Atrakcje

Modlitwa o pokój, 15 modlitw przeciwko wojnie

Modlitwa o pokój, 15 modlitw przeciwko wojnie. Uczyń swoje prośby o pokój znanymi Bogu z tymi modlitwami o pokój. Niech Bóg błogosławi Cię pokojem umysłu i ducha, gdy ufasz Mu w kwestii ochrony i pomyślności.

Zawsze, gdy przytłacza nas chaos i trudności życiowe, możemy zwrócić się do Boga w modlitwie o pokój i pocieszenie. Filipian 4:6 mówi: „Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim przez modlitwę i błaganie, z dziękczynieniem, przedstawiajcie Bogu wasze prośby.”

 

To jak możemy modlić się o pokój jest proste. Najpierw szczerze wyraź swoją wiarę i zaufanie do Boga jako swojego Pana i Zbawiciela. Następnie przedstaw Bogu swoją prośbę o pokój w jakimkolwiek osobistym sensie go potrzebujesz. Zebraliśmy zbiór historycznych i współczesnych modlitw o pokój, które możesz wykorzystać jako inspirację lub słowa przewodnie. Uzupełnij lub zmodyfikuj swoje słowa, jak to się ma do Twojego życia.

 

Jako istoty ludzkie jesteśmy ograniczeni w naszym postrzeganiu i rozumieniu świata, ale możemy ufać Bogu w Jego ochronę i dobrobyt. Pismo Święte mówi: „Zaufaj Panu z całego serca i nie opieraj się na własnym rozumie” (Prz 3,5).

 

Tutaj wymieniliśmy potężne modlitwy o pokój, które możesz wykorzystać, aby poprosić o komfort i pokój w swoim życiu. Niech te modlitwy przyniosą Ci spokój umysłu, ciała i duszy.

 

Modlitwa o pokój w obliczu pokusy paniki

 

Modlitwa o pokój, 15 modlitw przeciwko wojnie

 

 

Modlitwa o pokój. Ojcze Boże, wiem, że to normalne, że czasem znajdujemy się w otchłani strachu i zniechęcenia. Ale nie musimy tam zostawać. Dziś decydujemy się na to, by nasze spojrzenie skierować na Ciebie. I uświadamiamy sobie, że każda rzecz, za którą werbalizujemy naszą wdzięczność, jest jak kamień do wyjścia z dołka, w którym się znajdujemy. Dziękujemy Ci za dostarczenie nam Twoich ponadczasowych prawd, które pokazują nam wciąż na nowo, jak potężny jesteś zawsze. Mając Ciebie u boku, nie musimy się bać. W imię Jezusa, amen.

Krótka modlitwa przeciwko wojnie

 

Krótka modlitwa przeciwko wojnie

 

 

Panie, dziękuję Ci, że włożyłeś w moje życie swój niesamowity, potężny i ochronny pokój. Jestem wdzięczny, że umieściłeś go tak, że stoi u wejścia do mojego serca i umysłu i że kontroluje mój umysł i kontroluje moje życie. Ponieważ to, co jest we mnie, jest tym, co mnie kontroluje, wybieram, by pozwolić temu pokojowi wznieść się i zwyciężyć nade mną. Gdy ten pokój stanie u wrót mojego serca i umysłu, wiem, że uniemożliwi diabłu atak na moje emocje i nie pozwoli, by jego kłamstwa i oskarżenia przeniknęły do mojego umysłu! Dziękuję Ci, że kochasz mnie tak bardzo, że wprowadziłeś ten potężny pokój w moje życie! Modlę się o to w imię Jezusa!

 

Wyznaję, że jestem strzeżony i chroniony przez potężny pokój Boży, który działa w moim życiu. Wznosi się, aby opanować mój umysł; kontroluje moje myślenie i określa stan mojego życia oraz środowiska, w którym żyję i pracuję. Okoliczności, które mnie otaczają, nie mają na mnie wpływu, ponieważ ten nadprzyrodzony pokój stoi u wrót mojego umysłu i emocji i monitoruje wszystko, co próbuje do mnie dotrzeć. Ponieważ nie wstępuje we mnie żadne wzburzenie, lęk, panika czy zmartwienie, pozostaję wolny, spokojny i opanowany – nawet w trudnych sytuacjach, które w przeszłości by mnie zdenerwowały! Oświadczam to z wiarą w imię Jezusa!

 

Krótka modlitwa o pokój

 

Krótka modlitwa o pokój

 

 

Panie, przychodzę przed Ciebie gotowy wylać moje troski, lęki i obawy u Twoich stóp. Proszę i deklaruję Twoje obietnice błogosławieństwa pokoju i mocy nad moim życiem. Wprowadź do mojej duszy pokój, który przewyższa wszelkie światowe zrozumienie i uczyń mnie światłem dla innych, aby zobaczyli Twoją moc. Krótka modlitwa o pokój.

 

Panie, potrzebujemy Cię

 

Panie, potrzebujemy Cię

 

 

Drogi Boże, właśnie teraz potrzebujemy Twojego pokoju i prawdy, aby uspokoić nasze serca i ducha. Kiedy w środku nocy, po przebudzeniu, trafiamy na nasze palące potrzeby i zmartwienia, mogą wydawać się przytłaczające. Trzeba nam przypominać o Twojej nieustannej miłości, uzdrowieniu i łasce. Prosimy Cię, abyś otoczył nas swoją potężną mocą. – Debbie McDaniel

 

Modlitwa o pokój w duszy

 

Modlitwa o pokój w duszy

 

 

Wszechmogący Boże, błogosławimy Cię za nasze życie, wysławiamy Cię za Twoją obfitą łaskę i miłosierdzie, które otrzymujemy. Dziękujemy za lojalność, nawet jeśli my nie jesteśmy tak lojalni wobec Was. Panie Jezu, prosimy Cię, abyś dał nam wszechogarniający pokój w naszym umyśle, ciele, duszy i duchu. Chcemy, abyś uzdrowił i usunął wszystko, co powoduje stres, smutek i żal w naszym życiu.

 

Prosimy Cię, abyś prowadził naszą drogę przez życie i spraw, aby nasi wrogowie byli z nami w pokoju. Niech Twój pokój panuje w naszej rodzinie, w naszym miejscu pracy, w naszych firmach i we wszystkim, na co kładziemy ręce.

 

Niech Twoi aniołowie pokoju idą przed nami, gdy odchodzimy i pozostają u naszego boku, gdy wracamy. W imię Jezusa, amen. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Modlitwa o pokój od 11. wiek

 

Modlitwa o pokój od 11. wiek

 

 

Boże, pocieszenie wszystkich, którzy się smucą i zbawienie tych, którzy pokładają w Tobie swoją ufność, w tym konającym życiu daj nam pokój, o który pokornie prosimy, a w końcu przyjmij nas do wiecznej radości w Twojej obecności; przez naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

 

Za wolność od grzechu

 

Za wolność od grzechu

 

 

Panie, spójrz na nas miłosiernie i spraw, abyśmy wybrali drogę pokoju. Wybaw nas z niewoli grzechów, które nas trapią, abyśmy mogli osiągnąć mieszkanie w niebieskim Jeruzalem; przez Jezusa Chrystusa. Amen.

Daj nam pokój i spokój

 

Daj nam pokój i spokój

 

 

Panie Boże, daj nam swój pokój, bo zapewniłeś nam wszystko: pokój odpoczynku, pokój szabatu, który nie ma wieczoru; przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen. Krótka modlitwa o pokój.

 

Przyjęcie pokoju

 

 

Przyjęcie pokoju

 

Drogi Panie, pomóż mi pamiętać, że Ty jesteś Jahwe Shalom. Pomóż mi przestać próbować tworzyć pokój w moim życiu i zamiast tego biegnij do Ciebie, aby go otrzymać. Znasz wszystkie rzeczy, które mnie stresują, Panie. Czasami wydaje się to przytłaczające. Pomóż mi zaufać Ci bardziej, abym mógł być Ci bardziej posłuszny. Nie chcę się od Ciebie oddalać, jak to robili ludzie w czasach sędziów. Wierzę, że kiedy będę cię szukał, wszystko będzie dobrze. W imię Jezusa, amen.

 

Modlitwa o siłę

Panie, bądź naszym uświęcicielem i pasterzem. Umocnij nas i pomóż nam służyć Ci w całej łagodności ducha w naszej codziennej podróży życia z Tobą; przez Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Amen.

 

Daj nam wieczny pokój

Usłysz nas, Panie, i zmiłuj się nad nami w naszych kłopotach. Spraw nam duchową radość i obdarz nas wiecznym pokojem; przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen. Modlitwa o uzdrowienie ciała i duszy – Modlitwa z serca.

Modlitwa za zaginiony pokój

 

Modlitwa za zaginiony pokój

 

 

Ojcze Boże, moje serce jest pełne chaosu i zamętu. Czuję, że tonę w okolicznościach, a moje serce jest pełne strachu i zamętu. Bardzo potrzebuję siły i pokoju, który tylko Ty możesz mi dać. Właśnie teraz postanawiam spocząć w Tobie. W imię Jezusa, amen.

 

Modlitwa o cierpliwość i pokój

Boże, naucz nas, co to znaczy mieć wiarę w ciszy. Kiedy stajemy w obliczu prób przekraczających nasze zrozumienie, pomóż nam odnaleźć pokój. Pomóż mi być radosnym w nadziei, cierpliwym w ucisku i wiernym w modlitwie. Wszystko ustawiasz według swojego czasu. Przypomnij nam, abyśmy cierpliwie czekali i znaleźli pokój w Twoim planie.

 

Zaufanie Jezusowi Modlitwa o pokój

Drogi Ojcze, dziękuję Ci, że wzywasz mnie do zaufania Tobie w moich trudnych dniach. Duchu Święty, proszę pomóż mi skupić moje spojrzenie i umysł na Tobie – nie na mojej zdolności do radzenia sobie ze wszystkim z pomocą kofeiny. Pomóż mi złożyć moją ufność w Tobie, gdy z niecierpliwością oczekuję pokoju, który obiecałeś we mnie umieścić. Napełnij mnie swoją słodką spokojną obecnością, gdy śpiewam: „Jezu, Jezu, drogi Jezu, o łaskę, abym bardziej ufał Tobie”. Amen.

 

Bóg pokoju

Boże pokoju, zatrzymuję się teraz, aby Ci podziękować, nie tylko dlatego, że na to zasługujesz, ale dlatego, że tego potrzebuję! Gdy przedstawiam Ci teraz moje konkretne prośby, napełnij mój umysł długą, długą listą dużych i małych rzeczy, które są Twoimi doskonałymi darami dla mnie. Przede wszystkim dziękuję Ci za Twojego Syna, za to co dla mnie zrobił i że jestem w Nim! Amen.

 

Wersety biblijne o pokoju – modlitwa o pokój

Powiedziałem wam te rzeczy, abyście mieli we mnie pokój. Na świecie będziecie mieli ucisk. Ale zachowaj swoje serce, ja zwyciężyłem świat. ~ Jan 16:33
Niech teraz sam Pan pokoju da wam pokój w każdym czasie i w każdym kierunku. Niech Pan będzie z Wami wszystkimi. ~ 2 Tesaloniczan 3:16
Ty zachowujesz doskonały pokój dla tego, którego umysł jest utwierdzony w Tobie, ponieważ on ufa Tobie. ~ Isaiah 26:3
Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. ~ Mateusz 5:9
Jeśli to możliwe, na ile to od Ciebie zależy, żyj pokojowo ze wszystkimi. ~ Rzymian 12:18
A w sercach waszych niech panuje pokój Chrystusowy, do którego rzeczywiście zostaliście powołani w jednym ciele. I bądźcie wdzięczni. ~ Kolosan 3:15
Zrzućcie na niego wszystkie swoje troski, bo on troszczy się o was. ~ 1 Piotr 5:7

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button