Filmy i rozrywka

Smradi online pl dubbing lub napisy 2022

Stinkers online pl dubbing lub napisy 2022 to amerykański komputerowo animowany komediowy film kryminalny z 2022 roku. Został wyprodukowany przez DreamWorks Animation i dystrybuowany przez Universal Pictures. Film został wyreżyserowany przez Pierre’a Perifela (w jego debiucie fabularnym) na podstawie scenariusza Ethana Cohena i jest luźno oparty na serii książek dla dzieci o tym samym tytule autorstwa Aarona Blabeya. Wraz z Cohenem i Patrickiem Hughesem pełni funkcję producenta wykonawczego.

 

Smradi online pl dubbing lub napisy 2022

 

Smradi online pl dubbing lub napisy 2022

 

W filmie występują Sam Rockwell, Marc Maron, Anthony Ramos, Craig Robinson i Awkwafina jako grupa przestępczych pupili. Kiedy zostają przyłapani, udają, że próbują naprawić krzywdę jako wzorowi obywatele. Jednak ich lider, Pan Wilk, niespodziewanie stwierdza, że faktycznie kusi go zmiana zachowania. Chociaż nowy złoczyńca ma własne plany. Smradi online pl w rolach drugoplanowych występują również Richard Ayoade, Zazie Beetz, Lilly Singh i Alex Borstein.

 

Śmierdziele online 

 

Smradi online cz rozpoczął wyświetlanie w kinach na kilku rynkach międzynarodowych, od 16. Marzec 2022 w Izraelu. W Stanach Zjednoczonych ma trafić do kin 22. Kwiecień w formatach 2D i RealD 3D. Otrzymał on pozytywne recenzje od krytyków.

 

Bad Boys, gang przestępczych zwierząt kierowany przez zimnokrwistego Pana Wilka, znany jest z bezczelnych kradzieży przy jednoczesnym wymykaniu się władzom. Po gubernator Diana Foxington obraża je w telewizji na żywo, gang próbuje ukraść nagrodę od indyka filantrop profesor Rupert Marmalade IV. Wilk niechcący pomaga staruszce. Chciał ukraść i zostaje pochwalony za ten dobry uczynek, co prowadzi do tego, że Wilk się o tym dowiaduje. Jest wzruszony swoimi przewinieniami i mową Marmolady o dobroci. Podczas próby ucieczki gang zostaje odkryty i aresztowany.

 

Fairytale 2022 Strangers

 

Bajka 2022 Nieznajomi

 

Wolf przekonuje Marmalade, że lepiej spróbować naprawić, planując wykorzystać pretekst, aby spróbować ukraść nagrodę ponownie. Marmolada zaprasza Wilka i gang do swojego domu. Jego lekcje okazują się być frustrującą walką z nimi, którzy nie mogą wydawać się dostosować do koncepcji dobrego zachowania. W końcu pomysł Marmolady, aby wyruszyć na misję ratunkową, aby uratować laboratoryjne świnki morskie. Okazuje się, że jest to fiasko ze strony Pana Węża, który kusi ich jedzeniem świnek morskich.

Foxington postanawia odwołać eksperyment, ale ustępuje, gdy Wolf wyznaje. Jest zdesperowany, by zostać znienawidzonym za swój rodzaj. Foxington przyznaje, że go rozumie i wyznaje, że ma dla niego nadzieję. Wilk zastanawia się i stwierdza. Ratuje kota z drzewa, co Marmolada nagrywa i zamieszcza jako viral video. Powstały w ten sposób rozgłos zmieni publiczny wizerunek Villains. Cyniczny Snake podejrzewa bowiem, że traci kontakt ze swoim przyjacielem.

 

Nowa Baśń 

 

Kiedy planowana jest wielka gala z okazji święta, gang wyciąga nowy heist. Jednak Wolf nie może się zmusić do zrealizowania planu i zdradzenia nowo zdobytego zaufania. Światła gasną, a cenny meteoryt zostaje skradziony. A gang jest oskarżony o jej kradzież. Po aresztowaniu gangu, Marmolada spotyka się z nimi prywatnie i drwiąco wyjawia. Meteoryt został przez niego skradziony i to w przebraniu staruszki, którą Wilk wcześniej uratował. Manipulować gangiem i brać winę na siebie.

 

Stinkers online pl za darmo

 

Stinkers online pl za darmo

 

Rozgoryczony gang trafia do więzienia SCUM, gdzie Wolf tłumaczy swojemu gangowi, że nie chce już być przestępcą. Zostają uratowani przez znanego rywala przestępcy, Crimson Paw, który ujawnia się Foxington, sama zreformowana przestępca. Stinkers online cz Po dotarciu do bezpieczeństwa, gang oburzony dezawuuje Wolfa za zdradę, ale jest przerażony. Kiedy wracają do swojej kryjówki i znajdują ją całkowicie opróżnioną, ponieważ Wolf ujawnił jej lokalizację Foxingtonowi jako rekompensatę za jego zbrodnie. Gang jest tak zdesperowany, że Snake przekazuje swój ostatni dobytek dziecinnemu panu Shark, co uświadamia reszcie gangu, że mogą zmienić swoje zachowanie i pomóc Wolfowi, ale Snake zaprzecza, że stanowi to jakąkolwiek zmianę mentalności, zanim sam ich opuści.

 

Film przez Internet

 

Tymczasem Wolf i Foxington włamać się do domu Marmolada ukraść meteoryt, tylko być przechwycone przez Marmolada, który ujawnia, że Snake połączył się z nim i chwali się, jak planuje wykorzystać moc meteorytu do kontroli armii świnek morskich do worka miasta. Następnie jego poplecznicy próbują wykończyć duet. Zostają jednak uratowani przez resztę gangu. Razem, Foxington i gang przejmują meteoryt i próbują powstrzymać plan Marmolady. Ambulans online pl dubbing lub napisy 2022

 

Bezpłatnie przez internet

 

Bezpłatnie przez internet

 

W następującej po tym walce gangowi udaje się powstrzymać napady, a Wolf postanawia odzyskać Snake’a mimo jego zdrady. Podczas próby, Marmalade włącza Snake’a, a gang ryzykuje życie, by go uratować, targując się z Marmalade o jego bezpieczeństwo. Po uratowaniu Snake’a, gang udaremnia plan Marmelade’a i oddaje się w ręce władz. Marmolada próbuje wziąć kredyt na odzyskanie meteorytu, ale meteoryt okazuje się być przebrana lampa posadzona przez potajemnie umorzony Snake, który wykonuje masterstroke jego tajnego planu, aby pomóc Wolf niszcząc prawdziwy meteoryt i przechytrzyć zszokowany Marmolada. Foxingtonowi udaje się również wrobić Criminal Paw Paw, całkowicie niszcząc jego reputację i doprowadzając do jego aresztowania za popełnione zbrodnie.

Rok później gang zostaje zwolniony z więzienia dzięki dobremu zachowaniu. Łączą siły z Foxingtonem i rozpoczynają nową karierę jako pogromcy przestępczości. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button