Psy

Rasy psów dla dzieci : 10 psów

Rasy psów dla dzieci. Zobacz rasy psów odpowiednie dla dzieci i rodziny. Rasy psów dla dzieci. Jakie psy najlepiej nadają się dla dzieci Czytaj. Pies dla rodziny z dziećmi. Dobry pies dla rodziny z dziećmi Top 10 ras psów. To pies dla rodziny z dziećmi, jakie psy są najlepsze dla rodzin z dziećmi? Sprawdź, jakie są najlepsze rasy psów.  

Najpopularniejsze rasy psów dla dzieci

  Możesz wybrać dobrego psa rodzinnego w oparciu o trzy główne czynniki: Temperament – Osobowość psa. Należy szukać psa o spokojnym temperamencie. Na przykład spokojniejszy pies może stworzyć silną więź i być świetnym towarzyszem dla Twoich dzieci. Wielkość – Wielkość należy rozpatrywać w odniesieniu do temperamentu i poziomu energii. Niektóre większe psy mają tendencję do bycia potulnymi, podczas gdy niektóre mniejsze psy mogą być bardziej żywe.

 

Poziom energii – to kwestia preferencji Twojej rodziny. Bądź realistą co do stylu życia, jaki możesz zapewnić psu, który potrzebuje więcej ćwiczeń niż przeciętnie. Jeśli nie możesz zaspokoić potrzeb psa, jego nadmierna energia może prowadzić do problemów z zachowaniem. Zawsze przed zakupem psa poznaj psa i zadaj hodowcy lub schronisku kilka pytań:   Czy pies jest bezpieczny dla wszystkich członków rodziny? Niektóre psy doskonale radzą sobie w kontaktach towarzyskich ze wszystkimi członkami rodziny, podczas gdy inne wolą tylko dorosłych lub jedną płeć. Jaką energię ma pies? Możesz chcieć psa, który towarzyszy Tobie i rodzinie na długich spacerach, lub psa, którego możesz nosić głównie na rękach. Jakiej opieki będzie wymagał pies? Czy jest to pies wymagający regularnej pielęgnacji, czy też starszy pies, który może wymagać częstszych wizyt u weterynarza? Jakiego starego psa szukasz? Czy wolisz szczeniaka, który może wymagać dużo szkolenia, ale prawdopodobnie dobrze dogaduje się z całą rodziną, czy wolisz dorosłego psa, który jest wyszkolony, ale może być bardziej nieśmiały, gdy odwiedzają cię przyjaciele? Pies dla rodziny z dziećmi . Czy pies dogada się z innymi zwierzętami domowymi? Jeśli masz w domu inne zwierzęta, będziesz chciał wybrać psa, który lubi inne zwierzęta i upewnij się, że twoje zwierzęta lubią nowego psa. Pies dla rodziny z dziećmi .

10. Buldog – Rasy psów dla dzieci

Buldog - Rasy psów dla dzieci

Dla zdecydowanego, cierpliwego szczeniaka, który dogaduje się z dziećmi, Buldog jest Twoją rasą. Buldog ma mocną budowę, która jest idealna dla dzieci, które uwielbiają bawić się z psem. To buldog jest przyjaznym i lojalnym psem i dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami i psami. Buldog nadaje się zarówno do domu jak i do mieszkania. Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras.    

 

 

 

9. Beagle – Rasy psów dla dzieci

 

  Beagle - Rasy psów dla dzieci

Pies dla rodziny z dziećmi .Niewielkie rozmiary Beagle’a (łatwy do przenoszenia!) i spokojny temperament sprawiają, że jest on doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi. Rasy psów dla dzieci. Jeśli Twoje dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, to jest to rasa dla nich, ponieważ nie ma nic, co kochają bardziej niż odkrywanie przyrody i chodzenie na spacery. Beagle były pierwotnie hodowane jako psy myśliwskie, a ich mocna budowa oznacza, że nigdy nie są zbyt zmęczone, aby grać w gry.Inteligentne, przyjazne i szczęśliwe, Beagle zwykle dobrze dogadują się z innymi zwierzętami domowymi (z wyjątkiem małego pościgu tu i tam).Wymagają częstej pielęgnacji i kąpieli.    

 

 

8. Bull Terier – Rasy psów dla dzieci

 

  Bull Terier - Rasy psów dla dzieci

Bull Terrier, niesłusznie nazywany psem agresywnym, w rzeczywistości został wyhodowany jako pies do towarzystwa – przyjazny i kochający dorosłych i dzieci. Ten dobrze zbudowany pies ma również wysoki próg bólu, co czyni go idealnym dla niezrozumiałych dzieci uczących się właściwego obchodzenia się z psami. Pies dla rodziny z dziećmi . Pamiętaj, że Twój Bull Terrier może często mieć w głowie błędne przekonania, zwłaszcza jeśli chodzi o inne małe zwierzęta i psy. Unikaj problemów, utrzymując codziennie aktywność umysłową i fizyczną swojego pupila. Łatwo zadbać o ich krótką, prostą sierść. Rasa ta preferuje wybieg , gdzie mogą się bawić.  

 

 

7. Collie

 

  Collie

Collies są rasą łagodną i przewidywalną, rzadko zachowują się inaczej i są łatwe w szkoleniu – co czyni je idealnymi dla rodzin nieobeznanych z psami. Collies świetnie dogaduje się z dziećmi i chętnie zadowala swoich właścicieli i chroni rodzinę. Chociaż ta rasa jest zwykle łagodna, były one pierwotnie hodowane jako psy pasterskie, więc twoje dzieci mogą próbować wziąć swoje dzieci jako stado! Rasy psów dla dzieci. Na początku może to być zabawa, ale prawdopodobnie najlepiej jest zniechęcić psa do stadnych zabaw z dziećmi (bez względu na to, jak pomocne może to być). Ze względu na długą sierść, rasa ta wymaga regularnej pielęgnacji, aby utrzymać sierść w doskonałej formie. Wrażliwa i inteligentna rasa, Collie jest łagodna i uparta, więc nie zapomnij o treningu posłuszeństwa.

 

6. Pies nowofundlandzki

 

  Pies nowofundlandzki

Pies nowofundland, o przydomku „Nature’s Babysitter”, jest uważany za jedną z najbardziej inteligentnych ras na świecie, a oni po prostu kochają dzieci i są bardzo opiekuńczy wobec nich. Rasy psów dla dzieci.  Delikatny, miły i cierpliwy, ta rasa jest prawie jak Matka Teresa psów .Młodzi i starzy szybko zakochają się w tym słodkim i czułym, dużym psie. Pies nowofundland pasuje do rodziny z dużymi otwartymi przestrzeniami i chociaż są znane z tego, że się ślinią , nie należy ich zostawiać w ogrodzie. Ta rasa chce być wewnątrz swojej rodziny. Pies nowofundland jest również świetnym pływakiem i znany jest z ratowania życia w sytuacjach awaryjnych.  

 

 

5. Wyżeł węgierski krótkowłosy – Rasy psów dla dzieci

 

  Wyżeł węgierski krótkowłosy - Rasy psów dla dzieci

Chociaż ta rasa nie jest pociągająca przez swoją nazwę , to wynika z jej potrzeby regularnych ćwiczeń, w rzeczywistości jest to jedna z najlepszych ras psów dla aktywnych i energicznych rodzin ze starszymi dziećmi. Tak Pies dla rodziny z dziećmi. Rasy psów dla dzieci. Vizsla jest energiczna, ale ma łagodną naturę, jest lojalna i czuła. Rasa ta jest również posłuszna, pewna siebie i inteligentna, tworzy bliskie więzi z rodziną i jest w stanie szybko nauczyć się nowych sztuczek. Rasa ta jest również wrażliwa, czuła i pełna energii.    

 

 

4. Seter irlandzki

 

  Seter irlandzki Seter irlandzki, znany ze swojego czerwonego umaszczenia, jest figlarny, energiczny, uwielbia towarzystwo ludzi i lubi bawić się z dziećmi. Rasy psów dla dzieci. Rasa ta kocha swoją rodzinę.Pies potrzebuje dużo ruchu i jest dobrym towarzyszem dla energicznych dzieci. Inteligentny i wyszkolony towarzysz, seter irlandzki jest idealny dla ludzi z podwórkiem.        

 

 

 

3. Pudel – Rasy psów dla dzieci

 

  Pudel - Rasy psów dla dzieci

Pudel to bardzo inteligentny i łagodny pies. Rasy psów dla dzieci. Rasa ta jest dostępna zarówno w rozmiarach miniaturowych, jak i standardowych, co oznacza, że możesz wybrać konkretny rozmiar pudla, który najlepiej pasuje do Twojego otoczenia. Są świetne dla dzieci z alergiami, gdyż bardzo mało raczkują. Każda rasa wiąże się z innymi korzyściami. Na przykład standardowa rasa jest bardzo posłuszna i inteligentna, zabawna i żądna przygód . Miniatury, z drugiej strony, mają tendencję do oddania się jednej osobie w szczególności, ale dogadać się z innymi zwierzętami domowymi i dziećmi.Niezależnie od konkretnej rasy pudla, jednak, ich płaszcze wymagają planowej pielęgnacji.  

 

 

2. Labrador

 

  Labrador

Jest to jedna z najpopularniejszych ras psów z następujących powodów – Labrador jest figlarny, cierpliwy, kochający, ochronny i niezawodny. Rasy psów dla dzieci. Inne zalety – Labsy są inteligentnymi i dobrze wyszkolonymi psami . Wymagają dużo ćwiczeń (uwielbiają pływać!), więc upewnij się, że twoja rodzina jest w stanie sprostać wyzwaniu, a oni powinni mieć trochę dodatkowej przestrzeni do biegania i zabawy. Niezależnie od tego, czy ich płaszcz jest czarny, czekoladowy czy złoty, przekonasz się, że wszystkie Labradory mają to samo poczucie wytrzymałości, siły i posłuszeństwa, które czyni je tak popularną rasą. Są czułymi psami, które dobrze dogadują się z innymi zwierzętami i prawie wszystkimi, których spotkają, a ich krótka sierść oznacza, że tylko cotygodniowe szczotkowanie jest potrzebne, aby utrzymać je w czystości i zdrowiu.

 

1. Golden Retriever – Rasy psów dla dzieci

 

  Golden Retriever - Rasy psów dla dzieci Pies dla rodziny z dziećmi . Golden Retriever to pies pewny siebie, inteligentny, czuły i lojalny. Nie agresywny ani nieśmiały, Golden Retriever jest bardzo cierpliwy, co czyni go idealnym dla dzieci.Rasy psów dla dzieci.  Chociaż rasa ta potrzebuje dużo ćwiczeń, uwielbiają się bawić, co sprawia, że jest to łatwe do osiągnięcia. Z czasem przekonasz się, że Golden Retriever jest czuły i posłuszny, co oznacza, że Twoje dzieci natychmiast go pokochają. Właściwa pielęgnacja ich pięknego złotego płaszcza wymaga szczotkowania dwa razy w tygodniu, i chociaż rasa ta jest przystosowana do życia na zewnątrz, w większości przypadków wolałaby być w domu ze swoimi ludźmi.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button