Atrakcje

Jak poderwać dziewczynę – Jak zacząć Reaching out

Jak poderwać dziewczynę. Porady i wskazówki jak poderwać dziewczynę . Jak podejść do dziewczyny i kobiety, którą kochasz ? Jak podejść do kobiety . Jak rozpocząć rozmowę .

 

Jak zawijać dziewczynę na wynos

 

Pierwszym krokiem dla mężczyzny do zdobycia kobiety jest – MIŁOŚĆ. Wyciągnięcie ręki to krótkie „intro” do kolejnej interakcji. Najczęstszą formą jest adresowanie werbalne, …ale można też zacząć od kontaktu wzrokowego (czyli niewerbalnego). Aby skutecznie uwieść i zdobyć kobietę, musisz zrobić ten mały-wielki realny krok. Podejdź do niej… !”Ta wiedza była tu na długo przed samą społecznością Pick Up. Jednak moc tej prostej wiedzy, przyniosła dopiero praktyka. I to dosłownie stało się nauką” – ..jak, kiedy, gdzie, z czym …. właściwy sposób podejścia do kobiety. Jednak pozornie prosta rzecz w praktyce przynosi ogromną przeszkodę dla wielu mężczyzn w kolejnym HRE. Do tego stopnia, że z powodu strachu przed podejściem tzw. „AA” (jeśli go nie pokonają) – tracą możliwości spontanicznego poznania i randkowania. Jak poderwać dziewczynę .

Jak poderwać dziewczynę

Approach Anxiety”

Bez tej wiedzy na ten temat nie odniesiesz sukcesu jako mężczyzna w GRZE zwanej uwodzeniem. AA” to coś, co jest nam dane genetycznie. Jest to wrodzony strach objawiający się w momencie, gdy musimy podejść do pięknej, atrakcyjnej dla nas mężczyzn kobiety. Im wyższa wartość bycia podchodzonym przez kobietę (ocena), tym większy lęk mężczyzn przed podchodzeniem. To niemal bezpośrednia proporcja.

Największy jeleń świata: polowanie na jelenie w Nowej Zelandii

Test 1: „…spróbuj podejść i przyciągnąć starszą panią z jakimkolwiek powodem” -.

Jak poderwać dziewczynę . wynik: większość mężczyzn (o ile nie cierpią na jakąś fobię społeczną) nie będzie miała z tym problemu

Test 2: Spróbuj zrobić to samo, ale obiekt (twój cel) w tym przypadku będzie szczupły, młody, bardzo atrakcyjny sexy blondynka lub brunetka (SHB)

 

Po prostu zrób to teraz!

 

Jeśli przeprowadziłeś te dwa testy, wiesz nie tylko, gdzie obecnie stoisz z zasięgiem (ale jeśli jesteś również spostrzegawczy), – wiesz już, co naprawdę oznacza „AA” – dla ciebie osobiście. Wiesz, jak Na bieżąco. Wiesz, co się z tobą dzieje – na poziomie ciała, umysłu i duszy. To jest krok nr 1. Kolejny krok będzie – lęk przed zbliżeniem będzie stopniowo usuwany. Jest kilka ścieżek – tylko jeden cel. Ważne jest, aby pamiętać, że każda nowa interakcja jest dla Ciebie POZYTYWNYM doświadczeniem !Nie tylko – to okazja, byś dowiedział się czegoś o sobie i innych. Jak poderwać dziewczynę.

 

Pierwsza miłość Jak poderwać dziewczynę

 

 

I to jest sposób WZROST OSOBISTY (więcej na ten temat później). Wszystko jest połączone ze wszystkim – to nie tylko o zapamiętywaniu zwrotów zwanych. OPENERS”, poprzez które zwracasz się do kobiet. Ma to głębsze znaczenie. Wystarczy jedno ćwiczenie – jedna interakcja – i już się opanuje. w rzeczywistości jesteś. Osoba, która obserwuje cię z otoczenia, może powiedzieć, jak na nią oddziałujesz, nie może jednak przekazać ci twojego OSOBISTEGO DOŚWIADCZENIA – chyba że zna powyższe z własnego życia/praktyki. Jak poderwać dziewczynę. Tak jest z AA” – większość mężczyzn wyraźnie wie, o co chodzi. Większość kobiet – nie rozumie tego. Mają tylko jedną jedyną odpowiedź dla siebie i mężczyzn, której przesłanie jest: „…co za facet, który boi się nawet do mnie podejść, …jak mogę oczekiwać, że ten człowiek ma cechy, które Ja i moje dzieci, jeśli wejdę z nim w związek partnerski, będziemy mieli zagwarantowane potrzeby, które Szukam CZŁOWIEKA/PARTNERA moich marzeń…”: Pewność – bezpieczeństwo – ochrona – siła – pewność siebie – komunikacja – dominacja -.

 

Seksualność – Zaopatrzenie – Przywództwo – Inicjatywa – Płodność – Humor – Inne atrybuty …

Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

Trzy sekundy zasady”

Aby złagodzić początkowy strach, sztuka Pick Up zaleca tzw. 3-sekundowy Przepis . Oznacza to, że jeśli zobaczysz atrakcyjnego HB (atrakcyjną kobietę)), to w ciągu 3 sekund powinni byli pójść do niej i podejść. Będzie wyglądać naturalnie, a po drugie: im dłużej będziesz wahaj się i czekaj, tym bardziej uruchomi się w tobie proces myślowy, który cię sparaliżuje „wyciągnij do niej rękę”. Po prostu – im więcej myślisz, tym mniejsze masz szanse na sukces

 

Miłość Jak poderwać dziewczynę

 

10 najczęstszych błędów w aktywnym outreachu

Błąd nr. 1: Błędna ocena sytuacji – DayGame vs Club Game

Każda gra w sztuce uwodzenia ma swoją wyraźną specyfikę. Sukces twojej gry zależy również od gdzie czujesz się komfortowo, co osobiście preferujesz. Jesteś imprezowiczem” młodszym roczny, który uwielbia spędzać czas z obcymi ludźmi – to adopcja jest dla Ciebie Art Bar Game” właściwy wybór. Czy masz słabość do ekscentrycznych wyglądów, rytmu muzyka, energia tańca na parkiecie – ok, ciesz się tym w pełni w Club Game. Jak poderwać dziewczynę.

 

Jak poderwać dziewczynę . Jeśli, przeciwnie lubisz pogodny dzień, otwarte rozmowy, spontaniczne spotkania na ulicy, w szkole, w pracy czy podczas zakupów…doskonalcie swoje umiejętności” w strefie Day Game. Każdemu według jego gustu. Odbiór jest sztuka, dzięki której można w danej sytuacji (Night al. Day Game) wykorzystać maksimum. Jest to droga ciągłego wzrostu i rozwoju. Zacznij od tego, w czym jesteś dobry. Każdy z nas jest indywidualność, każdy ma coś do zaoferowania, ma coś, na czym może się oprzeć i zbudować. I stopniowo krok po kroku zaczynasz przełamywać swoją osobistą strefę komfortu”. I z czasem …. poznasz wyzwania życia do ogarnięcia z radością wszędzie – nawet w sferze uwodzenia i podrywania kobiet.

 

Błąd nr. 2: Niewłaściwe cele – ilość vs jakość

 

To od Ciebie zależy, do jakiej kobiety sięgniesz. Każda akcja wywoła reakcję” – tak jest również w Picku. Up Art. Jak poderwać dziewczynę . Zamienione na drobne zmiany: jeśli jesteś w terenie” i przygotowujesz się do podejścia do kobiety, – to do który to będzie. Każdy ma inny gust, każdy lubi coś innego. Wybierz swój typ kobiet, które przemawiają do ciebie głęboko” i jak chciałbyś je poznać. Ma to swoje znaczenie: „…ilość kobiet, do których docierasz, zastępujesz jakością”. Zajmowanie się „wszystkim, co się rusza” jest równie dobre aby się rozgrzać. Następnie, jeśli chcesz dążyć do bezpieczeństwa – zwolnij tempo, zwiększ swoje uwagę, świadomie wybrać i skupić się na swoich osobistych CELACH – kobietach, które naprawdę chcesz dostać.

 

jak poderwać kobietę

 

Błąd nr. 3: Zbyt duże wahanie

 

Jeśli wahasz się zbyt długo w HRE, to co się dzieje w większości przypadków to, że nie trafiasz w swój GOAL. Przyjęcie art. 3 sekund do swojej osobistej gry oznacza, że jeśli zobaczysz kobietę, która jest naprawdę warta dla ciebie, nie wahaj się po nią sięgnąć. Nic mniej, nic więcej. DZIAŁANIE, zamiast stagnacji. RYZYKO zamiast bezpieczeństwo strefy komfortu. Zysk to to, co możesz zebrać. Hesja jest jednym z największych w historii „problemy” mężczyzn .


Jednak jeśli uświadomisz sobie co masz do zyskania vs co masz do stracenia (odpowiedź: 
NIC, chyba że liczyć „odrzucenie”) – korzyści z proaktywnego docierania/ poznawania przez kobiety jest nieporównywalnie większą KORZYŚCIĄ. Z osobistego doświadczenia, a także z praktyki z wielu mężczyzn, z którymi pracowaliśmy przez lata, możemy z całą pewnością powiedzieć, że bycie INICJATYWA i AKTYWNOŚĆ to atut mężczyzn, którzy mają powodzenie u kobiet.

Jak podejść do kobiety Jak poderwać dziewczynę

 

Błąd nr. 4: Nie jesteś uśmiechnięty Jak poderwać dziewczynę 

 

Mówi się, że uśmiech topi lód. To prawda. Podobnie jest w przypadku interakcji z kobietami,

-w dziedzinie uwodzenia i aktywnego randkowania. To alfa i omega interakcji społecznych. Uwaga

– nie mówimy tu o uśmiechu, ironicznym uśmiechu, czy „spartaczonym grymasie”, z którym mężczyźni próbując zrobić dobre wrażenie na kobiecie. NIE. Mówimy o szczerych (kongruentnych) i sympatyczny uśmiech – który daje kobietom do zrozumienia, że „jesteś pozytywny, masz dobrą jesteś w dobrym nastroju, nie boisz się i cieszysz się na spotkanie z kobietą, do której się zbliżasz. Daje to do zrozumienia kobiecie „pozytywny sygnał” rozpoczęcia dobrej komunikacji. Jak poderwać dziewczynę.

 

jak poderwać dziewczynę

 

Błąd nr. 5: Direkt vs Indirekt – jak podejść do kobiety

 

Czy bezpośredni adres (np. … „hej dziewczyno, przez sekundę, lubię cię, chciałbym cię poznał lepiej…”) skuteczniejsze i bardziej udane dla mężczyzny niż adres pośredni (np. ..Panna, Potrzebuję szybkiej kobiecej opinii, …kto kłamie bardziej, mężczyźni czy kobiety, …bo tu z koleżanką właśnie przejmujemy … bla bla) – jest to przedmiot wielu dyskusji. Jest wiele podejść i szkół. Jedyny Sposób jest – testuj to, co działa dla Ciebie.

 

Sztuka polega jednak na tym, by umieć wykorzystać zasady obu podejścia. To jest właśnie różnica między Master PUA vs AFC. Wiedz na przykład, że jeśli masz tylko bardzo krótki czas na dotarcie do kobiety, którą jesteś naprawdę zainteresowany, … nie będziesz powstrzymywał siebie ani jej i rozciągnąć, ale pójdziesz prosto do bramy, że tak powiem. Jak poderwać dziewczynę .Wszystko to wymaga pewnej wrażliwości i umiejętności sztuki interakcji społecznych” – których jednak z powodzeniem może nauczyć się każdy.

 

Błąd nr. 6: Zbyt duży wysiłek zniechęca Jak poderwać dziewczynę 

 

Sam się przekonasz … to, co możesz mieć natychmiast i łatwo, nie pociąga cię”. Ta sama zasada działa również w zakresie randek. Jeśli zbyt „ostentacyjnie” demonstrujesz kobiecie swoje zainteresowanie, to ona traci apetyt. Jednym z największych magnesów dla kobiet jest „tajemniczość i niedostępność mężczyzny”.  Jak poderwać dziewczynę . Jeśli sięgniesz po nieznana kobieta, jej wewnętrzny system” nieustannie diagnozuje cię, aby cię ocenić: „…jest nieznany mężczyzna, który podszedł do mnie, czy warto pozostać w tej interakcji…. tak/nie… ? Jeśli tak, to jego uwaga jest skupiona na Tobie i podświadomie zaczyna pytać „…KIM jest ten człowiek… ?

 

Jeśli kobieta podasz od razu wszystkie informacje na to pytanie – twoja atrakcyjność spadnie. Niech więc ona w podnieceniu i oczekiwaniu, aż do następnego wspólnego spotkania, na którym „…ona o sobie i swoim ujawnisz więcej .-)

 

Błąd nr. 7: Gra nie jest „kongruentna” Jak poderwać dziewczynę 

 

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez mężczyzn podczas aktywnych randek jest fakt, że w ich HRE nie są zgodne. Oznacza to, że np. także, że „…że to, do czego zwróciła się kobieta komunikują się za pomocą słów, nie odpowiada im język ciała, głos, mimika twarzy czy nawet ogólna z ich osobowością.

 

Przykładem może być młody mężczyzna w trampkach zwracający się do atrakcyjnej, pewnej siebie kobieta w kostiumie, jąkająca się, wpatrzona w ziemię, zwracająca się i przekazująca jej wyuczone zdanie otwierające (opener): „…gdybym nie był gejem, byłbyś moim dzieckiem… .” Podsumowane przez Dół: komiczny, z zerowym skutkiem.

 

Błąd nr. 8: Uważaj na komplementy Jak poderwać dziewczynę. 

 

Mężczyźni często w kontakcie z ładnymi kobietami tracą umiejętność zdrowego dystansu i chłodu Tytuł. Zamiast być naturalnym, spontanicznym i zrelaksowanym, świadomym własnej wartości – robią dokładnie odwrotnie. Obsypują kobiety tanimi komplementami – od psich spojrzeń, po słowne ody. na jej urodę i osobowość. Jak poderwać dziewczynę . Im piękniejsza jest kobieta, tym wyższa jej WARTOŚĆ w oczach mężczyzn. Wszystkie takie randkowe interakcje „damsko-męskie” mają dla kobiety tylko jedną informację: „...

 


człowiek przypisuje mi większą wartość niż sobie, jest bezinteresowny, mogę go mieć tak samo jak 
Macham palcem… . Nie jestem zainteresowany.” Pamiętaj, że kobiety lubią szczere komplementy, ale od zdrowych, pewnych siebie mężczyzn z odwagą, inicjatywą i poczuciem własnej wartości.

 

jak podejść do kobiety

 

Błąd nr. 9: Uwodzenie to nie przesłuchanie

 

Absolutnym „Zabójcą” w randkach, są nieodpowiednio przekazane pytania. Zamiast Skąd jesteś…?”, raczej użyć „…wyglądasz mi na osobę z XY… .” Flirtowanie i uwodzenie nie jest przesłuchaniem. Nie stawiamy tzw. „pytania zamknięte” z odpowiedziami „tak/nie”, w których nie może się z tobą dalej kontaktować. Jak poderwać dziewczynę .I odwrotnie, przy odpowiedniej komunikacji można kobieta bardzo zainteresowana. Będzie widać, że jako mężczyzna jesteś komunikatywny, towarzyski i możesz prowadzić celowa rozmowa nawet bez głupich pytań, którymi przeciętni mężczyźni denerwują ją w życiu: „..kto jesteś, co robisz, ile masz lat… .”

 

Błąd nr. 10: Traktujesz grę zbyt poważnie

 

Flirtowanie, uwodzenie i aktywne randkowanie to GRA. A tym, który cię zainteresuje, musi być atrakcyjny. Jak myślisz, co bardziej imponuje kobiecie – mężczyzna, który bierze pod swój dach „nieznaną kobietę”. zbyt poważny (nie jest wyluzowany, wygląda jakby przymierzał się do każdej innej osoby i nie oczywiście poczucie gry i radości z życia….), czy MAN – którzy to dostają, będąc jednymi z nielicznych aktywni, odważni i zdrowi pewni siebie osobnicy naprawdę lubią ?!” Nie masz nic do stracenia – ale masz wiele do zyskania w życiu osobistym i partnerskim !!!Jak poderwać dziewczynę .

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button