Koty

Jak kot wyznaje miłość? Oto 10 sposobów

Jak kot wyznaje miłość. Chcesz wiedzieć Jak kot wyznaje miłość? Zobacz 10 sposobów, w jaki twój kot mówi ci, że cię kocha. Jak kot wyznaje miłość? 10 niesamowitych sposobów, w jaki koty próbują powiedzieć ci, że cię kochają. Twój kot nie potrafi mówić w języku, którym się posługujesz i dlatego nie może powiedzieć, że cię kocha. Nie oznacza to jednak, że ona cię nie kocha. Koty potrafią komunikować się na swój własny sposób, który nie zawsze zauważasz.

Aby wasza więź była jeszcze silniejsza, podzielimy się teraz kilkoma wskazówkami, jak powiedzieć, że twój kot naprawdę cię lubi.

 

10. Rada siedzi na twoich stopach

 

10. Rada siedzi na twoich stopach

Jeśli Twój kot lubi siadać na Twoich nogach i rozgościć się, to znaczy, że Ci ufa i bardzo Cię lubi. Mówi się, że jeśli kot jest zwinięty w kłębek, gdy go pogłaszczesz, to próbuje ci powiedzieć, że kocha cię tak samo jak ty. Choć może to być bolesne, im bardziej Twój kot jest szczęśliwy, tym bardziej będzie próbował wkopać swoje pazury w Twoje nogi.

9. Ocierając się o ciebie – Cat wyznaje swoją miłość

 

9. Ocierając się o ciebie - Cat wyznaje swoją miłość

Kolejnym wyjątkowym zachowaniem kotów jest ocieranie się o ciebie głową. Możesz uznać to zachowanie za dziwne, ale to po prostu pokazuje Twojemu kotu, jak bardzo Cię kocha. Według ekspertów, koty mają pewne tajne gruczoły na niektórych częściach ciała, takich jak policzki i głowa. Dlatego zawsze, gdy twój kotek ociera się o ciebie policzkiem lub głową, oznacza cię tylko swoim zapachem i akceptuje cię jako część swojej rodziny.

8. Przynosi ci prezenty

 

8. Przynosi ci prezenty

Jeśli Twój kot przyniesie Ci martwego szczura to jest to bardzo miły gest. Możesz uznać to za nieprzyjemne lub niesmaczne , ale zrozumieć głębsze znaczenie związane z tym. Koty są myśliwymi i każde polowanie, czy to na zabawki, żaby czy szczury, dzielą z tym, kogo kochają. Więc jeśli przynoszą ci smakołyk, cokolwiek to jest, robią to, bo cię kochają.

7. Machają końcówką ogona – Jak kot wyznaje miłość

 

Machają końcówką ogona

Obserwując uważnie ogon kota, można dość łatwo zrozumieć, w jakim jest nastroju. Jeśli ogon puff up, można zrozumieć, że twój kot właśnie walczył lub boi się czegoś. Jeśli jednak ich ogon jest wyciągnięty i tylko jego końcówka się porusza, to jest to sposób na powiedzenie, że jesteś dla nich cenny i dobrze sobie radzą.

6. Patrzą i mrugają do ciebie

 

Patrzą i mrugają do ciebie

Jak kot wyznaje miłość? Koty zazwyczaj nie nawiązują długiego kontaktu wzrokowego z żadnymi zwierzętami ani ludźmi. Jednak jeśli chodzi o Ciebie, którego Twój kot uważa za część swojej rodziny, nigdy nie będzie miał nic przeciwko utrzymywaniu kontaktu wzrokowego. Dzieje się tak dlatego, że ufają Ci całkowicie. Jeśli zauważysz, że Twój kot patrzy na Ciebie, a następnie powoli mruga, to po prostu mówi, że Cię kocha.

5. Liżą cię. – Jak kot wyznaje miłość

 

Liżą cię.

Chociaż możesz uznać to za nieco dziwne, gdy twój kotek cię liże, podobnie jak psy, koty robią to, aby dać ci znać, że cię kochają. Tylko osoby, które są im bardzo drogie, otrzymują to specjalne traktowanie. Więc jeśli kot cię liże, uważa cię za bardzo dobrego przyjaciela. Jak wytresować kota : 5 poleceń do nauczenia się

4. Niewidzialny język kotów – Jak kot wyznaje miłość

 

Niewidzialny język kotów

Słownictwo kotów nie jest takie złe i niezrozumiałe. Mruczą, syczą i robią o wiele więcej. Wydają też jeden dźwięk, który jest bardzo podobny do ćwierkania i jest wysoki. Mogłeś pomyśleć, że po prostu robią to, aby zażądać ich ulubionego jedzenia lub czegoś, ale to jest rzeczywiście sposób, aby powiedzieć, jak bardzo cię uwielbiają, a przez bycie tak wysokim tonem próbują sprawić, że zrozumiesz ich emocje.

3. Kiedy się kręcą – Kot wyznaje miłość

 

Kiedy się kręcą - Kot wyznaje miłość

Koty mruczą, gdy czują się zadowolone i szczęśliwe. Kot wyznaje miłość. Niektóre koty miauczą głośno, a inne cicho. Miauczą, gdy karmią swoje dzieci lub gdy chcą się uspokoić. Miauczą również, gdy leżą na otwartej przestrzeni i korzystają ze słońca. Jest jednak specjalny rodzaj spinningu, który jest zarezerwowany na specjalne okazje, kiedy chcą powiedzieć, że cię kochają. Jak wykąpać kota – 10 porad dotyczących kąpieli kota

 

2. Zaczynają delikatnie gryźć – Kot wyznaje miłość

 

Zaczynają delikatnie gryźć - Kot wyznaje miłość

Kiedy twój kot zaczyna delikatnie gryźć twoje palce, nie złość się, bo on po prostu próbuje pokazać ci swoją miłość. Dla Ciebie może wydawać się to bolesne, ale Twoje koty tego nie rozumieją. Pamiętaj, że miłość może być bolesna, więc doceń tę bolesną radość. Koty to najsłodsze zwierzęta na świecie.

 

1. Wciąż cię obserwuję – Cat wyznaje miłość

 

Wciąż cię obserwuję - Cat wyznaje miłość

Jeśli Twój kot chce być cały czas przy Tobie, upewnij się, że kocha Twoje towarzystwo. Jeśli zauważysz, że Twój kot chodzi za Tobą z jednego pokoju do drugiego lub wskakuje na kanapy i stoły, aby być blisko Ciebie, to świadczy o tym, że kocha Cię tak bardzo, że zawsze chce być blisko Ciebie.

Teraz, gdy jesteś świadomy tych znaków, spróbuj obserwować swojego kota i zobacz, jak bardzo naprawdę cię kocha.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button