styl życia

Jak znaleźć kolesia – 18 najlepszych porad

Jak znaleźć kolesia : 18 stron i aplikacji randkowych, które działają. Każdemu z nas w dzisiejszych czasach przyszło zapewne odpowiedzieć na to samo pytanie – jak znaleźć dziewczynę. I choć czasem może się to wydawać niemożliwe, to w rzeczywistości nie jest to takie trudne. Znalezienie dziewczyny stało się niezwykle łatwe dzięki światu randek internetowych!

 

Jak znaleźć dziewczynę

 

Jak znaleźć dziewczynę

 

Jeśli szukasz sposobu na znalezienie odpowiedniej pani, z którą można spędzać czas, jeździć na wycieczki, tworzyć wspomnienia i zasypiać na telefonie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz zespół jest tutaj, aby rozbić nasze ulubione najlepsze aplikacje randkowe do znalezienia dziewczyny i podzielić się z tobą tajnym sosem, jeśli chodzi o to, jak znaleźć dziewczynę w dzisiejszym szalonym świecie.

1. Siłownia

 

Siłownia

Choć nie każdy na siłowni jest po to, by znaleźć związek, są kobiety, które są na to otwarte! Oto kilka szybkich wskazówek, jak znaleźć dziewczynę na siłowni:

 • Zajęcia fitness to świetne miejsce na początek. Dotrzyj tam wcześnie i zostań kilka minut później, kiedy ludzie mają tendencję do większej interakcji.
 • Nie zakładaj słuchawek, ponieważ może to sprawić, że będziesz całkowicie niedostępny, jeśli dziewczyna będzie zainteresowana.
 • Rozmawiajcie ze wszystkimi! Nie próbuj tylko rozmawiać z dziewczynami, którymi jesteś zainteresowany. Porozmawiaj z kadrą, innymi chłopakami itp. Nigdy nie wiesz, do czego może doprowadzić, i działa tak, że czujesz się lepiej, rozmawiając z nieznajomymi na siłowni.
 • 10 najczęstszych błędów przy zwracaniu się do kobiety

 

2. Szkoła

 

Szkoła

Jeśli nie chodzisz do szkoły, to Cię to nie dotyczy! Ale jeśli jesteście w szkole, rozejrzyjcie się jeszcze trochę po swoich klasach. Świetnym miejscem na znalezienie dziewczyny jest szkoła, ponieważ prawdopodobnie jesteście w tym samym przedziale wiekowym i już macie jakieś wspólne zainteresowania.

 

 • Tworzenie grup studyjnych (z chłopakami i dziewczynami) to świetny początek, a w najgorszym razie będziesz miał lepsze oceny!
 • Zaangażuj się w zajęcia pozalekcyjne. Są kopalnią złota w poszukiwaniu potencjalnych dziewczyn.

3. Praca – Jak znaleźć kolesia

 

Praca - Jak znaleźć dziewczynę

W większości środowisk pracy randki współpracowników są w porządku. Dodatkowo, jeśli pracujesz w branży usługowej, będziesz miał kontakt z wieloma ludźmi, z których część prawdopodobnie będzie atrakcyjnymi kobietami.

 • Po pierwsze, upewnij się, że rozumiesz zasady obowiązujące w Twojej firmie, abyś nie zrobił niczego, co wpędzi Cię w kłopoty.
 • Uważaj, aby nie robić z siebie uciążliwego gościa w pracy. Zachęcamy do bycia bezpośrednim z osobą, którą jesteś zainteresowany (umów się z nią na oficjalną randkę). Jeśli powie „nie”, to w sekundę jest załatwione i można iść dalej. Jeśli jednak przeciągniesz cały proces, może to spowodować nieprzyjemne sytuacje w biurze.
 • Staraj się unikać randek z szefem lub kimkolwiek z łańcucha dowodzenia (zarówno w górę, jak i w dół). Innymi słowy, umawiasz się z kimś na tym samym poziomie co Ty lub w innym dziale.

 

4. Spotkanie z przyjaciółmi

 

Spotkanie z przyjaciółmi

Jeśli chodzi o zdobycie dziewczyny, twoi przyjaciele mogą być twoim najlepszym atutem. Napisaliśmy o tym cały poradnik, który koniecznie musisz sprawdzić. Jak poderwać dziewczynę – Jak zacząć Reaching out

 

5. Aplikacje randkowe online – Jak znaleźć dziewczynę

 

Aplikacje randkowe online - Jak znaleźć dziewczynę

Aplikacje randkowe dla dziewczyn to fenomenalny sposób na super szybkie poznanie wielu kobiet! A najlepsze jest to, że wiesz, że te dziewczyny faktycznie szukają związku, ponieważ mają to napisane bezpośrednio na swoim profilu. Usuwa wszystkie zgadywanki i możesz porozmawiać z potencjalnymi kandydatami na dziewczyny w ciągu kilku minut bez wychodzenia z domu. Na przykład, użyj Badoo

 

6. Możliwości wolontariatu

 

Możliwości wolontariatu

Jak znaleźć kolesia? Wolontariat to coś, co jest po prostu wspaniałe do zrobienia, nawet jeśli nie chcesz znaleźć dziewczyny. W ten sam sposób, ma tendencję do przyciągania wielu wysokiej jakości kobiet, które dbają o swoją społeczność. Jeśli zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę, a zależy Ci na jakości, to jest to wiodąca opcja.

 

7. Gminne ligi sportowe – Jak znaleźć dziewczynę

 

Gminne ligi sportowe - Jak znaleźć dziewczynę

To są WIELKIE sposoby, aby poznać wiele jakościowych kobiet, a także nawiązać nowe znajomości. Najlepsze jest to, że nawet jeśli nie znasz nikogo w swoim mieście, możesz dołączyć, a oni umieszczą cię w zespole. Nie wyróżniasz się w sporcie? Nie szkodzi. Wiele drużyn gra po prostu dla zabawy. Nie zapominaj, że jest mnóstwo sportów do oglądania, takich jak kickball, piłka nożna, softball, futbol flagowy i inne. Jak poznać, że ona jest we mnie zakochana – 15 sygnałów

 

8. Kościół

 

Kościół

Jak znaleźć kolesia? Jeśli wiara jest dla Ciebie ważna w dziewczynie, to poznanie kogoś w kościele może być wspaniałym pomysłem. Przygotowaliśmy dedykowany przewodnik, który pomoże Ci również w tym! 

 

9. Kawiarnie – Jak znaleźć kolesia

 

Kawiarnie - Jak znaleźć kolesia

Znalezienie gf w kawiarni jest w rzeczywistości łatwiejsze niż myślisz. Te miejsca odwiedza codziennie 1000 kobiet, co oznacza, że masz wiele możliwości. Musisz jednak mieć trochę pewności siebie, aby nawiązać rozmowę.

 

 • Częste przebywanie w tym samym miejscu w tym samym czasie. To może stworzyć więcej możliwości ze stałymi bywalcami, którzy też tam są.
 • Przygotuj sobie kilka pytań, które możesz zadać, aby rozpocząć rozmowę. „Co zamówiłeś?” „Czy książka jest dobra?”
 • Bądź świadoma, że niektóre kobiety przychodzą na kawę i szybko wychodzą lub siadają i nie ma się czym przejmować. Jeśli nie zauważysz od razu receptywnej wibracji, szybko przejdź dalej.
 • Jak rozpocząć rozmowę – 7 praktycznych wskazówek

10. Muzea, wystawy sztuki i wydarzenia kulturalne

 

Muzea, wystawy sztuki i wydarzenia kulturalne

Chcesz poznać świetne miejsce na rozwiązanie kwestii jak zdobyć dziewczynę? Wydarzenia kulturalne. Przyciągają inteligentne, kreatywne i nietuzinkowe kobiety i zawsze dzieje się coś, o czym można porozmawiać. Punkty bonusowe: dowiesz się kilku interesujących faktów o wystawach, którymi będziesz mógł się podzielić przed wizytą (nie starając się brzmieć jak wszystkowiedzący).

 

11. Sklepy spożywcze – jak znaleźć kolesia

Tak, możesz podejść i poznać kobiety w sklepie spożywczym, które potencjalnie mogą stać się twoim gf. Trudna część, jak zawsze z czymś innym niż randki online, jest to, że nie wiesz, kto jest pojedynczy i kto szuka. Ponadto niektóre kobiety nie są tak otwarte na spotkania w takich miejscach jak sklep spożywczy. Nadal jest to świetne miejsce, aby uderzyć w przypadkowe rozmowy o produktach, przepisach lub czymkolwiek innym, z czym można pracować.

 

12. Arkady

Zdobycie dziewczyny, która lubi gry, jest znacznie łatwiejsze, gdy zaczniesz odwiedzać salony gier. Owszem, w takich miejscach będzie sporo facetów, ale obecnie dużo więcej kobiet je odwiedza.

 

13. Koncerty – Jak znaleźć dziewczynę

Mniejsze koncerty są bardziej idealne, gdzie można porozmawiać. Nie musi to być wielki zespół ani wielki obiekt, żeby to się udało. Możesz łatwo nawiązać rozmowę i zapytać o takie rzeczy jak to, jak długo są fanami lub czy kiedykolwiek widzieli zespół na żywo. Staraj się unikać sytuacji, w których musisz krzyczeć, aby mówić.

14. Parki

Kobiety mogą czuć się bezpieczniej, jeśli podejdziesz do nich w miejscu takim jak park, gdzie jest otwarta przestrzeń i dużo innych ludzi wokół. Jeśli próbujesz poznać nową dziewczynę w parku, oto kilka dodatkowych wskazówek:

 • Nigdy nie podchodź do kobiety w parku w nocy. Jak znaleźć dziewczynę
 • podchodź do niej tylko wtedy, gdy w pobliżu jest dużo innych osób, aby czuła się bardziej komfortowo
 • Nie rozglądaj się za kimś w parku ani nie ścigaj go; jeśli chcesz z nim porozmawiać, bądź bezpośredni, aby nie natknąć się na creepy.
 • O czym rozmawiać z dziewczyną 20 wskazówek dotyczących rozmowy

15. Wieczory z karaoke

Imprezy te mają świetną atmosferę i zazwyczaj odbywają się w luźnych barach lub kawiarniach. Po prostu upewnij się, że mieszasz się i faktycznie próbujesz rozmawiać z ludźmi, w przeciwnym razie skończysz siedząc przy stole przez całą noc sam.

 

16. Wieczory gier

Jedną z naszych ulubionych odpowiedzi na zagadkę jak zdobyć dziewczynę są wieczory gier! W barach i kawiarniach regularnie organizowane są wieczory gier planszowych, wieczory trivia i tym podobne. Są one fenomenalnym sposobem na zawarcie nowych znajomości i poznanie kobiet, ponieważ niemal wymuszają interakcję między wszystkimi obecnymi.

 

17. festiwale i imprezy specjalne – jak znaleźć kolesia

Sprawdź swój lokalny kalendarz imprez pod kątem odbywających się wyjątkowych wydarzeń. Jeśli jest to wydarzenie kulturalne, najpierw odrób pracę domową, aby dowiedzieć się, na co idziesz. Zarejestruj się wcześnie, zwłaszcza jeśli na imprezie są interaktywne rzeczy do zrobienia.
Łysienie i jak mu przeciwdziałać , Wypadanie włosów u mężczyzn

18. Gdziekolwiek w miejscu publicznym

Możesz znaleźć gf dosłownie wszędzie w miejscu publicznym, o ile masz pewność siebie i odwagę, aby rozpocząć rozmowę i poradzić sobie z pewnym odrzuceniem. Jeśli to nie jest twoja sprawa, pamiętaj, że randki online i aplikacje dla przyjaciół usuwają wiele z tych niedogodności i naprawdę sprawiają, że proces jest o wiele gładszy (i łatwiejszy).

 

Jak znaleźć dziewczynę – 3 kroki

Jeśli chodzi o odpowiedź na zawsze popularne pytanie, jak znaleźć dziewczynę, jest dość dużo, które musimy pokryć. Zaczyna się od uporządkowania spraw w swoim życiu, prowadzi do zorientowania się, jakiego typu dziewczyny szukasz, a kończy się na tym, że wiesz, gdzie szukać. Zajmijmy się tym wszystkim już teraz!

 

Krok 1 – Przygotowanie

Musisz być taką osobą, z którą twoja idealna dziewczyna chciałaby się umówić.

Jak znaleźć kolesia? Poświęciliśmy temu stwierdzeniu zupełnie osobny akapit, ponieważ jest ono TAK ważne. Nie musisz być idealny i nie musisz mieć wszystkich aspektów swojego życia w porządku, aby zacząć szukać dziewczyny. Jeśli jednak nie jesteś nawet blisko – prawdopodobnie warto najpierw trochę popracować nad sobą, zanim zaczniesz się martwić, jak znaleźć dziewczynę. Wspaniała dziewczyna uczyni cię lepszym człowiekiem, ale muszą się uzupełniać. Jeśli oczekujesz, że kobieta będzie Cię poprawiać, nie będziesz miał szczęścia w znalezieniu miłości.

 

Oto kilka przykładowych obszarów, w których możesz rozważyć poprawę siebie, zanim rozpoczniesz poszukiwania dziewczyny.

 • Twoje zdrowie – Dotyczy to takich kwestii jak nawyki żywieniowe, waga i ogólny sposób dbania o siebie.
 • Twój umysł – Czy jesteś człowiekiem, który POTRZEBUJE dziewczyny? Jeśli tak, to będziesz miał problemy podczas randek. Zanim zanurkujesz w randki, poświęć czas, aby dojść do punktu, w którym czujesz się komfortowo ze sobą. Będziesz za to wdzięczny.
 • Twoje finanse – Nie, nie musisz być bogaty, aby zacząć umawiać się na randki. Każdy zasługuje na miłość bez względu na to, jaka jest jego sytuacja finansowa. Niemniej jednak ludzie, którzy mają swoją sytuację finansową pod kontrolą, są bardziej atrakcyjni i zazwyczaj stanowią lepszych partnerów. Nie chciałbyś znaleźć dziewczyny, która ma złe nawyki w wydawaniu pieniędzy i nie ma szacunku dla kontrolowania swoich finansów. Istnieje duża różnica między byciem bogatym a posiadaniem kontroli nad swoimi finansami. Dobra kontrola obejmuje takie rzeczy jak plan oszczędnościowy, minimalne niepoważne wydatki, minimalny dług lub przynajmniej plan jego spłaty, brak złych zachowań zakupowych itp.

Krok 2 – Określ, jakiego rodzaju GF chcesz – Jak znaleźć Dude’a

Jeśli nie wiesz, czego szukasz, nie będziesz miał wiele szczęścia w znalezieniu tego, czego szukasz! Poświęć kilka minut i dowiedz się, czego szukasz w dziewczynie. Uważaj, aby nie zwariować zbytnio z listą kontrolną i upewnij się, że oddzielasz rzeczy, które cię rozpraszają od tych, które miło byłoby mieć. Jeśli chodzi o idealną dziewczynę, istnieje duża różnica między chęciami a potrzebami.

 

Oto kilka pytań, które możesz sobie zadać, aby dotrzeć do źródła tego problemu. Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu tutaj, ponieważ jest to często pomijany krok w tym, jak znaleźć dziewczynę.

 • Jakiego rodzaju relacji dewocyjnej szukam?
 • Jaka grupa wiekowa mnie interesuje?
 • Czy jestem otwarty na dziewczynę, która ma dzieci?
 • Czy mam jakieś zahamowania, jeśli chodzi o takie rzeczy jak picie i palenie?
 • Szukam dziewczyny, która ma takie same przekonania jak ja?
 • Czy interesuje mnie dziewczyna, która mieszka blisko, czy dobrze się czuję z odległością?
 • Czy jest jakiś konkretny styl lub osobowość, której szukam w dziewczynie?

Krok 3 – Poznaj najlepsze miejsca do szukania dziewczyny

Jak już pewnie zdążyliście się zebrać, uważamy, że aplikacje dla dziewczyn online to najlepsze miejsca do szukania miłości. Dlaczego? Ponieważ możesz przejrzeć wiele opcji w krótkim czasie, wyszukać dokładnie to, czego szukasz i natychmiast wiedzieć, które dziewczyny są pojedyncze, a które szukają zaangażowanego związku chłopak/dziewczyna. Jeśli brzmi to dla Ciebie jak zwycięska kombinacja (a powinno), sugerujemy, abyś przewinął tę stronę i znalazł jedną z opcji, która najbardziej Ci odpowiada.

Czy są inne odpowiedzi na pytanie gdzie i jak znaleźć dziewczynę niż online? Oczywiście! Przedstawiliśmy kilka z tych wspaniałych opcji na górze tej strony

 

Jak łatwo zdobyć dziewczynę?

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie dziewczyny jest skorzystanie z internetowych aplikacji randkowych. Aplikacje randkowe dla dziewczyn są zaprojektowane tak, aby były wydajne i upraszczały proces wyszukiwania. To powiedziawszy, nadal będzie to wymagało pracy. Upewnij się, że masz realistyczne oczekiwania, że znalezienie dziewczyny może zająć trochę czasu (jeśli naprawdę zależy Ci na znalezieniu tej właściwej).

 

Czy mogę znaleźć dziewczynę online?

Tak, randki online często prowadzą do znalezienia dziewczyny (lub chłopaka, dla tej sprawy). Kiedy zaczniesz rozmawiać z przypadkowym partnerem i poczujesz się lepiej, możesz zacząć oficjalnie umawiać się na randki. Jeśli twój odpowiednik zgadza się zostać twoją dziewczyną, nadszedł czas, abyś jako partner podjął wysiłek, aby wspierać i utrzymywać swój związek.

 

Czy związki online działają?

Relacje online mogą działać bardzo dobrze, o ile obaj partnerzy są gotowi włożyć w to pracę. Nie zawsze musisz być twarzą w twarz, aby cieszyć się wspólnym czasem lub mieć randkę, ale jeśli jeden z partnerów jest stale niedostępny lub nie chce podjąć wysiłku, związek prawdopodobnie zawiedzie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button