Ciekawostki z królestwa zwierząt

Zwierzęta domowe dla apartamentu : 16 rodzajów zwierząt dla apartamentu

Zwierzęta domowe do mieszkania : 15 rodzajów zwierząt domowych do mieszkania .Wiele zwierząt domowych jest cichych i nie wymaga prawie żadnej przestrzeni .Im mniejsze zwierzę tym mniej miejsca potrzebuje . Należy wybrać takie zwierzę do mieszkania, które nie będzie przeszkadzało sąsiadom . Każdy zwierzak potrzebuje własnej przestrzeni do życia i osobistej opieki i trzeba to wziąć pod uwagę, dlatego dla każdego zwierzaka wypisaliśmy zapotrzebowanie, hałas, sprzątanie, …. . Jakie więc zwierzę wybrać do mieszkania ? Chodź z nami, aby przejść przez każde zwierzę i wybrać zwierzę do mieszkania, które najbardziej Ci odpowiada .

1. Króliki

 

zwierzęta nadające się do mieszkania

Na świecie istnieje około 50 ras królików, które ludzie lubią trzymać jako zwierzęta domowe. Króliki są zwierzętami domowymi nadającymi się do mieszkania. Są łatwe do ukierunkowania , samoczyszczące i dość ciche. Z drugiej strony trzeba będzie regularnie czyścić klatkę. Zając to odpowiednie zwierzę do mieszkania dla dzieci.
Top 10 ras królików trzymanych jako zwierzęta domowe

 

2) Fretki – idealne zwierzątko do mieszkania

 

. idealne zwierzę do mieszkania

 

Fretki są zwierzętami skłonnymi do zabawy. Dla fretek lepiej jest mieć większą klatkę . Generalnie im większe tym lepsze . Są idealnym zwierzęciem do mieszkania, ponieważ w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy fretki śpią. Są to spokojne zwierzęta do mieszkania , ale lubią się też ukrywać . Fretkę można nauczyć nazwy i wytresować . Dlatego jest to idealne zwierzę do mieszkania .

3. Szczury – inteligentne zwierzęta domowe

 

nieuważne zwierzę

Szczury to przyjazne, spokojne i inteligentne zwierzęta. Szczur to inteligentne zwierzę domowe najbardziej aktywne w nocy. Ich niewielkie rozmiary i stosunkowo łatwa pielęgnacja sprawiają, że są idealne dla mniejszych gospodarstw domowych. Nie potrzebują dużo miejsca, ale dobrze jest się z nimi bawić codziennie . Szczura można dobrze wytresować . Szczur jest inteligentnym zwierzątkiem ale trzeba go regularnie czyścić , jeśli chodzi o gryzonie to ma największy zapach . Śpią przez większość dnia, ale można je wyjąć w każdej chwili .Szczur jest inteligentnym zwierzęciem najbardziej aktywnym w nocy .

Sejfy do mieszkania 5 najlepszych sejfów do mieszkania

 

4. Myszy – Zwierzęta domowe dla mieszkania

 

zwierzęta nadające się do mieszkania

 

Myszy nie wymagają dużo miejsca ani dużej klatki. Ich niewymagające warunki to tylko jeden z powodów, dla których są to odpowiednie zwierzęta do mieszkania. Są ciche, a pielęgnacja ich jest bardzo prosta. Są inteligentne i przez cały dzień można obserwować, co wymyślają. Chociaż są nieśmiałe , można je oswoić, jeśli gra się z nimi regularnie .

 

5. Chomiki – idealne zwierzątko dla dzieci

 

  odpowiednie zwierzątko dla dzieci

Chomik to idealne zwierzątko nadające się do mieszkania dla dzieci . Są figlarne, przyjazne i bardzo łatwe w obsłudze. Nadają się również dla alergików.To idealne zwierzątko dla dzieci będzie naprawdę lubiane przez Twoje dzieci, a Ty jako rodzic również będziesz zadowolony. Najczęstszym i jednocześnie jednym z najlepszych jest chomik dżungarski . przeczytaj kompletny przewodnik jak się nim opiekować i ile kosztuje sprzęt .Chomik dżungarski , Wszystko o chomiku dżungarskim.

 

6. Świnki morskie – Zwierzęta domowe do mieszkania

 

zwierzęta nadające się do mieszkania

Świnki morskie to dobre zwierzę dla dzieci. To taki bardziej chomik, ale tym bardziej przyjemnie jest głaskać piękne futerko indyka. Wydają dźwięki jak takie niewyraźne piski . Są bardzo szczęśliwe poza klatką , gdzie bawią się i poznają otoczenie.

 

7. Plazas

 

zwierzęta nadające się do mieszkania

 

Gady takie jak mniejsze jaszczurki i węże nie są tak towarzyskie jak ssaki, ale mogą być dobre dla małych przestrzeni. Nie hałasują i są łatwe w pielęgnacji. Gatunki jaszczurek, które są odpowiednie dla początkujących to Agamy , Rhacodactylus auriculatus i gekony. Gatunki węży, które nie wymagają dużych pomieszczeń to Velhad królewski i Velhad tęczowy .

 

8. Jeże – niezwykłe zwierzę domowe

 

  Nietypowe zwierzątko

 

Jeż to nietypowe zwierzątko, które coraz częściej pojawia się w wielu gospodarstwach domowych. Ten nietradycyjny zwierzak jest aktywny w nocy i nie przeszkadza im, jeśli jesteś daleko przez cały dzień .Są odpowiednim zwierzakiem zarówno dla domu, jak i dla alergików .Jeśli już wybrałeś swojego zwierzaka zobacz, czego potrzebujesz dla niego rzeczy dla zwierząt domowych .

 

9. Żaby – lista zwierząt domowych

 

lista zwierząt domowych

 

To może wydawać się dziwne dla Ciebie, ale Żaby mogą być zawarte w liście zwierząt domowych .Żaby nie potrzebują dużo miejsca i można oglądać je godzinami , nigdy nie zmęczysz się tym . Są również mało wymagającym zwierzęciem; jedzą tylko kilka razy w tygodniu. Lista zwierząt domowych .

 

10. Krab pustelnik – Egzotyczne zwierzę do mieszkania

 

zwierzę egzotyczne do mieszkania

 

Krab pustelnik jest zwierzęciem domowym, które nie wymaga zbytniej opieki. Świetnie nadają się do mieszkania, ponieważ nie hałasują, są hipoalergiczne i mało wymagające. Krab pustelnik to egzotyczne zwierzę do mieszkania, na które można patrzeć godzinami. Najlepiej radzą sobie, gdy są umieszczone z innymi krabami. Egzotyczne zwierzę do mieszkania odpowiednie dla osób, które chcą na zwierzę mniej lub bardziej tylko popatrzeć.

 

11. Tarantule

 

  zwierzęta nadające się do mieszkania

 

Jeśli kochasz pająki , tarantula może być fascynującym dodatkiem do Twojego domu. Tarantule są ciche, niskie koszty utrzymania i potrzebują tylko jedzenia co drugi dzień. Chociaż jad tarantuli domowej jest tylko łagodnie trujący (podobny do użądlenia pszczoły), nie należy się nim zajmować.

 

12. Szynszyle – Zwierzęta domowe do mieszkania

 

  zwierzęta odpowiednie do mieszkania

 

Szynszyle to małe gryzonie o figlarnych osobowościach. Są dobrymi mieszkańcami, ponieważ są czyste i stosunkowo bezwonne. Są one nocne, więc jeśli nie ma cię w domu w ciągu dnia, nie będą zbytnio tęsknić. Przy delikatnym obchodzeniu się z nimi od najmłodszych lat, mogą one ściśle związać się z Tobą.

 

13. Psy – Zwierzęta domowe do mieszkania

 

zwierzęta nadające się do mieszkania

 

Pies jest tradycyjnym towarzyszem człowieka . Do mieszkania najbardziej nadają się psy mniejszych ras. Przeczytaj więcej na ten temat w artykule, który stworzyliśmy specjalnie dla najlepszych psów do mieszkania . Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras do mieszkania .

 

14. Koty – Zwierzęta domowe do mieszkania

 

  zwierzęta nadające się do mieszkania

Koty są kochającym , cichym towarzyszem. Lubią spędzać czas z ludźmi, których kochają. Są super dla dzieci. Czytaj więcej w artykule, który jest bezpośrednio poświęcony kotom d mieszkania .Kot dla mieszkania – 9 ras kotów dla mieszkania

 

15. ryba 

 

nietypowy zwierzak

 

Zwierzęta domowe do mieszkania . Ryby są ładne i nie zajmują tyle miejsca , są piękną ozdobą mieszkania i na pewno każdy gość przyjdzie na nie popatrzeć . Dodatkowo można urządzić akwarium według własnego życzenia. Czy dodać roztopione skały , rośliny lub nawet zwierzęta .Akwarium: 9 stworzeń, które sprawią, że będzie ono bardziej urocze

16. Papugi i ptaki

 

nietypowy zwierzak

Zwierzęta domowe do mieszkania . Papugi i ptaki są odpowiednimi zwierzętami domowymi do mieszkania. Przeczytaj więcej o nich w artykule im poświęconym

8 najlepszych ptaków i papug do mieszkania.

 

Jeśli wybrałeś już swojego pupila, zobacz, czego dla niego potrzebujesz

rzeczy dla zwierząt domowych .

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button