Atrakcje

Kamienie lecznicze – 10 kamieni leczniczych i jak je stosować

Kamienie lecznicze – 10 kamieni leczniczych i jak ich używać .Od tysięcy lat kryształy lecznicze są cenione przez prawie każdą kulturę na świecie.W przeszłości tylko wpływowi ludzie mieli takie kamienie , nie docierały one do zwykłego człowieka . Ale wraz z pojawieniem się technologii , każdy może zdobyć kamienie . Starożytne kultury wierzyły, że każdy kamień ma unikalne formacje mineralne i z tego powodu unikalną moc energetyczną. Niektóre kryształy są dobre do oczyszczania powietrza, inne do utrzymania terytorialnego i kochającego domu, jeszcze inne dla umysłu … Który z nich jest więc odpowiedni dla Ciebie? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

 

Jak używać kryształów leczniczych

 

Istnieje tylko kilka sposobów, aby faktycznie używać kryształów leczniczych: w pomieszczeniu lub w kontakcie ze skórą. Ale dla bezpośredniego uzdrowienia zawsze najlepiej jest mieć je jak najbliżej siebie. Dlatego najlepszym sposobem na ich noszenie jest biżuteria.

 

Kamienie lecznicze

Zamki na Słowacji : 10 najpiękniejszych zamków na Słowacji. 10 najpiękniejszych zamków na Słowacji

 

1. Ametyst

 

Ametyst

 

Ametyst jest najobfitszym kryształem leczniczym i jednym z najbardziej potrzebnych na tej liście . Pozbywa się bólów głowy, ogólnego zmęczenia, wspomaga skórę, pomaga tłumić bóle stawów i od tysięcy lat pomaga ludziom mieć lepsze sny. Kamienie lecznicze.

2. Kwarc

 

2. Kwarc

 

Kwarc jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronnym kamieniem leczniczym ze wszystkich kryształów i pod pewnymi względami najpotężniejszym ze względu na swoją wszechstronność. Czysty kwarc jest znany jako kamień mocy i wzmacnia każdą energię lub intencję. Chroni Cię przed negatywnością, dostraja do Twojego wyższego ja i łagodzi ból. Wykazano również, że czysty kwarc poprawia i wzmacnia aurę.

 

Kamienie lecznicze 3. Lapis lazuli

 

Lapis lazuli

 

Lapis Lazuli jest powiedziane, że składa się z kombinacji minerałów, w tym lazurytu, kalcytu i pirytu, i był wokół od narodzin czasu . Używany był przez starożytnych Hebrajczyków do ubiorów ceremonialnych. Fizycznie Lapis Lazuli wspomaga układ odpornościowy, tarczycę i układ nerwowy. Może złagodzić bóle głowy, migreny i gorączki . Duchowo, Lapis zapewnia mądrość w mistycznych sferach i połączenia z duchowymi opiekunami. Kamienie ozdobne top 10 najpiękniejszych kamieni do ogrodu.

 

4. Citrine

 

Cytryn Kamienie lecznicze

Cytryna jest używana do rozszerzania uwagi/koncentracji, a tym samym do wzmacniania pamięci. Zwiększa kreatywność . To świetny kamień do trzymania w biurze!Kamienie lecznicze.Czytaj także :

6 przepisów na wykonanie domowych odżywek do włosów

Kamienie lecznicze 5. Ónyx

 

Kamienie lecznicze Onyx

Jest to kamień o silnych właściwościach ochronnych. Onyks pochłania i przekształca negatywną energię oraz zapobiega odpływowi energii osobistej. W czasie stresu, zamieszania lub smutku pomaga w rozwoju siły fizycznej i wytrzymałości.Kamienie lecznicze.

6. granat

 

Kamienie lecznicze granat

Podkreśla instynkt przetrwania, wnosząc wolę i odwagę do każdej sytuacji. Garnet szybko przyniesie na powierzchnię te zinternalizowane pomysły i uczucia, które musisz wykonać i sprawić, by się wydarzyły. Garnet może również oczyścić czakry z negatywnych energii i ponownie je zasilić.Kamienie lecznicze. Kamienie szlachetne 10 najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie.

7. Topás

 

Topaz Kamienie lecznicze

Topas przynosi radość, hojność, obfitość i dobre zdrowie. Topas uspokaja, uzdrawia, stymuluje i kieruje energię tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Promuje prawdę i przebaczenie. Kamień ten dodaje młodzieńczej energii poprzez zachęcanie do otwartego, energicznego umysłu. Daje nam entuzjazm do życia.Kamienie lecznicze.

8. Agat

 

Kamienie lecznicze agat

Agat wzmacnia twoje zdolności do podejmowania decyzji. Dzięki temu jest szczególnie przydatny dla przedsiębiorców i wszystkich podejmujących duże projekty. Uważa się, że agat poprawia funkcje umysłowe i może pomóc w kwestiach jasności i stabilności. Agat nadaje się do badania.

Kamienie lecznicze 9. Jade

 

Jadeitowe kamienie lecznicze

Jadeit jest symbolem spokoju i czystości. Ten kryształ ułatwia budowanie lub równoważenie wielu energii w ramach uspokojenia umysłu. Świetnie sprawdza się również w leczeniu problemów z nerkami i nadnerczami.

Kamienie lecznicze 10. Heliotrop ( Bloodstone)

 

  Heliotrop ( Kamień Krwi) Kamienie lecznicze

Bloodstone to potężny kamień leczniczy używany od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości lecznicze. Jest często stosowany w celu oczyszczenia i odtrucia organizmu. Ten kamień jest również powiedział, aby pomóc circulation.It jest wielki dla przeziębienia i czasy, kiedy jesteś „nie czuje się tak dobrze”.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button