Rozrywka

Najsilniejszy Pokémon – 10 najsilniejszych Pokémonów

Najsilniejszy Pokémon – 10 najsilniejszych Pokémonów. Legendarne Pokémony to rzadkie, potężne Pokémony, które są ściśle związane z lokalnym lore o powstaniu lub zniszczeniu danego regionu. W przeciwieństwie do dużej liczby Pikachusów występujących w mandze, grach i anime Pokémon, na świecie jest tylko jeden z nich. Legendarni też nie mogą ewoluować.

 

Najsilniejszy Pokémon – 10 najsilniejszych Pokémonów

 

Najsilniejszy Pokémon - 10 najsilniejszych Pokémonów

 

Często nieuchwytne, Legendarne Pokémony są trudne do złapania ze względu na ich siłę fizyczną, determinację psychiczną i silne więzi z obszarami, w których występują. Wielu bohaterskich trenerów Pokémonów decyduje się nawet nie łapać tych Legendarnych potworów ze względu na swoją wrodzoną niezależną wolę. Najsilniejszy Pokémon.

 

Jednak jeśli masz zamiar zmierzyć się z Legendarnym Kusicielem, lepiej się przygotuj. Trzeba do nich podejść z szacunkiem, pełną, zdrową drużyną i, owszem, dużą ilością Poké Ballów. Potrzebujesz też wszystkich aktualnych informacji o tym, kogo możesz mieć szansę złapać. Poniżej przedstawiamy ranking dziesięciu najpotężniejszych Legendarnych Pokémonów – i sami możecie zdecydować, co trzeba zrobić, by złapać je wszystkie.

 

10. CELEBI

 

CELEBI

 

Pokémon typu psychicznego/traumatycznego Celebi jest zarówno mitycznym, jak i legendarnym Pokémonem, podobnie jak Darkrai. Celebi pojawia się w bujnych lasach i potrafi podróżować w czasie. Nie tylko może podróżować między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, ale także zabierać ze sobą ludzi i inne Pokémony. Celebi jest na tej liście, ponieważ jest jedynym Pokémonem poza dosłownym bóstwem czasu, który posiada takie zdolności.

Ta spokojna, przypominająca sprite istota z drugiego pokolenia jest również potężnym wojownikiem. Jest to jedna z niewielu kombinacji typów Pokémonów, która ma tylko maksymalnie siedem słabości, w przeciwieństwie do typowych ośmiu. Celebi potrafi także latać, leczyć rany i wzmacniać wzrost roślin poprzez przekazywanie własnej energii. Obecność Celebi sugeruje jasną i pełną nadziei przyszłość.

9. HO-OH

 

HO-OH

Najsilniejszy Pokémon. Ho-Oh jest jednym z dwóch legendarnych ptaków Duo Tower, drugim jest Lugia. Ho-Oh to ognisty/latający typ, który rezyduje w mieście Ecruteak jako „strażnik nieba”. Wymaga to trenera o czystym sercu. Ho-Oh jest jednym z najpotężniejszych Legendarnych Pokémonów, ponieważ jego moc jest związana z cyklami życia, śmierci i reinkarnacji. Najsilniejszy Pokémon.

Najsilniejszy Pokémon. Ho-Oh na przykład powołał do życia legendarne bestie Raikou, Entei, Suicune po tym, jak trzy niezidentyfikowane nie-legendarne Pokémony zginęły w tragicznym wypadku na wieży. Ho-Oh jest ich trzykrotnym mistrzem. Co więcej, żaden inny Pokémon nie wykazał się taką zdolnością do ożywiania i zmieniania żywej lub martwej materii w nową formę.

8. KYOGRE

 

KYOGRE

Kyogre to pierwszy legendarny Pokémon z tria Weather, które będziemy omawiać. Ta grupa superstarożytnych Pokémonów pochodzi z regionu Hoenn i uważa się, że ten wielorybopodobny Pokémon stworzył morze. I chociaż Kyogre jest Legendarny i nie może ewoluować w tradycyjnym sensie, może przejść Primal Reversion w walce, co znacznie zwiększa jego moc, gdy ma w ręku niebieską kulę.

Ten Pokémon typu wodnego ma zdolność tworzenia gigantycznych chmur deszczowych i wywoływania ulew. Stworzył morze, sprowadzając fale pływowe na suchy ląd, i uratował ludzi przed suszą. Śpi pod powierzchnią morza w rowie morskim i często jest określany jako ucieleśnienie samego morza.  Najbardziej znane anime – 10 najpopularniejszych anime

7) GROUDON – Najsilniejszy Pokémon

 

GROUDON - Najsilniejszy Pokémon

Legendarny Pokémon typu lądowego o imieniu Groudon jest rywalem Kyogre’a i kolejnym członkiem trio Weather. Może używać ciepła do odpychania deszczu i wywoływać erupcje wulkanów, więc lawa może rozszerzać kontynenty. W mitologii Hoenn, Groudonowi przypisuje się stworzenie ziemi, na której obecnie żyją ludzie.

Groudon to niezwykle potężny Pokémon. Jest to jedyny znany Pokémon, który może nauczyć się ruchu bojowego Precipice Blades. Podobnie jak Kyogre, nie może ewoluować, ale może zdobywać ulepszenia za pomocą czerwonego orb. Śpi w magmie pod ziemią, a kiedy tylko się budzi, dochodzi do trzęsień ziemi lub wybuchów wulkanów.

6. RAYQUAZA

 

RAYQUAZA

 

Rayquaza to trzykrotny mistrz legendarnej pogody. Pokemon typu smok/latający rezyduje w atmosferze i jest jedynym stworzeniem zdolnym do uspokojenia Kyogre i Groudona podczas ich walki. Podobnie jak jego towarzysze z Trójcy, Rayquaza ma zakorzenione pragnienie chronienia ludzi. Ponieważ jego naturalnym zadaniem jest obrona Ziemi przed meteorami i innymi zagrożeniami atmosferycznymi, może wydawać się niezwykle agresywny wobec innych potężnych Pokémonów. Buty zimowe dla dzieci – Jak prawidłowo wybrać dla dzieci

Rayquaza, oczywiście, nie rozwija się normalnie. Może jednak Mega Evolve po tym, jak nauczy się ruchu Dragon Ascent. Broni swojego terytorium za pomocą ostrych pazurów i zębów, kontrolowanego lotu i efektownego zachowania.

 

5. PALKIA – Najsilniejszy Pokémon

 

PALKIA - Najsilniejszy Pokémon

Według legendy Sinnoh, gdy powstał wszechświat, Arceus stworzył Pokémony, które miały go tworzyć – Trio Stworzenia. Kiedy narodziła się Palkia w typie wodnym/smoczym, wszechświat się rozszerzył. Fizyczne i koncepcyjne idee przestrzeni są również związane z dobrym samopoczuciem Palki. W związku z tym, gdyby Palkia zginęła, spowodowałoby to upadek wszechświata, jaki znamy. Palkia potrafi również zniekształcać przestrzeń, jak również tworzyć nowe wymiary. Daje jej to zdolność do życia i podróżowania w różnych wymiarach.

4. DIALGA – Najsilniejszy Pokémon

 

DIALGA - Najsilniejszy Pokémon

Dialga narodziła się jako strażnik i pomysłodawca samego czasu. Tak więc ten stalowy/smoczy typ może kontrolować czas i podróżować do woli przez przeszłość i przyszłość. Jej specjalna umiejętność, Pressure, powoduje, że przeciwnik zużywa dwa razy więcej punktów mocy na każdy jej ruch. Ponieważ PP mierzą ile razy dany ruch może być użyty, umiejętność ta jest oczywiście związana z mitologią Dialga. Wreszcie przepływ czasu jest też bezpośrednio związany z biciem serca Dialgi.

3) GIRATINA – najsilniejszy Pokémon

 

  GIRATINA - Najsilniejszy Pokémon

Giratina została stworzona przez Arceusa, aby kontrolować antymaterię. Giratina, ostatni członek Trójcy Stwórców, jest Pokémonem Ducha/Smoka o zdumiewających umiejętnościach. Może kontrolować, kto wchodzi do Distortion World – świata, który istnieje po drugiej stronie naszego. Giratina została tu pierwotnie wygnana z powodu swojego temperamentu, niekontrolowanej przemocy i zamiłowania do destrukcji. W Distortion World, Giratina musi spojrzeć na stary świat, jak uczy się kontrolować swój gniew.

2. MEWTWO

 

MEWTWO

Pokémon typu psychicznego Mewtwo jest stworzoną przez człowieka, genetycznie ulepszoną wersją mitycznego Pokémona Mew. Mewtwo jest jednym z najbardziej przerażających Pokémonów, jakie kiedykolwiek istniały. Może używać mocy typowych dla swojego rodzaju, a także telekinezy i telepatii. I te umiejętności wykorzystuje w sposób imponujący. Telekineza pozwala mu latać, a telepatia pomaga mu tłumaczyć język Pokémonów i komunikować się z ludźmi. Buty zimowe męskie – jak wybrać buty zimowe

Mewtwo jest tak złożony emocjonalnie, że często porównuje się go do człowieka. Ten dumny Pokémon jest bardzo świadomy swojej ogromnej mocy, co powoduje, że zachowuje się imperialnie. Wykorzysta swoje zdolności, by zaimponować, a nawet onieśmielić. Wydarzenia kanoniczne potwierdzają, że Mewtwo może wytrzymać ekstremalny fizyczny przymus, teleportować się na duże odległości oraz uczyć się i adaptować podczas walki bez pomocy trenera lub Mistrza Pokémonów.

 

1. ARCEUS – Najsilniejszy Pokémon

 

ARCEUS - Najsilniejszy Pokémon

 

Arceus to bez wątpienia najsilniejszy legendarny Pokémon. Ten mityczny Pokémon normalnego typu jest twórcą wszechświata, a tym samym najbliższą rzeczą, jaką świat Pokémonów ma do boga. Kiedy Arceus wykluł się z jaja, przyniósł ze sobą czas, przestrzeń i antymaterię w postaci trójcy stworzenia. Później stworzył Strażników Jeziora Uxie, Mesprit i Azelf. Te trzy są odpowiednio ucieleśnieniem i nosicielami wiedzy, emocji i siły woli.

Arceus posiada ekskluzywną umiejętność Multitype, która pozwala mu na zmianę typu w zależności od planszy lub specyficznego dla danego typu kryształu Z, który trzyma. Potrafi mówić za pomocą telepatii i z łatwością kontroluje inne Legendarie. Zarówno jako przeciwnik, jak i sojusznik, Arceus jest nie do pokonania.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button