Atrakcje

10 najczęstszych błędów przy zwracaniu się do kobiety

Błąd nr. 1: Błędna ocena sytuacji – DayGame vs Club Game

Każda gra w sztuce uwodzenia ma swoją wyraźną specyfikę. Sukces Twojej gry zależy również od tego, gdzie czujesz się komfortowo, co osobiście preferujesz. Jesteś imprezowiczem” młodszym lat, który uwielbia spędzać czas z nieznajomymi – to nauka sztuki Bar Game” jest właśnie dla Ciebie. Masz słabość do ekscentrycznego wyglądu, rytmu muzyki , energii tańca na parkiecie – ok, ciesz się tym w pełni w Club Game. Jeśli z drugiej strony lubisz pogodny dzień, otwartą rozmowę, spontaniczne spotkania na ulicy, w szkole, w pracy czy podczas zakupów… doskonal swoje umiejętności” w Day Game. Każdemu według jego gustu. Pick Up to sztuka, dzięki której możesz w pełni wykorzystać daną sytuację (Night al. Day Game). Jest to droga ciągłego wzrostu i rozwoju. Zacznij od tego, w czym jesteś dobry. Każdy z nas jest indywidualnością, każdy z nas ma coś do zaoferowania, coś na czym można się oprzeć i zbudować. I stopniowo krok po kroku, tak zaczynasz przełamywać swoją osobistą strefę komfortu.” A z czasem …. nauczysz się przyjmować wyzwania życiowe z radością gdziekolwiek pójdziesz – nawet w sferze uwodzenia i podrywania kobiet.

jak podejść do kobiety

Błąd nr. 2: Niewłaściwe cele – ilość vs jakość

To od Ciebie zależy, do jakiej kobiety sięgniesz. Każda akcja prowokuje reakcję” – tak jest również w sztuce Pick Up. Zamienione na drobne zmiany: jeśli jesteś w terenie” i przygotowujesz się do podejścia do kobiety, – to od Ciebie zależy, która to będzie. Każdy ma inny gust, każdy lubi coś innego. Wybierz swój typ kobiet, które do Ciebie przemawiają” i co chciałbyś poznać. Ma to sens: „…ilość kobiet, do których docierasz, zastępujesz jakością”. Zwracanie się do „wszystkiego, co się rusza” to tylko dobra rozgrzewka. W konsekwencji, jeśli chcesz celować na pewno – zwolnij, zwiększ swoją uwagę, świadomie wybierz i skup się na swoich osobistych CELACH – kobietach, które naprawdę chcesz zdobyć.

Błąd nr. 3: Zbyt duże wahanie

Jeśli wahasz się zbyt długo w HRE, to co się dzieje w większości przypadków to, że nie trafiasz w swój GOAL. Przyjęcie zasady 3 sekund do swojej osobistej gry oznacza, że jeśli widzisz kobietę, która jest dla Ciebie naprawdę warta, to nie wahasz się po nią iść. Nic mniej, nic więcej. DZIAŁANIE, zamiast stagnacji. RYZYKO zamiast pewności strefy komfortu. Zysk to to, co możesz zebrać. Nieśmiałość to jeden z największych „problemów” mężczyzn w życiu.

Jednak jeśli weźmiesz pod uwagę co masz do zyskania vs co masz do stracenia (odpowiedź: NIC, chyba że policzysz „odrzucenie”) – korzyści z aktywnego docierania/randkowania z kobietami jest nieporównywalnie większą KORZYŚCIĄ.

Z osobistego doświadczenia i równie z doświadczenia wielu mężczyzn, z którymi pracowaliśmy przez lata, możemy z całą pewnością powiedzieć, że bycie INICJATYWNYM i AKTYWNYM jest atutem mężczyzn, którzy mają powodzenie u kobiet.

Błąd nr. 4: Nie uśmiechasz się

Mówi się, że uśmiech topi lód. To prawda. Podobnie jest w przypadku interakcji z kobietami,

-w dziedzinie uwodzenia i aktywnego randkowania. To alfa i omega interakcji społecznych. Uwaga

– Nie mówimy tu o uśmiechu, ironicznym uśmiechu, czy „botched grins”, które mężczyźni stosują próbując zrobić dobre wrażenie na kobiecie. NIE. Mówimy o szczerym (kongruentnym) i sympatycznym uśmiechu – który daje kobietom do zrozumienia, że „jesteś pozytywny, w dobrym nastroju, nie boisz się i cieszysz na spotkanie z kobietą, do której podchodzisz”. Daje kobiecie wyraźny „pozytywny sygnał” do zainicjowania dobrej komunikacji.

Błąd nr. 5: Direkt vs Indirekt – jak podejść do kobiety

Czy bezpośrednie zwracanie się (np. …hej dziewczyno, sekundkę, podobasz mi się, chciałbym cię lepiej poznać…”) jest dla mężczyzny bardziej efektywne i skuteczne niż zwracanie się pośrednie (np. ..panienko, potrzebuję szybkiej kobiecej opinii, …kto bardziej kłamie, mężczyźni czy kobiety, …bo właśnie z kolegą rozmawiamy o …. bla bla) – jest to temat wielu debat. Istnieje wiele podejść i szkół. Jedynym sposobem jest przetestowanie tego, co działa dla Ciebie. Sztuką jest jednak umiejętność korzystania z zasad obu podejść. Na tym polega różnica między Master PUA a AFC. Wiedząc na przykład, że jeśli masz bardzo mało czasu na podejście do kobiety, którą jesteś naprawdę zainteresowany, … nie będziesz powstrzymywał siebie ani jej, ale pójdziesz prosto w szyję, że tak powiem. Wszystko to wymaga pewnego polotu i umiejętności w sztuce interakcji społecznych” – których jednak z powodzeniem może nauczyć się każdy. hugolin gavlovic valaska school

Błąd nr. 6: Zbyt duży wysiłek jest zniechęcający

Sam się przekonasz … to, co możesz mieć natychmiast i łatwo, nie pociąga cię”. Ta sama zasada działa w branży randkowej. Jeśli zbyt „ostentacyjnie” demonstrujesz kobiecie swoje zainteresowanie, traci ona apetyt. Jednym z największych magnesów dla kobiet jest „tajemniczość i niedostępność mężczyzny”.

Jeśli sięgniesz po nieznana kobieta, jej wewnętrzny system” nieustannie diagnozuje cię, aby cię ocenić: „…jest nieznany mężczyzna, który do mnie podszedł jest wart pozostania w tej interakcji…. tak/nie… ? Jeśli tak, to jego uwaga skupia się na Tobie i podświadomie zaczyna pytać „…KIM jest ten człowiek… ? Jeśli kobieta podasz od razu wszystkie informacje na to pytanie – twoja atrakcyjność spadnie. Zostaw jej więc w napięciu i oczekiwaniu do następnego wspólnego spotkania, kiedy „…opowiesz jej więcej o sobie i sobie .-)

Błąd nr. 7: Gra nie jest „kongruentna”

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez mężczyzn podczas aktywnych randek jest fakt, że w ich HRE nie są kongruentne. Oznacza to, że np. Także „…że to, co oni przekazują kobiecie, do której się zwracają słowami, nie pasuje do ich mowy ciała, głosu, mimiki czy nawet ogólnej osobowości.

Przykładem może być młody mężczyzna w trampkach zwracający się do atrakcyjnej, pewnej siebie kobiety w kostiumie, która jąkając się i wpatrując w ziemię, zwraca się i przekazuje jej wyuczone zdanie otwierające (opener): „…if I were not gay, you’d be my babe…”. .” Podsumowując i podkreślając: komiczne, z zerowym skutkiem.

błędy przy zwracaniu się do kobiety

Błąd nr. 8: Uważaj na komplementy

Mężczyźni często w kontakcie z ładnymi kobietami, tracą umiejętność zdrowego dystansu i chłodnej głowy. Zamiast być naturalnymi, spontanicznymi i wyluzowanymi, świadomymi własnej wartości – robią dokładnie odwrotnie. Obsypują kobiety tanimi komplementami – od psich spojrzeń, po słowne ody do jej urody i osobowości. Im piękniejsza jest kobieta, tym wyższa jej WARTOŚĆ w oczach mężczyzn. 

Wszystkie takie randkowe interakcje „damsko-męskie”, mają dla kobiety tylko jedną informację: „…mężczyzna stawia na mnie większą wartość niż na siebie, jest bezinteresowny, mogę go mieć tylko wtedy, gdy machnę palcem…. . Nie jestem zainteresowany.” Pamiętaj, że kobiety lubią szczere komplementy, ale od zdrowych pewnych siebie mężczyzn,v z odwagą, inicjatywą i poczuciem własnej wartości.

Błąd nr. 9: Uwodzenie to nie przesłuchanie

Absolutnym „Zabójcą” w randkach, są nieodpowiednio przekazane pytania. Zamiast Skąd jesteś…?”, użyj „…wygląda mi na to, że jesteś z XY…. .” Flirt i uwodzenie to nie przesłuchanie. Nie stawiamy tzw. „pytania zamknięte” z odpowiedzią „tak/nie”, dla których nie ma możliwości dalszej komunikacji z Tobą.

Wręcz przeciwnie, dzięki odpowiedniej komunikacji, Ty możesz sprawić, że kobieta będzie bardzo zainteresowana. Ona zobaczy, że Ty jako mężczyzna jesteś komunikatywny, towarzyski i potrafisz prowadzić skupioną rozmowę nawet bez głupich pytań, którymi przeciętni mężczyźni denerwują ją w życiu: „..kim jesteś, co robisz, ile masz lat…. .”

Błąd nr. 10: Traktujesz grę zbyt poważnie

Flirtowanie, uwodzenie i aktywne randkowanie to GRA. A żeby zainteresowała, musi być atrakcyjna. Jak myślisz, co bardziej imponuje kobiecie – mężczyzna, który bierze pod swój dach „nieznaną kobietę”. zbyt poważny (nie jest wyluzowany, wygląda jakby przymierzał się do każdej innej osoby i nie oczywiście poczucie gry i radości z życia….), czy MAN – którzy to dostają, będąc jednymi z nielicznych aktywni, odważni i zdrowi pewni siebie osobnicy naprawdę lubią ?!” Nie masz nic do stracenia – ale masz wiele do zyskania w życiu osobistym i partnerskim !

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button