Książki

Księga ras psów Top 10 najlepszych książek o rasach psów

Księga ras psów Top 10 najlepszych ras psów stadnych. Jaka jest najlepsza książka o rodzaju księgi ras psów ? Książkowe rasy psów. Na Słowacji jest wiele wydań książek o rasach psów. Każda książka o rasach psów jest wyjątkowa. Wybraliśmy dziś dla Was 10 najlepszych książek o rasach psów.

 

księga ras psów

 

10. Atlas psów w kieszeni 

 

księga ras psów

Prawie 200 ras psów, 700 kolorowych fotografii, szczegółowe i przejrzyście ułożone informacje, wymagania dotyczące pielęgnacji psów i ich szkolenia.Książkę można kupić TUTAJ.

9. Atlas psów dla dzieci

 

  księga ras psów

Dobrodzieju, nigdy nie zgadniesz, ile rodzajów psów jest na świecie. W naszym atlasie można je zobaczyć od najmniejszego Chihuahua do najbardziej puszystego Komondora i poznać najbardziej podstawowe informacje o ich naturze. Książkowe rasy psów. Każda rasa zostanie w zabawny sposób przedstawiona i dowiecie się, które psy należą do najbardziej oddanych i odważnych, które do najbardziej szczekliwych czy też do najchętniej szczerzących się. Jeśli lubisz bajki na dobranoc, możesz przeczytać Listy do psa – wyjątkową gazetę, która towarzyszy atlasowi. Książkę można kupić TUTAJ.

8. Encyklopedia psów

 

  księga ras psów

Poprawione i rozszerzone wydanie encyklopedii psów autorstwa światowej sławy lekarza weterynarii B. Fogle przedstawia chyba najbardziej kompletną listę ras psów na świecie. Książkowe rasy psów. Publikacja zawiera nie tylko informacje o pochodzeniu i charakterystyce ponad 420 różnych ras, ale także oferuje krótki przegląd historii współistnienia człowieka i jego wiernego towarzysza.

Wprowadzenie do anatomii i rozdział o psiej mowie pomogą właścicielowi lepiej zrozumieć, jak psy uczą się i postrzegają otaczający je świat. Książkowe rasy psów. W dziale zatytułowanym Opieka nad psem znajdziesz praktyczne porady dotyczące wyboru odpowiedniej rasy, radzenia sobie z problemami szkoleniowymi oraz przygotowania psa do wakacji. Publikacja zawiera ponad 600 kolorowych fotografii. Książkę można kupić TUTAJ.

7. 250 ras psów – Księga ras psów

 

księga ras psów

Poznaj 250 najpopularniejszych ras psów i znajdź czworonożnego towarzysza, który będzie Ci odpowiadał. Książkowe rasy psów. Szybka orientacja z kodami barwnymi, podział na 10 grup wg FCI, alfabetyczny spis ras, wygląd, pielęgnacja, wychowanie, użytkowanie. .. Książkę można kupić TUTAJ.

6. Nowa encyklopedia psów

 

Encyklopedia psów

Obszerna, ilustrowana encyklopedia jest podstawowym podręcznikiem prawdziwego kynologa ze swoim pokryciem (ponad 400 ras). Każda rasa jest scharakteryzowana przez dane dotyczące wzorca, informacje o pochodzeniu, cechy charakterystyczne i wymagania, jakie hodowla i wychowanie psów tej rasy nakłada na właściciela. Pomysłowo dobrane zdjęcia szczegółowo pokazują wygląd zewnętrzny psa. Dodatek poświęcony jest ogólnym zasadom pielęgnacji psów. Książkę można kupić TUTAJ.

 

Co zrobić z przerzedzającymi się włosami podczas menopauzy?

 

5.Rasy psów

 

encyklopedia ras psów

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co czyni psa mistrzem, a może po prostu chcesz mieć zwierzaka? Przeczytaj tę encyklopedię, aby poznać najpopularniejsze rasy psów. Książkę można kupić TUTAJ.

4. Książka Rasy psów

 

rasy psów

Najpełniejszy czeski atlas ras psów wprowadza rasy uznane i nieuznane przez Międzynarodowy Związek Kynologiczny. Dla każdej rasy podana jest historia, miejsce i często powód powstania rasy, charakter i możliwe zastosowania psa oraz oczywiście fotografie z motywami związanymi z pierwotnym zastosowaniem rasy, jak również z jej obecnym wykorzystaniem. Jako bonus podany jest adres internetowy udanej hodowli, gdzie można uzyskać więcej informacji i oczywiście możliwość zakupu wybranego psa. Książkę można kupić TUTAJ.

3.Rasy psów na świecie

Pies do mieszkania – TOP 10 ras psów do mieszkania 

 

atlas odmian psów

Kompletna encyklopedia psów: szczegółowy przewodnik obrazkowy po ponad 180 rasach z całego świata, zawierający szczegółowe i zajmujące opisy każdej rasy, w tym podstawowe informacje o jej wymaganiach i cechach. Ponad 400 kolorowych fotografii. Książkę można kupić TUTAJ.

2. Książka Małe rasy psów – wydanie 2.

 

książka małe rasy psów

Pies nie musi być duży, by stanąć u Twojego boku. I właśnie w mieście i na drodze „maluczcy” pokazują swoją prawdziwą wielkość. Nawet małe psy to prawdziwe psy. Książka rasy psów. Należy zapewnić swojemu psiemu przyjacielowi życie godne jego gatunku, a jednocześnie starać się go gruntownie wychować – zwłaszcza „krasnoludki” bywają bardzo mądre! Nasz doradca nauczy Cię wszystkiego, co ważne, co powinieneś wiedzieć o wyborze, wychowaniu, żywieniu i zdrowiu Twojego żywego towarzysza. Mnóstwo kreatywnych pomysłów pomoże wam również cieszyć się wspólnymi grami i sportami. ”

Książkę można kupić TUTAJ.

1. książka Rasy psów – kompletny przewodnik 

 

księga ras psów

 W tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć przy wyborze odpowiedniego psa. Książka rasy psów. Zawiera rozdziały dotyczące ras, zachowania, pielęgnacji i szkolenia. Książka rasy psów. Większą część książki stanowi fotograficzny atlas ponad 420 najpopularniejszych na świecie ras psów z ważnymi faktami, ocenami temperamentu i opisami pochodzenia. Każda rasa jest wyjątkowa, a ta książka pomoże Ci wybrać psa, który stanie się Twoim najlepszym przyjacielem i towarzyszem.

Książkę można kupić TUTAJ

.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button