Kone

Jak koń wyznaje miłość? Oto 5 sposobów

Jak koń wyznaje miłość? Czy potrafisz powiedzieć, czy twój koń czuje się dobrze, niekomfortowo czy jest przestraszony? Jest kilka ogólnych sposobów, w jaki konie okazują te emocje. Jeśli masz konia, to pewnie o tym wiesz.

Jak w każdej relacji między ludźmi ważna jest komunikacja i wzajemne zrozumienie. Wszelkie załamania w komunikacji mogą powodować nieporozumienia, nawet jeśli są one wyrażane w miłości.
Oto pięć sposobów, w jaki konie okazują czułość swoim bliskim:

 

1. Koń przyjdzie do ciebie. 

 

Koń przyjdzie do ciebie

 

Konie okazują ci miłość, kiedy przychodzą do ciebie, ponieważ zazwyczaj nie spędzają czasu z ludźmi, nie mają tak dużego zainteresowania nimi. Konie mogą sobie poradzić tylko z jedną rzeczą naraz. „Świadomie wydają lub odbierają polecenia, ale nie oba w tym samym czasie”. Albo zwracają na ciebie uwagę, albo odbierają twoją. Oznacza to, że kiedy koń obdarza cię uczuciem, musi to robić bez twojej uwagi. Jest to ważne, ponieważ twój koń lubi być w stanie zarówno dawać, jak i otrzymywać uczucia. A kiedy ciągle obdarzasz je uczuciem, blokuje to ich zdolności poznawcze do odwzajemniania ci uczuć.

Możesz zapytać, dlaczego twój koń nie daje ci tyle czułości, ile byś chciał. To możesz również okazywać koniowi ciągłe uczucia, aby uzyskać od niego więcej czułości. Możesz być jednak zaskoczony, jak wiele czułości otrzymasz z powrotem, gdy skupisz się na otrzymywaniu, a nie dawaniu.

2. Koń ociera się o ciebie 

 

Koń ociera się o ciebie

Jednym ze sposobów okazywania uczuć przez konie jest delikatne opieranie się o ciebie. Można zobaczyć, jak robią to z innymi końmi na padoku. Dzielenie się kontaktem cielesnym jest jednym z głównych sposobów, w jaki konie dzielą się uczuciem. Ponieważ konie nie mają ramion do przytulania, okazują swoje przywiązanie za pomocą głowy.

 

3. Koń cię wącha – koń wyznaje miłość

 

Koń cię wącha - koń wyznaje miłość

Innym sposobem, w jaki konie dają fizyczne przywiązanie, jest wąchanie cię. Jest to bardziej intymne niż pocieranie, ponieważ w porównaniu z większością ciała, ich twarze są znacznie bardziej wrażliwe i podatne na uszkodzenia.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

4. Koń jest ci posłuszny – koń wyznaje miłość

 

Koń jest ci posłuszny - koń wyznaje miłość

Bycie posłusznym wobec ciebie jest również jednym ze sposobów, w jaki konie okazują swoje przywiązanie. Koń wyznaje miłość. Konie są łagodne, współczujące i lubią sprawiać przyjemność tym, których kochają. Zrobią wszystko, aby dać ci to, o co prosisz lub czego oczekujesz. Nie oznacza to, że nieposłuszny koń cię nie kocha.

Podobnie jak w przypadku ludzi, istnieją specyficzne rzeczy, z którymi zmagają się poszczególne konie. Posłuszeństwo może być jednym z nich. Nie odbiera to jednak faktu, że posłuszeństwo jest jednym z głównych sposobów, w jaki konie okazują swoje przywiązanie. Najsilniejszy koń świata top 10 ras koni

 

5. Koń dzieli z tobą powietrze – koń wyznaje miłość

 

Koń dzieli z tobą powietrze - koń wyznaje miłość

Czy twój koń kiedykolwiek podszedł i przyłożył twarz do ciebie, a potem tylko dyszał? Na wolności, jak i w domowej opiece, konie okazują sobie przywiązanie, dzieląc się ze sobą oddechem. Konie łączą nosy, a następnie dzielą się powietrzem. Tendencja ta występuje u koni, które również okazują przywiązanie swoim właścicielom.

Jest oczywiście wiele sposobów, w jaki konie mogą okazywać uczucia. Twój koń może mieć również swój własny, unikalny sposób okazywania ci uczuć. Ale to pięć ogólnych sposobów, w jaki konie okazują przywiązanie nie tylko ludziom, ale i innym koniom.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button