AtrakcjeZdrowie

Cytaty o miłości -Proszę trzymać mnie za rękę na zawsze

Proszę trzymać mnie za rękę na zawsze. Pięknie jest mieć kogoś, kogo kochamy cytaty o miłości . Proszę trzymać mnie za rękę na zawsze. Trzymajmy się razem za ręce

15. Trudno było się zdecydować.

15 Cytaty o miłości trzymane za rękę

15. Trudno było się zdecydować. Ale twoje działania otworzyły moje serce. Powiedziałeś mi, że zawsze będziesz mnie kochał, ale nigdy nie wiedziałem, że będzie coś więcej. Teraz, gdy spletliśmy nasze dłonie, już nigdy nie chcemy ich puścić. Chcę cię trzymać na zawsze. Wiem, że czujesz to samo.

14 Handholding Quotes About Love

14. Przeszedłem drogę, o której nie wiedziałem, że mogę ją przejść. . Miałam powód, żeby wytrzymać, mimo że wiele razy nie czułam się w ten sposób. Teraz już nigdy nie chcę cię puścić. Minęły lata, ale nic się nie zmieniło.

Nasza miłość jest tak świeża jak pierwszego dnia, kiedy się poznaliśmy. Myślę, że nadal mamy misję, aby pokazać symbol miłości kolejnym pokoleniom. Dlatego będę trzymał cię za rękę w nieskończoność.

13. When It’s Dark Quotes About Love

13Handholding Quotes About Love


13. Kiedy jest ciemno i wszystko wygląda niewyraźnie, wierzę w Twoją miłość. Kiedy pokonujemy przeszkody, o których myślimy, że nie możemy ich rozwiązać, trzymamy się za ręce i ufamy w swoje siły.

Kiedy jest ciężko, nie martwię się, bo wiem, że będziesz ze mną bez względu na sytuację. Kochanie Ciebie rozwiązało większość moich problemów. To dało mi odwagę. Kiedy cię poznałam, nigdy nie czułam się zdenerwowana. Nikt nigdy mnie nie onieśmielił. proszę nigdy mnie nie zawieść. cytaty o miłości .

12 Handholding Quotes About Love


12. Kiedy Cię poznałem, wiedziałem, że zostaniesz w moim życiu. To było oczywiste .Twoja czułość przyniosła mi wyjątkowe uczucie; uczucie, którego nigdy nie chciałam wypuścić z rąk. Cytaty o miłości .

Dziś, gdy tu stoimy, jestem przekonany, że podjąłem właściwą decyzję, decyzję o pozostaniu przy Tobie, o miłości i opiece nad Tobą. Wiem, że nie jestem idealna, ale chcę, żebyś na zawsze trzymał mnie za rękę.

11. To urocze chodzić z tobą wszędzie Cytaty o miłości

 11Handholding Quotes About Love


11. Jest uroczy i może wszędzie z Tobą chodzić. Plaża, ocean, rafa, nie ma ograniczeń co do tego, gdzie możemy pójść na spacer. Natura to mój ulubiony cel podróży, zwłaszcza gdy jestem z Tobą. Gdy spaceruję po oceanie, delikatnie trzymam Twoje dłonie. Cytaty o miłości .

Ja prowadzę drogę, którą my będziemy podążać. Gdziekolwiek pójdziemy, jestem bardziej pewna Twojej miłości i tęsknię za Twoją obecnością. Nieważne jak długo to trwa, ale dopóki trzymam Cię za rękę , zawsze jestem szczęśliwa.

Trzymanie się za ręce Cytaty o miłości


10. Pary mają być najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze uwielbiam spędzać z tobą czas. Cytaty o miłości .

9. Kiedy cię znalazłem 

9 Handholding Quotes About Love

9. Kiedy cię znalazłem, znalazłem skarb. Kocham Cię i chcę poświęcić Ci cały swój czas i uwagę. Czuję się niesamowicie i jedyne czego pragnę, to żebyśmy trzymali się za ręce na zawsze.

8Holding My Hand Please Hold My Hand Forever Quotes About Love

8. Jedną z najlepszych prac, jaką lubię, jest pełnienie warty u boku mojej miłości i czuwanie nad Tobą, kiedy Twoje serce drży. Będę trzymał cię za rękę i obiecuję cię chronić i osłaniać przed wszystkimi przeszkodami, które życie rzuca na ciebie.

7Holding my hand Please hold my hand forever


7.Kroki przy twoim boku, gdy trzymam cię za rękę i daję ci moją miłość, są piękne, ale jeśli jest jedna rzecz, którą jestem gotów udoskonalić, to jest to sztuka kochania cię. Cytaty o miłości .

6Holding my hand Please hold my hand forever

6. Popłyń ze mną dookoła świata, a pokażę Ci osiem cudów świata. Ale dziewiątym i ostatnim cudem świata jesteś Ty, moje małe serduszko .Wiem, że trzymając Cię za rękę możemy zrobić wszystko bez względu na to, co stanie na naszej drodze. Cytaty o miłości .

5Holding my hand Please hold my hand forever

5. Zakochanie się jest jak budowanie twierdzy. Kiedy Cię poznałem , przełamałeś moje mechanizmy obronne i zmieniłeś mój świat z odcieni szarości na jasne kolory. Trzymanie i całowanie Twoich rąk sprawia mi radość, bo czuję Twój piękny zapach. Dziękuję, że pokazałeś mi znaczenie prawdziwej miłości. Cytaty o miłości .

Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów

4Holding my hand Please hold my hand forever

4.Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przekroczyć prędkość na drodze ekspresowej. Prędkość porywa moje serce, ale nic nie bije dreszczyku emocji, gdy trzymam się za ręce z Tobą kochany i doświadczam Twojej niekłamanej miłości, gdy patrzę w Twoje oczy.

Film romantyczny Top 10 filmów romantycznych

3Utrzymanie ręki Proszę trzymać mnie za rękę na zawsze

3.Po ciężkim dniu pełnym przeszkód , wracam do domu . W mojej głowie jest tylko pragnienie zobaczenia Ciebie (moja miłość)… Moje serce przyspiesza , licząc kroki do spotkania z moją miłością. Kiedy leżysz w łóżku, a ja mogę trzymać Cię za rękę.

1 trzymanie za rękę Proszę trzymać mnie za rękę na zawsze
2. Zakochany mężczyzna nie patrzy na otoczenie, jego świat kręci się wokół kobiety, którą kocha. Kiedy trzyma ją za rękę, jest gotów podbić dla niej świat.

1. Whatever Quotes About Love

2Trzymając mnie za rękę Proszę trzymać mnie za rękę na zawsze
1. Bez względu na to, jak silne są fale, jak duże są przeszkody i jak ciemne jest niebo, będę tam u twego boku, trzymając cię za rękę, aż znów będzie spokojnie. Obiecuję, że będę Cię kochać bez względu na przeciwności, jakie daje nam życie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button