Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Książki

Książki o piłce nożnej 13 książek dla miłośników tego sportu

Wiele dzieci od najmłodszych lat chce być dobrymi piłkarzami. Nic jednak dziwnego, piłkarze mają sławę, pieniądze i wiele więcej. Dlatego przygotowaliśmy dla Was i Waszych dzieci ranking na temat Książek o piłce nożnej.

 

Książki o piłce nożnej

 

książki o piłce nożnej

 

Wybraliśmy naszym zdaniem 13 najlepszych książek na rynku. W niektórych z nich dowiesz się czegoś nowego o technice i strategii, w innych poznasz historię i ciekawostki dotyczące wielkich graczy, takich jak Messi, Neymar czy Ronaldo, a także legend tego sportu, jak Pele, Ronadinho, Beckham… Najlepsze książki o piłce nożnej. Wybierzmy razem. Kluby piłkarskie Top 10 klubów piłkarskich na świecie.

 

1. piłka nożna to gra

 

Piłka nożna To jest gra Książka

 

Piłka nożna to najpiękniejsza gra na świecie. Zabawa dla osób w wieku od dwóch do stu lat. Od kiedy piłka nożna się toczy? Kiedy powstał pierwszy na świecie klub piłkarski ? Jak zmieniły się zasady gry ? Kto odgwizdał pierwszy rzut karny? od kiedy kartki są używane w piłce nożnej ? Nie tylko na te pytania odpowiada mini-leksykon, który przeznaczony jest przede wszystkim dla młodego czytelnika, ale z pewnością zainteresuje również tych urodzonych wcześniej. Autor przyjrzał się zasadom gry w piłkę nożną, nakreślił najciekawsze rozdziały z historii najpopularniejszego sportu, przegląd największych osobowości świata i Słowacji w przeszłości i obecnie, a także osiągnięcia słowackich piłkarzy. Książkę można kupić TUTAJ.

 

2) Piłka nożna: Prawdziwa historia

 

Piłka nożna Prawdziwa historia Książka

 

W tej książce znajdziesz dwadzieścia piłkarskich opowieści, które spodobają ci się, nawet jeśli nie wiesz nic o piłce nożnej. Wyposażony zarówno w pozytywnych, jak i negatywnych bohaterów, poznasz niezapomniane drużyny i niesamowite stadiony. Zrozumiesz na czym polega magia tej nieśmiertelnej gry. Książkę można kupić TUTAJ.

 

3. Sport, piłka nożna i prawo

 

Sport, piłka nożna i prawo

 

Słowacki Związek Piłki Nożnej jest nie tylko największym stowarzyszeniem obywatelskim, ale także liderem wśród krajowych związków sportowych w naszym kraju. Przy tak dużej liczbie członków konieczne jest ustalenie jasnych zasad jego funkcjonowania. Ustalenie takich zasad ma na celu zapewnienie legalności decyzji podejmowanych przez jej organy oraz zapewnienie pewności prawnej jej członkom. To właśnie przestrzeganie zasad przewiduje pewną trwałość w ruchu sportowym.
Komisja Odwoławcza Słowackiego Związku Piłki Nożnej wydaje decyzje, które stosują zasady zawarte w statucie Słowackiego Związku Piłki Nożnej, a rozumowanie Komisji Odwoławczej Słowackiego Związku Piłki Nożnej stało się inspiracją dla innych organów w ramach związku, a także dla regionalnych i wojewódzkich związków piłki nożnej.
Celem publikacji jest dostarczenie czytelnikom obszernej analizy procesu podejmowania decyzji przed Komisją Odwoławczą Słowackiego Związku Piłki Nożnej. Książkę można kupić TUTAJ.

 

4. 100 najlepszych piłkarzy

 

  100 najlepszych piłkarzy

 

Są szybkie, silne, zwinne, pod wieloma względami nie do pokonania… To oni są współczesnymi bohaterami świata sportu. Mówimy o 100 najlepszych piłkarzach 21. wieku, w tym takie sławy jak Beckham, Drogba, Messi, Ronaldo, Zidane i nasz własny Marek Hamšík. Na stronach tej narracyjnej, bogatej w obrazy publikacji poznasz historie kariery najlepszych poprzez zwięzłe medaliony. Wielu z tych rycerzy czy artystów piłki cieszyło się za życia sławą, bajecznymi fortunami i podziwem tysięcy fanów na całym świecie. Zainspiruj się ich podejściem, zainspiruj się opowieściami o ciężkiej pracy i drodze na szczyt tych zawodników, których serca naprawdę biją dla piłki nożnej i niczego innego. Najlepsze książki o piłce nożnej.
Bogata w zdjęcia publikacja zawiera sylwetki 100 najlepszych piłkarzy 21. wiek. Messi, Ronaldo, Hamsik… Inspirujące opowieści o karierach najlepszych. Książkę można kupić TUTAJ.

 

5. Najlepsze triki piłkarskie

 

Najlepsze triki piłkarskie

 

TRICKS na profesjonalnym poziomie! Messi, Ronaldo, Götz i Marta, cross, cross kick, sole trick – światowi piłkarze i piłkarki czarują fanów swoimi niesamowitymi sztuczkami. Książka portretuje gwiazdy światowego futbolu i przybliża najważniejsze techniki. Jest tu 30 sztuczek, wyjaśnionych w przystępnym tekście. Każdy trik jest szybko zrozumiały i łatwy do nauczenia. Książkę można kupić TUTAJ.

 

6. Zgoda! – Książki o piłce nożnej 

 

  Zgoda - Książki o piłce nożnej .

 

Co tak naprawdę dzieje się w klubie w dniu deadline’u transferowego? Czy agenci piłkarscy są przepłacani? Który klub umieścił w kontrakcie pomocnika klauzulę zakazującą podróży kosmicznych? W którym klubie zawodnikom nigdy nie wolno nosić czerwonych knag?
Prawnicy zawsze są w centrum piłkarskiego biznesu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwolnionego trenera, transfer gwiazdora, umowy telewizyjne opiewające na miliardy dolarów czy kontrowersyjne przejęcie klubu, wiodący prawnik piłkarski Daniel Geey ma wiedzę na ten temat. Rozdziały dotyczą wszystkiego, od kulisów transferów zawodników i finansów klubowych po wykroczenia zawodników i globalny biznes transmisji piłkarskich.

Dzięki jasnej i przemyślanej perspektywie, a także wkładom ekspertów, książka Zgoda! ujawnia zagadnienia, które kształtują współczesny futbol i zapewnia kibicom nowe, wewnętrzne spojrzenie na wszystkie sprawy piłkarskie poza boiskiem.

 

Deal! przygląda się kwestiom – od boiska do sali posiedzeń – które kształtują współczesny futbol i wpływają na ligi, kluby, zawodników, agentów i kibiców.

Jeśli chcesz poznać i zrozumieć, jak naprawdę działa piłka nożna, ta książka jest dla Ciebie. – Guillem Balagué, Sky Sports. Książkę można kupić TUTAJ.

 

7.  Notatnik piłkarza – Książki o piłce nożnej 

 

  Notatnik piłkarza - Książki o piłce nożnej .

 

Trenuj jak zawodowiec! Trener piłkarski Stanisław Bejda, mistrz świata z 2017 roku w piłce nożnej małej, we współpracy z innymi ekspertami przygotował zeszyt, dzięki któremu każdy piłkarz będzie mógł śledzić swoje postępy i doskonalić umiejętności piłkarskie. Dodatkowo oferuje Ci wyjątkowe wyzwania piłkarskie! Książkę można kupić TUTAJ.

 

8. Ciekawostki i rekordy mistrzostw świata – Książki o piłce nożnej 

 

Ciekawostki i rekordy mundialu - Książki o piłce nożnej 

 

Właściwy fan piłki nożnej zna zwycięzców poszczególnych mundiali, pamięta występy ulubionej (często własnej) drużyny i pamięta, ale też stopniowo zapomina, różne szczegóły, które miały miejsce w pilnie obserwowanych turniejach. Jakie były największe niespodzianki? Którzy napastnicy, bramkarze czy trenerzy zostali przez nas zapamiętani na zawsze? Gdzie padło najwięcej bramek? Którzy sędziowie znacząco wpłynęli na przebieg turnieju? Jakie są największe bitwy, skandale czy nawet korupcja, które zaszkodziły mistrzostwom? Najlepsze książki o piłce nożnej.

Książka ta dostarcza czytelnikom wielu różnorodnych informacji – niektóre zostaną przypomniane lub postawione w nieco innym świetle, z innymi wielu może zetknąć się po raz pierwszy. Przedstawia ciekawe i warte uwagi wydarzenia w sposób zajmujący i humorystyczny, który każdy fan piłki nożnej będzie czytał z przyjemnością. Książkę można kupić TUTAJ.

 

9. Barca – oficjalna ilustrowana historia FC Barcelony

 

. Barca - oficjalna ilustrowana historia FC Barcelony

 

Barça jest znana na całym świecie dzięki swoim legendarnym zawodnikom, szlachetnej filozofii futbolu oraz temu, że Barça to més que un club – więcej niż klub. Uchwycenie dziedzictwa obejmującego ponad sto lat, ta oficjalna książka kroniki historii i triumfów tej globalnie sławnej instytucji sportowej. Książkę można kupić TUTAJ.

 

10. Futbol totalny Johan Cruijff

 

  Futbol totalny Johan Cruijff

 

Johan Cruijff zdobył niezliczone trofea jako zawodnik i trener, trzykrotnie zdobywając Ballon d’Or, jest też jednym z najbardziej znanych zwolenników tzw. całkowitego futbolu. Najlepsze książki o piłce nożnej.

W tej książce opisuje swoje niezwykłe spojrzenie na piłkę nożną, któremu hołdował od swoich sportowych początków aż do śmierci. W rozdziałach poświęconych trenerom, sędziom i agentom zawodników Cruijff przedstawia futbol jako piękną i prostą grę, w której należy przede wszystkim odczuwać radość. Jego poglądy oparte są na trzydziestu latach doświadczeń na najwyższym poziomie piłkarskim i trenerskim. Książkę można kupić TUTAJ.

 

11. W rytmie tanga – książki o piłce nożnej 

 

W rytmie tanga - książki o piłce nożnej .

 

Na rynek księgarski trafia publikacja niespotykana w Czechach. W dziedzinie sportu wydawane są monografie utytułowanych sportowców, olimpijczyków czy trenerów, a także publikacje odwzorowujące topowe imprezy, takie jak igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa Europy i świata w piłce nożnej.

Z sympatyczną nowością przychodzi jednak Mirosław Michalach, telewizyjny komentator sportowy, redaktor i prezenter, proponując publiczności niezwykłe, dramatyczne, ale i zabawne historie ze swojej długiej kariery zawodowej w bogato ilustrowanej publikacji książkowej o trafnym tytule „W rytmie tanga”. Książkę można kupić TUTAJ.

 

12. stadiony piłkarskie, wydanie 2.

 

Stadiony piłkarskie, wydanie 2

 

Ta zaktualizowana wersja pierwszego tomu Stadionów piłkarskich oferuje encyklopedyczny wgląd w środowisko wybranych stadionów europejskich, ujmując ich historię, przegląd ważnych meczów i inne ciekawostki. Książka zawiera również informacje o czeskich i słowackich piłkarzach, którzy w trakcie swoich karier grali na stadionach, spostrzeżenia autora Jiříego Vojkovskýego z jego wizyt na europejskich stadionach piłkarskich oraz komentarze patrona książki Milana Baroša na temat stadionów, na których grał w trakcie swojej bogatej kariery.

Autor książki odwiedził wiele stadionów piłkarskich w całej Europie i dlatego postanowił wydać o nich książkę. W związku z jej wielkim sukcesem, pojawiły się kolejne tomy, w tym ta uaktualniona wersja i tak powstała edycja książek o stadionach piłkarskich, którą autor postanowił uzupełnić o trzeci tom, który trafi na półki księgarń jesienią 2021 roku. Najlepsze książki o piłce nożnej.

Jiří Vojkovský poznał Milana Baroša już wcześniej w Bazaly, podczas pracy w dziale sprzedaży i marketingu Baníka Ostrava. Autor docenia fakt, że patronem książki Stadiony piłkarskie jest taka osobowość jak Milan Baroš – drugi najlepszy strzelec w historii reprezentacji Czech, ikona Baníka Ostrava, zwycięzca Ligi Mistrzów, król strzelców na Mistrzostwach Europy w 2004 roku. Książkę można kupić TUTAJ.

 

13.  Kluby Sławy Futbolu – Książki o piłce nożnej 

 

  Football Hall of Fame Clubs - Football Books 

 

Każdy wie, co w świecie piłki nożnej znaczą Liverpool FC, Manchester United, Real Madryt czy FC Barcelona. Zawsze jednak kusi, by dowiedzieć się czegoś bardziej szczegółowego o ich historii, czego być może wcześniej nie wiedzieliśmy.
Książka Kluby Football Hall of Fame ma ambicję zaproponować kibicowi taką lekturę. Jeśli lubisz piłkę nożną, to z pewnością przyjmiesz ją z zadowoleniem. Wierzę, że będzie się w niej wiercił, często do niej wracał, a ona zapewni mu przyjemny odpoczynek i relaks.
Ľubomír Moravčík piłkarski międzynarodowy. Książkę można kupić TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button