Filmy i rozrywka

Home Alone 2 Zagubieni w Nowym Jorku online cz dabing

Home Alone 2 Zagubieni w Nowym Jorku online cz dubbing to amerykański film komediowy z 1992 roku w reżyserii Chrisa Columbusa, napisany i wyprodukowany przez Johna Hughesa. Jest to sequel filmu Home Alone (1990) i drugi film z serii Home Alone. 

 

Home Alone 2 Zagubieni w Nowym Jorku online cz dabing

 

Home Alone 2 Zagubieni w Nowym Jorku online cz dabing

 

Hughes ukończył pisanie filmu do lutego 1991 roku po podpisaniu umowy na sześć obrazów z 20th Century Fox. Home Alone 2 Zagubieni w Nowym Jorku online cz dabing. Powrót Culkina został potwierdzony w maju, a reszta obsady została sfinalizowana niedługo potem. Zdjęcia główne odbywały się od grudnia 1991 do maja 1992 roku i były realizowane w lokalizacjach w Illinois i Nowym Jorku, przede wszystkim w Rockefeller Center i oryginalnym World Trade Center. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Watch Home Alone 2 Lost in New York 

 

Oglądaj Home Alone 2 Zagubieni w Nowym Jorku 

 

 Krytycy dali mu mieszane recenzje.Watch Home Alone 2 Lost in New York. Film zarobił ponad 359 milionów dolarów na całym świecie, co uczyniło go trzecim najlepiej zarabiającym filmem 1992 roku po The Bodyguard i Aladdin. W 1997 roku do kin trafił samodzielny sequel z nową obsadą, Home Alone 3. Podobnie jak jego poprzednik, Home Alone 2: Zagubieni w Nowym Jorku zyskał silną kultową grupę odbiorców.

 

Home Alone 2 online

 

Home Alone 2 online

 

Rodzina McCallisterów ma spędzić święta w Miami i spotyka się w domu Petera i Kate w Chicago. Ich najmłodszy syn, Kevin, uważa Florydę za antytetyczną dla świąt z powodu braku choinek. Na szkolnej paradzie podczas solówki Kevina, jego brat Buzz bierze strzał na niego, a Kevin odwdzięcza się przebijając go, rujnując paradę. Home Alone 2 online cz dabing. Buzz przeprasza, co rodzina akceptuje, i beszta Kevina, mówiąc, że mści się za Buzza upokarzając go. Kevin obraża rodzinę za wiarę w kłamstwa brata i za spędzanie świąt w gorącym klimacie, i wycofuje się na strych, mówiąc, że chce mieć własne wakacje sam. Następnego dnia rodzina przypadkowo zasypia i spieszy się, by zdążyć na lot.

 

Film online z dubbingiem

 

Film online z dubbingiem

 

Na lotnisku Kevin traci z oczu swoją rodzinę i niechcący wsiada na pokład samolotu do Nowego Jorku z rzeczami ojca. Film online cz dubbing.  Po przyjeździe do miasta Kevin postanawia sprawdzić, co się dzieje. W Central Parku Kevin zostaje przestraszony przez surowo wyglądającą bezdomną kobietę, która opiekuje się gołębiami. Alone at Home online cz dubbing lub napisy.

 

Kevin idzie do hotelu Plaza i używa karty kredytowej Petera, aby się zameldować. Tymczasem mokrzy bandyci Harry i Marv przybyli do Nowego Jorku po niedawnej ucieczce z więzienia w Illinois. Natychmiast zaczynają szukać nowego celu do obrabowania.

 

film świąteczny online

 

film świąteczny online

 

W Wigilię Kevin odwiedza sklep z zabawkami, gdzie poznaje jego filantropijnego właściciela, pana Duncana. W dowód wdzięczności pan Duncan ofiarowuje Kevinowi w prezencie parę ceramicznych gołębi i instruuje go, by jednego z nich podarował innej osobie w geście wiecznej przyjaźni. Świąteczny film online. Po spotkaniu z Harrym i Marvem przed sklepem, Kevin biegnie z powrotem do Plazy. Portier rozmawia z Kevinem o karcie kredytowej, która została zgłoszona jako skradziona. Kevin ucieka z hotelu, ale Harry i Marv zastawiają na niego zasadzkę. Tuż przed ucieczką Kevina, chwalą się swoim planem zabicia go i włamują się do sklepu z zabawkami o północy.

 

Home Alone 2 Zagubiony w Nowym Jorku 

 

Wcześniej, po wylądowaniu w Miami, McCallisters odkrywają, że Kevin zaginął i składają raport policyjny. Po namierzeniu przez policję karty kredytowej, rodzina natychmiast leci do Nowego Jorku. Tymczasem Kevin udaje się do kamienicy swojego wuja, tylko po to, aby znaleźć ją pustą i w trakcie remontu. Home Alone 2 Zagubieni w Nowym Jorku. W Central Parku Kevin spotyka gołębia i ostatecznie zaprzyjaźnia się z nim. Idą do Carnegie Hall, gdzie on wyjaśnia, jak jej życie rozpadło się, gdy opuścił ją kochanek; Kevin zachęca ją do ponownego zaufania ludziom. Po rozważeniu jej rady, aby zrobić dobry uczynek, aby odpokutować za swoje występki, postanawia zatrzymać Harry’ego i Marv od okradania sklepu z zabawkami.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button