Filmy i rozrywka

Mimons 2 villain coming online cz dabing

Mimons 2 The Villain Comes Online cz dubbing to amerykański komputerowo animowany film komediowy. Który powstaje w wyniku iluminacji. Dystrybucja: Universal Pictures. Jest to sequel spin-offu prequela Minions (2015) i piąta odsłona franczyzy Despicable Me ogółem. Reżyseruje Kyle Baldo, a współreżyserują Brad Ableson i Jonathan del Val. Steve Carell jako Gru i Pierre Coffin jako Outlander powracają do filmu, wraz z Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, RZA, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Julie Andrews i Alan Arkin.

 

Mimons 2 villain coming online cz dabing

 

 

Mimons 2 villain coming online cz dabing

 

Mimons 2 villain coming online cz dubbing Premiera filmu odbędzie się 13. Czerwiec 2022 r. Zostanie on pokazany na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy, a jego premiera w kinach w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na styczeń. Lipiec przez Universal Pictures.

 

Historia rozgrywa się tuż po wydarzeniach z pierwszego filmu, tym razem w latach 70. lata ubiegłego wieku, a 12-letni Gru dorasta na przedmieściach. Gru jest fanem super grupy przestępczej znanej jako Latająca Szóstka i wykluwa plan. Jak stać się na tyle złym, by do nich dołączyć. Kiedy Vicious 6 zwolnić ich lidera, legendarny wojownik Wild Knuckles, Gru mówi, aby stać się ich najnowszym członkiem.

 

Mimoni 2 online

 

Mimoni 2 online

 

Nie skończy się to dobrze, a wszystko potem będzie jeszcze gorsze. Im Gru, z pomocą Kevina, Stuarta, Boba, Otto i innych Mimów, kradnie cenny kamień i nagle znajduje się w roli arcywroga szczytu zła. Mimons 2 villain nadchodzi online cz dubbing.  W biegu, Gru i Outsiders zwrócić się do nieprawdopodobnego źródła, Wild Knuckles sam, o poradę i dowiedzieć. Nawet ci źli potrzebują małej pomocy od przyjaciół.

 

Bajka dla dzieci

 

Bajka dla dzieci

 

Tego lata, z największej animowanej franczyzy w historii świata pochodzi opowieść o tym, jak największy superzłoczyńca świata po raz pierwszy spotkał swojego ikonicznego Outlandera. Stworzył najbardziej formalną ekipę w kinie i w The Outsiders zmierzył się z najbardziej niepowstrzymaną siłą przestępczą, jaką kiedykolwiek zgromadzono. I w tym filmie poznajemy Minionki i ich powstanie: The Rise of Gru. Najdroższe zegarki na świecie – 20 najdroższych zegarków.

 

Na długo przed tym, jak staje się mistrzem zła, Gru (nominowany do Oscara® Steve Carell) jest tylko 12-letnim chłopcem z przedmieść w latach 70. XX wieku. który planuje przejąć władzę nad światem ze swojej piwnicy.

 

Mimony film online

 

Mimony film online

 

Nie idzie mu najlepiej. Kiedy Gru krzyżuje ścieżki z Mimo, w tym Kevin, Stuart, Bob i Otto – nowy Mimo sportowy aparat na zęby i desperacka potrzeba zadowolenia – ta nieoczekiwana rodzina łączy siły. Razem budują swoje pierwsze legowiska, projektują pierwszą broń i próbują wykonać pierwsze misje. Piwo na włosy.

 

Kiedy niesławna supergrupa supervillainów, Złowieszcza Szóstka, obala swojego lidera – legendarnego wojownika sztuk walki Wild Knucklesa (zdobywca Nagrody Akademii® Alan Arkin) – Gru, ich najbardziej oddany fan, zostaje zwerbowany, by zostać ich najnowszym członkiem. Mimons 2 villain nadchodzi online cz dubbing. Złowroga szóstka nie jest zachwycona małym, niedoszłym złoczyńcą, ale wtedy Gru przechytrza (i rozwściecza) ich i nagle znajduje się w roli śmiertelnego wroga szczytu zła. Z Gru w biegu, poplecznicy próbują opanować sztukę kung fu, aby pomóc mu się uratować, a Gru odkrywa, że nawet źli ludzie potrzebują trochę pomocy od swoich przyjaciół.

 

Darmowy film online

 

Darmowy film online

 

Wyposażony w bardziej spektakularną akcję niż jakikolwiek inny film w historii Illumination, Minions jest wypełniony przewrotnym humorem, który jest typowy dla franczyzy: W tym filmie pojawia się ekscytująca nowa obsada, w tym Złowieszcza Szóstka: Taraji P. Henson jako chłodny i pewny siebie przywódca Belle Bottom, którego łańcuchowy pas podwaja się jako śmiertelna maczuga z kulą dyskotekową; Jean-Claude Van Damme jako nihilistyczny Jean Clawed, który jest uzbrojony w (dosłownie) gigantyczny robotyczny pazur; Lucy Lawless jako Nunchuck, którego tradycyjny habit zakonnicy kryje śmiertelnie niebezpieczną laskę mnicha; Dolph Lundgren jako szwedzki mistrz jazdy na rolkach Svengeance, który rozprawia się z wrogami kopnięciami z wrotek z kolcami; oraz Danny Trejo jako Stronghold, którego gigantyczne żelazne ręce są zarówno zagrożeniem dla innych, jak i ciężarem dla niego samego.

 

Mimons 2 The Villain Comes Online cz dabing free

 

Mimons 2 The Villain Comes Online cz dabing free

 

W filmie pojawi się również Russell Brand jako młody doktor Nefario. Ambitny szalony naukowiec – Michelle Yeoh jako Master Chow. Akupunkturzysta z szalonymi umiejętnościami kung-fu oraz laureatka Oscara Julie Andrews w roli szalenie pochłoniętej sobą mamy Gru.

 

Film Minionki, za którego sterami zasiądą oryginalni twórcy franczyzy: Na produkcji The Rise of Gru. W sprawę zaangażowany jest wizjonerski założyciel i prezes firmy Illumination, Chris Meledandri. Jego wieloletni współpracownicy Janet Healy i Chris Renaud. Reżyserem filmu jest powracający do franczyzy Kyle Balda (Despicable Me 3, Minionki). Mimons 2 villain nadchodzi online cz dubbing.  Współreżyserowane przez Brada Ablesona (The Simpsons) i Jonathana del Val (filmy The Secret Life of Pets), Minionki będą miały ikoniczny głos Pierre’a Coffina i zabójczą ścieżkę dźwiękową z lat 70. od lat jest pomysłem legendarnego, nagrodzonego Grammy producenta muzycznego Jacka Antonoffa.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button