Psy

Pies dla dzieci 10 najlepszych psów dla dzieci

Pies dla dzieci 10 najlepszych psów dla dzieci . Pies do dzieci . Jaka rasa psa najlepiej nadaje się dla dzieci ? Rasa psów do dzieci . Lista psów dla dzieci . Wybierz rasę na podstawie jej usposobienia, temperamentu, wielkości i poziomu energii – wszystko to powinno pasować do stylu życia Twojej rodziny. Pamiętaj, zawsze poznaj psa i zadaj hodowcy lub pracownikowi schroniska mnóstwo pytań przed podjęciem tak ważnej decyzji. Bez dalszych ceregieli, oto 10 ras psów odpowiednich dla dzieci.

 

10. Buldog angielski – pies dla dzieci

Buldog angielski - pies dla dzieci

Buldog ma mocną budowę, która jest idealna dla dzieci. Nie zdobędzie jednak żadnych nagród dla „najbardziej energicznego psa”. Posłuszny, przyjazny i lojalny pies, Buldog dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami domowymi i psami. Buldog żyje wygodnie w dużych domach i małych mieszkaniach.

9. Beagle – pies dla dzieci

Beagle - pies dla dzieci

Pierwotnie hodowane jako psy myśliwskie, beagle dobrze nadają się do domów z aktywnymi dziećmi, ponieważ są solidnie zbudowane i nigdy nie są zbyt zmęczone, aby grać .

8. Bull Terrier – pies dla dzieci

Bull Terrier - pies dla dzieci

Bull Terrier, niesłusznie nazywany rasą agresywną, w rzeczywistości został wyhodowany jako pies do towarzystwa – przyjazny i kochający zarówno dorosłych, jak i dzieci. Ten dobrze zbudowany pies ma również wysoki próg bólu, dzięki czemu jest idealny dla szalonych dzieciaków, które uczą się właściwego obchodzenia z psami.

7. Collie długowłosy – pies do dzieci

Collie długowłosy - pies do dzieci

Jest to rasa psów rozsławiona przez fim „Lassie” . Collies to rasa bardzo łagodna i przewidywalna, łatwa w szkoleniu i rzadko agresywna – co czyni je idealnymi dla rodzin, które nie znają psów. Collies świetnie dogadują się z dziećmi , uwielbiają sprawiać przyjemność swoim właścicielom i chronić swoją rodzinę.Pies do dzieci.

6. Pies nowofundlandzki

Pies nowofundlandzki

Pies nowofundland, który nosi przydomek „Opiekunka Natury” (pomyśl o „Nanie” Piotrusia Pana), kocha dzieci i jest wobec nich bardzo opiekuńczy. Ta łagodna, miła i cierpliwa rasa jest niemal jak Matka Teresa psów. Zarówno małe jak i duże dzieci szybko zakochają się w tym cudownie słodkim, dużym psie. Pies do dzieci.

5. Węgierski budowniczy

Węgierski budowniczy

Może to być rasa, o której wcześniej nie słyszałeś, ale ze względu na potrzebę regularnych ćwiczeń, jest to faktycznie jedna z najlepszych ras dla aktywnych i energicznych rodzin ze starszymi dziećmi. Vizsla ma żywe usposobienie, ale łagodne; jest lojalna i czuła. Ponadto jest posłuszny, pewny siebie i inteligentny, tworzy bliskie więzi z rodziną i potrafi szybko nauczyć się nowych sztuczek. Pies do dzieci.

4. Seter irlandzki

Seter irlandzki Seter irlandzki, znany ze swojego czerwonego umaszczenia, jest figlarny, energiczny, uwielbia towarzystwo ludzi i dobrze bawi się z dziećmi. Ten pies potrzebuje dużo ruchu i jest dobrym dodatkiem dla energicznych dzieci i aktywnych rodzin. Inteligentny i wyszkolony towarzysz, seter irlandzki nadaje się szczególnie dla ludzi z podwórkiem.

3. Pudel

Pudel

Pudel, to bardzo inteligentny i łagodny pies. Jest też świetny dla dzieci z alergią, jego sierść minimalnie wypada. Wymaga jednak regularnej pielęgnacji, w przeciwnym razie jego sierść wymyka się spod kontroli. To dumny i elegancki pies, który jest zarówno opiekuńczy, jak i lojalny. Z dobrym temperamentem , przyjazne usposobienie i cierpliwość , Pudel jest rzadko zły lub znudzony.

2. Labrador Retriever

  Labrador Retriever

Jedna z najbardziej popularnych ras , i nie bez powodu. Labrador Retriever jest figlarny, cierpliwy, czuły, ochronny i niezawodny. W rzeczywistości jego słodka osobowość i inteligencja dorównuje tylko jego pięknu. To czyni go idealnym pupilem rodzinnym. Pokarmy które psy mogą i nie mogą jeść.

1. Golden Retriever

Golden Retriever Golden Retriever jest nieco mniejszy od labu i jest pewnym siebie, inteligentnym, czułym i lojalnym psem.Tak  Golden Retriever nie jest agresywny ani nieśmiały, jest niezwykle cierpliwy i idealnie nadaje się dla dzieci. Chociaż potrzebuje dużo ćwiczeń, jego miłość do zabawy zabawi jego i twoje dzieci.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button