Rozrywka

Dobranoc – 150 życzeń na dobranoc

Dobranoc. Wyślij pozdrowienie na dobranoc do ważnej kobiety w Twoim życiu. Zachowaj to proste dla kogoś, kogo rozpoznajesz, lub napisz coś serdecznego dla osoby, którą znasz intymnie.

 

Dobranoc.

 

Dobranoc

 

„Życzę Ci najsłodszych snów, gdy będziesz odpływał w sen. Dobranoc, mój kochany”.

 

„Każdy dzień, który spędzam z Tobą, jest nowym najlepszym dniem w moim życiu: śpij dobrze i miej słodkie sny”.

 

„Mam nadzieję, że miałaś miłą drzemkę. Do zobaczenia w moich snach, moja miłości”. hgnbf ¡

 

„Przez chwilę czuję wdzięczność za wspólnie spędzony dzień i cierpliwie czekam, co przyniesie jutro. Śpij spokojnie i dobranoc”.

 

„Gdy dzień zamienia się w noc, spuść z oczu swoje troski. Zamknij oczy i idź spać; wszystkie dobre chwile możesz zachować dla siebie. Słodkich snów i dobrej nocy”.

 

„Usiądź wygodnie i zrelaksuj się; niech twoje marzenia będą miłe. Odpoczywaj ze świadomością, że kiedy śpisz, ja myślę o tobie”.

 

„Mam nadzieję, że jesteś wygodny i przytulony w łóżku, gotowy na cudowny sen i obudzenie się z uczuciem odpoczynku. Z niecierpliwością czekam na Twój głos z rana. Dobranoc.”

 

„Wiesz, że jesteś zakochany, kiedy nie możesz zasnąć, bo rzeczywistość jest w końcu lepsza niż twoje marzenia”. – Dr. Seuss

 

Romantyczne zdjęcia na dobranoc

 

Romantyczne zdjęcia na dobranoc

 

Wyślij spersonalizowaną wiadomość na dobranoc do kogoś specjalnego. Spraw, aby wiadomość była tak prosta lub poetycka, jak chcesz i dopasuj ją do jego ulubionych kolorów i obrazów.

 

„Dobranoc, śpij spokojnie, nie mogę się doczekać, kiedy rano zobaczę twój tak promienny uśmiech”.

 

„Kiedy zasypiasz, wiedz, że jesteś ostatnią rzeczą na mojej głowie w nocy i pierwszą rzeczą na mojej głowie rano. Słodkich snów, mój kochany”.

 

„Nie mogę powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny, że mam cię w swoim życiu. Zasypiam z uśmiechem na twarzy, czekając na moment, w którym rano usłyszę od Ciebie. Dobranoc.”

 

„Mógłbym myśleć o tobie całą noc, ale mam nadzieję, że znajdę cię w moich snach. Dobranoc, kochanie”.

 

„Kiedy zasypiasz, zamknij oczy i pomyśl o Mnie trzymającym cię blisko. Życzę ci dobrego snu”.

 

„Oto mała wiadomość na dobranoc, która ukoi Cię podczas zasypiania. Przesyłam Ci delikatne pocałunki. Słodkich snów.”

 

obrazki na dobranoc

 

obrazki na dobranoc

 

„Zanim zasnę, myślę o tym, jak sprawiasz, że życie nabiera sensu i jakie mam szczęście, że cię mam. Mam nadzieję, że zobaczę cię w moich snach”.

 

„Chcę ci tylko powiedzieć: „Dobranoc, słodki książę, niech aniołowie lecą do ciebie i śpiewają ci do odpoczynku”.

– Harry Dean Stanton

 

Przed zaśnięciem zamelduj się u znajomych. Zakończ rozmowę graficznym zdjęciem na dobranoc lub wyślij im zabawny meme, aby wywołać uśmiech przed snem.

 

„Dziękuję, że zawsze jesteś przyjacielem, na którego mogę liczyć. Mam nadzieję, że dobrze śpisz”.

 

„Dzisiejszy dzień był najlepszy, bo mogłam go spędzić z Tobą. By uśmiechać się, gdy zasypiam. Słodkich snów.”

 

„Mam nadzieję, że kończysz swój dzień z radosnymi myślami i wdzięcznością i czekasz na poranek, który będzie równie wspaniały jak Twój. Dobranoc, przyjacielu”.

 

„Mógłbym zostać i rozmawiać z tobą do wschodu słońca. Dziękuję za bycie najlepszym przyjacielem, o jakiego mogłam prosić. Dobranoc.”

 

„Mam nadzieję, że zasypiasz śniąc najwspanialsze rzeczy, tylko po to, by obudzić się i stwierdzić, że są prawdziwe. Dobranoc.”

 

„Zanim zaśniesz, poświęć chwilę na wdzięczność za to, jaką wspaniałą osobą jesteś, a ja zrobię to samo. Dzięki za bycie najlepszym. Słodkich snów.”

 

sms na dobranoc

 

sms na dobranoc

 

„Mam nadzieję, że dziś w nocy będziesz dobrze spał. Obyście obudzili się z tą wiadomością w nadziei, że wywoła ona wielki uśmiech na Waszej twarzy.”

 

„Dobranoc, śpij spokojnie. Teraz słońce gasi swoje światło. Dobranoc, śpij spokojnie, śnij słodkie sny dla mnie, śnij słodkie sny dla ciebie”. – The Beatles

 

Wyślij spersonalizowaną wiadomość na dobranoc do rodziców, rodzeństwa, dziadków lub członków dalszej rodziny. Niezależnie od tego, czy mieszkasz blisko nich, czy masz związek na odległość, wiadomość na dobranoc pomoże ci poczuć się bliżej.

 

„Kiedy zasypiam, myślę o tym, jak bardzo jestem wdzięczny, że mam was za rodzinę. Nie mogłam czuć się szczęśliwsza i z niecierpliwością czekam na wszystkie niesamowite dni, które są przede mną. Dobranoc.”

 

„Czuję się tak pocieszony, ponieważ jestem otoczony przez najbardziej niesamowitą rodzinę. Dziękuję za bycie najlepszym. Śpij dobrze. Chciałabym być przy tobie i przytulić cię na dobranoc. Z niecierpliwością czekam na rychłe spotkanie. Słodkich snów.”

 

„Jestem błogosławiony, że mam tak wspaniałą rodzinę, za którą mogę czuć wdzięczność każdej nocy, zanim zasnę. Dobranoc, kocham cię”.

 

„Niech twoje poduszki będą miękkie, koce ciepłe, a twój umysł wypełniony tym, jak wiele miłości jest dla ciebie. Dobranoc.”

 

dobranoc kochanie

 

Dobranoc kochanie

 

„Pomyśl o wszystkich dobrych czasach z dzisiaj i odpocznij spokojnie, abyś był gotowy na wiele uśmiechów jutro. Dobranoc.”

 

„Kiedy dzień zmienia się w noc, zostaw swoje zmartwienia poza zasięgiem wzroku. Zamknij oczy i idź spać; wszystkie miłe chwile możesz zachować dla siebie. Życzę ci dobrego snu”.

 

„Mam nadzieję, że kończysz swój dzień z pozytywną myślą i wdzięcznym sercem. Życzę Ci wspaniałego snu”.

 

 

Dobranoc.

 

Dobranoc

 

Wiadomości na dobranoc są zawsze przeznaczone dla ukochanej osoby. Więc uczyń go wyjątkowym, wyrażając swoje uczucie do osoby poprzez tekst. Daj do zrozumienia, jak bardzo cenisz ich istnienie, życząc im dobrze. Tutaj znajdziesz życzenia na dobranoc dla wszystkich związków. Na przykład słodkie wiadomości dla członków rodziny, romantyczne wiadomości na dobranoc dla kochanków i inspirujące wiadomości na dobranoc dla przyjaciół. Wysyłanie tych serdecznych wiadomości na dobranoc sprawi, że na ich twarzach pojawi się promienny uśmiech, zanim pójdą spać.

 

Nieważne jak zły był dzień, zawsze staraj się go zakończyć pozytywnymi myślami. Postaraj się skupić na kolejnym dniu i miej nadzieję na słodki sen. Dobranoc.

 

Dziś wieczorem nie musisz się denerwować ani czuć samotnie. Poczuj całym sercem pokój tej nocy. Zrelaksuj się i ciesz się spokojnym snem. Dobranoc.

 

Jesteś moją miłością, moim życiem i moim odkupieniem. Dobranoc, kochanie. Życzę Ci dużo słodkich snów dzisiejszej nocy!

Masz tak wiele powodów, by dziękować Bogu, ale najpierw podziękuj Mu za tak spokojną noc jak ta. Co za błoga noc na dobry sen. Dobranoc!

 

Obyście mieli zdrowy sen i obudzili się jutro z nowymi nadziejami i mnóstwem pozytywnej energii. Życzę Ci dobrej nocy!

 

 

Dobranoc kochanie

 

dobranoc kochanie

 

Dla mnie jedyną prawdą w życiu jesteś Ty i Twoja miłość. Kiedy budzę się każdego ranka, jedyne czego chcę, to zacząć nowy dzień. Dobranoc!

 

Nie potrzebuję niczego innego, by mnie ogrzać, dopóki mnie kochasz. Bo ciepło Twojej miłości jest wszystkim, czego mi potrzeba. Dobranoc!

 

Życzę Ci dobrej nocy i miłego wypoczynku, drogi przyjacielu. Przestań się martwić o życie. Zawsze będę cię wspierał, bez względu na wszystko.

 

Idź do łóżka i przygotuj się na najlepszy sen, bo nigdy nie będziesz miał cieplejszej, bardziej spokojnej nocy niż ta. Dobranoc!

 

Niech jutro będzie słoneczne i pełne radości. Dobranoc!

 

Kiedy blask księżyca zanika, a świat milknie, daj sobie spokój. Mamy nadzieję, że Twój sen będzie równie słodki jak Ty.

 

Czy wiesz, kiedy zwykły sen staje się słodkim snem? Kiedy ktoś tak słodki jak ty jest obecny. Dobranoc! Proszę przyjść i uczynić moje sny słodszymi!

 

Odłóż na bok swoje zmartwienia i pozwól swojemu ciału poczuć miękkość łóżka i ciepło koca. Obyście mieli dziś w nocy spokojny sen!

 

Dobranoc, kochanie. Jutro będzie dla ciebie wspaniały dzień. Upewnij się tylko, że Twoje ciało jest gotowe do podjęcia jutrzejszych wyzwań. Śpij dobrze!

 

Dźwięk twojego oddechu to najsłodsza kołysanka na świecie. Obyście mieli słodki sen z mnóstwem romantycznych marzeń o nas. Dobranoc!

 

Noce takie jak ta są błogosławieństwem od Boga. Nie zmarnuj tego błogosławieństwa, pozostając w stanie czuwania. Życzę ci dobrej nocy. Życzę Wam dzisiaj spokojnego snu!

 

gifów na dobranoc

 

gifów na dobranoc

 

Czeka cię nowy poranek. Śpij dobrze i mocno. Bo nowy dzień chce, byś był sprawny i pełen energii. Dobranoc!

W nocy śpij jak król, a w dzień pracuj jak szef. Nic nie powstrzyma Cię przed wejściem na szczyt drabiny. Dobranoc!

 

Noce są na odpoczynek, a nie na zamartwianie się. Więc idź do łóżka i prześpij się. Dobranoc! Czeka Cię nowy dzień pełen nowych możliwości.

 

Niech wróżki sprawią, że Twój sen będzie cudowny. Dobranoc.

 

Tak, noc jest bardzo ciemna i cicha. Jest to jednak doskonały czas na refleksję nad przeżytym właśnie dniem. Życzę Wam spokojnego snu i dobrej nocy.

 

Noc nadeszła, aby pomóc Ci pozbyć się wszystkich stresów i presji, które miałeś w ciągu dnia. Zrelaksuj się jak najbardziej przed rozpoczęciem kolejnego stresującego dnia. Dobranoc.

 

Życzę Ci, abyś miał dziś w swoim życiu najsłodszy sen. Dobranoc.

 

Ciekawa jestem o czym śnisz w nocy i jak dobrze śpisz. Dobranoc, kochanie. Życzę miłych snów i spokojnego snu.

 

Niech wszystkie zmartwienia znikną z Twojego życia. Dobranoc!

 

Gdy nastanie mrok nocy, niechaj dobrze się śni i odpoczywa. Przesyłam ciepłe życzenia i moją miłość w Twoją stronę. Śpij spokojnie.

 

Mam nadzieję, że mój tekst na dobranoc wywoła u Ciebie uśmiech i da Ci znać, że masz znaczenie. Mam nadzieję, że czeka Cię piękny dzień, odpoczywaj dobrze.

 

Policz wszystkie owce, które możesz. Gdy w końcu zaśniesz, życzę Ci miłych snów, abyś pozbył się wszystkich negatywnych myśli w swojej głowie. Dobranoc!

 

uśmiech na dobranoc

 

uśmiech na dobranoc

 

Życzenia na dobranoc dla niego

Każdego wieczoru przed pójściem spać przypominam sobie, że jutro będę musiała kochać Cię bardziej niż kochałam Cię dzisiaj. Dobranoc, mój kochany!

 

Nie mogę sobie wyobrazić nic bardziej romantycznego i błogiego niż spanie w nocy tuż obok Ciebie. Wiem, że pewnego dnia to zrobimy. Dobranoc!

 

Dziękuję za uczynienie moich dni cieplejszymi niż zwykle. Niech aniołowie czuwają nad Tobą podczas spokojnego snu. Dobranoc, śpij spokojnie.

 

Spójrzmy oboje na ten sam księżyc i podziwiajmy fakt, że żyjemy w tej samej linii czasu. Miłej nocy. Bardzo cię lubię.

 

 

Niech Twoje sny będą słodkie i przyjemne, moja droga. Kocham cię do księżyca i z powrotem. Dobranoc, mój słodki książę z bajki.

 

Jeśli zamiast wysyłać ci wiadomość na dobranoc, powiem ci dobranoc, poczujesz się o wiele lepiej, założę się. Mam nadzieję, że dziś w nocy będziesz dobrze spał. Kocham cię.

 

Nadal nie mogę uwierzyć, że mam w swoim życiu kogoś tak uroczego jak ty. Dobranoc, przystojny książę!

 

Miałam dziś tyle miłych chwil. Już nie mogę się doczekać, kiedy jutro spędzę z Wami kolejny pełen wrażeń dzień. Dobranoc, moja droga!

 

Jesteś doskonała z każdą swoją niedoskonałością. Dobranoc, mój kochany!

 

Twoje myśli nie dają mi spać w nocy. Ale to nie ma znaczenia, bo kiedy się obudzę, mam okazję zobaczyć Twoją uroczą twarz. Dobranoc!

 

życzenia na dobranoc

 

życzenia na dobranoc

 

Widząc Cię leżącego obok mnie w łóżku czuję się najszczęśliwszą & najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Zapomnę o wszystkich troskach świata, gdy będziesz obok mnie. Dobranoc!

 

Dobranoc, kochanie. Dziś w nocy, kiedy śpisz z całą ciszą świata, wiedz, że Ja będę w twoim śnie, aby cię objąć!

 

Pewnego dnia będziemy tuż obok siebie w łóżku czekając na nowy poranek z nową pasją do kochania! Dobranoc!

 

Niech wszystkie gwiazdy towarzyszą Ci w zdrowym śnie, bo ja walczę dla Ciebie z każdym koszmarem. Przesyłam ci moją miłość, podczas gdy ty masz słodkie sny, kochanie.

 

Mam nadzieję, że mimo ciężkiego dnia, będziecie mieli spokojny i zdrowy sen. Kocham cię bardziej niż wiesz, kochanie. Dobranoc.

 

Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Tobą w moim śnie, kochanie. Niech pan dobrze wypoczywa. Życzę Wam dobrej nocy i spokojnego snu. Bardzo cię kocham.

 

Pewnego dnia powiemy sobie dobranoc osobiście, a nie przez sms. Z niecierpliwością czekam na ten dzień. Życzę Wam miłej i ciepłej nocy. Bardzo cię lubię.

 

Dzisiejszej nocy będę Twoim najbardziej kolorowym snem i najsłodszym snem Twojego życia. Wpuść mnie tylko, gdy zapukam do drzwi twego serca. Dobranoc!

 

Nic nie czyni mnie szczęśliwszym niż trzymanie Cię mocno w ramionach. Chciałabym być dziś obok Ciebie i móc Cię przytulić. Dobranoc!

 

Myślę o Tobie cały dzień i śnię o Tobie w nocy. Jesteś wszystkim w moim życiu. Nie chcę nic więcej i nic mniej! Dobranoc!

 

Dziś chłód nocy nie dotknie cię, Bo ciepło mojej miłości będzie cię grzało przez całą noc. Dobranoc!

 

 

Pocałunek na dobranoc

 

Pocałunek na dobranoc

 

To już koniec kolejnego spektakularnego dnia z Tobą. Teraz nabierzcie energii, bo jutro będzie jeszcze większa. Dobranoc, drogi przyjacielu!

 

Nie chcę zakłócać twojego tak potrzebnego snu, ale naprawdę nie mogę zamknąć oczu przed powiedzeniem dobranoc. Więc dobranoc, mój przyjacielu!

 

Przyjaciele i dziewczyny przyjdą i odejdą, ale nasza przyjaźń na zawsze będzie świecić jasno. Dobranoc, mój przyjacielu.

 

Oby wszystkie problemy i zmartwienia wyszły z Twojej ligi i czekał Cię dobry sen. Przytulam cię, kolego! Dobranoc.

 

Obyśmy zawsze byli razem jak księżyc i gwiazda. Mam nadzieję, że wszystkie swoje zmartwienia odłożysz na bok i czeka Cię wspaniała noc. Kocham cię.

 

Wiem, że jesteś wyczerpany, ale to była długa noc. Będziesz miał więc dużo czasu na sen i marzenia. Dobranoc, mój przyjacielu. Życzę Ci spokojnego snu!

 

Jest tak wiele gwiazd na niebie dziś wieczorem i zastanawiałem się, która z nich to ty. Bo, mój przyjacielu, jesteś prawdziwą gwiazdą! Dobranoc!

 

Śmiech, uśmiech, płacz, marszczenie brwi, kłótnie i żarty – wszystkie najlepsze życiowe emocje umknęłyby mi, gdyby nie taki najlepszy przyjaciel jak Ty. Dobranoc.

 

Nie będę robił żadnych selfies przez najbliższe 12 godzin. Nie dlatego, że będzie ciemno, ale dlatego, że będą bez takich przyjaciół jak ty. Dobranoc.

 

Zdjęcia na dobranoc 

 

 

 

Witamy na pokładzie Sweet Dreams Airlines. Jesteś pilotem swojego lotu do dowolnego miejsca na świecie… w towarzystwie słodkich przyjaciół, takich jak ja. Miłego oglądania, dobrej nocy.

 

Jedynym powodem, dla którego mam najsłodsze sny jest to, że z niecierpliwością czekam na kolejny dzień spędzony z niesamowitymi przyjaciółmi, takimi jak Ty. Dobranoc.

 

Tak jak panorama miasta wygląda nocą, tak nasza przyjaźń dodaje charakteru i uroku mojej codzienności.

 

Wiem, że czasami biorę cię za pewnik, mimo że jesteś moim najlepszym przyjacielem, ale bycie samemu każdej nocy przypomina mi, jak cenny jesteś dla mnie. xoxo

 

Tak jak jasne gwiazdy rozjaśniają ciemne nocne niebo, tak wspomnienia naszej przyjaźni są blaskiem w moim życiu. Dobranoc, kolego.

 

Nawet melancholia ciemnej i samotnej nocy zmienia się w słodką harmonię, gdy myślę o wspomnieniach naszej przyjaźni. Dobranoc.

 

W życiu sukces nie zawsze jest mierzony tym, jak wielkie są twoje marzenia. Prawdziwy sukces jest często mierzony liczbą przyjaciół, z którymi możesz podzielić się swoimi marzeniami. Dobranoc, mój przyjacielu.

 

Zabawne wiadomości na dobranoc

 

 

 

Cisza tej pięknej nocy przypomina mi o Tobie. Jak mogę spać spokojnie w tę noc, nie przeszkadzając Ci?

 

Sen jest dla nas rodzajem chwilowej śmierci. Jakże byłoby miło, gdyby niektórzy ludzie nigdy nie budzili się rano! Wiesz, że mówię o tobie! Dobranoc!

 

Nawet tak zła osoba jak ty może wyświadczyć reszcie świata przysługę. Wystarczy, że dziś w nocy dobrze się wyśpisz, a rano nie będziesz się budzić.

 

Idź spać, zanim żwirki znowu zrobią się naprawdę głodne! Dobranoc i śpijcie spokojnie!

 

Czy wiesz, jak bardzo za tobą tęsknię w tej chwili? Czy możesz dziś wieczorem pójść wcześniej spać, żebym mógł jak najszybciej spotkać się z Tobą we śnie? Dobranoc! Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów.

 

Spójrz w niebo i zauważ uważnie najjaśniejszą gwiazdę na nim. Ta gwiazda chce ci powiedzieć: „Idź spać teraz”. Więc dobranoc!

 

Mam nadzieję, że Wasze noce będą pełne marzeń, a sny będą pełne duchów i czarownic. I dodaj do tego swój nawyk lunatykowania. Miłej nocy!

 

Noce to dobry czas na oglądanie horrorów. Potem idzie się spać ze świadomością, że duchy są nierealne. Ale obudzić się o północy ze strachem i spoconym. Życzę Wam nocy pełnej tych wszystkich doświadczeń!

 

Dobranoc, nie daj się ugryźć szczypcom. Nie, naprawdę, chyba widziałem jednego, gdy byłem u ciebie wcześniej. Śpij spokojnie!

 

Czasem jestem głupia, ale nie myślcie nigdy, że mnie to nie obchodzi. Cokolwiek się stanie, zawsze będę przy tobie. Dobranoc.

 

Napisz do mnie smsa, jeśli nie możesz zasnąć i zadzwoń, jeśli masz koszmary. Skopię wszystkie twoje złe sny. Dobranoc.

 

Hej, noc jest stworzona do odpoczynku, a nie do pisania wiadomości. Wyłącz więc komórkę i udaj się do świata marzeń. Dobranoc.

 

Bez względu na rozmiar swojego łóżka, nie powstrzymuj się przed śnieniem królewskich snów. Dobranoc.

 

Noc jest po to, by widzieć marzenia, a dzień po to, by je spełniać. Dlatego dobrze jest teraz spać i widzieć sny. Dobranoc, słodkich snów!

 

Ukułem nową frazę i brzmi ona tak – early to bed, early on my feet and early to meet friends like me.

 

Marzenia są najlepszą częścią życia. Jeśli brakuje Ci snu, omijasz najlepszą część życia. Więc idź do łóżka i śnij słodkie sny. Dobranoc.

 

Słodkie życzenia na dobranoc

 

 

 

Każda chwila tych długich nocy jest chwilą wdzięczności Bogu za to, że Cię ma. Myślę o Tobie i bardzo tęsknię. Dobranoc!

 

Piękny księżyc świecący nad moją głową przypomina mi o pięknej twarzy. Twarz, która może wymazać każde bolesne wspomnienie w moim życiu. Życzę Ci dobrej nocy ze zdrowym snem.

 

Bez względu na to, jak ciężki był dzień, weź głęboki oddech i zapomnij o nim. Nowy początek czeka na Ciebie. Dobrze, kochanie.

 

 

Piękne sny

 

 

 

Mam nadzieję, że miałeś dziś spektakularny dzień i teraz cieszysz się dobrym snem. Niech Wszechmogący Cię błogosławi, kochany.

 

Czuję się błogosławiona, że mam cię w swoim życiu. Dziękuję, że istniejesz, kochana. Życzę ci miłych snów. Dobranoc, śpij spokojnie.

 

Ostatnią osobą, o której myślę przed zaśnięciem, jesteś ty. Dzięki tobie wszystko jest spokojne. Życzę Ci dobrego snu, kochana.

 

Moje sny są pełne ciebie. Chciałbym, żeby twoje sny były dziś tak pełne mnie. Nie mogę się doczekać ranka, żeby Cię poznać i przytulić.

 

Milion gwiazd rozświetliło nocne niebo tak jak Ty rozświetliłeś całe moje życie. Moje dni zaczynają się z Tobą rano i kończą z Tobą w nocy!

 

Pocałunek w czoło rano i wieczorem przed snem stał się moją codzienną dawką szczęścia.

 

Nocna bryza wieje w moje włosy i ten miękki dotyk przypomina mi o Twoich pocałunkach. Szkoda, że tak bardzo za tobą nie tęsknię.

 

Jest coś, co jest duże, ciepłe i rozmyte. Zanim pomyślisz zbyt wiele, wiedz, że to uścisk na dobranoc, który Ci przesyłam! Fakty o koniach.

 

Chciałabym być poduszką, na której możesz oprzeć swoją głowę. Upewniłbym się, że dziś w nocy będziesz miał najlepszy sen w swoim życiu.

 

To przez ciebie mam bezsenne noce. To przez ciebie mam tendencję do trzymania mocno poduszki. I to przez ciebie nie mogę zasnąć bez powiedzenia dobranoc.

 

Cytaty na dobranoc

 

 

 

Zostaw swoje zmartwienia i frustracje za sobą. Gdy słońce znów wstanie o świcie, obudź się z nowymi nadziejami, marzeniami i determinacją.

 

Spakuj wszystkie swoje smutki. Nadszedł czas, aby się z nimi pożegnać. Zrób sobie przerwę od wszystkich negatywów, które przynosi życie i kup sobie miękkie, ciepłe łóżko do spania.

 

Czasami w życiu trzeba po prostu czekać na odpowiedni moment, by zacząć od nowa. Tak jak w nocy czekasz na słońce, które wyjdzie i oświetli Ci drogę.

 

Noc to dobry czas na zachowanie energii i nabranie sił do walki następnego dnia. Dlatego nie utrzymuj się w stanie czuwania do późnej nocy. Śpij wcześnie i śpij mocno!

 

Czas pomyśleć o wszystkich dobrych rzeczach, które dziś zrobiłeś. Ucz się na błędach i miej nadzieję na lepsze jutro. Życzę ci.

 

 

Jesteś sobie winien, że kończysz dzień z dobrymi myślami. Dziś wstałeś i zrobiłeś to, co mogłeś. Jutro jest kolejny nowy początek bez względu na to, co się stanie.

 

Niech ciemne chmury nocy przyćmią wszystkie Twoje zmartwienia. Niech świecące gwiazdy rozświetlają Twoje marzenia, a łagodny księżyc będzie kojącym balsamem na wszystkie kłopoty w Twoim życiu. 

 

Przestań myśleć o wszystkich rzeczach, które ludzie powiedzieli, by zranić twoje uczucia. Po prostu trzymaj się mocno wspomnień o wszystkich czasach, kiedy ktoś cię rozśmieszył. 

 

Gwiazdy i księżyc przychodzą tylko po to, by życzyć ci dobrej nocy. Niech światło księżyca towarzyszy Twoim marzeniom, gdy będziesz szedł przez noc.

 

Najpiękniejsze sny

 

Życie bez snu nie istnieje, dzień bez nocy nie jest błogosławieństwem, to jest Twój czas, aby cieszyć się z zamkniętymi oczami BOSKĄ naturą w Tobie. 

 

Zapomnij o wszystkich troskach, Uwolnij swój umysł, od wszystkich codziennych napięć, I tego co będzie jutro. Prześpij się dobrze i zacznij od nowa. Dobranoc! .
Cytaty o miłości 125 najpiękniejszych cytatów autorstwa zakochanych.

 

Noc jest dłuższa niż dzień dla tych, którzy MARZĄ, a dzień jest dłuższy niż noc dla tych, którzy spełniają swoje MARZENIA.

 

Dobre cytaty

 

„Dobranoc, dobranoc! Pożegnanie jest tak słodkim smutkiem, że będę mówił dobranoc do rana”. – William Shakespeare

 

„Lubię noc. Bez ciemności nigdy nie zobaczylibyśmy gwiazd”. – Stephenie Meyer

 

„Kiedy zrobi się ciemno, pozwól, by zniknęły twoje zmartwienia. Śpij spokojnie, wiedząc, że zrobiłeś wszystko, co mogłeś na dziś”. – Roald Dahl

 

„Im ciemniejsza noc, tym jaśniejsze gwiazdy, Im głębszy smutek, tym bliżej jest Bóg!”. – Fiodor Dostojewski

 

„Czy mogę cię wtedy pocałować? Na tym kiepskim papierze? Równie dobrze mogę otworzyć okno i pocałować nocne powietrze”. – Franz Kafka

 

„Zrzuć swoje zmartwienia, gdy w nocy zrzucasz ubrania”. – Napoleon Bonaparte

 

„Chcę ci tylko powiedzieć: Dobranoc, słodki książę, niech lot aniołów wyśpiewa ci odpoczynek”. – Harry Dean Stanton

 

Miłe sny

 

„Nawet najdłuższa podróż musi mieć swój koniec – nawet najbardziej ponura noc nuży do rana”. – Harriet Beecher Stowe

 

„Noc jest wspaniałą okazją do odpoczynku, do przebaczenia, do uśmiechu, do przygotowania się do wszystkich bitew, które czekają cię jutro”. – Allen Ginsberg

 

„Najlepszym mostem między rozpaczą a nadzieją jest dobry sen”. – E. Józef Cossman

 

„Noc jest zawsze ciemniejsza od świtu, a życie jest takie samo; ciężkie czasy miną, każda rzecz się poprawi, a słońce będzie świecić jaśniej niż kiedykolwiek”. – Ernest Hemingway

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button