styl życia

O czym rozmawiać z dziewczyną 20 wskazówek dotyczących rozmowy

O czym rozmawiać z laską? 20 ciekawych tematów do rozmowy z dziewczyną, którą lubisz. Czy czujesz się niezręcznie, gdy próbujesz porozmawiać z dziewczyną? O czym pisać z laską. Poznaj 20 ciekawych tematów, o których możesz porozmawiać z dziewczyną, która Ci się podoba i prowadzić z nią przyjazną rozmowę.

 

O czym rozmawiać z dziewczyną

 

O czym rozmawiać z dziewczyną O czym pisać z dziewczyną

 

Kiedy mężczyźni są zakochani, czują się bardzo niespokojni, gdy muszą porozmawiać z dziewczyną, która im się podoba. Boją się wyrazić swoje uczucia wobec wybranej dziewczyny, nawet jeśli bardzo im się podoba i jest wiele okazji do serdecznej rozmowy czy dyskusji. O czym pisać z laską. Wielu facetów wykorzystuje swój urok i zaczyna jawnie flirtować, gdy tylko poznają dziewczynę. Ta sztuczka działa tylko wtedy, gdy dziewczyna jest łatwa do zaimponowania lub dziewczyny po prostu chcą flirtować. Jeśli chcesz zostawić dobre lub poważne wrażenie na dziewczynie, którą lubisz, musisz spróbować tych tematów. Oto kilka ciekawych tematów, o których możesz porozmawiać z dziewczyną poznaną osobiście lub na Facebooku. Jak poderwać dziewczynę – Jak zacząć Reaching out.

 

1. Porozmawiaj z dziewczyną, która ci się podoba o jej pasji

 

 Mężczyźnie może być trudno wymyślić temat do rozmowy z dziewczyną, którą kocha. Jednak rozmowa o jej pasji może być całkiem ciekawym początkiem posunięcia Twojej relacji z nią do przodu. Kiedy dziewczyna mówi Ci, co lubi najbardziej, możesz zachęcić ją do mówienia o tym więcej i pomóc jej posunąć pasję dalej. Na przykład, jeśli ogrodnictwo jest jej pasją, możesz zabrać dziewczynę do sklepu z roślinami, które mogą jej się spodobać i pomóc jej wybrać wybrane rośliny.

 

2. Porozmawiaj z dziewczyną, która Ci się podoba o jej wartościach rodzinnych O czym pisać z laską.

 

o rzeczach, które lubisz, o jej wartościach rodzinnych

 

Wszystkie dziewczyny lubią opowiadać o swoich rodzicach, rodzeństwie i przyjaciołach. Jeśli więc porozmawiasz z nią o wartościach rodzinnych i kulturze, może opowie o swojej rodzinie. Coś, o czym można porozmawiać z laską. To da ci również wyobrażenie o tym, czy dziewczyna, która ci się podoba, jest naprawdę w twoim typie, tradycyjna lub nowoczesna, i jak bardzo jej rodzina wpłynie na twoje wspólne życie, gdy będziesz posuwać związek do przodu.

 

3. Opowiedz o najbardziej szalonej rzeczy, jaką kiedykolwiek zrobiła.

 

Chociaż jest to dość zabawne, twoja dziewczyna z pewnością otworzy się ciepło, jeśli zapytasz ją o najbardziej szaloną rzecz, którą kiedykolwiek zrobiła lub chciałaby zrobić. O czym pisać z laską. Jeśli jest nieśmiała i nie chce o tym rozmawiać, powiedz swojej dziewczynie, że będziesz ją kochał. Kiedy zacznie mówić o najbardziej szalonych rzeczach w swoim życiu, możecie wymyślić grę i każdy z was po kolei będzie myślał o szalonej rzeczy, którą by zrobił.

 

4. Zapytaj dziewczynę, jaki jest dla niej sens życia – O czym rozmawiać z dziewczyną

 

 Zapytaj dziewczynę, jaki jest dla niej sens życia - O czym rozmawiać z dziewczyną

 

 

Jeśli dopiero zaczynasz, możesz porozmawiać z dziewczyną, którą lubisz, o duchowości i filozofii. Jeśli spotkaliście się na Facebooku, to możecie zacząć rozmawiać na te tematy również na portalach społecznościowych. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną o takich tematach, możesz łatwo zrozumieć, czy oboje jesteście kompatybilni, czy nie. Więc to też sposób na zrozumienie, jaka jest jej perspektywa na życie i inne sprawy.

 

5. Porozmawiaj o miłości z dziewczyną, którą lubisz

 

Każdy kochanek chciałby porozmawiać o miłości i romansie, a ty zawsze możesz użyć tego tematu, aby twój związek z dziewczyną był bardziej romantyczny i interesujący. Jeśli bardzo się starasz, aby konkretna dziewczyna Cię polubiła, to powinieneś porozmawiać o miłości, aby dać jej pojęcie, czego dokładnie od niej oczekujesz.

 

6. Czy lubi przygody? – O czym rozmawiać z dziewczyną

 

Ona lubi przygody O czym rozmawiać z dziewczyną

 

 

Jeśli twoja dziewczyna kocha podróże lub jest szalona na punkcie przygód i trekkingów, to jest to jeden temat, o którym zawsze możecie rozmawiać razem. Jest bardzo mało osób, które nie lubią podróżować. Więc jeśli chcesz, aby twoja dyskusja na Facebooku była bardziej interesująca, zawsze możesz porozmawiać o miejscach, w których twoja dziewczyna chciałaby pójść i takie rzeczy.

 

7. Opowiadając o swoich dziwacznych doświadczeniach seksualnych

 

Jeśli twój związek idzie gładko, możesz porozmawiać z dziewczyną, którą lubisz, o jej doświadczeniach seksualnych w sypialni. Szanse na to, że powiedzą ci prawdę są większe, jeśli masz już bliskie relacje. Jednak zawsze lepiej jest rozmawiać o takich rzeczach z dziewczyną, którą lubisz, zanim dojdzie do intymności.

 

8. Jakie są jej marzenia? – O czym rozmawiać z dziewczyną

 

Jakie są jej marzenia - O czym rozmawiać z dziewczyną

 

 

Tak, to bardzo ważne, aby porozmawiać ze swoją dziewczyną o jej dziwnych snach. Posiadanie marzeń jest czymś naturalnym. Ale nie podzieli się nimi z nikim, kogo dopiero poznała. Będzie o tym mówił tylko wtedy, gdy uzna cię za wyjątkową. Gdy będziesz z nią rozmawiał o swoich marzeniach, Twoja dziewczyna również otworzy się przed Tobą na temat swoich fantazji, marzeń i pasji.

 

9. Porozmawiaj z nią o swojej teorii uwodzenia

 

Kobiety zawsze chętnie rozmawiają o kochaniu i uwodzeniu. O czym pisać z laską. Jeśli więc powiesz jej o swoim zainteresowaniu uwodzeniem i dasz jej kilka wskazówek podczas rozmowy, to Twoja dziewczyna na pewno będzie zainteresowana i na pewno zaprosi Cię na tę nocną kawę, która zdecydowanie może doprowadzić do czegoś wyjątkowego. 

 

10. Jaki jest twój największy sekret?

 

 Jaki jest twój największy sekret O czym pisać z dziewczyną.

 

Żadna dziewczyna nie będzie opowiadać o swoich największych sekretach na pierwszej randce. Ale oczywiście, jeśli okażesz zainteresowanie jej sekretami i zapytasz o nie, natychmiast poczuje z tobą emocjonalną więź. Zawsze możesz ujawnić jej kilka swoich sekretów i porozmawiać o nich szczegółowo, aby zachęcić dziewczynę do poczucia się przy Tobie jak w domu i ujawnienia Ci swoich największych sekretów. Coś, o czym można porozmawiać z laską.

 

11. Rozmowa o jej hobby – O czym rozmawiać z dziewczyną
 

 

Jeśli spotkaliście się na Facebooku po raz pierwszy, to macie ze sobą wiele rzeczy do poznania i porozmawiania. Zawsze możesz zapytać o jej hobby i odpowiednio zasugerować jej różne rzeczy. Na przykład, jeśli jej hobby to czytanie. Zawsze możesz zasugerować różne najnowsze książki do niej w zależności od rodzaju książek, które lubi, fikcja lub non-fiction, akcja lub romans i tak dalej. Jej upodobania ujawnią również jej sposób myślenia, co może być wskazówką, czy powinieneś kontynuować z nią.

 

12. Jakie filmy lubi? O czym pisać z laską.

 

Filmy to jeden z tematów, o których każdy chciałby porozmawiać. Czy możesz wymienić tytuły filmów, które chciałaby obejrzeć. Na przykład, jeśli lubi oglądać horrory, możesz wymienić kilka z nich, a nawet zaproponować wspólne oglądanie. To jeden z najbardziej romantycznych sposobów na budowanie relacji, podczas gdy wy dwoje rozmawiacie o filmie i jego fabule.

 

13. Czy lubi Mozarta czy Justina Biebera? O czym pisać z laską.

 

Kto nie lubi muzyki? Każda dziewczyna ma sentyment do jednego lub dwóch muzyków lub piosenkarzy pop. Dowiedz się, co lubi twoja dziewczyna. Czy lubi jazz, czy może lubi tańczyć do popu? Znajomość jej gustów pomoże Ci posunąć dyskusję dalej, gdy będziesz rozmawiać o różnych piosenkarzach i muzykach przy filiżance kawy lub podczas rozmowy przez telefon komórkowy czy czat na Facebooku.

 

14. Zobacz jej ulubionego celebrytę – O czym rozmawiać z laską
 

 

Dziewczyny uwielbiają gwiazdy Hollywood i celebrytów. Lubią też plotkować na ich temat, rozmawiać o ich sprawach miłosnych i reżimie fitness. Coś, o czym można porozmawiać z laską. Zawsze więc możesz porozmawiać ze swoją dziewczyną o celebrytach i gwiazdach Hollywood. Z pewnością będzie uwielbiać rozmawiać o swoich ulubionych gwiazdach, a jeśli zdradzisz jej kilka specjalnych sekretów na ich temat, twoja dziewczyna będzie dość chętna, aby porozmawiać z tobą w kółko.

 

15. Dzielenie się wspomnieniami z dzieciństwa O czym rozmawiać z dziewczyną

 

Wspomnienia z dzieciństwa są najdroższe sercu i każdy uwielbia o nich rozmawiać. Chcesz się połączyć ze swoją dziewczyną? Następnie zachęć ją do opowiedzenia o czasach dzieciństwa, najukochańszych szkolnych przyjaciołach itd. To także dobry sposób na lepsze poznanie przeszłości drugiej osoby. Możesz użyć go do rozpoczęcia rozmowy, ponieważ jest to jeden z popularnych tematów do rozpoczęcia rozmowy. Stamtąd możesz łatwo przejść do głębszych rozmów.

 

16. Co lubisz robić w łóżku? O czym rozmawiać z dziewczyną

 

Zawsze możesz uczynić romantyczną randkę bardziej intymną, omawiając rzeczy, które twoja dziewczyna lubi robić. Zapytaj swoją dziewczynę od razu, a przekonasz się, że całkiem chętnie porozmawia z Tobą na ten podstępny temat. Sama myśl o byciu intymnym z mężczyzną może otworzyć twoją dziewczynę na rozmowę o swoich upodobaniach i niechęciach w sypialni.

 

17. wzajemne chwalenie swoich mocnych stron

 

Komplementowanie dziewczyny może być jednym z najlepszych sposobów, aby otworzyć ją na rozmowę i dyskusję. Będzie dla ciebie bardziej serdeczna, jeśli docenisz jej sukienkę lub fryzurę i chętnie zacznie z tobą o tym rozmawiać. Z reguły dziewczyny zawsze uwielbiają, gdy ich przyjaciele lub kochankowie otwarcie je chwalą.

 

18. Omawianie kariery – O czym rozmawiać z laską
 

 

Dzisiejsze kobiety są karierowiczkami i lubią, gdy ich mężczyźni mówią o swojej karierze i doceniają ich podejście do zawodu. Zawsze możesz oczekiwać, że dziewczyna otworzy się przed Tobą ciepło, jeśli zapytasz ją o jej karierę, cele i aspiracje.

 

19. Jej ulubione miejsce na wakacje – O czym rozmawiać z dziewczyną

 

Aby wziąć swój związek z dziewczyną dalej, poproś ją, aby opowiedziała ci o swoim ulubionym miejscu na wakacje i dlaczego kocha. O czym rozmawiać z dziewczyną. Możecie też porozmawiać o wspólnym wyjeździe w to miejsce na piknik lub wakacje, by po prostu spędzić więcej czasu razem. O czym rozmawiać z dziewczyną. Wypadanie włosów.

 

20. Rozmowa o ulubionych perfumach, kwiatach i słodyczach – O czym rozmawiać z dziewczyną

 

Co jest ważnym elementem romansu? O czym pisać z laską. Oczywiście kwiaty, słodycze i zapach. Tak więc, jeśli porozmawiasz ze swoją dziewczyną o takich rzeczach, będzie to jeden ze sposobów na poznanie jej gustu, abyś mógł podarować jej rzeczy i wywrzeć wrażenie na jej umyśle, jak bardzo ją kochasz.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button