Podróż

Najlepsza pogoda przez cały rok 10 miast

Najlepsza pogoda przez cały rok. Szukasz idealnej pogody? Wyobraź sobie miejsce, w którym przez cały rok panuje przyjemny klimat. Oto lista 10 miejsc z najlepszą pogodą przez cały rok. Gdzie na świecie jest najlepsza pogoda przez cały rok? Sprawdź 10 miejsc z najlepszą pogodą . Najlepsza pogoda przez cały rok, którą każdy by chciał….

10. Medellin, Kolumbia  Temperatura: od 18 do 28 stopni Celsjusza

10. Medellin, Kolumbia 
Temperatura: od 18 do 28 stopni Celsjusza

Medellin znajduje się w zielonogórskim obszarze Aura na wysokości 1 495 m n.p.m. Tak Medellin jest znane jako „Miasto Wiecznej Wiosny”. Temperatura w Medellin waha się od 18 do 28 stopni Celsjusza.

Nawet w porze deszczowej zmiany temperatury w mieście są minimalne. Dzięki temu miasto to jest prawdziwym rajem, w którym mieszkańcy i goście mogą cieszyć się szeroką gamą kolorowych kwiatów przez cały rok.

9. Nicea, Francja Temperatura: średnio 27 stopni Celsjusza

Najlepsza pogoda przez cały rok

Urocze miasto Nicea położone jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego w południowo-wschodniej części Francji. Oprócz spektakularnego niebiesko-zielonego morza z jednej strony, miasto to jest otoczone wzgórzami od strony północnej.

Tak wyjątkowa lokalizacja oferuje przyjemny klimat przez cały rok. Miasto Nicea cieszy się słonecznym latem i wspaniałym sezonem wiosennym. Oprócz pięknej pogody, miasto Nicea słynie z pięknych plaż, wąskich uliczek, starego miasta i ofert handlowych.

8. Oahu, Hawaje Temperatura: 24 do 32 stopni Celsjusza

Najlepsza pogoda przez cały rok

Wyspa Oahu ma najbardziej sprzyjającą pogodę na Hawajach. Ta piękna wyspa cieszy się doskonałą pogodą przez cały rok. Temperatura na Oahu wynosi od 24 do 32 stopni Fahrenheita. Nawet w zimie temperatura na Oahu może przekraczać 25 stopni Fahrenheita.

Ta wspaniała pogoda odgrywa również ważną rolę w uczynieniu wyspy Oahu najpopularniejszym miejscem turystycznym na Hawajach. Szacuje się, że połowa wszystkich turystów przybywających na Hawaje wybiera Oahu . Zatłoczona wyspa Oahu jest również znana jako „miejsce zgromadzeń”.

7. Loja, Ekwador Temperatura: 26 do 30 stopni Celsjusza

  Najlepsza pogoda przez cały rok

  Górskie miasto Loja, położone w południowym Ekwadorze, słynie z pięknej pogody przez cały rok. Loja położona jest na wysokości 2 069 m n.p.m. .

Duża wysokość nad poziomem morza ma znaczący wpływ na pogodę w mieście. Ponadto wahania temperatury w tym mieście są minimalne i osiągają zakres od 26 do 30 stopni Celsjusza. . Miasto Loja jest również stolicą muzyki i kultury w Ekwadorze.

6. Kunming, Chiny Temperatura: 20 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

6. Kunming, Chiny
Temperatura: 20 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  Miasto Kunming w prowincji Yunnan w Chinach jest jednym z miejsc, które można odwiedzić o każdej porze roku. Niezależnie od pory roku, Kunming cieszy się fantastyczną pogodą przez cały rok. Oprócz wiosennego klimatu, miasto słynie z zabytków.

5. Sao Paulo, Brazylia Temperatura: 22 do 28 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  5. Sao Paulo, Brazylia
Temperatura: 22 do 28 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  Sao Paulo – najludniejsze miasto Brazylii, położone w południowo-wschodniej części kraju.  To duże miasto otoczone jest od zachodu niskimi górami.

Temperatura w Sao Paulo wynosi od 22 do 28 stopni Celsjusza. Zima o nie jest tak zimna, średnia temperatura maksymalna w zimie to 23 stopnie . Miasto jest również jednym z najlepszych miejsc biznesowych i turystycznych w Brazylii. Ponad 12 milionów osób rocznie odwiedza to wspaniałe miasto.

4. Sydney, Australia

Temperatura: 23 stopnie Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  4. Sydney, Australia Najlepsza pogoda przez cały rok
Temperatura: 23 stopnie Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok   Miasto znane jest z pięknej architektury, kultury, wysokiej jakości systemu edukacji i wspaniałej pogody. W Sydney można cieszyć się doskonałym klimatem przez cały rok.

Miasto oferuje ponad 340 dni słonecznych w roku. Lato nie jest tak gorące, a zima jest przyjemna . Oprócz wspaniałego klimatu można korzystać z wielu atrakcji kulturalnych, pięknych plaż, rezerwatów przyrody i parków .

 

3.Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania Temperatura: 17 do 24 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  3.Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania
Temperatura: 17 do 24 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  Wyspy Kanaryjskie to hiszpański archipelag położony na zachodnim wybrzeżu Afryki. Składają się one z siedmiu głównych wysp i kilku wysepek. Wyspy Kanaryjskie mają doskonały klimat przez cały rok. Lato na tych wyspach jest ciepłe, ale nie za gorące, a zimy łagodne.

Średnia temperatura na Wyspach Kanaryjskich wynosi od 17 do 24 stopni Celsjusza. Z 7 głównych wysp najbardziej popularna jest Teneryfa. Jest również znany jako „wyspa wiecznej wiosny”, dzięki wszystkim przyjemnemu klimatowi.

2. Malaga, Hiszpania Temperatura: 17 do 19 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  2. Malaga, Hiszpania
Temperatura: 17 do 19 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok Najlepsza pogoda przez cały rok

  Malaga to kolejne hiszpańskie miasto o przyjemnym subtropikalnym klimacie śródziemnomorskim. Każdego roku miasto otrzymuje około 300 dni słonecznych. Nawet w zimie miasto Malaga otrzymuje 5-6 godzin słońca. W gorącym okresie letnim średnia temperatura w mieście wynosi 25 stopni Celsjusza.

1. San Diego, Kalifornia, USA  Temperatura: 15 do 22 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok

  Najlepsza pogoda przez cały rok
1. San Diego, Kalifornia, USA 
Temperatura: 15 do 22 stopni Celsjusza Najlepsza pogoda przez cały rok Najlepsza pogoda przez cały rok   Jeśli San Diego jest Twoim następnym miejscem na wakacje, nie musisz się martwić o wybór terminu wizyty. Bo San Diego ma wyjątkowo dobry klimat przez cały rok. W gorącym sezonie letnim w San Diego średnia temperatura wynosi 22 stopnie Fahrenheita.

Zima jest również dobra ze średnią temperaturą 15 stopni Celsjusza. San Diego ma ponad 300 dni słonecznych każdego roku. Latem (czerwiec-sierpień) w San Diego robi się tłoczno od turystów. Temperatura wody w sezonie osiąga szczyt 21 stopni Celsjusza. W San Diego znajdują się 33 piękne plaże. Wszystkie te plaże oferują sporty wodne i inne atrakcje dla odwiedzających.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button