Książki

Książki o kosmosie – 13 książek, które Cię zafascynują

Wszechświat od wieków fascynował ludzi. Dołącz do nas, aby przyjrzeć się Kosmicznym Książkom, które zawierają wiele nowych i przydatnych informacji. Najnowsze eksploracje i badania wszechświata.

 

Książki o kosmosie

 

książki o kosmosie

 

Wszechświat jest nieskończony, podobnie jak lista książek o nim, dlatego wybraliśmy te, które najbardziej nas zafascynowały. Książki o kosmosie dla dzieci i dorosłych. Daj dzieciom możliwość bycia kimkolwiek zechcą.

1. wszechświat

 

Wszechświat

 

Co się dzieje, gdy zderzają się ze sobą liczne galaktyki? Jak blisko można podejść do magnetara bez rozpuszczenia? Czy istnieje więcej niż jeden wszechświat? Planet book. Książki o kosmosie. Zagłęb się w tajemnice kosmosu – zbadaj czarne dziury, pulsary, egzoplanety i poszukaj życia pozaziemskiego. W tej książeczce znajdziesz aktualne informacje o naszej planecie, Układzie Słonecznym i wiele innych ciekawostek o Wszechświecie. Książkę można kupić TUTAJ.

FREE APP!
LIVE, w każdej chwili na swoim telefonie lub tablecie!
Sceny są tak realistyczne, że znajdujesz się bezpośrednio w kosmosie!

2. Wszechświat i jego tajemnice

 

Wszechświat i jego tajemnice

 

Dołącz do nas w podróży w kosmiczne dalekie rejony, z przystankami na niezwykłych planetach, odległych gwiazdach i skomplikowanych galaktykach. Planet book. Ta fascynująca książka odkrywa tajemnice ponad stu ciał niebieskich, uzupełnione o zdumiewające fakty i ekscytujące nowe odkrycia naukowe. Wciągające fotografie, piękne ilustracje i wciągające opowieści rzucają światło na tajemnice wszechświata, które od wieków przykuwają uwagę człowieka. Książkę można kupić TUTAJ.

 

3. Wszechświat

 

Wszechświat

 

Kiedy wieczorem spojrzysz w niebo, zobaczysz setki małych gwiazd. Niektóre są genialnie jasne, inne migoczą tylko lekko, ale wszystkie wydają się odległe. Książki o kosmosie. W rzeczywistości znajdują się one jeszcze dalej i stanowią tajemniczą część rozległego wszechświata. Wybierz się w podróż przez układ słoneczny, poznaj pierścienie Saturna i poznaj tajemnicze nachylenie Urana. Podglądaj komety, mgławice i czarne dziury i odkryj z nami cały wszechświat! Książkę można kupić TUTAJ.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

 

4. Wszechświat w skorupie orzecha

 

Wszechświat w skorupie orzecha

 

The Universe in a Nut Shell to niezbędna lektura dla każdego, kto chce zrozumieć wszechświat, w którym żyjemy. Uaktualnione wydanie tytułu najsłynniejszego fizyka świata ukazuje się 25. rocznica powstania Wydawnictwa SLOVART.
W tej luźnej kontynuacji światowej sławy bestsellera Krótka historia czasu Stephen Hawking próbuje odkryć świętego Graala nauki – nieuchwytną teorię wszystkiego. W przystępny i zabawny sposób stara się połączyć ogólną teorię względności Einsteina z ideą wielokrotnych historii Richarda Feynmana w kompletną jednolitą teorię, która opisuje wszystko, co dzieje się we wszechświecie. W 2002 roku Wszechświat w łupinie orzecha włoskiego zdobył nagrodę Aventis – wówczas najbardziej prestiżową nagrodę dla literatury popularnonaukowej. Książkę można kupić TUTAJ.

 

5. Wszechświat z niczego

 

 

  Książka Wszechświat z niczego

 

Jako jeden z nielicznych współczesnych wybitnych naukowców, którzy przekroczyli granicę między nauką a kulturą głównego nurtu, Krauss opisuje oszałamiająco piękne obserwacje eksperymentalne i zaskakujące nowe teorie, które dowodzą nie tylko, że coś może powstać z niczego, ale także, że coś zawsze powstaje z niczego. W książce Wszechświat z niczego, z nową przedmową na temat znaczenia odkrycia cząstki Higgsa, Krauss używa typowego dla siebie sarkastycznego humoru i cudownie przejrzystych wyjaśnień, aby zabrać nas z powrotem do początku początku, przedstawiając najnowsze dowody na to, jak ewoluował nasz wszechświat i poglądy na to, jak się skończy. Prowokujące, dające do myślenia i wspaniale czytelne, to przełomowe spojrzenie na fundamentalną konstrukcję istnienia jest skutecznym antidotum na przestarzałe myślenie filozoficzne, religijne i naukowe. Książkę można kupić TUTAJ.

„SKĄD SIĘ WZIĄŁ WSZECHŚWIAT? CO BYŁO PRZED TYM? CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ? I WRESZCIE: DLACZEGO ISTNIEJE RACZEJ COŚ NIŻ NIC?”.

 

6. Wszechświat w pigułce, 2. wydanie uzupełnione i poprawione

 

esmir w pigułce, wydanie 2 uzupełnione i poprawione książka

 

Wszechświat w pigułce. Rodzinna Encyklopedia wprowadza Cię do wszechświata, jakiego jeszcze nie znałeś. Książki o kosmosie dla dzieci.

Ilustracje stworzone za pomocą najnowocześniejszej grafiki komputerowej ukazują fascynujący świat wszechświata, od Wielkiego Wybuchu i czarnych dziur po loty kosmiczne. Zanurz się w głębinach czerwonego supergiganta tuż przed wybuchem supernowej. Odkryj niesamowite planety i księżyce, które tworzą Układ Słoneczny. Zajrzyj do wnętrza sond kosmicznych, skafandrów i stacji kosmicznych, aby zobaczyć, jak działają. Książkę można kupić TUTAJ.

 

7. To jest coś! Amazing Universe

 

 

Jaki kształt mają gwiazdy? A dlaczego nie widzimy ich w ciągu dnia? Jakie są planety układu słonecznego i czym się od siebie różnią? Co się stało podczas pierwszego lotu na Księżyc? Która planeta jest najgorętsza, z czego zbudowany jest pierścień Saturna i ilu astronautów było na Księżycu? Książki o kosmosie dla dzieci.
Ta mała książka jest pełna ciekawostek i zabawnych faktów. Bogato ilustrowane strony zapoznają Cię z całym wszechświatem. Dzięki okienkom na zawiasach, obrotowemu kółku, dużej rozkładanej stronie i wersetom, będziesz się świetnie bawić podczas czytania. Książkę można kupić TUTAJ.

 

8. The Universe on Your Shoulders Książki o Wszechświecie 

 

  Wszechświat na twoich barkach Książki o wszechświecie  książka

 

Libby Strout jest podobno wszystkim dobrze znana – w końcu kilka lat temu została uznana za najtłustszą nastolatkę na świecie. Nikt jednak nie ma odwagi zajrzeć w jej duszę, by dowiedzieć się, kim naprawdę jest i co przeszła.
Wszyscy znają też Jacka Masselina. Jest czarujący, ma styl i wie, jak się dopasować. Nikt jednak nie wie, że skrywa on pewien sekret: cierpi na rzadkie zaburzenie neurologiczne i nie potrafi rozpoznawać ludzi. Udaje jednak, że jest na szczycie i nie pozwala nikomu zbytnio zbliżyć się do swojego ciała.

Do czasu, gdy poznaje Libby. Na początku Jack okrutnie upokarza ją przed kolegami z klasy, a ona go za to bije. Na początku patrzą na siebie, ale potem przychodzi coś, czego się nie spodziewali… stopniowo rodzi się między nimi dziwna przyjaźń. On zaczyna podziwiać odwagę, hart ducha i wielkie serce Libby, ona z kolei polubiła urok Jacka, poczucie humoru, oddanie bliskim. Odkąd spędzają razem dużo czasu, nie czują już takiej samotności w duszy. Tak to już jest – czasem spotykasz osobę, która wywraca cały twój świat do góry nogami. Książkę można kupić TUTAJ.

 

 

9. Najbardziej… Wszechświat w ruchu

 

 

Jak astronauci przygotowują się do podróży kosmicznej? Z czego składa się rakieta? Dlaczego Mars nazywany jest czerwoną planetą? Jakie jest położenie Ziemi w układzie słonecznym? Książki o kosmosie. Książka Najbardziej… THE UNIVERSE IN MOTION dostarcza odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych w wyczerpującym i zabawnym formacie. Dzięki informacjom z pierwszej ręki dostarczanym przez kosmonautów, astronomów i ekspertów w tej dziedzinie, książka ta oferuje wszystko, co trzeba wiedzieć i jest przewodnikiem, który zabierze czytelnika w fantastyczną podróż do gwiazd i dalej! Ponad 40 ruchomych części do praktycznej demonstracji cudów wszechświata! Książkę można kupić TUTAJ.

 

10. Jak to działa – Poznawanie Wszechświata – Książki o kosmosie dla dzieci

 

Jak to działa - Eksploracja Wszechświata - książki kosmiczne dla dzieci Książka

 

Poznaj nasz niesamowity wszechświat od Wielkiego Wybuchu po czarne dziury, od planet po asteroidy i nie tylko,
przez które je badamy.

Dlaczego księżyc świeci?
Jak latają rakiety?
Czym jest Wielka Czerwona Plama na Jowiszu?
Dlaczego astronauci noszą kombinezony kosmiczne?

Szczegółowe ilustracje rakiet, modułów lądowania. Best Books on Space, Rovers and Space Stations odsłania świat technologii kosmicznej. Przejrzysty tekst i etykiety wyjaśniają, jak astronauci i astronomowie zbierają informacje i poznają tajemnice naszego układu słonecznego i wszechświata. Książkę można kupić TUTAJ.

 

11. Wielkie pytania dla małych ciekawskich umysłów.

 

  Big Questions for Little Curious Outer Space - Książki o kosmosie dla dzieci book

 

Czy na Marsie są kosmici? Dlaczego Merkury ma zmarszczki? Czy Wielki Wybuch rzeczywiście był głuchy?
Wspaniałe pytania o wszechświat, które dzieci uwielbiają zadawać, i ekscytujące odpowiedzi, których potrzebują rodzice, aby móc zaspokoić ich ciekawość. Książkę można kupić TUTAJ.

 

12. Mały Odkrywca – Wszechświat

 

Mały odkrywca - Książka o wszechświecie

 

Zapraszamy wszystkich małych odkrywców na wyprawę – odblokuj więcej niż
50 okien i poznaj wszechświat na wylot! Jest wiele do
odkrycie!
Kask kombinezonu, lornetka, lusterko, lina, aparat fotograficzny, lista, krosno,
panel sterowania (…) Wzywam wszystkich małych odkrywców! Wyznaczyć
z nami w kosmos, aby zbadać układ słoneczny i nieskończone przestrzenie poza nim.
Jej. Najlepsze książki o kosmosie. Otwórz ponad 50 okien, zajrzyj do środka i poznaj wszechświat
na wskroś i na wylot. Poznaj planety, dowiedz się jak działa Słońce,
i doświadczyć podróży kosmicznych poza nasz świat. Czytaj
o najnowszych odkryciach dotyczących gwiazd, galaktyk i niesamowitych
wymiary wszechświata i odwiedzić wszystkie planety układu słonecznego, aby
dowiedz się, co czyni naszą Ziemię wyjątkową – szukaj i odkrywaj! Książkę można kupić TUTAJ.

 

13. Wszechświat w ruchu -Best Books on Space

 

Wszechświat w ruchu -Best Książki o kosmosie

 

Astronauci Tomas, Oleg i Peggy wyruszają w długą podróż, aby dołączyć do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, 400 kilometrów od Ziemi. Wytrenuj ich w zerowej grawitacji i dowiedz się, co muszą wiedzieć, zanim wyruszą w kosmos. Przygotuj się do startu! Rakieta Sojuz wynosi załogę w kosmos. Najlepsze książki o kosmosie.  Czekają już na nich na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Gdy astronauci wykonają swoje zadania, wrócą na Ziemię. Książka zawiera 20 elementów ruchomych. Zajrzyj do wnętrza symulatorów treningowych, wystrzel rakietę i obejrzyj, jak kabina re-entry ląduje ze spadochronem. Zostań na chwilę astronautą dzięki tej interaktywnej książce! Książkę można kupić TUTAJ.

 

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button