Egona i innymi osobami, ocalali oryginalni Pogromcy Duchów wracają do Nowego Jorku z Ecto-1 i sprzętem. Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn: główni winowajcy.

 

Ghostbusters Legacy O filmie

 

W sekwencji w połowie filmu Venkman i Dana Barrett grają z kartami ESP Venkmana i maszyną szokową, podczas gdy sekwencja po filmie ujawnia, że Winston jest teraz bogatym członkiem rodziny, który wykorzystuje swoje zasoby do utrzymania nieruchomości Ghostbusters. Ghostbusters legacy o filmie. Miał Ecto-1 całkowicie odnowiony i umieścił go w ich starej remizie strażackiej i prawdopodobnie pomaga Callie finansowo. W końcowym ujęciu widać, że na ektodermie w remizie strażackiej miga światło ostrzegawcze.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button