Atrakcje

Top 10 prezentów dla osób, które lubią spędzać czas na toalecie

Jeśli znasz osobę, która lubi spędzać czas w toalecie, umil jej to miłym prezentem.

10. Papier toaletowy 5000 CZK

Papier toaletowy 5000 CZK

Czy marzyliście kiedyś o tym, żeby mieć tyle pieniędzy, że można nimi palić w kominku lub korzystać z toalety …… 🙂 Nasz papier toaletowy 5000 kc pomoże Ci spełnić te najskrytsze marzenia w prosty i co najważniejsze niedrogi sposób.

Wierna imitacja 5000 CZK
Można go używać jak zwykłego papieru toaletowego
Drukowanie jednostronne

9. Papier toaletowy $100

Papier toaletowy $100

Nigdy nie ma dość zabawnych prezentów. Wśród szokujących, ale w miły sposób, jest papier toaletowy za 100 dolarów. Nawet najbogatsi z bogatych nie wydają banknotów o tej wartości po zaspokojeniu potrzeby. Benjamin Franklin prawdopodobnie by się nie śmiał, ale Twoi goście na pewno będą rozbawieni, gdy odwiedzą toaletę i po użyciu tego niestandardowego papieru toaletowego. Papier toaletowy za 100 dolarów to prezent, który rozbawi, rozśmieszy, a w odpowiednim czasie posłuży dokładnie do tego, do czego go potrzebujesz.

Papier toaletowy z nadrukiem 100 dolarowego banknotu
Druk jednostronny
2-otworowy
Rozmiar jak rolka klasycznego papieru toaletowego
Można go używać jak zwykłego papieru toaletowego

8. Papier toaletowy 200 Eur

Papier toaletowy 200 Eur

Nie musisz już szukać oryginalnego i zabawnego prezentu. Jest papier toaletowy dla ciebie 200 euro. Praktyczny prezent, który naprawdę znajdzie swoje zastosowanie każdego dnia. Zaskocz swoich gości pomysłowym akcesorium do toalety. Wtedy będą mogli się pochwalić, że podcierają sobie tyły banknotami dwustu euro. Niektórym ciężko jest kupować prezenty, ale dla tej grupy świetnie sprawdza się niekonwencjonalny papier toaletowy. Papier toaletowy 200 Eur to super zabawny prezent, który dosłownie przetrze wszystkim oczy. dziesięć przykazań bożych

Papier toaletowy z motywem banknotu 200 euro
2-warstwowy
Rozmiar jak klasyczny papier toaletowy

Przeczytaj również artykuł
Jak czyścić toaletę i kamień moczowy?

7. Papier toaletowy 500 Eur

Papier toaletowy 500 Eur

Jeśli wybierasz się na imprezę lub parapetówkę u kogoś, kto naprawdę ma już wszystko, nie musisz rozpaczać. Znalezienie odpowiedniego prezentu jest tutaj. Każdy nie może po prostu powiedzieć, że po potrzebie skorzystania z toalety podciera sobie tyłek pieniędzmi. Papier toaletowy 500 euro w prosty i szybki sposób pozwala na ten komfort każdemu. Dodatkowo jest on znacznie ładniejszy i bardziej responsywny niż prawdziwe banknoty. Papier toaletowy 500 euro to luksusowy prezent dla wszystkich luksusowych butów i ich właścicieli, którzy są zwolennikami zdrowego humoru.

Może zainteresuje Cię również artykuł:
Luksusowe zakwaterowanie w Krakowie

Papier toaletowy z motywem banknotu 500 euro
2-warstwowy
Rozmiar jak klasyczny papier toaletowy

6. Papier toaletowy uśmiechnięta kupa

Papier toaletowy uśmiechnięta kupa

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że nawet tak zwykły produkt jak papier toaletowy może być ciekawy? Papier toaletowy smiley poop to zabawny dodatek, który wywoła uśmiech na każdej twarzy. Na każdej rolce znajoma buźka wyświetlana jest inaczej. Podaruj ją również swoim bliskim!

Wymiary: 9 x 11 cm
Rozmiar jak klasyczny papier toaletowy
2-otworowy

5) Szczotka toaletowa Kaktus

Szczotka do toalety Kaktus

Toaleta nie musi być już nudnym pomieszczeniem bez pomysłu. Zaskocz swoich gości wesołą szczotką do toalety w kształcie kaktusa. Ten pomocnik łazienkowy nie jest zbyt popularny, głównie ze względu na swoją funkcję. Można jednak sprawić, że będzie to przynajmniej nieco przyjemniejsza część najczęściej odwiedzanego pomieszczenia. Dodatkowo, dłuższy kształt rączki – zielony kaktus – jest łatwy do trzymania, a operowanie pędzlem będzie dziecinnie proste. Szczotka do toalety Cactus to humorystyczne akcesorium do domu, które świetnie nadaje się na prezent dla Twoich modnych i obdarzonych zdrowym poczuciem humoru przyjaciół.

Wykonane z tworzywa sztucznego
Wymiary (średnica x długość): 12 x 47 cm

4. Pobranie naklejki na toaletę

Pobranie naklejki na toaletę

Naprawdę oryginalna naklejka! Ta Naklejka z toaletą do pobrania rozbawi wszystkich – zarówno mieszkańców Twojego domu, jak i gości czy odwiedzających. Przyklej go na swojej toalecie i uśmiechaj się za każdym razem, gdy go zobaczysz.

Wymiary naklejki: 15 x 13 cm

3. Dozownik do mydła w kształcie nosa

Dozownik mydła w kształcie nosa

Dozownik mydła/żelu pod prysznic w kształcie nosa jest przeznaczony tylko dla osób z poczuciem humoru. Jeśli podczas mycia lub prysznica naciśniemy na niego i z otworu zacznie sączyć się coś oślizgłego, zielonego, należy przyjąć to z uśmiechem i dalej dbać o swoje ciało.
Dozownik do mydła wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego w kształcie dużego nosa
Należy zakupić mydło/żel (najlepiej zielony)
Mydło wycieka z prawego otworu
Wystarczy ścisnąć, a mydło zacznie wyciekać
Dozownik do mydła zawiera 3 przyssawki
Wymiary: 16 x 12 x 9 cm
Łatwy montaż na płytkach, lustrze…

2. Gra strzelecka w toalecie

Gra strzelecka w toalecie

Mężczyźni twierdzą też, że potrafią robić kilka rzeczy naraz. Dzięki grze strzeleckiej WC będą mogli ją wypróbować. Początkującym łatwiej będzie zacząć po przysiadzie i przy dłuższym czasie spędzonym na toalecie. Wyższy poziom gry jest już w jednoczesnym wykonaniu małej potrzeby i po staniu. Zalecamy trzymanie w pokoju szmaty na wypadek, gdyby ktoś w ferworze gry przegapił, gdzie powinien. Gra strzelająca do toalety to zabawny prezent nie tylko do toalety, który ucieszy zwłaszcza męską część domowników.Plastikowy pistolet na rzutki (19 x 14 x 3 cm)
5 plastikowych strzałek (długość 6 cm)
Tekturowa tarcza z otworem do zawieszenia (17 x 19 cm)
Kartonowa zawieszka na drzwi DO NOT DISTURB (19 x 6 cm)
Odpowiedni od 3 lat

1. golf w toalecie

Golf w toalecie

Koniec z nudzeniem się w toalecie za każdym razem, gdy zapomnisz telefonu komórkowego. Golf na toalecie skróci czas, który spędzasz na toalecie i możesz sprawdzić swoją celność. Toaletowy golf to zabawny i oryginalny prezent, który ucieszy zwłaszcza panów. Połącz przyjemne z pożytecznym, a może staniesz się prawdziwym golfistą!

Golf toaletowy zawiera:

1x zielona mata do golfa
1x kij golfowy, 2x piłka
1x otwór z flagą
1x ostrzeżenie na klamce „Nie przeszkadzać”

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button