Kone

Dlaczego kochamy konie Top 10 powodów

Top 10 powodów, dla których kochamy konie Konie są nieodłączną częścią życia wielu ludzi. Dlaczego kochamy konie ? Oto powody, aby kochać konie.Istnieje niezliczona ilość powodów, aby kochać towarzystwo koni. Oto kilka myśli o tym, dlaczego kochamy konie i włączamy je do naszego życia.

 

1. Inspiracja – kochamy konie

 

Konie są stworzeniami pięknymi. Piękno może być w oku patrzącego, ale konie inspirowały artystów i poetów przez wieki. Są to żywe formy sztuki, które przypominają nam o naturalnych cudach świata. To z kolei inspiruje nas do przeżywania naszego życia na wyższym poziomie.  

Inspiracja - kochamy konie

2. Zabawa! – kochamy konie

 

Jedne z najlepszych czasów dorastania to rzeczy z przyjaciółmi i końmi. Konie karmią wyobraźnię i mogą sprawić, że będziesz cieszyć się życiem.  

 

3. Jazda konna – kochamy konie

 

Spalaj kalorie i ćwicz mięśnie, podziwiając piękno przyrody z siodła. To jest to, co oferuje koń. Połączenie pracy w stajni, groomingu i regularnej jazdy konnej jest jednym z najlepiej strzeżonych sekretów fitnessu.  

Jazda konna - kochamy konie

 

4. Życie społeczne

 

Istnieje wiele działań społecznych związanych z końmi. Od zapoznania się w stajni z przyjaciółmi do grupowych przejażdżek konnych … konie utrzymują swoich właścicieli w kontakcie z innymi ludźmi. Konie dają ci natychmiastową wspólną więź z innymi miłośnikami koni.  

 

5. Pozytywne zdrowie psychiczne i relaksacja

 

Konie stawiają cię na baczność i zdają się intuicyjnie wiedzieć, czego potrzebujesz. Działają jak naturalne środki uspokajające – sama ich obecność może obniżyć ciśnienie krwi i poprawić nastrój.  

 

Pozytywne zdrowie psychiczne i relaksacja

 

6. Promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia

 

Włączenie koni do swojego życia to dobry sposób, aby zdrowy tryb życia stał się nawykiem. Konie są uzależnione od naszej opieki, a ona zapewnia nam aktywność.  

 

7. Konie mają poczucie wolności i mocy – kochamy konie

 

Konie uwalniają nas od wielu ograniczeń naszego ciała. Z koniem możemy przemierzać trasy, z którymi nie poradzilibyśmy sobie pieszo. Dodatkowo możemy wiele zaczerpnąć od konia. Konie to piękne majestatyczne zwierzęta, które od tysięcy lat towarzyszą człowiekowi. Były wykorzystywane do pracy, transportu i jako konie wojenne.  

Konie mają poczucie wolności i mocy - kochamy konie

 

8. Konie uczą nas o nas samych

 

  Konie mogą zobaczyć nasze wnętrza. Nie obchodzi ich, czy jesteśmy prezesem firmy, czy woźnym w lokalnej szkole. Widzą nas takimi, jakimi jesteśmy naprawdę. W relacji z koniem nie ma miejsca na ego. Na ich szacunek trzeba sobie zasłużyć. Trzeba być uczciwym wobec nich i wobec siebie.kochamy konie. 10 najpiękniejszych koni z całego świata  

Konie uczą nas o nas samych

 

9. Utrzymują nas blisko natury

 

  Spędzanie czasu z bliska i osobiście z koniem odnawia twoje poczucie cudowności. Jeśli życie cię rozrywa, uprość swoje życie spędzając czas w naturze ze swoim koniem. Konie są esencją natury. Jaki jest lepszy sposób na powrót do natury w starym stylu niż jazda na koniu. Nie wydają głośnego mechanicznego dźwięku ani nie pozostawiają denerwujących spalin zanieczyszczających powietrze. Nie niszczą ozonu ani nie tworzą niebezpiecznych odpadów. Konie są w 100% naturalne i są dobre dla Ciebie.Kochamy konie.  

 

10. Przyjaźń na długie lata

 

Ci, którzy doświadczyli przyjaźni z koniem, zrozumieją ten powód całkowicie. Kochamy konie.  

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button