Atrakcje

Jak stworzyć stronę internetową ? Pokażemy ci, jak to zrobić

Dziś pokażemy Ci jak szybko i łatwo stworzyć stronę internetową. Jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Wyjaśnimy Ci to krok po kroku. Stworzymy stronę w webnode. Webnode to serwis, w którym można za darmo stworzyć stronę internetową. A stworzenie strony internetowej jest bardzo proste i Ty też możesz to zrobić.

 

Dlaczego webnode?

 

Jest to jeden z najlepszych i najczęściej używanych serwisów do tworzenia stron internetowych.Ponadto istnieje niezliczona ilość szczegółowych tutoriali, porad i typów . Jest to proste i bardzo przeoczone. Dzięki niemu można stworzyć stronę internetową nawet bez wiedzy programistycznej. Strona internetowa szybko i łatwo. Stwórz udaną stronę lub sklep internetowy, który będzie zarabiał dla Ciebie pieniądze. Dodatkowo, stworzenie strony internetowej jest całkowicie bezpłatne.

 

 

 

Przejdźmy do poszczególnych etapów. Jak stworzyć działającą stronę internetową

Jak tylko dotrzesz do webnode, zauważysz w niebieskim polu tekst Create a free website . Więc po co czekać , śmiało klikać.Darmowa strona internetowa.

 

jak stworzyć stronę internetową

 

Jak stworzyć stronę internetową

Pojawi się kwestionariusz do Utwórz stronę. Wpisujesz nazwę strony ( nazwą strony będzie www.vášnázov.webnode.sk ) . E-mail i hasło . Ruszajmy dalej.

 

jak wybrać nazwę strony internetowej

 

Wyskoczy ikona, która powie Ci, czy chcesz mieć stronę internetową (blog, strona firmowa, gotowanie, przepisy, sport,…) czy chcesz mieć sklep internetowy, e-sklep. W zależności od tego, co wybierzesz, webnode dostosuje się do ciebie.

 

jak założyć eshop

 

Do wyboru są również szabliki . Nie spiesz się przy wyborze szablonu, Twoja strona musi wyglądać jak najlepiej.

 

Jak wybrać szablon strony internetowej

 

Jak stworzyć darmową stronę internetową

Po wybraniu, natychmiast zobaczysz wybrany szablon i będziesz mógł rozpocząć pracę z edytorem. Który posiada niezliczoną ilość funkcji. Zadowoli cię we wszystkich twoich pomysłach

 

Jak stworzyć stronę internetową

 

Dlaczego po nazwie mojej strony mam webnode.sk ?

Webnode daje możliwość stworzenia swojej strony internetowej za darmo. Dlatego za nazwą swojej strony masz webnode.sk. Ale nie podoba Ci się i chcesz wyglądać bardziej dostojnie? Jeśli chcesz mieć tylko swoje nazwisko w wybranej przez siebie domenie, musisz ją kupić. Ścieżka : Ustawienia-Domena .

jak pracować w webnode

gdzie kupić domenę

 

 

 

 

Pakiety Webnode 

 

jak pracować w webnode

 

Do czego przydają się pakiety webnode ? Pakiety Webnode rozszerzają przestrzeń na Twojej stronie .Polecamy zacząć od wersji pro w której masz wszystko czego potrzebuje funkcjonująca i rozwijająca się strona . Ustawienia ścieżki – Wybierz pakiet . Jak zbudować swoją stronę internetową.

Webnode


 

 

zmiana pakietu

pakiet profi webnode co to jest

To był nasz mały początek. Więcej zależy od Ciebie. Polecamy skorzystać z youtube, gdzie można znaleźć wiele tutoriali webnode, które są bardzo dokładne i proste.Like this video.Start your business.

 

Tworzenie darmowej strony internetowej .

 

Masz przetłuszczające się włosy: 5 domowych sposobów na to.

 

 

 

Nowe samochody 2021 – samochody wchodzące na rynek w 2021 r.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button