Filmy i rozrywka

Nikt online nie ma dubbingu ani napisów

Nikt online pl dubbing to amerykańska komedia czarna z 2021 roku, film sensacyjny w reżyserii Ilya Naishuller i napisany przez Derek Kolstad. W filmie występują Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Aleksei Serebryakov, RZA, Michael Ironside, Colin Salmon i Christopher Lloyd. Film opowiada o mężczyźnie, który pomaga młodej kobiecie w autobusie, molestowanej przez gang gwałcicieli, a sam staje się celem ataku mściwego lorda narkotykowego. Wśród producentów filmu są Odenkirk i David Leitch.

 

Nikt online nie dubbinguje

 

Nikt online nie dubbinguje

 

26 marca 2021 roku nikt nie wydał kinowo filmu Universal Pictures w Stanach Zjednoczonych. Nikt online cz dubbing Film zbilansował 61 milionów dolarów na całym świecie i otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, którzy chwalili akcję i występ Odenkirk.

Hutch Mansell jest z pozoru zwyczajnym człowiekiem; ma z żoną Beccą dwójkę dzieci i niezastąpioną pracę biurową w firmie Eddiego, zajmującej się produkcją wyrobów metalowych, należącej do jego teścia. Czas życia powoli się na nim odmierza.

 

Obejrzyj film online

 

Pewnej nocy do jego domu wtargnęli uzbrojeni mężczyźni i kobiety, a jego syn Blake uporał się z jednym z nich. Hutch niechętnie wkracza do akcji i pozwala złodziejom odejść. Nikt w sieci nie ma dubbingu. Ten incydent sprawi, że wszyscy pomyślą, że jest nieudacznikiem. Hutch kontaktuje się ze swoim przyrodnim bratem Harrym przez ukryte radio w swoim biurze i wyjaśnia, że powstrzymywał się, ponieważ złodzieje byli zdesperowani, przerażeni i używali rozładowanej broni.

 

O filmie Nikt online pl dubbing 

 

o filmie Nikt online pl

 

Jeszcze tego samego dnia jego córka Sammy poprosiła o pomoc w odnalezieniu zaginionej kociej bransoletki. Zastanawiał się, czy złodzieje go zabrali. Bez słowa idzie do dziadka Davida i pożycza jego starą odznakę FBI i pistolet, by wytropić złodziei. Znajduje ich mieszkanie i grozi im, ale kiedy odkrywa ich chore dziecko, odchodzi sfrustrowany i z poczuciem winy. Autobus, którym jedzie do domu, zostaje nagle zatrzymany przez gang gwałcicieli, a Hutch wyładowuje swoją frustrację, brutalnie ich bijąc pod pretekstem ochrony młodej kobiety. W domu uświadamia sobie, że nie komunikował się aktywnie z rodziną i jest zainspirowany odnowionym poczuciem własnej wartości, aby ponownie nawiązać z nimi kontakt.

 

Aktorzy

 

Harry wysyła go następnie do człowieka zwanego „Cyrulikiem”, który dostarcza Hutchowi informacji o jednej z jego ofiar: jest to młodszy brat Juliana Kuzniecowa, notorycznego rosyjskiego przestępcy. W odwecie Yulian wysyła ekipę dowodzoną przez swoją prawą rękę Paula, aby schwytać Hutcha w domu. Hutch jednak ukrywa swoją rodzinę i zabija większość napastników, zanim Paul go ściga. Hutch w bagażniku samochodu, w którym był zamknięty, znalazł gaśnicę, której użył do rozbicia samochodu i zabicia wszystkich. Następnie odsyła rodzinę w bezpieczne miejsce, po czym pali swój dom i niszczy wszelkie dowody. Najlepsze komedie Top 10 filmów komediowych.

 

Film pl dubbing

 

Następnie wyjaśnia się, że Hutch jest byłym „audytorem”, zabójcą zatrudnionym przez agencje wywiadowcze do zabijania osób uznanych za nietykalne. Po pozostawieniu jednego ze swoich celów luzem, Hutch znalazł go rok później, zreformowanego i żyjącego szczęśliwie z nową rodziną.

 

Nikt online pl bez reklam

 

Nikt online cz bez reklam

 

Jeśli chciał mieć życie podobne do swojego, Hutch zdecydował się na emeryturę wbrew życzeniom przełożonych, być może zbytnio dostosowując swoją osobowość do nowego życia rodzinnego. Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn: główni winowajcy.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button