Filmy i rozrywka

Film romantyczny Top 10 filmów romantycznych

Film romantyczny . Filmy romantyczne Top 10 filmów romantycznych . Romantyczne filmy, które powinniście obejrzeć jako para. Filmy o miłości , związku , przyjaźni .

Top 10 romantycznych filmów do obejrzenia jako para

10. Ostatnia piosenka – film romantyczny

Ostatnia piosenka film romantyczny

Życie siedemnastoletniej Veroniki 'Ronnie’ Miller zostaje nagle wywrócone do góry nogami, gdy jej rodzice się rozwodzą, a ojciec przeprowadza się z Nowego Jorku na Tybee Island w Georgii. Trzy lata później nadal nie dogaduje się z rodzicami i jest na nich zła, zwłaszcza na ojca, aż do momentu, gdy matka decyduje, że w najlepszym interesie wszystkich zainteresowanych będzie spędzenie przez nią lata na wyspie Tybee z ojcem. Film romantyczny. Jej ojciec jest byłym pianistą koncertowym i nauczycielem i wiedzie spokojne życie w nadmorskim miasteczku. Jest w pełni zanurzony w tworzeniu dzieła sztuki, które stanie się główną ozdobą lokalnego kościoła. Niezapomniana historia miłości w jej niezliczonych formach – pierwsza miłość, miłość między rodzicami i dziećmi – która pokazuje, jak tylko powieść Nicholasa Sparksa może, wiele sposobów, w jaki głęboko odczuwane relacje mogą złamać nasze serca i ponownie je naprawić.

9. Miłość jest warta wszystkiego – film romantyczny

Miłość jest warta wszystkiego Film romantyczny

Madeline ma siedemnaście lat i dużo czyta. Nic innego nie może zrobić. Jej odporność nie jest w stanie walczyć ze światem zewnętrznym, więc wciąż jest zamknięta w swoim sterylnym pokoju w domu. Tylko matka i pielęgniarka dotrzymują jej towarzystwa. Wszystko jednak zmienia się, gdy do domu obok wprowadza się nowa rodzina, a wraz z nią chłopiec Olly. Film romantyczny. Ponieważ nie może spotkać się z tajemniczym sąsiadem, zaczynają pisać do siebie maile. Madeline w krótkim czasie uświadamia sobie, że jej życie nie jest prawdziwe, dlatego zdobywa się na odwagę, by zaryzykować wszystko…

Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów

8. Niespokojny – film romantyczny

Restless Romantic Movies Romantyczny film

 

7. Teraz jest dobrze – film romantyczny

Teraz jest dobrze Romantyczne filmy Romantyczne filmy

Siedemnastoletnia Tessa kocha życie. Kiedy zostaje u niej zdiagnozowana nieuleczalna choroba, postanawia jak najlepiej wykorzystać każdą pozostałą chwilę życia i sporządza listę rzeczy, których powinna doświadczyć normalna nastolatka, w tym narkotyków i utraty dziewictwa. Film romantyczny .Z pomocą przyjaciółki Zoey uruchamia swoją listę. Romantic Movies .Gdy członkowie jej rodziny radzą sobie na swój sposób z myślą o utracie Tessy, ona odkrywa zupełnie nowy świat. Jest zdeterminowana, by jak najlepiej wykorzystać każdy dzień.

6. Nieskończona miłość – film romantyczny

Niekończąca się miłość Filmy romantyczne Film romantyczny

Pierwsza miłość jest niezapomniana. Przypomina to jazdę kolejką górską, gdzie człowiek jest sterowany przez siły, wobec których jest bezsilny. Tak właśnie było w przypadku Davida i Jade. Oparty na słynnej powieści Scotta Spencera o tym samym tytule, ten pełnokrwisty romans przypomni ci lub pokaże, jak potężny i magiczny jest okres pierwszego zakochania.

5. Niezapomniana podróż

Niezapomniana podróż Film romantyczny

Za każdym razem, gdy wiosna przychodzi do małego portowego miasteczka Beaufort w Karolinie Północnej, a wiatr pachnie sosnami i morzem, Landon Carter wraca myślami do ostatniej klasy liceum i dziewczyny, która zmieniła jego życie. Filmy romantyczne . Do Jamie Sullivan. Była poważna i konserwatywna, ojciec, wielebny Kościoła Baptystów, wychował ją surowo i bogobojnie, a Jamie zdawała się nie przejmować tym, że inne koleżanki z klasy z boku z niej drwią. Landon natomiast był beztroskim krętaczem, który spędzał czas ze swoimi przyjaciółmi, wymyślał rzeczy dla dzieci, nie robił żadnych planów na przyszłość i szczerze mówiąc nie miał zbyt wiele zaufania do siebie. Jednak pewnego dnia życie tych dwóch młodych ludzi fatalnie się skrzyżowało i między Jamie i Londonem narodziła się miłość.

4. Magia chwili obecnej

Magia chwili obecnej Filmy romantyczne

Sutter Keely żyje tu i teraz i jest z tego doskonale zadowolony. Ten uroczy i pewny siebie chłopak, który jest licealnym crushem, nie opuszcza żadnej imprezy. Kocha swoją pracę w sklepie odzieżowym i nie dba o przyszłość.Romantyczne filmy . Nigdy nie jest daleko od szklanki alkoholu. Po tym jak zostaje porzucony, Aimee Finicky budzi go na trawniku w swoim ogrodzie. Ten reprezentuje swoje przeciwieństwo – czyta science fiction i nie ma chłopaka. Podczas gdy Aimee marzy o swojej przyszłości, Sutter żyje tylko teraźniejszością, ale los i tak ich łączy…

Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach

3. Midnight Love

Midnight Love Filmy romantyczne

Po romansie The Stars Are To Blame mieliśmy wysyp wątków, w których młodzi ludzie cierpią na jakąś chorobę lub nie mogą żyć pełnią życia w wieku nastoletnim, ale są kuszeni zarówno przez miłość, jak i chęć wyrwania się ze swojego stereotypu. Filmy romantyczne . Jest ich sporo, a każdy rywalizuje z poprzednim, publiczność naturalnie porównuje, jej wymagania rosną. Najnowsze dzieło zaskakuje jednak kilkoma atrybutami (na dobre i na złe), a gdy wyrusza się na odkrycie jego pochodzenia, wychodzi na jaw kilka ciekawych faktów…

2. Papierowe miasta

Papierowe miasta Romantyczne filmy

Aby cieszyć się Paper Towns, trzeba być empatycznym. Włóż swój umysł w ciało 17-letniego chłopca, który ma przeżyć niezapomniane lato i mieć całe swoje życie zmienione od podstaw: sposób myślenia, nastawienie, wszystko. Filmy romantyczne .Chłopak zakochany od dziecka w dziewczynie obok, a ona nagle pojawia się, by zmieść jego gorsecik jak huragan….

1. Gwiazdy są winne

Gwiazdy są winne Romantyczne filmy

Filmy romantyczne . Jeśli miłość jest skazana na zagładę z przyczyn obiektywnych, należy cieszyć się przynajmniej tą „małą nieskończonością”, którą oferuje. Pod wpływem objawów raka, Hazel i Augustus próbują to zrobić. Nastolatki może nie życzą sobie gwiazd, ale dostają przynajmniej chwilową szansę intensywnego przeżywania tego, do czego zdrowi ludzie dążą całe życie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button