Filmy i rozrywka

G. I. Joe Snake Eyes online

G.I. Joe Snake Eyes dubbing online (znany również jako Snake Eyes) to amerykański film superbohaterski z 2021 roku w reżyserii Roberta Schwentke.  Ze scenariusza Evana Spiliotopoulosa, Joe Shrapnela i Anny Waterhouse. Na podstawie Hasbro G.I. Joe Media Franchise. Film służy jako origin story dla głównego bohatera, w dodatku. To już jest restart G.I. Joe – franczyza filmowa. Występuje w nim Henry Golding jako Snake Eyes. W rolach drugoplanowych występują Andrew Koji, Úrsula Corberó, Samara Weaving i Iko Uwais.

 

G. I. Joe: Oczy Węża online

 

G. I. Joe Snake Eyes online

 

Projekt został po raz pierwszy ogłoszony w maju 2018 roku, a Golding został obsadzony w głównej roli w sierpniu 2019 roku, a reszta obsady dołączyła w kolejnych miesiącach. G. I. Joe Snake Eyes – dubbing online.  Po wstępnym nakręceniu filmu w Vancouver i Japonii od października 2019 do lutego 2020, reshoots nastąpiły w marcu 2021.

 

Snake Eyes ukazał się w USA 23. Lipiec 2021 roku przez Paramount Pictures. Film ten otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Który skrytykował pisanie, montaż i reżyserię scen akcji, ale docenił występy i wartości produkcyjne.

 

G. I. Joe: Oczy Węża cz film

 

G. I. Joe Snake Eyes cz film

 

Wdzięczny Snake Eyes, Tommy zabiera go do swojego dojo ninja w Japonii i żąda. Aby zostać zainicjowanym jako członek. Obecna przywódczyni klanu, Sen, babcia Tommy’ego, zgadza się z tym. Aby Snake Eyes przeszedł trzy próby. Żeby sprawdzić, czy warto. Szefowa klanowej ochrony Akiko nie ufa Snake Eyesowi.  Zdobywa jednak jej zaufanie, ujawniając morderstwo swojego ojca i wyjaśniając, że właśnie dlatego nie ma o nim żadnej zapisanej historii. Nieznany nikomu Snake Eyes planuje zdradzić swoich nowych sojuszników. G. I. Joe Snake Eyes – dubbing online. Okazuje się, że próba zabójstwa i ucieczki Tommy’ego została zainscenizowana przez Kentę, aby Snake Eyes zbliżył się na tyle, by ukraść najświętszy skarb klanu, „Klejnot Słońca”, który posiada magiczne moce. Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja.

 

G.I. Joe: Snake Eyes Movie 

 

G. I. Joe Snake Eyes Movie

 

Snake Eyes jest coraz bardziej rozdarty między poczuciem winy za zdradę Tommy’ego i jego klanu a przemożną chęcią zemsty. Pierwsze dwie próby przechodzi dzięki swoim wyjątkowym zdolnościom, ale trzecia i ostatnia wymaga, aby jego duch został przetestowany przez święte anakondy, które potrafią wyczuć, czy jest on naprawdę czystego serca. Z powodu sekretów Snake Eyesa, węże atakują go, ale Akiko ratuje go przed śmiercią. Przyznaje się przed klanem Snake Eyes, że nie był do końca szczery, ale udaje mu się ukryć prawdziwy powód, dla którego tam jest. W związku z tym jest on wykluczony. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Snake Eyes powraca w tajemnicy i wykorzystuje swoją wiedzę o świątyni klanu, aby ukraść klejnot i dostarczyć go do Kenta. Kenta wyjaśnia, że kradnie klejnot w imieniu terrorystycznej organizacji rewolucyjnej Cobra. Cobra, poprzez swoją łączniczkę Baroness, uzbroiła Kenta w broń, aby mógł on przejąć klan Arashikage. Snake Eyes dostaje nagrodę za kradzież klejnotu: mordercę swojego ojca, który okazuje się być agentem Cobry. Zdając sobie sprawę z tego, ile kosztowała go żądza krwi, Snake Eyes oszczędza człowieka i zamiast tego wraca do klanu Arashikage, by ostrzec ich przed atakiem Kenta. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button