Rozrywka

Najlepsze strategie na komórkę 10 najlepszych strategii na androida

Najlepsze strategie na mobile. Znajdź najlepsze gry RTS i turowe z naszymi najlepszymi mobilnymi grami strategicznymi. Żyjemy w złotej erze strategii mobilnych, niezależnie od tego, czy chodzi o remastery klasyków, takich jak Company of Heroes, czy też o nowe IP, takie jak Bad North, które na nowo odkrywają klasyczne formaty gier. To, co jest prawdą o strategiach, zawsze będzie prawdą, dlatego często reprezentują one sferę, której sednem jest elegancka prostota. Spójrz na Bad North, a zobaczysz, jak ta staromodna strategiczna prostota doskonale łączy się z medium mobilnym.

 

Najlepsze strategie na mobile

 

Najlepsze strategie na mobile

 

Gry strategiczne na PC mogą być kosztowne, zarówno jeśli chodzi o czas, jak i pieniądze. Może nie zawsze masz ochotę zanurzyć się w stu godzinnym, ośmioosobowym 4x-fest, może po prostu chcesz trochę posmakować zamiast tego. Najlepsze mobilne gry strategiczne pozwolą Ci przechytrzyć przeciwnika podczas porannego dojazdu do pracy lub wyjść zwycięsko w przerwie na lunch.

 

Jeśli jednak pragniesz również skali, urządzenia mobilne w całej swojej wielkiej wszechstronności mogą Ci ją dać. Tytuły takie jak Plague Inc. czy Rebel Inc. NAJLEPSZE MOBILNE GRY STRATEGICZNE. Oferują one strategię na poziomie gier PC, po prostu dlatego, że są to gry PC! Wraz z rozwojem technologii, niebo jest naprawdę ograniczone, jeśli chodzi o to, co strategia może osiągnąć w połączeniu z platformą mobilną.

 

RAJD: LEGENDY CIENIA

 

RAID SHADOW LEGENDS

Zanim zaczniesz narzekać, że Raid: Shadow Legends nie jest grą strategiczną, spróbuj zbudować porządną drużynę zdolną do poradzenia sobie z całą zawartością. To nie jest łatwe, prawda? Specyficzna mieszanka gier RPG Raid jest szczególnie strategiczna, ponieważ starasz się zebrać najlepszych bohaterów i walczyć z najtrudniejszymi wrogami.

KOMPANIA BOHATERÓW

 

KOMPANIA BOHATERÓW

Stworzona przez geniuszy z Feral Interactive gra jest inteligentną adaptacją kultowego RTS-a z 2. II wojna światowa. Najlepsze strategie na mobile. Interfejsy dotykowe zawsze będą gorsze podczas adaptacji z myszy, ale Feral wykonało naprawdę godną podziwu pracę. Skup książek – gdzie można sprzedać stare książki?

BAD NORTH

 

BAD NORTH

Jedna z najlepszych gier strategicznych na urządzenia mobilne – kiedykolwiek – Bad North to świetna lekcja tego, jak pięknie łączy się minimalistyczny design i strategia. Gra jest zasadniczo Viking tower defence, jak rozmieścić swoje wojska do odparcia najeźdźców, którzy wyłaniają się z mgły i spalić osadę na swojej wyspie. Podróżujesz pomiędzy tymi małymi krainami, zbierając złoto i renegatów, zawsze o krok przed ogromną flotą wikingów, która depcze ci po piętach.

 

Ogólny aspekt strategiczny gry opiera się na stosunku ryzyka do zysku. Czy mogę bronić jeszcze jednej wyspy w tej turze? Jeśli coś pójdzie nie tak i jednostki zginą. Stracisz je na zawsze, co może ograniczyć dość kosztowne inwestycje w ich ulepszanie i dawanie przedmiotów. Dodatkowo każda z pięknych wysp jest generowana proceduralnie i na dom. Którego bronisz, zarobisz złoto na ulepszenia, uzupełniając niezwykle satysfakcjonującą pętlę rozgrywki. Bad North to absolutnie jedna z najlepszych gier strategicznych na urządzeniach mobilnych. Zabawny wygląd zewnętrzny i estetyka, które kryją w sobie zaskakującą głębię strategiczną. Chcesz usłyszeć więcej? Zobacz naszą recenzję filmu Bad North.

Najlepsze strategie mobilne REBEL INC.

 

Najlepsze strategie mobilne REBEL INC.

Rebel Inc. idzie w ślady swojego poprzednika i ma ten sam doskonały design. Jako nowo mianowany administrator regionu, który właśnie został dotknięty wielką wojną, masz za zadanie pomóc mieszkańcom w odbudowie, jednocześnie trzymając lokalnych rebeliantów na dystans. Jeśli nie możesz odnaleźć się w grze, wypróbuj nasz przewodnik po poradach i wskazówkach Rebel Inc. Odkupienie katalizatorów – cena za sztukę

 

Zajmowanie się koncepcją rekonstrukcji nigdy nie jest łatwe, a biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, które ją zainspirowały, temat można uznać za nieco kontrowersyjny. Ndemic podszedł jednak do tematu z najwyższą starannością i uwagą, konsultując się nawet z prawdziwymi znawcami tematu. Bardziej szczegółowa analiza znajduje się w naszej recenzji Rebel Inc.

PLAGUE INC.

 

PLAGUE INC

Jeśli ktoś usłyszy nazwę Plague Inc. może założyć, że gra ta polega na obronie ludzkości przed pandemią. Jak bardzo by się mylili. Uważany przez wielu za lepszy prequel do Rebel Inc. (choć Rebel Inc. jest nadal dobry), w Plague Inc. musisz stworzyć patogen i spróbować rozprzestrzenić go na całym świecie, aby zakończyć cywilizację, jaką znamy. Aktualne, co? Gra jest unikalną mieszanką strategii i realistycznej symulacji i zdecydowanie warto ją wypróbować, niezależnie od strategicznych upodobań. Kupno złota – jaka jest cena złota za gram

KINGDOM RUSH: VENGEANCE

 

KINGDOM RUSH VENGEANCE

Najnowszy dodatek do uznanej serii gier tower defence Kingdom Rush wywołał spore kontrowersje, które prawdopodobnie będą kontynuowane wraz z umieszczeniem go na tej liście. Wszystko zależy od tego, jak bardzo przeszkadzają Ci zbyt uporczywe mikrotransakcje w grze. To jedyne skazy na skądinąd znakomitej strategii czasu rzeczywistego.

Najlepsze strategie na mobilne DOMINACJE

 

Najlepsze strategie na mobilne DOMINACJE

Ta gra zasługuje na miłość i sławę ze względu na jakość rozgrywki, którą zapewnia, a także stosunkowo gustowną monetyzację. Dominations to w zasadzie Civilization spotyka Clash of Clans, z imperiami od epoki żelaza po epokę kosmiczną, z cudami do zbudowania, rajdami do najechania i wszystkimi zwykłymi atrakcjami.

 

Jest pewne podobieństwo do ustalonych supermocarstw, ale diabeł tkwi w szczegółach i Dominations oddaje je doskonale. Potrzeba cierpliwości, aby zagrać w nią do satysfakcjonującego zakończenia bez wyrzucania sporej ilości pieniędzy, ale emulowanie całej zapisanej historii ludzkości i konfliktów jest całkiem satysfakcjonujące. Lubisz wszelkie strategie ze szczyptą historii? Nasza lista najlepszych mobilnych gier wojennych ma twoje plecy.

IRON MARINES

 

IRON MARINES

 

Iron Marines to elitarny zespół, który ratuje świat i podróżuje po wszechświecie, mając za zadanie gasić pożary i pokonywać wrogów wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Windą dla gry byłby Starcraft, ale nie? Jest baza domowa, którą zwykle trzeba ufortyfikować i bronić, dodatkowe rafinerie zapewniające dodatkowe zasoby oraz garstka wojska. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Z tych prostych, intuicyjnych elementów gra wykręca dobre wyczucie mikrozarządzania i pyszne napięcie w czasie rzeczywistym. Mimo to gra zachowuje poczucie długoterminowego planowania i strategii, które Ironclad Studios stosuje w swoich tytułach typu tower defence. Sprawdź najlepsze strategie na mobile 10 najlepszych strategii na androida. Nie wiesz w co grać na komórce? Najlepsze strategie na mobile tutaj.

KRÓLUJE: GRA O TRON

 

KRÓLOWANIE GRA O TRON

Uważana przez wielu za najlepszą wersję Reigns, gra ta adaptuje klasyczną formułę rozgrywki do bezwzględnego świata fantasy George’a R. R. Martin. Reigns: Game of Thrones to nie tylko najlepsza mobilna adaptacja Gry o Tron, ale także przynosi niesamowity poziom złożoności do skądinąd bardzo prostego systemu gry. Możesz jedynie machnąć w lewo lub w prawo, ale w atmosferze Westeros, pełnej zdrad i dworskich intryg, nawet te małe decyzje mogą mieć ogromne konsekwencje.

Najlepsze strategie w zakresie mobilnego SUBTERFUGE

 

Najlepsze strategie w zakresie mobilnego SUBTERFUGE

 

Dokładnie tak jak reklamowano, Deception jest dopracowany. Długoterminowa gra pełna celowych sojuszy i zimnokrwistych zdrad. Pełen niepodważalnej logiki i niepewności osnutej mgłą wojny. Tura oznacza po prostu wydanie rozkazu dla subów i baz. Która zajmie wiele godzin, więc mimo, że gra jest w czasie rzeczywistym. Jak wojna w czasie rzeczywistym, Subterfuge widzi teatr wojny. Gdy jego scena powoli się rozwija.

 Zapewniają one asymetryczną siłę gracza, ale nawet te superjednostki mogą zostać przechwycone i zastąpione. Z wyjątkiem tych modyfikatorów i specjalnych przypadków, bazy i suby są mniej więcej identyczne. Gra jest po prostu kwestią pozycji, zasobów i siły, ale te czynniki zawsze się zmieniają z powodu częściowej informacji i niepewnych sojuszy.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button