Rozrywka

Jak poznać, że ona jest we mnie zakochana – 15 sygnałów

Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana? Rozpoznaj bohaterów! 15 pewnych sposobów, aby powiedzieć, czy dziewczyna cię lubi Nie jesteś pewien, jak dokładnie powiedzieć, czy dziewczyna cię lubi? Nie jesteś sam.

Kobiety mogą być trudne do odczytania, dlatego zorientowanie się, jak powiedzieć, czy dziewczyna cię lubi, może być niesamowicie mylące. Jednak, gdy wiesz dokładnie, jakie znaki szukać, które dowodzą, że jest zainteresowany tobą, będziesz w stanie odczytać je jasno i wyraźnie.

Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

 

Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

 

Chociaż istnieje wiele subtelnych wskazówek, które kobiety dają, aby wskazać, że cię lubią, eksperci od relacji mówią, że te 15 znaków, że dziewczyna cię lubi, są na szczycie listy – i na szczęście są to również jedne z najłatwiejszych znaków do zauważenia!

Od wprowadzenia cię do jej przyjaciół, aby pozostać w stałym kontakcie z nią, oto 15 najczęstszych znaków, że dziewczyna cię lubi, według ekspertów od relacji. Jak się dowiedzieć, że ona jest we mnie zakochana. Więc nigdy nie musisz się zastanawiać, czy dziewczyna cię lubi.

 

1. Jej przyjaciele i rodzina wiedzą o tobie.

 

Jej przyjaciele i rodzina wiedzą o tobie.

 

Jeśli dziewczyna jest zainteresowana, nie krępuj się powiedzieć o Tobie swoim znajomym. Bo kobiety mówią swoim koleżankom wszystko. Kiedy dzwonisz do niej, ona odbiera telefon z przyjaciółmi i nie waha się dać im znać, kiedy ma coś z tobą zaplanowane. Innym świetnym wskaźnikiem jest to, czy zaprasza cię na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi. Oznacza to, że widzą z tobą przyszłość i proszą o zgodę. Podobnie jest, gdy chodzi o jej rodzinę. „Jeśli przedstawi cię swojej rodzinie, to kolejny dobry znak, że naprawdę cię lubi i chce cię w swoim życiu”.

 

2. Przełóż termin, którego nie może zrobić.

 

Przekłada termin, którego nie może zrealizować.

 

Jeśli dziewczyna Cię polubi, będzie chciała Cię jeszcze zobaczyć! Będzie skłonna przełożyć kolację, którą zaplanowałeś, a która pokrywa się z jej babskim wieczorem. Jeśli nie lubi cię, zrobi wszystko, abyś myślał, że jest bardzo zajęta i nie może uczestniczyć w tobie. Chęć jest pewnym znakiem, że kobieta Cię lubi, ponieważ poświęci czas, aby umówić się z Tobą na spotkanie bez względu na swój napięty harmonogram. Kiedy dziewczyna Cię lubi, to „udostępnia” Ci siebie.

 

3. Podejmuje wysiłek, aby kontynuować rozmowę.

 

Podejmuje wysiłek, aby podtrzymać rozmowę.

 

Czy to osobiście, czy przez tekst, dziewczyna, która Ci się podoba, będzie z całego serca angażować się w Wasze rozmowy. Nie będzie wysyłać jednosłownych tekstów lub po prostu kiwać głową, gdy rozmawiasz – będzie zadawać pytania i dodawać posty, aby przedłużyć rozmowę między wami. „Czy odpowiada na twoje wiadomości? Czy odbiera twoje telefony? Jeśli odpowiada komentarzami do twoich tekstów i pytaniami, na które musisz odpowiedzieć, prawdopodobnie jest zainteresowany, bo stara się podtrzymać rozmowę.”

4. Komplementuje cię i stara się sprawić, byś czuł się dobrze. Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

 

Prawi ci komplementy i stara się, byś czuła się dobrze. Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

 

Jeśli kobieta daje ci komplementy lub często robi rzeczy tylko po to, aby cię rozśmieszyć, to naprawdę dobry znak, że cię lubi! „Czy on się do ciebie uśmiecha? Czy prawi ci komplementy? Czy wysyła ci selfies?”, proponuje DeAlto pytając. „Jeśli próbuje cię uszczęśliwić, jest bardzo duża szansa, że cię lubi. W cieniu kogoś, kto nie jest zainteresowany, jest dość lodowato!”.

 

5. Widać, że jest przy tobie zdenerwowana. (Unika kontaktu wzrokowego, bawi się włosami, twarzą itp.)

 

Może wydawać się niezainteresowana, ale może być po prostu zdenerwowana! Większość facetów nie zna różnicy między tym, kiedy dziewczyna jest nieśmiała wokół ciebie, a kiedy po prostu nie chce być przy tobie. Rzeczy takie jak dotykanie twarzy, zabawa z włosami, patrzenie na ziemię i fidgeting z jej rękami to wszystko znaki, że jest zdenerwowana. Niezależnie od tego, czy mówi za dużo, czy wcale, zrób wszystko, aby ją uspokoić, sprawiając, że poczuje się komfortowo wokół ciebie. Jak poderwać dziewczynę – Jak zacząć Reaching out

 

6. Jej język ciała jest pociągający.

 

  Jej język ciała jest pociągający.

 

Niektóre dziewczyny, wręcz przeciwnie, denerwują się, gdy są w chłopaku. Możesz powiedzieć, że lubisz dziewczynę po tym, jak stoi. W trakcie rozmowy będzie zwracał się całym ciałem w Twoją stronę. Znajdzie każdy pretekst, by cię dotknąć lub być w twoim otoczeniu. Chociaż może nie wykonać pierwszego ruchu, będzie chciał, abyś to zrobił, umieszczając swoją rękę w pobliżu twojej. Jeśli jest w tobie zakochana, nie odsunie się, gdy się do niej zbliżysz, i nie odsunie się, gdy ją przytulisz. Uważaj jednak, bo nie chcesz przesadzić. Upewnij się, że czuje się komfortowo, aby nie przerodziło się to w niekomfortową sytuację.

 

7. Pamięta rzeczy, które do niej mówisz. Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

 

Pamięta rzeczy, które do niej mówisz. Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

Może lubi cię, jeśli nie tylko zwraca na ciebie uwagę, ale daje ci znać, że cię słucha, przywołując rozmowy, które odbyliście kilka dni temu. Będzie robić sobie z tobą małe żarty na podstawie rzeczy, które jej powiedziałeś. Nawet małe głupie rzeczy, które pamięta, bo jeśli cię lubi, wszystko o tobie przykuwa jej uwagę. Ona jest świadoma tego, przez co przechodzisz. Niezależnie od tego, czy masz ważny mecz, czy stresujący termin w pracy, on zauważy te rzeczy i na pewno będzie życzył Ci powodzenia. To może nawet dać ci trochę przestrzeni.

 

8. Nie raz przyłapujesz ją na tym, że się na ciebie gapi.

 

Wychodzisz z przyjaciółmi i zauważasz, że dostajesz wiele spojrzeń. Jeśli ona cię lubi, złapiesz ją na tym, że się na ciebie gapi, kiedy zakłada, że nie zauważasz. Jeśli przyłapiesz ją na tym, że patrzy na ciebie, a ona szybko patrzy w drugą stronę, to może cię lubić, ale nieśmiało o tym mówić. Faktem jest, że jeśli go przyciągniesz, to świadomie lub podświadomie będzie patrzył na Ciebie dalej.

9. On znajdzie dla ciebie czas.

 

Jeden pewny znak, że dziewczyna cię lubi: „Ona zrobi dla ciebie czas w swoim zajętym harmonogramie!”. Prosta droga do zdrowych i radosnych związków. To takie proste, ale jest to jeden z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się, czy dziewczyna cię lubi. „Znakiem, że dziewczyna Cię lubi jest to, że regularnie udostępnia Ci siebie, czy to osobiście, w rozmowie telefonicznej, czy wysyła Ci miłego smsa”. W końcu, gdyby tego nie robiła, to po co miałaby się męczyć?
Przyczyny utraty włosów u mężczyzn: główni winowajcy

 

10. Ona próbuje dać ci znać, że jest samotna. Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

 

Czy to mówiąc o tym, jak nie może znaleźć odpowiedniego faceta, czy też ujawniając szczegóły swojego wstrząsającego doświadczenia z trzecim kołem u wozu, da ci znać, jak bardzo jest samotna. Użyj tego, aby dowiedzieć się, czy on naprawdę jest zainteresowany tobą. Jeśli wspomina, że potrzebuje daty do wydarzenia lub kogoś do towarzyszenia jej na kolację, więc nie jest sam, zaoferować, aby przejść! Szanse są takie, że on czeka, aż weźmiesz podpowiedź.

 

 

11. Kopiuje twoje ruchy i gesty. Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochana.

 

Czy kopiuje twoje sposoby lub używa twojego slangu? Eksperci twierdzą, że to pewna oznaka atrakcyjności. Na przykład, jeśli uśmiecha się jak ty lub używa tego jednego słowa, którego używasz dużo, najprawdopodobniej jest zainteresowany. Naśladowanie jest formą pochlebstwa!

 

12. Prosi o pomoc w głupich, małych rzeczach.

 

Czasami kobiety zadają sobie wiele trudu, aby zwrócić na siebie uwagę. Jeśli prosi cię o nauczenie jej czegoś, co brzmi elementarnie, najprawdopodobniej wysyła ci ważne sygnały. Kobiety są świadome, że mężczyźni mają instynkt ochronny, więc kiedy pani jest „za mała, żeby coś dosięgnąć” lub „nie może do końca rozgryźć, jak działa pilot”, zwykle sugeruje, że chce twojej pomocy! Wszystko to odbywa się w Twojej bliskości, aby miała pewność, że jesteś przy niej i pomagasz jej w jej rzekomej „bezradności”. Więc zanim pomylisz to z brakiem możliwości ściągania piosenek na telefon lub prowadzenia stick shift, zapamiętaj ten znak.

13. Otworzy się przed Tobą – i zachęci Cię do tego samego.

 

Kiedy dziewczyna jest zainteresowana i czuje się komfortowo w Twoim otoczeniu, będzie szukała okazji, aby opowiedzieć Ci szczegóły ze swojego życia, które nie każdy zna. Gdy poznasz ją lepiej, zauważ, czy pozwoli ci poznać tę mniej znaną stronę jej osoby. Jeśli tak, to związek między wami jest na wysokim poziomie. Inny wskaźnik: „Bardzo interesuje się twoją przeszłością, pyta o opowieści o twoim dzieciństwie i wychowaniu.

 

14. Śmieje się ze wszystkiego, co mówisz.

 

Może jesteś pełen żartów o tacie lub zeszłorocznym meme, ale jeśli dziewczyna „bawi się włosami i śmieje się z twoich żartów”, to dobry znak, że cię lubi, ponieważ humor jest ogromnym wskaźnikiem pozytywnego związku. Jak się dowiedzieć, że ona jest we mnie zakochana. Nawet jeśli twoje żarty mogą być niesławnie corny, ona nadal będzie uważać je za zabawne, gdy chce, abyś wiedział, że jest zainteresowany. Jeśli ona angażuje się w rozmowy z uśmiechami, chichotami i zabawnymi banerami, są szanse, że jesteś do niej przyciągany!

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button