Atrakcje

NAUKA POTWIERDZA: Mężczyźni z piwnymi brzuchami są lepsi w łóżku

Wszyscy powinniśmy być dumni ze swoich ciał. Szczupły, gruby, wysoki, petite , duży lub mały – wszyscy jesteśmy piękni na swój sposób . Plus , gdy jesteśmy różni, to sprawia, że świat jest taki ciekawy i kolorowy.

beczka z piwem
Tematem, który często pojawia się w przyjacielskich rozmowach jest rozmiar. Czy rozmiar ma znaczenie, czy nie? Debata zwykle skupia się na tym, co mężczyźni mają między nogami – i czy długość i grubość penisa jest ważna dla dobrego życia seksualnego.Ale naukowcy odkryli, że to inna część ciała, która odgrywa większą rolę w wydajności pod arkuszami.

Może to zabrzmi jak żart, ale jest nowe badanie, które wykazało, że rozmiar twojego żołądka może określić, czy jesteś dobry w łóżku, czy nie. Oczywiście, zawsze są wyjątki, ale w rzeczywistości, fakt, że piwo byłoby zaletą w łóżku , większość ludzi nie wierzy.

brzuch piwny

Trwa 5 minut dłużej

trwa 5 minut dłużej


Naukowcy z Uniwersytetu Erciye w Kayseri w Turcji przeprowadzili obszerne badania na ten temat. Głównie chodzi o korelację między BMI – wskaźnikiem masy ciała – a sprawnością seksualną.Wynik był szokiem. Okazuje się, że mężczyźni z większymi brzuchami trwali w łóżku o pięć minut dłużej niż mężczyźni z węższymi i szczuplejszymi ciałami.Dokładnie pięć minut może nie brzmi jak wiele, ale w rzeczywistości jest to dość duża różnica. Zdolność do uprawiania seksu przez długi czas jest istotną częścią bycia dobrym w łóżku.

Jednym z powodów, dla których mężczyźni z większym brzuchem mają lepszą wytrzymałość seksualną jest to, że posiadanie większej ilości tłuszczu z brzucha oznacza, że masz więcej hormonu zwanego estradiolem. Występuje częściej u kobiet i pomaga opóźnić orgazm. cytaty o śmierci

dłuższy seks

To badanie jest niesamowite, ponieważ obraz idealnego mężczyzny to zazwyczaj podmiot pełen mięśni z brzuchem ze stali. Kto wie – może wreszcie zmierzamy w innym kierunku?

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button