Filmy i rozrywka

The Big Red Dog Clifford online cz dubbing lub napisy 2021

The Big Red Dog Clifford online cz dubbing lub napisy to przygodowy film komediowy z 2021 roku w reżyserii Walta Beckera, oparty na serii książek dla dzieci o tej samej nazwie autorstwa Normana Bridwella i z udziałem Jacka Whitehalla, Darby Camp, Tony’ego Hale’a, Sienny Guillory, Davida Alana Griera, Russella Wonga, Kenana Thompsona i Johna Cleese’a.

 

Wielki Czerwony Pies Clifford online cz dubbing lub napisy

 

Wielki Czerwony Pies Clifford online cz dubbing lub napisy

 

Film został wyświetlony bez zapowiedzi w dniu 26. Sierpień 2021 roku podczas imprezy CinemaCon 2021 w Los Angeles. Pierwotnie planowano premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2021 roku, a następnie premierę kinową w Stanach Zjednoczonych 17 września. We wrześniu, po tym jak Paramount Pictures odłożyło go na półkę. The Big Red Dog Clifford online cz dubbing lub napisy 2021. Jednak ostatecznie został ściągnięty z festiwalu, a data premiery znalazła się poza harmonogramem Paramountu. Ostatecznie film został wydany jednocześnie w kinach i cyfrowo na Paramount+ 10 w Stanach Zjednoczonych. Listopad 2021, zarabiając mieszane recenzje od krytyków i brutto 94 miliony dolarów na całym świecie przy budżecie 64 milionów dolarów. Trwają prace nad sequelem.

 

Bajka „Clifford the Big Red Dog” online

 

Bajka

 

Emily Elizabeth Howard jest licealistką mieszkającą z matką Maggie w Nowym Jorku. Jest regularnie zastraszana, ale znajduje pocieszenie w swoim jedynym przyjacielu, Owenie Yu. Maggie powierza ją opiece bezdomnego i nieodpowiedzialnego wuja Caseya przed wyjazdem w podróż służbową do Chicago. Filmy o łodziach : Top 10 filmów o łodziach.

 

Pan Bridwell, który prowadzi namiot ratunkowy dla zwierząt w karnawale, wprowadza Emily do małego czerwonego szczeniaka, który został zabrany od swojej rodziny przez spacerowiczów psów. Mówi jej, że szczeniak będzie rósł w zależności od tego, ile miłości otrzyma. Casey odmawia adopcji ze względu na to, że psy nie mogą przebywać w budynku mieszkalnym. Kiedy Emily wraca ze szkoły do domu, znajduje w plecaku szczeniaka i nadaje mu imię Clifford. Casey pozwala jej zatrzymać Clifforda tylko na jedną noc.

 

Duży czerwony pies Clifford online pl

 

Duży czerwony pies Clifford online pl

 

Następnego ranka Clifford urósł do ogromnych rozmiarów. Emily i Casey próbują ukryć go przed zarządcą budynku, panem Packardem. Próbują zabrać Clifforda do weterynarza, ale on goni i bawi się z człowiekiem w nadmuchiwanej bańce. Wieści o jego istnieniu szybko rozprzestrzeniają się w Internecie. The Big Red Dog Clifford online cz dubbing lub napisy 2021.  Po dowiedzeniu się od sekretarki weterynarza o przeszłych cudach Bridwella ze zwierzętami i ich właścicielami, Howardowie planują zdobyć informacje o miejscu jego pobytu. Kiedy Emily przynosi Cliffordowi lunch z kafeterii, Clifford ucieka z samochodu Casey’a i upokarza dręczyciela Florence’a, dając Emily przyjaciół, których zawsze chciała. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

 

Filmy 2021 online

 

Zac Tieran, właściciel firmy biotechnologicznej Lyfegro, odkrywa Clifforda w mediach społecznościowych. Okłamuje policję, że Clifford to jego pies, a oni go szukają. Po eksmisji z mieszkania, ścigani przez policję i ochronę Lyfegro, Emily i Casey znajdują schronienie w eleganckim mieszkaniu Owena. Casey mówi Emily, że może zatrzymać Clifforda, jeśli znajdą Bridwella i posłuchają jego rady. Jeśli nie będzie mógł jej pomóc, Clifford musi zostać wysłany do Szanghaju. Uciekają do szpitala, gdzie znajdują tylko puste łóżko Bridwella i pacjenta, który mówi im, że Bridwell zmarł. Clifford zostaje więc zabrany łodzią zaaranżowaną przez ojca Owena, a Emily żegna się ze łzami w oczach.

 

Wielki Czerwony Pies Clifford online za darmo

 

Następnego dnia Clifford zostaje schwytany przez pracowników Lyfegry na statku i wysłany do Lyfegry. Emily wkrótce dowiaduje się, że Bridwell nie umarł, więc ona i Casey próbują uratować Clifforda przed operacją w Lyfegre, z pomocą kilku przyjaciół z sąsiedztwa. Włamują się do rezydencji Lyfegro, ratują Clifforda i uciekają z nim w samochodzie Caseya.

 

Filmy online za darmo

 

Filmy online za darmo

 

Duży tłum gromadzi się w Central Parku, jak Emily rozpaczliwie prosi Bridwella o pomoc, a on mówi jej, że musi stanąć w obronie siebie i Clifford, i że bycie innym jest darem. Emily tłumaczy wszystkim, jak ważna jest miłość bez względu na różnice. Zac zmusza jednak policję do ustalenia, kto jest właścicielem Clifforda, sprawdzając wszczepiony mu chip identyfikacyjny. The Big Red Dog Clifford online cz dubbing lub napisy 2021.  Kiedy chip identyfikuje Emily jako prawowitego właściciela Clifforda, policja aresztuje Zaca i mówi mu, że grozi mu grzywna za kłamstwo. Emily, Casey i Maggie wracają do swojego mieszkania; Casey dostaje pracę jako dyrektor generalny w Scholastic, dzięki czemu Clifford staje się sławny.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button