Atrakcje

Top 10 najdroższych aplikacji na świecie

Każdy z nas ma zainstalowane na swoim telefonie wiele aplikacji. W końcu dzięki nim wszystko staje się o wiele prostsze. Istnieją aplikacje do oglądania filmów, słuchania muzyki, robienia zakupów, ćwiczeń, grania w gry, rezerwowania lotów i pociągów, a nawet dokonywania płatności. Większość aplikacji jest dostępna za darmo, ale niektóre wymagają zapłacenia niewielkiej kwoty i oferują w zamian dobre funkcje. Istnieją również aplikacje, które oferują dobre funkcje, ale pochodzą z nieco wysokiej ceny, że są poza zasięgiem przeciętnych użytkowników smartfonów. Zobacz listę 10 najdroższych aplikacji.

Top 10 najdroższych aplikacji na świecie:

10. iDIA – Diagnostic Imaging Atlas (cena: 399,99 USD)

Jeśli jesteś właścicielem zwierząt lub pracujesz ze zwierzętami, ale nie masz zbyt dużej wiedzy na temat chorób zwierząt, ta aplikacja może być bardzo przydatna. Diagnostic Imaging Atlas kosztuje 399,99 dolarów, co jest dużo , ale oferuje pracownikom i właścicielom zwierząt domowych graficzne i szczegółowe wyjaśnienie wielu diagnoz. Wykorzystuje wysokiej jakości grafikę i z łatwością pomoże Ci zrozumieć, co jest problemem z Twoim małym przyjacielem w krótkim czasie.

 

9. DDS GP Tak! (Cena: 499,99 USD)

Jeśli jesteś dentystą, to ten DDS GP Tak! aplikacja na pewno okaże się dla Ciebie bardzo ciekawa i pomocna. Ta aplikacja na iPady i iPhone’y może być droga, ale pomaga bardzo łatwo wyjaśnić plany leczenia pacjentom dzięki informacyjnemu wyświetlaczowi wizualnemu. Oferuje ponad 200 dem i można z nich korzystać w zależności od potrzeb. Zabiegi obejmują leczenie pęknięć, ubytków, stomatologię estetyczną, chirurgię stomatologiczną i wiele innych. Jak zarabiać pieniądze

8) Gun Bros Apathy Bear (Cena: 600$)

Chociaż GunBro jest zasadniczo darmową aplikacją do gier dla użytkowników iPada i iPhone’a, możesz dokonać zakupu w aplikacji, która będzie kosztować więcej niż możesz sobie wyobrazić. Glu Games, twórca gry stworzył specjalną postać znaną jako Apathy Bear, którą można zdobyć inwestując 600 dolarów. Ta postać może wystrzelić 11 pocisków jednocześnie, a każdy pocisk może zadać 4 000 punktów obrażeń. Tak więc, jeśli jesteś poważnym graczem, może to dać ci przewagę nad innymi i jest warte inwestycji.

7. SMS Alchemik (cena: 999,99$)

Jeśli należysz do branży metalowej, zwłaszcza w sektorze recyklingu i zarządzania złomem, i masz smartfon Apple, to aplikacja Alchemist będzie dla Ciebie okazją. Dzięki temu programowi za 999,99 USD użytkownicy wiedzą, jak mogą skutecznie obniżyć koszty surowców. Aplikacja Alchemik posiada wiele narzędzi, które pomogą Ci zarządzać zasobami metali, takich jak eksportowanie i importowanie katalogów stali i wiele innych.

6. QSFFStats (Cena: $999.99)

Jest to jedna z aplikacji, które nie oferują zbyt wielu funkcji, a mimo to mają tak ogromną cenę. QSFFStats został uruchomiony w 2011 roku i szczególnie fani piłki nożnej uważają tę aplikację za bardzo przydatną. Pomaga ona utrzymać je na bieżąco ze statystykami dla każdej z lig, w których się spotykają, a także umożliwia przesyłanie statystyk gier za pośrednictwem poczty elektronicznej.

5. Cybertuner (cena: $999,99)

Potrzebujesz pomocy w strojeniu swojego fortepianu? Jeśli tak, to ta aplikacja może być przydatna i jest jedną z najlepszych, jakie można znaleźć do tego celu. Ta aplikacja do strojenia fortepianów oferuje technikom narzędzia do strojenia fortepianów. Aby cieszyć się dostępem do tego niesamowitego narzędzia, trzeba będzie zapłacić 999,99 dolarów.

4. BarMax California (Cena: 1000$)

Aplikacja ta została stworzona przez Harvard Law i zawiera pytania z poprzednich egzaminów adwokackich oraz wykłady profesorów prawa. Ta aplikacja zawsze zdołała zapewnić sobie miejsce w top 40 aplikacji edukacyjnych w iTunes i jest jedyną aplikacją, która jest uważana za kompleksowy przewodnik dla kandydatów do egzaminów.

3. Alpha-Trader (Cena: 1 000 USD)

Jeśli lubisz handlować i grać na giełdzie, Alpha Trader okaże się dla Ciebie bardzo opłacalny. Ta aplikacja jest w zasadzie kompleksowym sklepem inwestycyjnym dostępnym w sklepie iTunes i posiada wiele, wiele narzędzi handlowych stworzonych dla profesjonalistów inwestycyjnych i inwestorów. Dzięki różnym funkcjom i funkcjom zarządzania portfelem, Alpha Trader ułatwia wprowadzanie akcji do obrotu. Wśród korzyści, które oferuje, są zaktualizowane arkusze kalkulacyjne i numery inwentaryzacyjne w czasie rzeczywistym.

2. Cyber Tuner (Cena: 1 000 USD)

Pianina są jednymi z najbardziej niesamowitych instrumentów, ale są też skomplikowane. Wymagają one ekstremalnej konserwacji i opieki, dlatego technicy fortepianowi muszą być zawsze ostrożni podczas strojenia pianin. Cyber Tuner został stworzony przez zarejestrowanego technika fortepianowego, a on twierdzi, że ta aplikacja jest znacznie lepsza niż wiele innych znanych programów do strojenia fortepianu. Oprócz ogromnej ceny, którą płacisz (1000 dolarów), musisz płacić co miesiąc za wiadomości i aktualizacje, które czasami kosztują nawet 80 dolarów.

1. Kolekcja Abu Moo (Cena: 1 200 USD)

Jeśli jesteś bardzo bogaty i nie wiesz, co zrobić ze swoimi pieniędzmi, to możesz rozważyć zakup jednej z najbardziej przydatnych, ale drogich aplikacji na Androida. Kolekcja Abu Moo za 1200 dolarów to seria aplikacji, które nie zaoferują Ci żadnych niesamowitych funkcji, nic czym można by się ekscytować, po prostu perełki do ozdobienia ekranu domowego. Każdy z tych kamieni szlachetnych jest wart 200 dolarów, a jeśli chcesz posiadać całą kolekcję, będziesz musiał wydać łącznie 1200 dolarów. Pobierz tę aplikację i pokaż swoim znajomym, jak bogaty jesteś.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button