Atrakcje

Jak narysować psa krok po kroku

Jak narysować psa krok po kroku. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem psa, czy nie, rysowanie go jest łatwe, jeśli znasz odpowiednie kroki.

W tym tutorialu dowiesz się jak narysować psa. Jest skierowana do początkujących – ale doświadczeni artyści też się czegoś nauczą. Przyjrzymy się wskazówkom dotyczącym rysowania na komputerze lub tablecie, ale możesz wykonać te kroki nawet jeśli rysujesz ołówkiem i papierem.

 

Jak narysować psa

 

Więc weźcie to, czego używacie i zaczynajmy…

Jak narysować psa – CZĘŚĆ 1

Podstawowe kształty

Trzy kręgi

 

Trzy kręgi

Aby zrozumieć, jak najlepiej coś narysować, zawsze warto zredukować obraz do kilku podstawowych form. Prawidłowe dobranie rozmiaru i ustawienie tych form pomaga uzyskać właściwe proporcje.

W przypadku psa możemy go zredukować do trzech kręgów. Dwa dolne koła utworzą ciało, a górne koło – twarz.

 

Jak narysować psa Kufa

 

Jak narysować psa Kufa

Do górnego koła dodaj kolejne mniejsze kółko – powstanie w ten sposób pyszczek pieska. Następnie połącz dwa dolne okręgi, tworząc korpus psa. Połącz górne okręgi jedną linią, a dolne drugą, jak pokazano tutaj.

 

Nogi i ogon

 

Nogi i ogon

Teraz czas na dodanie nóg – dwóch wychodzących z przedniego pierścienia i dwóch z tyłu. Należy pamiętać, że proporcje psich łap różnią się od proporcji łap ludzkich. Skorzystaj z przewodnika na zdjęciu, aby upewnić się, że masz połączenia w prawidłowej pozycji. Upewnij się, że pozycja nóg jest prawidłowa i że są one skierowane w odpowiednim kierunku, a wszystkie stawy są zgięte w odpowiednim kierunku. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

Na tym etapie można również dodać ogonek. Wystarczy narysować linię prostą pod lekkim kątem w górę od szczytu tylnego koła.

 

 Jak narysować psią twarz

 

Jak narysować psią twarz

Aby stworzyć twarz psa musimy dodać nos, oczy i uszy. Ponieważ rysujemy psa z profilu, musimy dodać tylko po jednym z każdego. Narysuj oczy używając kształtu leżącego V. Użyj trójkąta na ucho. Następnie użyj kółka lub kwadratu na nosie. Na razie najważniejsze jest prawidłowe określenie wielkości i położenia tych detali.

 

Konspekty 1

 

Konspekty 1

Teraz możemy przystąpić do obrysowania ciała i cech psa. Jeśli używasz papieru, najlepiej użyć ciemniejszego, bardziej miękkiego pióra lub ołówka. Jeśli używasz sprzętu cyfrowego, najlepiej otworzyć nową warstwę rysunkową i udoskonalić szkice, nad którymi pracowałeś. Kolorowanka wilk 15 piękne kolorowanki wilk

Możesz połączyć dwie różne techniki, aby uzyskać najlepszy kontur. Użyj normalnych linii dla górnej części ciała. Następnie użyj linii kreskowania, aby stworzyć realistyczny wygląd na spodzie, aby płaszcz nie leżał płasko jak na górze.

W przypadku okolic klatki piersiowej i brzucha można wzorować się na okręgu ze wstępnego szkicu i nieco go zmodyfikować, aby uzyskać prawidłowy kształt ciała. Możesz połączyć czoło, kufę i nos w ciągły kształt. Następnie, aby dodać grubości nogom, narysuj kontury po obu stronach linii rusztowania, którą narysowałeś wcześniej. I nie zapominaj – nogi mają tendencję do zagęszczania się u góry.

 

 Jak narysować psa Kontury 2

 

Jak narysować psa Kontury 2

Musimy jeszcze narysować parę nóg, która jest najdalej położona. Jak narysować psa. Pary nóg wyglądają niemal identycznie, gdy patrzy się na nie z boku. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że psy mają tendencję do umieszczania tylnych łap nieco dalej od siebie niż przednich.

Na tym etapie możemy również rozwijać pysk. Nie krępuj się dodać język slobbering jeśli chcesz.

 

 

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button