Filmy i rozrywka

Encanto Wspaniały Świat online cz dubbing lub napisy

Encanto’s Wonderful World online cz dubbing lub napisy to amerykański komputerowo animowany muzyczny film fantasy z 2021 roku wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Jest około 60. film produkcji studyjnej w reżyserii Byrona Howarda i Jareda Busha, współreżyserowany przez Charise Castro Smith, wyprodukowany przez Clarka Spencera i Yvett Merino, z piosenkami napisanymi przez Lin-Manuela Mirandę.

 

Encanto Wspaniały Świat online cz dubbing lub napisy

 

Encanto Wspaniały Świat online cz dubbing lub napisy

 

W filmie występują Stephanie Beatriz, John Leguizamo, María Cecilia Botero, Diane Guerrero, Jessica Darrow, Angie Cepeda i Wilmer Valderrama. Encanto The Wonderful World online cz dubbing lub napisy. Historia osadzona jest w fantastycznej wersji Kolumbii i opowiada o Mirabel Madrigal. Młoda Kolumbijka radzi sobie z frustracją bycia jedynym członkiem swojej rodziny pozbawionym magicznych mocy. Która musi wyruszyć w podróż, aby uratować swoją rodzinę i ich dom, gdy ich magia grozi zniknięciem.

 

Encanto Magiczny Świat Online 

 

Encanto Magiczny Świat Online

 

Encanto opowiada o rodzinie Madrigalów, która mieszka w uroczym miasteczku w kolumbijskich górach. Każde dziecko oprócz jednego w ich magicznym domu zyskało unikalną zdolność. Na przykład siła lub zdolności lecznicze. Mirabel, jedyna zwykła Madrigal, dowiaduje się o tym. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Encanto Bajka 2021

 

Encanto Bajka 2021

 

W listopadzie 2016 roku Lin-Manuel Miranda ujawnił, że John Lasseter, ówczesny dyrektor kreatywny Walt Disney Animation Studios, rzucił pomysł na animowany projekt jemu i Byronowi Howardowi, gdy ten promował swoją poprzednią współpracę ze studiem. Film z 2016 roku Moana.Miranda powiedziała, że prace nad projektem zostały rozpoczęte.  Jest jednak w początkowej fazie rozwoju.

 

Encanto magiczny świat filmu Disneya

 

Encanto magiczny świat filmu Disneya

 

W dniu 29. 1 stycznia 2020 roku ogłoszono, że studia opracowują film animowany skupiający się na latynoskiej rodzinie. Howard i Jared Bush zostali ogłoszeni jako reżyserzy filmu. Bush był współtwórcą scenariusza do filmu.

 

W dniu 18. 6 czerwca 2020 roku ujawniono wstępny tytuł filmu, który brzmiał Encanto. Potwierdzono również, że projekt jest filmem. W którym brała udział Miranda, a podobno będzie o dziewczynie z magicznej rodziny. O ile wstępne doniesienia mówiły, że akcja filmu będzie się rozgrywać w Brazylii, o tyle Miranda 22. Czerwiec powiedział. W rzeczywistości jego akcja rozgrywać się będzie w Kolumbii. Tego samego dnia ogłoszono, że Charise Castro Smith będzie współtworzyć scenariusz i współreżyserować.

 

Disney online 

 

Na 10. W dniu 2020 grudnia projekt został oficjalnie potwierdzony na spotkaniu Disney Investor Day. Ciekawostki o Norwegii 25 fascynujących faktów o Norwegii.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button