Rozrywka

Najlepsze gry mobilne offline, 15 gier, które nie wymagają Wi-Fi

Najlepsze gry mobilne offline, 15 gier, które nie wymagają Wi-Fi. Wiele gier na Androida zależy od mobilnego połączenia danych. Czy jest to pobieranie rzeczy z serwera, jak w Clash of Clans, czy używanie go do ochrony DRM, jak w większości gier Final Fantasy, wydaje się, że praktycznie każda gra wymaga, abyś był w pobliżu połączenia internetowego tylko po to, aby gra działała. Nie każdy ma ten luksus, więc oto piętnaście najlepszych gier offline na Androida, które w ogóle nie wymagają Wi-Fi. Jeśli żadna z nich nie przemawia do Ciebie, Google Play ma dla Twojej wygody listę gier offline. Wśród nich są niektóre nowoczesne gry, takie jak Subway Surfers, i klasyczne gry, takie jak Fruit Ninja.

 

Najlepsze gry mobilne offline, 15 gier, które nie wymagają Wi-Fi

 

Najlepsze gry mobilne offline, 15 gier, które nie wymagają Wi-Fi

 

Oto kilka najlepszych gier na Androida, które nie wymagają Wi-Fi ani komórkowego połączenia danych! Najlepsze gry offline dla Androida.

Odyseja Alto

 

Odyseja Alto

Cena: graj za darmo
Alto’s Odyssey to jedna z nowszych gier offline, która nie wymaga Wi-Fi. Jest niekończącym się biegaczem z ruchem bocznym. Zjeżdżasz na nartach z różnych stoków, wykonujesz różne skoki i zbierasz mnóstwo monet. Monety odblokowują przedmioty do personalizacji w sklepie w grze. Otrzymujesz również kolorową, dobrze wyglądającą grafikę. Nie wygra żadnych nagród za realizm, ale na pewno jest ładny do oglądania. Mechanika jest dość prosta. Ruszasz do przodu na własną rękę. Jedyną kontrolą gracza jest skakanie i wykonywanie salta w powietrzu. Gra jest darmowa z reklamami. Możesz zapłacić za usunięcie reklam lub kupić monety, aby odblokować funkcje dostosowywania. Jest to jedna z najpopularniejszych gier offline na Androida.

Najlepsze gry offline na komórkę Bloons TD 6

 

Najlepsze gry offline na komórkę Bloons TD 6

 

 

Cena: 4,99 euro z możliwością zakupu w aplikacji

Bloons TD 6 to najnowsza odsłona klasycznej serii tower defence. Gra podobnie do swoich poprzedników. Po drodze budujesz wieże i pokonujesz złych ludzi, gdy się zbliżają. Najlepsze gry mobilne offline, 15 gier, które nie wymagają wifi. W grze znajdziemy 20 map, pięć poziomów ulepszeń, bohaterów i 19 wież, z których każda posiada trzy ścieżki ulepszeń. Dostajesz też bogaty meta dodatek z mnóstwem upgrade’ów specyficznych dla wieży w określonych sytuacjach. Wreszcie, gracze otrzymują wiele poziomów trudności i kilka różnych trybów gry. Oczywiście w grę można grać również w trybie offline. Gra kosztuje 4,99$ z kilkoma dodatkowymi (i opcjonalnymi) zakupami w aplikacji. To z łatwością jedna z dwóch najlepszych odsłon tower defense w 2018 roku.

Crossy Road

 

Crossy Road

 

Cena: graj za darmo

Crossy Road to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych. To w zasadzie generacja Froggera w grach mobilnych. Prowadzisz kurę przez drogę, strumienie i wokół różnych przeszkód. Gra zawiera ponad 150 kolekcjonerskich postaci, lokalny i internetowy multiplayer (gdy i tak grasz w sieci), wsparcie offline, wsparcie Android TV i więcej. To gra dla całej rodziny, która jest darmowa. In-app purchases są głównie dla kosmetycznych rzeczy, które nie mają wpływu na grę.

Dead Cells

 

Dead Cells

 

Cena: 8,99 EUR

Dead Cells to roguevania. Oferuje połączony świat i nieliniową rozgrywkę, dzięki czemu możesz eksplorować w swoim własnym tempie.Najlepsze gry offline na komórkę.  Istnieje również zagrożenie permadeath, wraz z zabawną mechaniką hack-n-slash i kilkoma platformami. Ponadto gra oferuje dwa tryby (auto hit i normal hit), niestandardowe sterowanie, obsługę zewnętrznych kontrolerów i pełne wsparcie offline. Dead Cells to jedna z najtrudniejszych gier na tej liście, ale dająca mnóstwo frajdy.

Eternium

 

Eternium

 

Cena: graj za darmo
Eternium to jedna z niewielu darmowych gier RPG, która nie wymaga połączenia z internetem. Jest to gra z gatunku action RPG. Biegasz, rzucasz zaklęcia, zabijasz złoczyńców i zwiedzasz różne ruiny i lochy. Oczywiście masz też fabułę, tony łupów do zebrania i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Najlepsze gry mobilne offline, 15 gier, które nie wymagają wifi. Gra jak większość mobilnych gier action RPG. Nie musisz jednak łączyć się z serwerem, aby w cokolwiek grać. Musisz jednak upewnić się, że pobrałeś najnowszą zawartość. W przeciwnym razie gra może nie działać zgodnie z oczekiwaniami. Jest to gra z wolnym wstępem, ale nie jest agresywna. Z jakiegoś powodu jest to jedna z najbardziej udanych gier action RPG na urządzeniach mobilnych.

 

Piątek 13.

 

Piątek 13.

 

Cena: Darmowa z możliwością zakupu w aplikacji
Friday the 13th to gra z gatunku horror-fairy tale z dużą ilością gore i zabawnym założeniem. Grasz jako Jason Vorhees i zabijasz w ponad 100 poziomach. Najlepsze gry offline na komórkę. Musisz zamordować wszystkich ludzi, jednocześnie unikając glin, pułapek, min i, co dziwne, telefonów obrotowych. To zabawna gra zręcznościowa akcji z elementami horroru i gore. Zdecydowanie nie polecamy tej gry dla dzieci, ale można w nią grać offline i jest to dobra gra.

 

Najlepsze gry offline na komórkę GRID Autosport

 

Najlepsze gry offline na komórkę GRID Autosport

 

Cena: 9,99 EUR
GRID Autosport to jedna z najnowszych gier wyścigowych, która posiada wsparcie offline. Ponadto posiada pełne wsparcie dla kontrolerów, metryczną tonę zawartości do odblokowania i mnóstwo wyścigów do rozegrania. Gra jest pełnym portem wersji na PlayStation 3 i Xbox 360, a wszystkie DLC wyceniono na 9,99 euro. Otrzymujesz także różnorodne typy wyścigów, doskonałą grafikę i ponadprzeciętną rozgrywkę. Nie ma wielu błędów i jest to jedna z niewielu dobrych gier wyścigowych na urządzenia mobilne z obsługą zarówno kontrolera, jak i trybu offline.

 

Kingdom Rush Vengeance

 

Kingdom Rush Vengeance

 

Cena: 4,99 euro z możliwością zakupu w aplikacji
Kingdom Rush Vengeance to kolejna doskonała gra typu tower defence z 2018 roku. Jest to najnowsza gra z popularnej serii Kingdom Rush i gra tak samo jak jej poprzedniczki. Buduj wieże i bohaterów po drodze, aby pokonać wszystkich złych facetów. Gra zawiera różnorodne wieże, 16 etapów, 35 złych ludzi, 30 power-upów i ponad 50 osiągnięć. Tak, w razie potrzeby można grać w trybie offline. Podstawowa gra kosztuje 4,99 euro. Istnieją opcjonalne zakupy w aplikacji przedmiotów, które pomogą Ci wygrać różne mecze. Nie ma jednak trybu multiplayer online, więc nie ma pay to win. Gra jest niezwykle wymagająca i dostępna również w Google Play Pass, jeśli z niego korzystacie.

 

Levelhead

 

Levelhead

 

Cena: 6,99 EUR
Levelhead to jedna z najlepszych platformówek w historii gier mobilnych. Zawiera ponad 90 poziomów pełnych różnych przeszkód i mechaniki. Istnieje również funkcja budowania własnego poziomu i można pobrać poziomy stworzone przez innych graczy. Niektóre z nich są dość wymagające i zabawne. Rozgrywka jest bardzo płynna, a sterowanie całkiem niezłe, choć nie ma wsparcia dla kontrolerów (przynajmniej na razie). W grę można grać również w trybie offline. To ten sam deweloper co Crashlands (link do Google Play), gra z otwartym światem, w którą można grać również offline.

 

Minecraft

 

Minecraft

 

Cena: 6,99 EUR z zakupami w aplikacji

Minecraft może nie ma linii fabularnej, ale jeśli chcesz uzyskać najwięcej bang za swoje pieniądze, to prawdopodobnie jest to gra do zagrania. Możesz tworzyć całe światy i grać w nie offline w trybie kreatywnym lub trybie przetrwania, w którym możesz budować rzeczy, wydobywać, zabijać złoczyńców i robić prawie wszystko, co chcesz. Nie jest tak duża i wciągająca jak wersja PC, ale deweloperzy wypełniają tę lukę, dodając takie rzeczy jak Redstone dla bardziej unikalnego builda. Gra kosztuje 6,99 dolarów z zakupami w aplikacji. Dodatkowe zakupy związane są ze skórkami dla graczy. Dla tych, którym podoba się idea Minecrafta, ale chcą innego doświadczenia, Terraria jest również grą offline z podobną mechaniką.

 

Najlepsze gry offline na komórkę Pocket City

 

Najlepsze gry offline na komórkę Pocket City

 

Cena: 3,99 EUR
Pocket City jest bardzo podobne do Sim City. To gra symulacyjna budowy miasta, która zachowuje się w zasadzie tak samo. Budujesz drogi, budynki i w zasadzie wszystko, czego potrzebuje miasto. Gracze często zajmują się dobrymi rzeczami, jak imprezy, lub złymi, jak ogromne pożary. Musisz upewnić się, że osiągasz dobrą równowagę, abyś mógł zarabiać pieniądze, zdobywać poziomy, odblokowywać kolejne budynki i odblokowywać kolejne tereny. Darmowa wersja zawiera grę podstawową z reklamami. Wersja premium dodaje więcej funkcji, tryb piaskownicy i usuwa reklamy. Jest to jedna z najlepszych gier budowlanych w Google Play, która nie tylko jest grywalna w trybie offline, ale także nie ma zakupów w aplikacji. Wynik!

 

Quizoid

 

Quizoid

 

Cena: 2,99 EUR
Quizoid to prosta gra quizowa, która zadaje pytania, na które starasz się odpowiedzieć. Może pochwalić się ponad 7000 pytań na kilku poziomach. Twórcy planują dodać kolejne. Posiada również kilkanaście kategorii, trzy tryby gry oraz różne podpowiedzi do gry, które pomogą Ci rozgryźć odpowiedź. Jak widać po jej wzmiance w tym zestawieniu, można w nią grać również całkowicie offline. Jeśli zdobędziesz profesjonalną wersję gry, możesz uzyskać dodatkowe 3000 pytań i kilka innych korzyści. To jedna z lepszych gier offline na Androida dla fanów quizów.

 

Seria „Reigns

 

Seria

 

Cena: 2,99 – 3,99 EUR
Reigns to seria prostych gier karcianych. Grasz jako władca i otrzymujesz karty. Każda karta daje możliwość wyboru. Przesuń palcem w lewo, aby się zgodzić lub przesuń palcem w prawo, aby się nie zgodzić. Decyzja, którą podejmiesz przeniesie Cię do kolejnego etapu, albo zabije i zakończy Twoje panowanie. W sumie w serii znajdują się trzy gry. W pierwszym jest król, w drugim królowa, a w The Thing zamiast bezimiennego monarchy są bohaterowie Gry o Tron. Naprawdę nie można się pomylić z żadnym z nich. Mechanika jest taka sama we wszystkich trzech grach, z wyjątkiem kilku drobnych różnic. We wszystkie można grać offline i wszystkie są dostępne za darmo w Google Play Pass. Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów.

 

Najlepsze gry offline na komórkę Seria The Room

 

Najlepsze gry offline na komórkę Seria The Room

 

Cena: 0,99/1,99  / 3,99 / 4,99 EUR
The Room to seria znakomitych gier logicznych. Wszystkie mają głębokie zagadki, doskonałą grafikę i tajemnicze linie fabularne. Pierwsze trzy gry zawierają zagadki rozrzucone po całym pomieszczeniu. Rozwiązując je uciekniesz z pokoju. Czwarta gra odbywa się w domku dla lalek i jest fajnym doświadczeniem. Wcześniejsze gry są nieco krótsze, ale wiele zakończeń w późniejszych grach pomaga w replayability i długości gry. W każdą z nich można grać w trybie offline. Nie można jednak korzystać z funkcji zapisywania w chmurze w The Room 3 i The Room: Stare grzechy offline. Są też stosunkowo tanie, nie mają zakupów in-app i nie zawierają reklam.

 

Stardew Valley

 

Stardew Valley

 

Cena: 7,99 EUR
Stardew Valley to jedna z naprawdę świetnych gier ostatnich lat. Zawiera zarówno wsparcie offline, jak i wsparcie dla kierowców, jeśli chcesz te dwie funkcje. Najlepsze gry offline na komórkę.  Gra jest symulatorem rolnictwa z elementami RPG. Uprawiasz rośliny, łowisz ryby, współpracujesz z lokalnym miastem i odnawiasz swoją farmę. Urocza grafika retro dobrze sprawdza się w tym tytule i spełnia wszystkie wymagania, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to port na PC. Ta gra jest również dostępna dla członków Google Play Pass za darmo.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button