Książki

Książka o psach 10 najlepszych książek Książka o psie

10 najlepszych książek o psach . Książki o psach, które każdy miłośnik psów powinien przeczytać .Książki szkoleniowe , Ciekawe książki , Książki edukacyjne . 

Książki o psach .Jeśli jesteś miłośnikiem psów i lubisz czytać lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej . Zdecydowanie nie powinieneś przegapić tych 10 wspaniałych książek, które są u nas popularne . Zdecydowanie jeśli Wy też macie jakieś ulubione książki , koniecznie zostawcie nam ich nazwy w komentarzach . A my je dodamy:

10. Pies to miłość – Dlaczego i jak Twój pies Cię kocha – Książki o psach

  Pies to miłość - Dlaczego i jak twój pies cię kocha

Każdy miłośnik psów zna to uczucie. Dotyk psiego pyska, ich promieniujące ciepło, gdy leżą u naszych stóp, nawet ich skomlenie, gdy chcą wskoczyć na nasze łóżko. Rzeczywiście, nasze psy wydają się nas kochać, choć naukowcy przez lata temu zaprzeczali. Książka „Miłość psa” odkrywa i udowadnia wyjątkowość psów w tym, że potrafią one okazywać miłość, co odróżnia je od innych zwierząt. Intymna więź między człowiekiem a psem została zbudowana w ciągu ich długiego współżycia, a dziś potwierdza się, że pies potrafi zrozumieć człowieka i okazać mu swoje uczucie znacznie intensywniej niż inne zwierzęta. Ta fascynująca książka o pochodzeniu psów, ich zachowaniu, potrzebach i ukrytej głębi charakteru jest niezbędnym elementem biblioteki każdego, kto kiedykolwiek kochał psa i czuł, że ta miłość jest odwzajemniona.Książkę można nabyć
TU

9. Wyjątkowy świat psich emocji – Pies to miłość – Książki o psach

Wyjątkowy świat psich emocji - Pies to miłość


Książki o psach. Dowody są jednoznaczne – psy odczuwają miłość tak samo jak ludzie. Ta popularna książka znanego eksperta odkrywa świat psich emocji i ich unikalny związek z ludźmi. Na podstawie aktualnych badań i własnych obserwacji autor dochodzi do wniosku, że psy posiadają szczególny rodzaj inteligencji emocjonalnej, która pozwala im dogadać się z ludźmi w sposób, w jaki nie jest w stanie tego zrobić żadne inne zwierzę. Rozdziały takie jak „Co sprawia, że psy są tak wyjątkowe” „Ciało i dusza”, „Jak psy się zakochują” i „Psy zasługują na lepsze życie” szczegółowo opisują, jak pies postrzega i czuje. Intencją tekstu jest nie tylko zbadanie i zrozumienie psów, ale przede wszystkim pomoc w prowadzeniu bogatszego, szczęśliwszego życia dzięki nowej wiedzy.
TUTAJ
.

8. Pies – Książki o psach

Pies

Dla niektórych z nas psy są towarzyszami, którzy pomagają nam w pracy, dla innych wciąż stanowią wilki, pozostałości po niezakłamanej dziczy. Osoba z miasta często myśli o psach jak o wymagających dzieciach, które wymagają opieki i miłości. Istnieje wiele sposobów, w jaki ludzie odnoszą się do tych futrzanych czworonogów, nic więc dziwnego, że czasami błądzimy, jeśli chodzi o rolę, jaką psy odgrywają w naszym społeczeństwie, biorąc pod uwagę różnorodność ras, kształtów ciała, kolorów sierści i ich kombinacji. Książki o psach.

 

Książka o psach

 

Ta pięknie ilustrowana książka w szerszy sposób przygląda się wszystkim aspektom życia psów – skąd pochodzą, jak wygląda ich naturalne środowisko, kim są ich przodkowie i kiedy nastąpił ich pierwszy kontakt z człowiekiem. Szczegółowo omawia anatomię psów, ich zmysły i genom oraz cechy dziedziczne. Osobny rozdział dotyczy zachowań społecznych psowatych, hierarchii w stadzie, zachowań terytorialnych, komunikacji oraz sposobu myślenia i poznawania otaczającego świata. Znajduje się tam również przegląd poszczególnych ras.Książkę można nabyć
TUTAJ
.

7. Nie znam innego zwierzęcia jak pies – Książki o psach

I-don't-know-any-other-animals-like-it-dog-75794

RNDr. František Šusta, PhD. Przez dziesięć lat pracował jako profesjonalny trener zwierząt w ogrodach zoologicznych i zdobył także szereg międzynarodowych nagród. Po tym, jak zaczął poświęcać się psom oprócz egzotyki, zadziwiło go oddanie i tolerancja, jaką wykazują w stosunku do swoich właścicieli. Z jednej strony te cechy ogromnie ułatwiają ich szkolenie, ale z drugiej strony nie respektowanie specyfiki psa i tylko bezmyślne stosowanie metod szkoleniowych, nawet tych pozytywnych, może doprowadzić do tego, że nasz pies będzie żył życiem pełnym frustracji i samotności, otoczony smakołykami, ale bez swojego człowieka. Książka ta jest więc nie tylko hołdem dla najlepszego przyjaciela człowieka, ale także poradnikiem, jak uniknąć podobnych błędów przy wychowywaniu i szkoleniu psa. Książki o psach.

„Musiałam napisać tę książkę, bo czułam, że jestem to winna psom. A także dlatego, że nie znam innego zwierzęcia jak pies!”. František Šusta .Książkę można kupić
TUTAJ

6. Mój pies, mój guru – Książki o psach

Mój pies, mój guru

„Zacząłem badać, jak to możliwe, że pies zawsze wydawał się szczęśliwy i jak ogólnie był doskonale zadowolony ze swojego życia!”Książki o psach.

Jeśli kiedykolwiek miałeś psa, prawdopodobnie miałeś więcej niż jedną okazję, kiedy wróciłeś do domu zmęczony po ciężkim dniu w pracy, że mówiłeś do niego: „Chciałbym być taki jak ty. Zawsze jesteś szczęśliwy i zadowolony!” Ponieważ twój zwierzak zawsze czeka w drzwiach, aby cię powitać, merdając radośnie ogonem. 

Autor książki, odnoszący sukcesy marketingowiec, nigdy nie przepadał za psami, a gdy jego żona postanowiła zdobyć jednego dla ich dwóch córek był przeciwny. Nie śniło mu się wtedy, że sześć lat później napisze książkę zainspirowaną nowym członkiem rodziny. Rozumiał bowiem, że postępowanie tego najwierniejszego przyjaciela człowieka w pełni odpowiadało wszystkim przykazaniom jak powinniśmy żyć i być dobrym człowiekiem. 

 

Książka o psach

 

Pies… 

ufa swojemu panu (analogia do zasady boskiej), 

Żyje w obecności, 

jest wdzięczny i wie jak to wyrazić, 

kocha bezwarunkowo,

ma wiele innych, pozornie podstawowych cech, które, gdybyśmy od niego przyjęli, natychmiast uczyniłyby świat lepszym i piękniejszym miejscem.Książkę można kupić
TUTAJ
.

5. Co może zrobić twój pies?

Co potrafi twój pies Książki o psach

Czy psy naprawdę wyczuwają nadchodzące trzęsienie ziemi? Czy rozpoznają początek raka, zanim lekarze go zdiagnozują?

Zmysły psów pod wieloma względami przewyższają zmysły ludzi. Psy słyszą dźwięki z większej odległości i w wyższych częstotliwościach, mają też bardziej wrażliwe nosy. lepsze widzenie obwodowe, a trzepaczki wyłapują nawet najmniejsze zmiany ciśnienia powietrza. Nie dziwi zatem fakt, że pies pędzi do drzwi jeszcze przed . Zanim się obejrzysz, ktoś przyjdzie. Książki o psach.

 

Książka o psach

 

Książka Co może zrobić twój pies? odkrywa fascynujący świat zdolności poznawczych psów. Opisuje pięć podstawowych zmysłów, przedstawia spojrzenie na świat jako .postrzegany przez psa oraz odpowiada na pytanie, czy pies posiada szósty zmysł. Zawiera praktyczne testy i aktywności, które nie tylko zmierzą inteligencję Twojego psa, ale nawet ją zwiększą. Dzięki tej książce lepiej zrozumiesz swojego pupila, a Twoja komunikacja będzie bardziej wartościowa. 

Z oryginału Is Your Dog Psychic? (QUID Publishing Ltd, Brighton 2017) w tłumaczeniu Matúša Hyžnego i Mariany Hyžnej. Książkę można kupić
TUTAJ

4. Puzzle dla psów

Książki o psach

Książka oferuje szereg praktycznych wskazówek, jak dokładnie ćwiczyć szarą korę mózgową Twojego czworonożnego przyjaciela. I nie trzeba nic kupować: narzędzia do niekończącej się zabawy z puzzlami są już w domu. Kryją się w przedmiotach codziennego użytku w kuchni, piwnicy, garażu i na strychu, czekając tylko na pomysł, jak je wykorzystać. Bogato ilustrowana publikacja prezentuje szereg oryginalnych gier . W którym pies musi używać łapy, kufy i w dużej mierze głowy. Aby dostać się do smakołyka lub ulubionej zabawki, nie pozostaje mu nic innego, jak rozgryzać różne mechanizmy: na przykład sterować kawałkiem rury, próbować szczęścia w grach z kapeluszami na różnych podkładkach, wyciągać psią wędkę lub – w prawdziwym tego słowa znaczeniu – myśleć za rogiem. .. Zapraszamy na warsztaty z puzzli.Książkę można kupić
TUTAJ
.Książki o psach.

3. Roselle Pies, który mnie uratował

Roselle Pies, który mnie uratował Książki o psach

Zanim zagłębisz się w tę niezwykłą, prawdziwą historię, zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie, że jesteś niewidomy od urodzenia i kroczysz przez życie zanurzony w ciemności. A teraz wyobraź sobie, że z 11. Wrzesień 2001, na 78. piętro World Trade Center w Nowym Jorku, w które uderza porwany samolot. Masz przy sobie tylko psa przewodnika i jesteś całkowicie zdany na jego pomoc. 

Duże rasy psów : Top 10 dużych psów na świecie

Historia niezwykłego Michaela Hingsona oraz jego wiernej i odważnej przewodniczki Roselle od lat porusza ludzi na całym świecie. Czytając tę książkę, ty też stracisz mowę rozdział po rozdziale i będziesz podziwiać więź . Która łączy człowieka i psa w najpiękniejszym tego słowa znaczeniu. Poczuj jak to jest chodzić na oślep po siedemdziesięciu ośmiu piętrach, uciekać przed śmiercią w walących się bliźniaczych wieżach i ukrywać się w podziemnej stacji metra. Książki o psach.

 

Książka o psach

 

Beznadziejnie zakochasz się w zrozpaczonej Roselle, która choć panicznie boi się burz, walczy o bezpieczeństwo swojego ludzkiego przyjaciela wśród ogłuszającego huku walących się wież. Do Roselle, która za swój heroiczny wyczyn otrzymała wiele uznanych na całym świecie nagród i obietnicę . Że żaden pies przewodnik już nigdy nie dostanie jej imienia, bo „Roselle jest tylko jedna”. 

Przeczytaj historię człowieka, który nigdy nie pozwolił, by jego ślepota powstrzymała go przed spełnieniem marzeń, oraz Roselle, której poświęcenie i odwaga uratowały im obu życie.Książkę możesz kupić
TUTAJ

2. Co myśli pies

co myśli pies Książki o psach


Jeśli zamierzasz zdobyć psa domowego lub już mieszkasz z jednym i jesteś wielkim miłośnikiem psów. Naucz się lepiej rozumieć swojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki poradnikowi What the Dog Thinks łatwiej będzie Ci to zrozumieć. Ma w sercu Twojego psiego przyjaciela. Jak się czuje, co go cieszy lub przeciwnie, co mu przeszkadza.

 

Książka o psach

 

Dowiedz się, dlaczego Twój pies zachowuje się w określony sposób, naucz go, by nie zachowywał się źle i pomóż mu zaprzyjaźnić się z innymi psami w parku, jeśli nie radzi sobie sam. Wasz wspólny czas będzie pełen komfortu i bez zbędnego stresu. W książce znajdziesz nie tylko porady doświadczonych właścicieli psów, ale także wiele przydatnych zdjęć, które pomogą Ci lepiej rozszyfrować życzenia Twojego psa. Jeśli dogadasz się ze swoim psem, stanie się on Twoim najlepszym przyjacielem, a Twoją nagrodą będzie nie tylko harmonijny związek, ale także wiele radości i niespotykanych przygód.Książkę możesz kupić
TUTAJ
.

1. Pies – członek rodziny

Pies - członek rodziny Książki o psach

Co wszystko jest do zrobienia, gdy spodziewasz się nowego członka rodziny – tym razem w postaci uroczego futrzanego czworonożnego przyjaciela? Ten praktyczny i zabawny przewodnik podpowiada, o czym należy pamiętać, aby nowy pies czuł się komfortowo, dobrze się rozwijał i niczego mu nie brakowało. The Dog Book. Dowiesz się, gdzie przygotować dla niego miejsce do spania, jakiego jedzenia i podstawowej pielęgnacji będzie potrzebował, dlaczego niektóre aktywności są dla niego niebezpieczne, a jakie zabawy wręcz przeciwnie, na co zwracać uwagę podczas spacerów, jak przyzwyczaić psa do towarzystwa innych zwierząt w gospodarstwie domowym i wiele innych przydatnych rzeczy.Książkę można kupić
TU

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button