Projekt

Projekt biblioteki domowej : 10 projektów bibliotek domowych

Projekt biblioteki domowej . Twój dom zazwyczaj reprezentuje i wyraża twoją osobowość. Wszyscy mamy różne gusta i znajdujemy coś bardziej pochlebnego niż inni. Starasz się znaleźć rzeczy, które Cię inspirują, podsuwają pomysły i sprawiają, że Twój dom staje się lepszym miejscem do życia. Dodanie pięknego regału na książki może upiększyć Twój dom. O ile łatwiej jest przechowywać nośniki cyfrowe, o tyle znacznie ciekawsze wydaje się przechowywanie rzeczywistej oferty. Twój księgozbiór w szczególności mówi wiele o Twojej osobowości, więc dlaczego Twoja półka nie miałaby robić tego samego?


1. T.Polica – Projekt biblioteki domowej

T.Police

Zaprojektowana przez Jaewon Cho, T.The shelf (Triangle Shelf ) to modułowy system, który może być zbudowany w różne kształty o różnych funkcjach. Projekt domowej biblioteki.


2. Drzewo książek autorstwa Kostasa Syrtariotisa

Drzewo książek autorstwa Kostasa Syrtariotisa
Drzewo książek autorstwa Kostasa Syrtariotisa, półka przypomina drzewo, projekt oparty na prawdziwej historii. 

Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów


3. Marokański projekt biblioteki

Marokański projekt biblioteki
Półka wykonana jest z ośmiu identycznych i połączonych ze sobą elementów bez konieczności stosowania dodatkowych okuć, dzięki czemu montaż jest łatwy, a geometria półki wydaje się tworzyć mocną i wytrzymałą jednostkę. Jest to zarówno atrakcja artystyczna, jak i element do przechowywania. 


4. Biblioteka w kwiatach – Projekt domowej biblioteki

Biblioteka kwiatowa Projekt biblioteki domowej
Trafnie nazwany regał Flower firmy FAKTURA przypomina naturalny kontur gałęzi drzewa i łączy w sobie dobrą grawitację i przemyślany projekt, tworząc ciekawy i trwały sposób na umieszczenie książek. Wykonany ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym.


5. Biblioteka w jaskini – Projekt biblioteki domowej

Biblioteka w jaskini Projekt biblioteki domowej
Podnieś książkę, wejdź do środka i zapomnij o świecie. Koncepcja tego projektu opiera się na tym prostym pomyśle i przekształca zwykłą bibliotekę w uroczą.

Rośliny do cienia – 11 roślin pokojowych do cienia


6. Półka wkładana Connex – Projekt biblioteki domowej

Konnex Regał szczelinowy na książki Projekt biblioteki domowej
7. Okrągła półka do chodzenia

7. Okrągła półka spacerowa Projekt biblioteki domowej
Zaprojektowany przez Davida Garcię.


8. Magia półki

8. Magia półek Projekt domowej biblioteki
Hiszpański projektant Jordi Milà stworzył regał na książki Magic Shelf. powiedział: „Magia Półki” jest dla osób, które postrzegają książki jako źródło wiedzy i emocji, a nie tylko jako przedmioty dekoracyjne. Jego płynny i organiczny kształt inspirowany jest wzrostem roślin. Książki, które przedstawiają owoce wiedzy, są podtrzymywane przez kawałki skóry. „


9. Drzewo Mądrości

9. Drzewo Mądrości Projekt domowej biblioteki
Hiszpański projektant Jordi Milà stworzył bibliotekę Wisdom Tree. powiedział: „Drzewo Mądrości jest dla ludzi, którzy postrzegają książki jako źródło wiedzy i emocji, a nie tylko jako przedmioty dekoracyjne.”


10. Stacja K-Work

10. K-Workstation Projekt domowej biblioteki
Składany, zakrzywiony kształt tworzy półkę i przestrzeń roboczą w ramach jednej jednostki roboczej. Stacja robocza K może być wykonana z każdego segmentu dla łatwej produkcji i transportu, a jednocześnie może być skonfigurowana z wieloma opcjami.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button