Psy

Najlepsze psy dla rodziny 9 ras psów

Niektóre psy wymagają dużo pracy . Może są wymagające psychicznie i potrzebują dużo treningu, bo są uparte lub muszą się ciągle uczyć. Inne są wymagające fizycznie, ponieważ potrzebują dużo ćwiczeń lub nadmiernej ilości zabiegów pielęgnacyjnych. Najlepsze psy dla rodziny :9 najlepszych ras psów :

Jeśli szukasz bezproblemowego psa , istnieją pewne rasy, które mogą być właściwym wyborem. Oto spojrzenie na kilka psów, których cechy są idealne dla rodzin . Każdy pies jest inny , ale kiedy myślisz o zdobyciu zwierzaka dla swojej rodziny, ta lista na pewno ci pomoże :

 

Labrador Retriever: doskonały charakter

 

Labrador Retriever: doskonały charakter

Jest powód, dla którego Labrador Retriever jest najbardziej popularną rasą psów od ponad dwóch dekad.Ta rasa jest „sławnie przyjazna” i jest dobra wokół ludzi i innych psów. Ze względu na ich łatwą osobowość, Labradory mają tendencję do wiązania się z wszystkimi członkami rodziny.

 

Charakter Labrador Retrievera jest aktywny i przyjazny. Są figlarne, energiczne i inteligentne. Labradory są urocze, radosne i chętne do zadowolenia. Te dobroduszne i przyjazne psy występują w trzech kolorach: złotym, czarnym i czekoladowym. Są wytrzymałe, średniej wielkości i stosunkowo łatwe do wytresowania. Mają jednak dużo energii, więc wymagają dużo codziennych ćwiczeń, takich jak długie codzienne spacery , gry i sporty.

 

Pudel: towarzysz dla alergików – Najlepsze psy dla rodziny

 

Pudel: towarzysz dla alergików - Najlepsze psy dla rodziny

 

Pudel to znacznie więcej niż tylko ładna buzia. Są bardzo inteligentne, łatwe w szkoleniu i niesamowicie wysportowane. Ponieważ są inteligentne i wszechstronne, wyróżniają się w zawodach wytrzymałościowych, sportowych i posłuszeństwa.

Ta rasa występuje w trzech rozmiarach – pudel standardowy, pudel miniaturowy i pudel zabawka – więc na pewno znajdziesz rozmiar, który Ci odpowiada. Ich popularny kręcony płaszcz również występuje w różnych kolorach.

 

Najlepsze psy dla rodziny

 

Pudle mają sierść, która jest stosunkowo wolna od zrzucania, dlatego są popularne wśród alergików. W rzeczywistości są one tak popularne, że pudle są często krzyżowane z innymi rasami, co prowadzi do wielu hybryd projektantów, takich jak goldendoodles(golden retriever), labradoodles (labrador retriever), schnoodles (sznaucer), sheepadoodles (old English sheepdog) .

Ale posiadanie sierści, która nie wypada, oznacza również, że pudle zazwyczaj wymagają profesjonalnej pielęgnacji i trymowania co cztery do sześciu tygodni, chyba że nauczysz się samodzielnie dbać o sierść psa.

 

Golden Retriever : Wierny pomocnik – Najlepsze psy dla rodziny

 

Golden Retriever : Wierny pomocnik - Najlepsze psy dla rodziny

Podobnie jak jego krewny Labrador, Golden Retriever jest kolejnym z najbardziej popularnych psów . Rasa ta znana jest ze swojej przyjaznej, radosnej natury oraz tego, jak szybko i łatwo można wyszkolić psy. To dlatego tak często sprawdzają się jako psy służbowe i przewodniki oraz tak dobrze wypadają w zawodach. Będą jednak potrzebowały codziennych ćwiczeń.

 

Goldendoodle i Labradoodle : hipoalergiczny duet

 

Goldendoodle i Labradoodle : hipoalergiczny duet

Goldendoodle to krzyżówki Golden Retrieverów i Pudli, natomiast Labradoodle to krzyżówki Pudli i Labrador Retrieverów.

Chociaż osoby z alergią często decydują się na krzyżówki, mając nadzieję na uzyskanie małej, pełzającej sierści pudla, geny mogą być nieprzewidywalne. Ogólnie jednak mieszańce mają przyjemne usposobienie ze względu na kombinacje genetyczne i stanowią dobre psy rodzinne. Większość z nich wymaga regularnego przycinania , niezależnie od tego, czy są alergiczne, czy nie.Najlepsze psy do rodziny 9 najlepszych ras psów.

 

Papillon: Towarzysz z uszami motyla – Najlepsze psy dla rodziny

 

Papillon: Towarzysz z uszami motyla - Najlepsze psy dla rodziny

Jeśli szukasz towarzysza o wielkości do 30 cm , rasa Papillon jest super wyborem. I jak zaznaczamy , rasa ta ma „wysoki współczynnik samokontroli” jak na tak małego psa. W przeciwieństwie do niektórych innych małych ras, są one wychodzące i nie są nieśmiałe lub agresywne. Papillony kochają dzieci, więc są świetnymi pupilami rodzinnymi. Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras.

Papillony mają reputację niezwykle łatwych w szkoleniu i wyróżniających się w posłuszeństwie. Mają długie, jedwabiste płaszcze, ale potrzebują bardzo mało pielęgnacji i bardzo mało zrzucają. Dodatkowo, kto może się oprzeć tym niesamowitym uszom!

 

Bokser: pies stróżujący dla rodzin z dziećmi

 

Bokser: pies stróżujący dla rodzin z dziećmi

Boxer to jedna z najlepszych wskazówek dla właścicieli psów po raz pierwszy. Boksery uwielbiają przebywać ze swoimi ludźmi i są wspaniałymi psami rodzinnymi.

Jedną z najbardziej zauważalnych cech tej rasy jest jej pragnienie ludzkiego uczucia, zwłaszcza u dzieci. Są cierpliwe i temperamentne w stosunku do dzieci, ale jednocześnie ochronne, co czyni je popularnym wyborem dla rodzin.Boksery mają radosny i zabawowy temperament. Są też wysportowane i wesołe z wielką energią. Uwielbiają biegać po ogrodzie i bawić się w aportowanie. Inne dobre wiadomości? Bokserzy potrzebują bardzo mało pielęgnacji ze względu na ich gładkie płaszcze.

 

Bichon (Bichon Frisé): odpowiedni wybór dla alergików

 

Bichon (Bichon Frisé): odpowiedni wybór dla alergików

Tak Bichon Frise były pierwotnie hodowane jako towarzysze, więc nie jest zaskoczeniem, że zwykle kochają wszystkich. Bichon Frise jest bardzo zgodny z nauką, że nie ma obcych, są tylko przyjaciele, których jeszcze nie poznaliśmy. Najlepsze psy dla rodziny.

Pies jest po prostu mało aktywny. Potrzebuje średniej ilości aktywności, ale jest zadowolony z tego, że przez większość czasu po prostu się kręci. Bichon dobrze reaguje na szkolenie i lubi pokazywać, czego się nauczył. Rasa ta jest bardzo czuła i słodka.

Ale chyba najbardziej popularną cechą Bichona jest hipoalergiczność jego kręconej sierści. Rasa ta jest popularna wśród alergików, ponieważ pies bardzo mało się zrzuca. Jednak ta ładna sierść oprócz codziennego szczotkowania wymaga sporej pielęgnacji.

 

Boston Terrier: zawsze chce oczarować swoją rodzinę.

 

Boston Terrier: zawsze chce oczarować swoją rodzinę

Uroczy Boston Terrier, nazywany „Gentlemanem” ze względu na swoje nienaganne maniery, jest uważany za psa stosunkowo łatwego w obsłudze i łatwego w szkoleniu. Wspaniały pies z naturalnym darem do komedii, elegancki Boston Terrier jest ciągłym źródłem uśmiechu.

Płaszcz jest krótki i gładki, więc nie wymaga wiele pielęgnacji.Poziom aktywności zależy od psa, ale wiele z nich to głównie kanapowe ziemniaki, dopóki są ze swoimi ludźmi.

Shi-tsu – Najlepsze psy dla rodziny

 

Shi-tsu - Najlepsze psy dla rodziny

Te sympatyczne ocieplacze na kolana były pierwotnie towarzyszami chińskich rodzin królewskich. Znane są z tego, że są szczególnie dobre w stosunku do dzieci i potrafią dostosować się do niemal każdego środowiska. Mogą poruszać się po ogromnym ogrodzie, ale są również szczęśliwe w mieszkaniu , ponieważ nie potrzebują dużo ruchu. Jednak ich jedwabista sierść wymaga wiele pielęgnacji. Jeśli chcesz ograniczyć pracę do minimum, możesz zlecić „strzyżenie” sierści . 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button