Atrakcje

Czy istnieje yeti, Czy yeti jest prawdziwy? Ujawnienie informacji

Czy istnieje yeti, Czy yeti jest prawdziwy? Zobacz powody, dla których Yety może być prawdziwe. Czy istnieje Yeti? Jeśli tak to gdzie go szukać? Na tropie Yeti.

 

Dlaczego Yety może istnieć?

 

Kątem oka dostrzegłem zarys wyprostowanej sylwetki biegnącej wśród drzew na skraj polany, gdzie strome zbocze porastały nisko rosnące zarośla. Bezszelestna i skulona postać oddaliła się, zniknęła za drzewem i pojawiła się ponownie w świetle księżyca. Zatrzymała się na chwilę, odwróciła i spojrzała na mnie… Szacuję, że mógł mieć ponad 7 stóp (2,13 m) wysokości. Wyglądała na znacznie cięższą od mężczyzny tego samego wzrostu , ale poruszała się z taką sprawnością i pędziła do krawędzi z taką gwałtownością, że to mnie zarówno zaskoczyło, jak i uspokoiło … Żaden mężczyzna nie mógłby tak biegać w środku nocy . Postać ponownie zatrzymała się za drzewami… i stał nieruchomo w świetle księżyca, nie oglądając się za siebie.

Reinhold Messner

 

Reinhold Messner , Moje polowanie na Yeti

 

 

Czy istnieje tor Yeti

 

 

Czy istnieje Yeti? Słynne zdjęcie Erica Shiptona , wykonane podczas wyprawy himalajskiej w 1951 roku , wywołało burzę medialną na całym świecie. Czy istnieje Yeti? Fakt, że odciski są ewidentnie fałszywe, umknął wówczas wszystkim. Shipton miał duże poczucie humoru, ale nigdy nie przyznał się do koloru, a zdjęcie pojawia się zawsze, gdy wspomina się o yeti.

Wilkołak – Legendy o wilkołakach, które cię zaskoczą

 

Ale kiedy słynny i jeden z najlepszych alpinistów Reinhold Messer pisze o swoim spotkaniu z Yeti . Trzeba to potraktować poważnie . Jego opis cytowany na początku tego artykułu , jest szczegółowy i przekonywujący.

 

Tam jest Yeti

 

Tam jest Yeti Peter Matthiessen

 

W niesamowitej książce „Śnieżna pantera” Peter Matthiessen pisze o swojej podróży . zarówno fizyczną jak i duchową, przez nepalskie Himalaje w towarzystwie czołowego biologa George’a Schallera . Matthiessen, sam będąc wytrawnym przyrodnikiem, rozważał również możliwość natrafienia na nieodkryte gatunki naczelnych zamieszkujące odległe rejony Himalajów. W swojej książce opisuje buddyjskie klasztory w Nepalu i Tybecie, gdzie obok malowideł istniejących zwierząt znaleźli malowidła yeti.

 

peter-matthiessen

 

Matthiessen dochodzi do teorii yeti jako reliktowej populacji wczesnych gatunków hominidów . Podobnie jak w przypadku neandertalczyków w Europie i Azji Środkowej, dowody na istnienie wielu innych wczesnych hominidów znaleziono w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Na przykład Denisowcy z Syberii i ludzie z Jaskini Jeleni w Chinach , którzy wcześniej uważali, że należą do innego gatunku niż współcześni ludzie , i wydaje się, że rzeczywiście tak jest .

 

Czy istnieje Yeti w Tybecie?

 

TOTAL WAR: WARHAMMER 3 RECENZJA

 

Na konferencji dotyczącej yeti , która odbyła się w 2011 roku w rosyjskiej prowincji Kemerowo , ludzie ogłosili, że są w 95% pewni, że yeti istnieje …. Z Himalajów pochodzą często inne obserwacje tego stworzenia i tak legenda żyje dalej .

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button