Atrakcje

Jak wymyślić nick 7 sposobów na nick

Jak wymyślić pseudonim. Istnieje kilka sposobów na stworzenie pseudonimów dla swoich przyjaciół, aby pokazać im, jak bardzo ci na nich zależy. Niektóre są głupie, inne bardziej na poważnie. Tak czy inaczej, zawsze jest miło, gdy ktoś nazywa cię czymś wyjątkowym.

 

Jak wymyślić pseudonim

 

Jak wymyślić pseudonim

 

Świadczy to o tym, że osiągnęliście pewien poziom intymności w waszej przyjaźni. Jeśli masz problem z ukierunkowaniem swojej kreatywności, spróbuj tych sposobów na tworzenie pseudonimów.

 

ŁATWE ZMIANY

Najprostszym ze wszystkich sposobów tworzenia pseudonimów jest stworzenie wariacji imienia swojego przyjaciela. Nazwij je po inicjałach lub spróbuj stworzyć nowe słowo z ich inicjałów. Weź ich imię i nazwisko i połącz je w jedno słowo. Po prostu nazywanie ich po pierwszej sylabie ich imienia może nie jest wyjątkowe, ale jest skuteczne. Możliwości są nieograniczone.

 

LINIE ZWROTNE

 

LINIE TYLNE

Pomyśl o cechach, które określają Twojego przyjaciela. Z czego jest najbardziej znana: ze swoich zmęczonych oczu czy z niesamowitych ubrań? Jeśli zawsze jest zmęczona, ukradnij ją Śnieżce i nazwij ją Śpioch. Jeśli zawsze wygląda jak gotowa do sesji modowej, nazwij ją Tyra. Uważaj tylko, żeby nie wymyślić nicku, który byłby obraźliwy. Nie chcesz przecież stracić przyjaciela przez taką drobnostkę! Akwarium : 9 stworzeń sprawiających, że jest ono bardziej słodkie.

 

IMIONA ZWIERZĄT DOMOWYCH

 

IMIONA ZWIERZĄT DOMOWYCH

Jeśli nie masz ochoty na bycie kreatywnym, możesz uciec się do użycia wspólnych pseudonimów. Jeśli ty i twój przyjaciel jesteście bardzo blisko, mów do niej „żona”. Chcesz być tradycyjny, to po prostu nazwij to „kochanie”. Więc jesteście najlepszymi przyjaciółmi, możecie zrobić z dowolnym imieniem, którego użylibyście w romantycznym związku. Nie przejmuj się, jeśli ludzie dziwnie na ciebie patrzą. Okaż im swoje uczucie w jakikolwiek sposób, który sprawia, że jesteś szczęśliwy.

 

Postacie telewizyjne – Jak wymyślić pseudonim

 

Postacie telewizyjne - Jak wymyślić pseudonim

Jeśli twój najlepszy przyjaciel zachowuje się tak samo jak postać z twojego ulubionego serialu. Jak wymyślić pseudonim nazwij go tym imieniem. Nawet jeśli w ogóle nie przypominają postaci, to i tak możesz się do nich zwracać jakkolwiek chcesz. Przezwiska mają być zabawne. Nie ma znaczenia, czy mają one sens, czy nie. Im głupszy tym lepszy.

 

PRZYROSTKI PROSTE

Weź pierwszą sylabę imienia swojego przyjaciela i dodaj do niej przyrostek. Spróbuj czegoś takiego jak „-boo” lub „-inator”. Twoja przyjaciółka Shannon może być znana jako Shanboo lub Shaninator. Wybór należy do Ciebie (o ile Twój przyjaciel się zgodzi). Dowiedz się, co brzmi najlepiej i poczekaj, aż nowy nick się przyjmie.

 

BŁĘKITNE RĘKAWICZKI – Jak wymyślić sobie nick

Rymowanki to popularny sposób tworzenia przezwisk. Weź imię swojego przyjaciela i znajdź coś, co się z nim rymuje. Nazwij swojego przyjaciela Holly, Holly Jolly. To nawet nie musi być prawdziwe słowo! Nazwij swojego przyjaciela Ben, BennyWenny. Będzie to brzmiało jak rozmowa z dzieckiem, ale i tak można się z nim identyfikować.

 

POWTÓRZENIE POWTÓRZENIE POWTÓRZENIE POWTÓRZENIE

Technika jest prosta. Możesz po prostu powtórzyć sylabę imienia swojego przyjaciela, aby stworzyć jego pseudonim. Ktoś nazwał Molly, mówcie na nią Moll-Moll. Jak wymyślić pseudonim. Jeśli jego imię jest krótkie, możesz po prostu powtórzyć jego pełne imię. Zrób cokolwiek działa z ich nazwą.

 

Spróbuj stworzyć nowy nick dla jednego (lub wszystkich) ze swoich przyjaciół! Używając tych technik, na pewno wymyślisz przezwiska, które twoi przyjaciele będą uwielbiać. Jakimi przezwiskami mówią do Ciebie znajomi? Który z nich jest Twoim ulubionym? Fryzury dla włosów rzadkich.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button