Kone

Jak koń wyznaje miłość? Oto 5 sposobów

Jak koń wyznaje miłość? Czy potrafisz powiedzieć, czy twój koń czuje się komfortowo, niewygodnie czy jest przestraszony? Jest kilka ogólnych sposobów, w jaki konie okazują te emocje. Jeśli masz konia, to pewnie go znasz.

Jak w każdej relacji między ludźmi ważna jest komunikacja i wzajemne zrozumienie. Wszelkie załamania w komunikacji mogą powodować nieporozumienia, nawet jeśli objawiają się one w miłości.
Oto pięć sposobów, w jaki konie okazują czułość swoim bliskim:

 

1. koń przyjdzie do ciebie 

 

Koń przyjdzie do ciebie.

 

Konie okazują ci miłość, kiedy przychodzą do ciebie, ponieważ zazwyczaj nie spędzają czasu z ludźmi, nie mają tak dużego zainteresowania nimi. Konie mogą przetwarzać tylko jedną rzecz w tym samym czasie. „Świadomie wydawać lub otrzymywać polecenia, ale nie oba naraz”. Albo zwracają na ciebie uwagę, albo odbierają twoją. Oznacza to, że kiedy koń obdarza cię uczuciem, musi to robić bez twojej uwagi. Jest to ważne, ponieważ twój koń lubi być w stanie dawać i otrzymywać miłość. A kiedy ciągle obdarzamy je uczuciem, blokuje to ich poznawczą zdolność do odwzajemniania uczuć.

Możesz zapytać, dlaczego twój koń nie daje ci tyle miłości, ile byś chciał. Możesz również okazywać koniowi ciągłe uczucia, aby uzyskać od niego więcej czułości. Możesz być jednak zaskoczony, jak wiele oddania otrzymasz z powrotem, gdy skupisz się na otrzymywaniu, a nie dawaniu.

2. Koń ociera się o ciebie 

 

Koń wyznaje miłość On ociera się o ciebie

Jednym ze sposobów okazywania uczuć przez konie jest delikatne opieranie się o ciebie. Można zobaczyć, jak robią to z innymi końmi na padoku. Dzielenie się kontaktem fizycznym jest jednym z głównych sposobów, w jaki konie dzielą się uczuciem. Ponieważ konie nie mają rąk do przytulania, okazują swoją miłość głową. Prezent dla siostry 24 wspaniałe porady dotyczące prezentów.

 

3. Koń cię wącha – koń wyznaje miłość

 

Wącha cię koń i wyznaje miłość.

Innym sposobem, w jaki konie dają fizyczne przywiązanie, jest wąchanie cię. To bardziej intymne niż pocieranie, bo w porównaniu z większością ciała, ich twarze są o wiele bardziej wrażliwe i podatne na uszkodzenia.

 

4. Koń jest ci posłuszny – koń wyznaje miłość

 

Obedience

Bycie posłusznym wobec ciebie jest również jednym ze sposobów, w jaki konie okazują swoje przywiązanie. Koń wyznaje miłość. Konie są łagodne, współczujące i lubią sprawiać przyjemność tym, których kochają. Dołożą wszelkich starań, aby dać Ci to, czego wymagasz lub oczekujesz. To nie znaczy, że niesforny koń cię nie lubi.

Podobnie jak u ludzi, są specyficzne rzeczy, z którymi zmagają się poszczególne konie. Posłuszeństwo może być jednym z nich. Nie umniejsza to jednak faktu, że posłuszeństwo jest jednym z głównych sposobów, w jaki konie okazują swoje przywiązanie. 10 najpiękniejszych ras koni z całego świata.

 

5. Koń dzieli z tobą powietrze – koń wyznaje miłość

 

koń wyznaje miłość Dzieląc się z tobą powietrzem

Czy twój koń kiedykolwiek podszedł i przyłożył twarz do ciebie, a potem tylko dyszał? Na wolności, jak i w domowej opiece, konie okazują sobie przywiązanie poprzez dzielenie się oddechem. Konie łączą swoje nosy, a następnie dzielą się powietrzem. Ta tendencja występuje u koni, które również okazują miłość swoim właścicielom.

Jest oczywiście wiele sposobów, w jaki konie mogą okazywać uczucia. Twój koń może mieć również swój własny, unikalny sposób okazywania ci miłości. Ale to pięć ogólnych sposobów, w jaki konie okazują przywiązanie nie tylko ludziom, ale i innym koniom.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button