Atrakcje

Jak zarabiać pieniądze – 40 prostych sposobów

Jak zarabiać pieniądze. Dziś jest więcej niż kiedykolwiek sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy, zarówno online jak i offline. To świetnie, ale wiedza, gdzie zainwestować swój czas, może być zdradliwa. Użyj tej listy, aby odkryć nowe pomysły na zarabianie pieniędzy online i z domu. Zarabiaj na spacerach, recyklingu, recenzowaniu muzyki, a nawet przeszukiwaniu internetu.

 

Obsah článku:

Jak zarabiać pieniądze

 

Jak zarabiać pieniądze - 40 prostych sposobów

 

 

Będziemy aktualizować tę stronę o świeże sposoby na szybkie zarabianie pieniędzy, więc nie krępuj się jej zakładać.

 

1. Zakłady bez ryzyka

 

Zakłady bez ryzyka

 

Ręka na sercu – najszybszy sposób na zarobienie dużych pieniędzy z domu. Wielu studentów rzeczywiście zarobiło 100 euro dzięki tej technice. Jest to całkowicie legalne, pozbawione ryzyka, wolne od podatku i może to zrobić każdy, kto ukończył 18 lat.

 

Zakłady bez ryzyka działają poprzez korzystanie z darmowych zakładów oferowanych przez portale bukmacherskie i „dopasowywanie” ich na giełdzie zakładów. To usuwa ryzyko, ponieważ obstawiasz za i przeciw wynikowi.

 

Następnie możesz wydrukować darmowy zakład, który może wynosić do 100 euro. Pomnóż to przez wszystkie portale bukmacherskie, które istnieją, a możesz całkiem łatwo być w zysku kilkuset euro. Jeśli znasz lepszy sposób na zarobienie 40 euro za godzinę siedząc w domu, daj nam znać!

 

2. Płatne ankiety online

 

Płatne ankiety online

 

Popularnym sposobem na zarabianie pieniędzy w sieci jest wypełnianie ankiet online w wolnym czasie. Firmy badawcze na całym świecie stale rekrutują nowych członków, którzy odpowiadają na ankiety i testują nowe produkty.

 

W ciągu kilku minut wypełniania formularzy można szybko zarobić kilka euro, które są wypłacane w gotówce lub jako nagrody. Za niektóre ankiety można dostać nawet 5 euro!

 

3. Web Search – Jak zarabiać pieniądze z domu

 

Web Search - Jak zarabiać pieniądze z domu

 

Zastanawiasz się jak szybko zarabiać pieniądze robiąc to co już robisz w sieci? To musi być jeden z najprostszych sposobów na zarabianie pieniędzy online bez konieczności wkładania naprawdę dużego wysiłku lub zmiany zachowania. Jak zarabiać pieniądze w domu.

 

Ten innowacyjny pomysł od Qmee.com nagradza za wyszukiwanie w Google, Bing, Yahoo, Amazon i eBay. Wystarczy zainstalować prosty dodatek do przeglądarki, a obok zwykłych wyszukiwań możesz zobaczyć kilka sponsorowanych wyników. Jak zarabiać pieniądze w domu.

 

Do każdego wyniku Qmee dołączana jest nagroda pieniężna. Jeśli jesteś zainteresowany, po prostu kliknij na niego, aby odebrać swoją nagrodę. Możesz również wypełniać ankiety, aby zwiększyć swoje zarobki. Co najlepsze, nie ma żadnego minimum wymaganego do wypłaty – nasza pierwsza wygrana to zaledwie 72 centy przelane na nasze konto Paypal. Masz również możliwość przekazania go na cele charytatywne.

 

4. Handel na rynku online Zarabianie pieniędzy online poprzez klikanie

 

Handel na rynku online Zarabianie pieniędzy online przez klikanie

 

Chociaż niekoniecznie jest to łatwy sposób na zarabianie pieniędzy, inwestowanie na giełdzie może być lukratywne, jeśli nauczysz się robić to poprawnie i bezpiecznie. Tym samym możesz ponieść znaczne straty, jeśli nie potraktujesz tego poważnie. Zarabianie pieniędzy w internecie poprzez klikanie.

 

Dziś nie ma już potrzeby finansowania jachtów maklerów giełdowych w stylu Wilka z Wall Street. Wszystko można zrobić samemu, korzystając z internetowych platform handlu rynkowego. Zarabianie pieniędzy w internecie poprzez klikanie.

 

Po wielu godzinach spędzonych na badaniu tej nowej możliwości, skorzystałem z popularnej platformy eToro.com.

 

Platforma eToro ma ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie i oferuje darmowe konta treningowe. Wystąpili w filmie dokumentalnym BBC Two „Traders: Millions a Minute” i sponsorują kilka klubów piłkarskich Premier League. Jedną z najlepszych rzeczy w eToro jest funkcja CopyTrader. Dzięki niemu możesz dosłownie zobaczyć, śledzić i kopiować inwestycje innych traderów o najwyższych wynikach.

 

5. Stwórz własną stronę internetową – Jak zarabiać pieniądze bez inwestycji.

 

 Stwórz własną stronę internetową - Jak zarabiać pieniądze bez inwestycji.

 

Interesuje Cię generowanie dochodu pasywnego? Potrzebujesz strony internetowej. To sposób na zarabianie pieniędzy podczas snu. Jak zarabiać bez inwestycji.

 

Założenie strony internetowej za pomocą serwisu zajmuje mniej niż 20 minut, nie kosztuje prawie nic i może to zrobić 82-latek. Wystarczy tylko trochę zaangażowania w mediach społecznościowych, aby uzyskać pierwszych odwiedzających, a istnieje wiele sposobów na monetyzację strony. Jak zarabiać bez inwestycji.

 

WordPress to open source’owy CMS publikacyjny (Content Management System) dla blogów i stron internetowych. Jest on rozwijany na licencji GNU GPL. Posiada dużą społeczność użytkowników i deweloperów, sama wersja 3.0 została pobrana w liczbie prawie 10 milionów. Dowiedz się więcej o zakładaniu strony internetowej tutaj
www.wp.sk

 

6. Przegląd stron internetowych i aplikacji – Gry, w których można zarabiać pieniądze

 

Przegląd stron i aplikacji - Gry, w których można zarobić

 

Cóż, wydaje się, że jesteś całkiem zręczny z przeglądarką internetową, więc może nadszedł czas, aby stać się profesjonalistą i umieścić przeglądanie stron internetowych jako płatne i przyjemne zajęcie! Gry, w których można zarobić pieniądze.

 

Przedstawiamy UserTesting – platformę, która płaci zwykłym ludziom za recenzowanie wszelkiego rodzaju stron internetowych. Każda recenzja zajmuje około 20 minut i płaci Ci 10 euro przez Paypal. Gry, w których można zarobić pieniądze.

 

7. Sekrety „Skarbca Disneya” – Zarabiaj przez zabawę

 

Sekrety skarbca Disneya Zarabiaj przez zabawę

 

Aby utrzymać wysoki popyt wśród pokoleń, Studio Disney starannie ogranicza podaż niektórych klasycznych filmów wydawanych w kraju. Są one zamknięte w „skarbcu” przez 8 do 10 lat, zanim zostaną wypuszczone na krótki, nieokreślony czas. Zarabiaj pieniądze na graniu.

 

Kup je w regularnej cenie detalicznej w tym okresie i możesz na nich ładnie zarobić, gdy przestaną sprzedawać w kolejnej dekadzie. Zarabiaj pieniądze na graniu.

 

W 2011 roku można było na przykład kupić Piękną i Bestię na Blu-ray 3D za jedyne 24,99 euro. Zaledwie kilka lat później był na Amazon za oszałamiające 74,99 euro!

 

8. Strony „Get Paid to – Jak zarabiać pieniądze

 

Get Paid To Sites - Jak zarabiać pieniądze

 

Podobnie jak w przypadku zarabiania na ankietach online, strony GPT nagradzają Cię gotówką i bonami za wypełnianie różnych ofert lub działań online. Najpopularniejsze obecnie strony to Toluna, Swagbucks i InboxPounds. Jak zarabiać pieniądze.

 

9. Zostań kierowcą dostawczym lub kierowcą

 

 

Czy masz rower, motocykl lub samochód? A co ze smartfonem? To wszystko, czego potrzebujesz, aby zarabiać na życie dostarczając jedzenie lub ludzi, kiedy tylko masz wolny czas.

 

Zapisz się do specjalistycznych firm dostawczych, takich jak Deliveroo, które zawsze szukają nowych jeźdźców. Dają Ci pełną elastyczność pracy, kiedy chcesz i dostarczają jedzenie z restauracji do drzwi klientów. Można zarobić nawet 16 euro za godzinę.

 

10. Opublikuj eBook na Kindle – zwrot pieniędzy

 

Opublikuj eBook na Kindle - zwrot pieniędzy

 

Jeśli studenci są dobrzy w czymkolwiek, to właśnie w badaniach i pisaniu. Dzięki sklepowi Kindle każdy może wydać ebooka i zarabiać na Amazonie. Refundacja.

 

A aplikacja Kindle jest teraz dostępna na prawie każdym urządzeniu (laptopy, iPady, smartfony i tak, Kindle), więc twój globalny rynek jest ogromny! Refundacja.

 

Wymień swoją książkę za 1,49 – 6,99 euro otrzymasz 70% ze sprzedaży. Biorąc pod uwagę, że Amazon jest najlepiej sprzedającą się maszyną (i pamiętaj, ludzie chcą wydawać), jest to fantastyczna oferta.

 

Kluczem do sukcesu w przypadku ebooków jest tworzenie wartości i pisanie nonfiction. Samo połączenie informacji, które zbadałeś i opracowałeś na temat powszechnego problemu (np. „sekret” znalezienia pracy), a następnie przedstawienie ich w łatwym do przyswojenia formacie (e-book) uzasadnia, że ktoś wyda na to kilka euro.

 

Kolejną ważną wskazówką jest posiadanie świetnej okładki zaprojektowanej tak, aby się wyróżniała, a kiedy Twoja książka jest w Kindle Store, bardzo ważne jest, aby zdobyć kilka recenzji, aby pojawiła się wyżej w wynikach. Zachęć czytelników do pozostawienia szczerej recenzji na końcu swojej książki.

 

Najlepszą częścią tego lukratywnego pomysłu jest to, że gdy zainwestujesz czas (powiedzmy 20 godzin), będziesz miał pasywny dochód przez wiele lat!

 

11. Marketing afiliacyjny – jak zdobyć pieniądze

 

Marketing afiliacyjny - jak zdobyć pieniądze

 

Jeśli masz dobrą obecność w mediach społecznościowych, a może nawet blog lub stronę internetową, możesz zacząć zarabiać pieniądze natychmiast, promując wszelkiego rodzaju firmy, produkty, usługi i oferty online. Jak pozyskać pieniądze.

 

Zarejestruj się jako wydawca na dognet, sprawdź ich blog pod kątem ofert lub przejrzyj ich listy sprzedawców, aby znaleźć coś, co Twoim zdaniem zainteresuje Twoich znajomych, złap swój link partnerski i podziel się nim. Jeśli ktoś dokona zakupu korzystając z Twojego linku, dostajesz niezłą prowizję. Jak pozyskać pieniądze.

 

Jeśli chcesz pójść jeszcze dalej, stwórz stronę internetową lub tematyczną stronę na Facebooku, zaproś na nią wszystkich znajomych i zamieść na niej swoje oferty afiliacyjne.

 

12) Recykling telefonów komórkowych

 

Dzięki recyklingowi starych telefonów komórkowych i innych nieużywanych urządzeń można dobrze zarobić i pomóc środowisku. Może zapytaj rodziców, czy mają jakieś leżące w pobliżu.

 

13. Zostań Clickworkerem – jak zarabiać w internecie

 

Zostań Clickworkerem - jak zarabiać w internecie

 

Koncepcja Clickworker.com oparta jest na „internetowym crowd-sourcingu”, gdzie firmy ogłaszają konkretne, skalowalne zadania, które potrzebują szybko wykonać. A dla nas to łatwy sposób na szybkie pieniądze z domu. Jak zarabiać pieniądze w internecie.

 

 

Zadania są różne, ale najczęściej polegają na bezmyślnym wprowadzaniu danych, przeprowadzaniu ankiet internetowych lub wypełnianiu formularzy. Otrzymujesz wynagrodzenie i płacisz gotówką (poprzez Paypal) za wykonaną pracę i możesz wybrać dla czego i kiedy pracujesz. Jak zarabiać pieniądze w internecie.

 

14. Zwrot podatku

 

Wielu studentów pracuje w niepełnym wymiarze godzin lub w miesiącach letnich, a inni będą na stażach lub płatnych praktykach. Najczęściej, jeśli jesteś studentem pracującym w ciągu roku, będziesz miał nadpłacony podatek dochodowy.

 

Dlaczego? Po prostu niewielu studentów osiąga co roku wolną od podatku część swoich dochodów, ale ich pracodawcy umieszczają ich w podstawowej kodzie podatkowym, co oznacza, że podatek jest płacony wtedy, kiedy nie powinien.

 

15. Polityka zwrotu pieniędzy za zakupy

 

Jest to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale także sposób na oszczędzanie jako student. Jeśli spojrzeć na to inaczej, to na każdym zakupie, którego i tak byś dokonał, zarabiasz, niezależnie od tego, czy jest to 50% czy 0,5% cashback. Istnieje wiele serwisów cashback, które płacą Ci prowizję, którą w innym przypadku otrzymaliby oni.

 

16. Praca w niepełnym wymiarze godzin

 

Praca w niepełnym wymiarze godzin to oczywisty pierwszy wybór dla większości studentów, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze na spłatę kredytów studenckich. Zapewnia dość stabilny dochód i może pozwolić na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Jednak dobra praca nie zawsze jest łatwa do znalezienia! Zacznij od naszej wyszukiwarki ofert pracy dla studentów, a następnie sprawdź lokalne ogłoszenia o pracy na Twojej uczelni i serwisy karier, aby znaleźć wolne miejsca.

 

17. Praca na Fiverr – Jak zarabiać w internecie.

 

Fiverr to obecnie największy na świecie rynek, na którym ludzie mogą zarabiać pieniądze sprzedając drobne usługi (zwane „gigami”). Jak zarabiać pieniądze w internecie.

 

To, co oferujesz, może być wszystkim, od pisania i tłumaczenia, umieszczania postów na mediach społecznościowych, żartowania i nauczania, do tworzenia muzyki, podkładania głosu i krótkich klipów wideo dla ludzi na całym świecie!

 

Domyślna cena to 5 euro (stąd Fiverr…), ale można dodać inne usługi do gigów za większe pieniądze. Choć wydaje się, że to niewiele, może się to szybko sumować, a na tej stronie jest mnóstwo przykładów osób zarabiających naprawdę dobrze. Kluczem jest stworzenie systemu, który zminimalizuje czas poświęcony na każdy koncert. Jak zarabiać pieniądze w internecie.

 

Jest jednak inny sposób, aby zarobić jeszcze więcej na Fiverr za potencjalnie dużo mniej pracy. Jak? Poprzez zwykłą odsprzedaż koncertów gdzie indziej. Na przykład, znajdź porządnego projektanta logo, a następnie odpowiedz na ogłoszenia o pracę na Upwork lub nawet lokalnych ogłoszeniach. Wydając 5 euro można łatwo stać się ponad 50 euro i można to powtarzać! Wystarczy sprawdzić z projektantem, czy jest z tego zadowolony.

 

18. Recenzje muzyczne za pieniądze

 

Jeśli kochasz muzykę, zrób z tego biznes i recenzuj niepodpisane zespoły i artystów online za pieniądze za pomocą Slicethepie. Zbudowanie reputacji może zająć trochę czasu, ale niektórzy użytkownicy strony zgłosili, że zarabiają 40 euro miesięcznie. Może nie brzmi to jak wiele, ale jeśli jest to coś, co lubisz, nie powinno to być ciężką pracą i jest to kolejna rzecz, którą można dodać do swojego CV. Zarobione pieniądze będą w dolarach amerykańskich, ale każdy może się zarejestrować i przeglądać.

 

19. sprzedać notatki z kursu – potrzebuję pieniędzy

 

Sprzedaj notatki z kursu - potrzebuję pieniędzy

 

Jeśli nie masz nic przeciwko dzieleniu się swoimi notatkami z innymi studentami, jest to świetny sposób na zarobienie trochę dodatkowych pieniędzy. Są strony, na których możesz umieścić swoje notatki wraz z ceną, a gdy inny student je pobierze, dostajesz wynagrodzenie. Potrzebuję pieniędzy.

 

Większość z tych stron, takich jak Nexus Notes i Stuvia, oferuje umieszczanie notatek za darmo, ale nie bierze udziału w zyskach, aby zadbać o marketing itp. Najprawdopodobniej będziesz musiał przesłać pliki PDF, ale warto to zrobić dla zwrotu i możesz przesłać odręczne notatki, ale prawdopodobnie zarobisz więcej pieniędzy, jeśli będą one napisane na maszynie. Potrzebuję pieniędzy.

 

20. Używane podręczniki na sprzedaż

 

Jednym ze świetnych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest kupowanie podręczników innych studentów pod koniec roku, a następnie sprzedawanie ich zaraz po tygodniu pierwszaków – kiedy nowi studenci wiedzą, że ich potrzebują!

 

21) Wpisywanie konkursów – jak zarabiać na mobile’u

 

Bierz udział w konkursach - jak zarabiać na mobile

 

Udział w konkursach nie jest oczywiście gwarantowany, ale istnieje coraz większa społeczność tzw. „compers”, którzy dzięki różnym konkursom stale zarabiają nawet do 50 tys. euro rocznie. Jak zarabiać na mobile.

 

Rodzaje konkursów, w których można wziąć udział, są różne – od prostych formularzy zapisu i polubienia stron na Facebooku, poprzez udzielanie poprawnych odpowiedzi na pytania przez telefon, aż po udział w telewizyjnym teleturnieju. Jak zarabiać na mobile.

 

22. Kupno i sprzedaż nazw domen

 

Nazwa domeny to po prostu adres strony internetowej (np. „savethestudent.org” lub „mysite.co.uk”) i istnieje wiele rozszerzeń (.com, .net, .sk, itp.).

 

Zarejestrowanie ich na GoDaddy.com kosztuje zaledwie 0,99 euro, ale nazwy domen premium mogą być warte po sprzedaży 1000 euro, jeśli nie miliony. W 2007 roku VacationRentals.com sprzedał się za 35 milionów euro!

 

Prawdopodobnie nie natkniesz się teraz na coś takiego, ale nadal możesz zrobić szybką złotówkę z odrobiną wyszukiwania. Sztuką jest znaleźć dostępne nazwy domen, które mają jakąś wartość handlową, przechwycić je, a następnie zaoferować je do sprzedaży na stronie takiej jak Sedo.com.

 

23) Tajne zakupy – Jak szybko zarobić pieniądze

 

Zostanie tajemniczym klientem jest dziś łatwiejsze niż myślisz i możesz otrzymać za to sowite wynagrodzenie. Istnieją dziesiątki agencji, które płacą ci za odwiedzanie wszelkiego rodzaju sklepów i restauracji, aby uzyskać opinie na temat ich działania. W naszym przewodniku jak zostać mystery shopperem, dokonaliśmy przeglądu najlepszych agencji.

 

Inną formą mystery shopping są aplikacje zadaniowe, w których zarabiasz nagrody za wykonanie drobnych lokalnych zadań. To też może być świetna zabawa! Jak szybko zarobić pieniądze.

 

24) Bądź ekstra

 

Masz ochotę zostać aspirującym młodym aktorem czy tylko tym facetem, który przechadza się w tle odcinka? Jeśli zapiszesz się na statystę w telewizji lub filmie, to możesz być Ty.

 

Wynagrodzenie też nie jest złe: średnio 60-80 euro za dzień i prawie nic nie trzeba robić! Istnieje wiele agencji castingowych, które umieszczają chętnych statystów. Zarabiają na tym, że pobierają część twoich zarobków, więc zawsze pytaj, ile to jest, zanim przyjmiesz pracę.

 

25. Sprzedaj swoje stare gry i filmy – Jak zarabiać w internecie.

 

Jeśli chcesz szybko zarobić, sprzedaż starych płyt CD, DVD, Blu-ray i gier, które zagracają twój pokój, to dobry pomysł. W dzisiejszych czasach i tak prawie wszystko jest cyfrowe lub streamowane.

 

Możesz zarobić od 10 centów do 20 euro za sztukę, a jeśli masz dużą kolekcję, zarobki mogą naprawdę dodać. Podczas gdy ty jesteś przy tym, zobacz czy twoi rodzice mają jakiś „bałagan”, którego chcieliby się pozbyć.

 

Strony takie jak MusicMagpie zapłacą Ci natychmiast za wysłanie niechcianych przedmiotów.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej pieniędzy (ale więcej kłopotów), spróbuj eBay, Amazon Marketplace i Preloved. Więcej wskazówek znajdziesz w naszym przewodniku po sprzedaży płyt DVD, CD i gier .

 

26) Zysk z edukacji – Jak zarabiać w sieci.

 

Zostanie korepetytorem dla innych studentów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Do niedawna Twój rynek ograniczał się do lokalnych spotkań twarzą w twarz, ale dzięki stronom z korepetycjami online możesz działać globalnie!

 

Udemy pozwala każdemu stworzyć kurs online (na dosłownie wszystko!) i uzyskać wynagrodzenie za to w nieskończoność, gdy użytkownicy zaczynają go używać. Na korepetycje indywidualne można zapisać się na stronie Superprof i MyTutor.

 

Możesz oczekiwać zarobków od 10 euro za godzinę i nie musisz mieć wysokich kwalifikacji, aby udzielać korepetycji młodszym uczniom na poziomie GCSE lub nawet A Level.

 

27. sprzedaj swoje zdjęcia

 

Jeśli uważasz, że masz dobre ujęcia i odrobinę kreatywności, spróbuj przesłać swoje zdjęcia za darmo do serwisów stockowych. Dobrym punktem wyjścia jest Adobe Stock lub Getty Images.

 

Zarabiasz więcej pieniędzy sprzedając tematy zdjęć, które mają mniej wyników wyszukiwania, ale czujesz, że miałbyś jakieś zapotrzebowanie. Dobrym pomysłem może być najpierw samodzielne wypróbowanie ich w druku (otrzymanie darmowych odbitek zdjęć).

 

28) Wynajem miejsca parkingowego

 

Niektóre mieszkania studenckie są wyposażone w podjazd lub garaż. Jeśli nie korzystasz ze swojego miejsca parkingowego, a mieszkasz w ruchliwej okolicy, to możesz mieć szczęście. Jest wiele osób, które być może pracują w centrum miasta i mają dość płacenia za codzienne parkowanie aż po dach.

 

29. opieka nad dziećmi

 

To klasyczny sposób zarabiania pieniędzy i nie bez powodu. Dostajesz kasę (dobrą) za oglądanie telewizji i nic innego – oby! Jak zarabiać pieniądze w internecie.

 

Jeśli zastanawiasz się, ile trzeba zapłacić, sprawdź lokalne ogłoszenia, ale możesz spodziewać się wynagrodzenia powyżej 11 euro za godzinę, nawet jeśli nie masz doświadczenia w opiece nad dziećmi.

 

30. Spacer z psem i pielęgnacja

 

Jeśli nie interesują Cię dzieci, to może zainteresują Cię psy… Dog sitting to wielki biznes. Szczególnie studenci mogą mieć wolny czas w ciągu dnia, kiedy inni są w pracy i w domu, opiekując się swoimi zwierzętami.

 

Możesz zarobić około 10 euro za psa za godzinę i jest to również świetny sposób na utrzymanie kondycji.

 

31. zarabiaj pieniądze podczas spaceru

 

Spacer z psem to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy poprzez zwykłe zwiększenie liczby kroków.

 

Aplikacje typu pay-per-walk są już rzeczywistością. Sweatcoin, na przykład, nagradza Cię za podjęcie działań kredytami PayPal, kartami podarunkowymi i darmowymi rzeczami. Dostarczają one informacji dostawcom usług medycznych, takim jak NHS i ubezpieczycielom, ale obiecują, że nie sprzedadzą Twoich danych osobowych.

 

Zmaksymalizuj swoje zarobki, korzystając z aplikacji z lokalnymi ofertami pracy, które wymagają chodzenia. Sprawdź stronę TaskRabbit, aby uzyskać listę lokalnych płatnych zadań i sprawunków w Twojej okolicy.

 

Bardziej tradycyjne pomysły na zarabianie pieniędzy z poruszania się na zewnątrz obejmują pracę jako przewodnik turystyczny, rozdawanie ulotek lub wykonywanie ludzkiej pracy na billboardach dla lokalnych firm.

 

Bez względu na to, czy lubisz liczyć kroki, czy chcesz więcej ćwiczyć, płacenie za chodzenie jest dobrym motywatorem i świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

 

32. Kolekcjoner Dobroczynności

 

Cóż, ta praca wymaga określonego typu osoby, bo trzeba przyjąć wiele odrzuceń i być wytrwałym.

 

Ale jeśli jesteś bąbelkowy, osobisty i myślisz, że mógłbyś sprzedać lód Eskimosowi, to może to być naprawdę świetny pomysł na zarabianie pieniędzy dla studentów. Otrzymasz prowizję od nowych rejestracji (zwykle około 20 euro).

 

Sprawdź Wesser, jak również strony internetowe organizacji charytatywnych, takich jak Oxfam.

 

33. Wynajmij swój dom na filmowanie

 

Reżyserzy telewizyjni i filmowi zawsze szukają domów, w których mogliby kręcić zdjęcia.  Nie dość, że można zarobić dobre pieniądze, to jeszcze szaleństwo zobaczyć własny dom w telewizji.

 

34. Wynajmij swoje ciało

 

Jeśli jesteś dobry w rozbieraniu się, dlaczego nie spróbować modelowania życia. Siedź tam nago, podczas gdy początkujący artyści uwieczniają każdą twoją krzywiznę (lub część poké) w przerażających szczegółach. Wypróbuj RAM, stronę internetową stworzoną specjalnie do tego typu prac.

 

Możesz również zaangażować się w kliniczne badania leków, ale upewnij się, że jesteś w pełni świadomy wszystkich zagrożeń z tym związanych. Ostrzeżenie: nie rób niczego, z czym nie czujesz się komfortowo, niezależnie od tego, jak bardzo pożądasz pieniędzy!

 

35. Praca na własny rachunek

 

Może lubisz pisać, zarządzać kontami w mediach społecznościowych lub w wolnym czasie zajmować się grafiką. Jest tak wiele prac freelancerskich, które wymagają prostych umiejętności lub po prostu czasu, którego ktoś inny może nie mieć. Życzenia urodzinowe 320+ najlepsze życzenia urodzinowe.

 

A najlepsze w freelancingu jest to, że możesz pracować dla klientów na całym świecie mając tylko połączenie internetowe z domu, w swoim własnym czasie, jednocześnie rozwijając cenne umiejętności. Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest wiodąca strona dla freelancerów Upwork.com

 

36. Sprzedawaj ubrania – Jak zarabiać pieniądze

 

Jeśli chodzi o czyszczenie szafy za pieniądze, eBay od dawna jest ulubieńcem. Aukcje internetowe to niezawodny sposób, aby zamienić marynarkę bez rękawów (która wyszła z mody w ciągu tygodnia) w twardą gotówkę. Dziś jednak istnieje znacznie więcej platform sprzedaży odzieży używanej, dzięki którym sprzedaż niechcianych ubrań online jest jeszcze łatwiejsza.

 

37. Sprzedawaj swoje historie i filmy 

 

Jeśli masz ciekawą historię, to możesz spróbować sprzedać ją gazecie lub firmie viralowej na mediach społecznościowych. Potrzebne będzie co najmniej jedno zdjęcie, a najlepiej filmik.

 

Jeden z zespołów Save the Student miał nieszczęście mieć gołębia przelatującego nad ich uniwersytetem i rozbijającego okno, i sprzedał historię do The Sun za fajne €50.

 

38. Tworzenie filmów na YouTube – Jak zarabiać pieniądze

 

Według najnowszych statystyk, obecnie oglądamy więcej filmów na YouTube niż wyszukujemy w Google.

 

A dzięki programowi partnerskiemu YouTube możesz teraz czerpać korzyści z tworzenia i przesyłania filmów. Otrzymujesz procent od przychodów z reklam zebranych za 1000 wyświetleń. Gratulacje z okazji imienin 150 pięknych kartek okolicznościowych na imieniny.

 

W zależności od tego jak bardzo jesteś skuteczny (wirusowość, czas oglądania, baza subskrybentów i tematyka) możesz zarobić sporo pieniędzy, a co tydzień pojawia się mnóstwo historii o tym, że coraz więcej YouTuberów robi na tym karierę.

 

39. Obejrzyj filmy

 

Jeśli tworzenie filmów wydaje się zbyt wiele pracy, to płacenie za oglądanie filmów online musi być jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy w historii.

 

WeAre8, Swagbucks i InboxPounds są najbardziej popularnymi stronami, ponieważ dosłownie płacą ci za siedzenie i oglądanie rzeczy takich jak reklamy i filmy, które mają nadzieję, że pójdą wirusowo.

 

Aby uzyskać bardziej zaangażowane i lukratywne możliwości, warto rozważyć zajęcie się napisami do filmów lub pisaniem recenzji filmowych. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

40. Wyszukiwanie nieruchomości dla inwestorów – Jak zarabiać

 

Wszyscy wiemy, jak wiele pieniędzy jest w nieruchomościach, ale na pierwszy rzut oka (z cenami nieruchomości, jak są wysokie) można pomyśleć, że ten rynek jest poza granicami. Prawda jest taka, że wiele osób zarabia duże pieniądze po prostu wyszukując odpowiednie nieruchomości dla bogatych inwestorów, którzy po prostu nie mają czasu.

 

Sztuką jest znaleźć właściwości poniżej wartości rynkowej (BMV), unikając agentów nieruchomości i zamiast krążyć swoje dane kontaktowe wokół obszaru z ofertą zakupu domów. Następnie zwróć się do inwestorów z ofertą przekazania im szczegółów nieruchomości po obniżonej cenie w zamian za % wartości sprzedaży.

 

W większości miast co miesiąc odbywają się imprezy networkingowe dla właścicieli nieruchomości i inwestorów.

 

Jak zapewne możesz sobie wyobrazić, niekoniecznie jest to szybki sposób na zarabianie pieniędzy, ale kiedy masz kilku inwestorów w swojej książce telefonicznej, może okazać się bardzo lukratywny w dłuższej perspektywie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button