Filmy i rozrywka

Śmierć na Nilu online cz dubbing lub napisy 2022

Śmierć na Nilu online cz dubbing lub napisy 2022 to film sensacyjno-tajemniczy w reżyserii Kennetha Branagha ze scenariusza Michaela Greena, oparty na powieści Agathy Christie z 1937 roku o tym samym tytule. Film, którego producentami są Branagh, Ridley Scott, Judy Hofflund i Kevin J. Walsh, jest sequelem Morderstwa w Orient Expressie (2017) i gwiazdami Branagh powracającymi jako Herkules Poirot, wraz z Tomem Batemanem (również powracającym z pierwszego filmu), Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders, z Letitią Wright dopełniającą obsadę zespołową. Film jest trzecią adaptacją powieści Christie, po filmie z 1978 roku i odcinku serialu telewizyjnego Agatha Christie’s Poirot wyemitowanym w 2004 roku.

 

Śmierć na Nilu online cz dubbing lub napisy 2022

 

Śmierć na Nilu online cz dubbing lub napisy 2022

 

Zdjęcia główne rozpoczęły się we wrześniu 2019 roku, a zdjęcia odbywały się w Longcross Studios w Anglii i na miejscu w Maroku, i zakończyły się w grudniu tego roku.

Spokój, który chwilowo panował na Karnaku zostaje zburzony po tym, jak jeden z pasażerów zostaje znaleziony zamordowany. Śmierć na Nilu online cz dubbing lub napisy 2022. Znany belgijski detektyw Herkules Poirot otrzymuje ważne zadanie ustalenia, który z pasażerów jest mordercą, zanim uderzy ponownie.

 

Film online Śmierć na Nilu 

 

Film online Śmierć na Nilu .

 

Kenneth Branagh jako Herkules Poirot, światowej sławy prywatny detektyw i były policjant. Tom Bateman jako Bouc, przyjaciel i powiernik Poirota. Annette Bening jako Euphemia. Russell Brand jako dr Linus Windlesham.
Ali Fazal jako Andrew Katchadourian. Dawn French jako pani Bowers. Gal Gadot jako Linnet Ridgeway-Doyle.
Armie Hammer jako Simon Doyle. Rose Leslie jako Louise Bourget. Emma Mackey jako Jacqueline de Bellefort. Sophie Okonedo jako Salome Otterbourne. Jennifer Saunders jako Marie Van Schuyler. Letitia Wright jako Rosalie Otterbourne. Ann Turkel jako Meredith Wilson. Filmy o świętych, które powinieneś zobaczyć.

 

Śmierć na Nilu film 2022

 

Śmierć na Nilu film 2022

 

w 2015 roku przez prawnuka Christie, Jamesa Pricharda, prezesa Agatha Christie Limited. Entuzjazm dla sequeli. Powoływał się na pozytywną współpracę z Branaghem i zespołem produkcyjnym.W maju 2017 roku Branagh wyraził zainteresowanie kolejnymi częściami.  Śmierć na Nilu online cz dubbing lub napisy 2022. Gdyby pierwszy film odniósł sukces. 20. W listopadzie 2017 r. ogłoszono. 20th Century Fox rozwija Death on the Nile jako sequel swojej wersji Murder on the Orient Express. Z Michaelem Greenem powracającym do pisania scenariusza, Kenneth Branagh miał powrócić przed kamerę jako Poirot i za kamerę jako reżyser.

 

Śmierć na Nilu online sk. 

 

Śmierć na Nilu online pl .

 

We wrześniu 2018 roku do obsady dołączyła Gal Gadot. Dodatkowo do zaprojektowania kostiumów zatrudniono Paco Delgado. W październiku 2018 roku do obsady dołączył Armie Hammer i potwierdzono, że Tom Bateman ponownie wcieli się w rolę Bouca w filmie. W styczniu 2019 roku do obsady dołączyła Jodie Comer. Letitia Wright dołączyła do obsady w kwietniu 2019 roku. W czerwcu prowadzono rozmowy w sprawie dołączenia Annette Bening, a Russell Brand dołączy do obsady w sierpniu 2019 roku. Ali Fazal, Dawn French, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo i Jennifer Saunders dołączyły we wrześniu, przy czym Comer nie brała udziału. Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn.

 

Film 2022

 

Zdjęcia główne rozpoczęły się 30. Wrzesień 2019 w Longcross Studios w Surrey w Anglii, a następnie przeniesiony do Maroka, pomimo początkowych doniesień o filmowaniu w Egipcie. W filmie odrestaurowano statek, a także świątynię Abu Simbel,W filmie wykorzystano żółty diament Tiffany’ego, a zdjęcia trwały do 18. Grudzień 2019.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button