Atrakcje

Nowe samochody 2021 – samochody wchodzące na rynek w 2021 r.

Nowe samochody 2021, które pojawią się na rynku w 2021 roku . 7 najlepszych samochodów z 2021 roku . Sprawdź nowe SUV-y i samochody elektryczne. Najnowsze samochody na świecie.

 

Nasza lista najlepszych nowych samochodów nadchodzących w 2021 roku pokazuje, w jakim kierunku zmierza branża. Nie trzeba dodawać, że rynek motoryzacyjny przechodzi obecnie rewolucję o nowe SUV-y i samochody elektryczne wyskakują częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Wygląda na to, że nabywcy nie mają dość SUV-ów. Wielu producentów skłania się ku zasilaniu z akumulatorów jako  alternatywa dla benzyny i oleju napędowego.

Nowe samochody mają pojawić się w 2021 r.

 

1. Dacia Sandero Nowe samochody 2021 r.

 

Dacia Sandero Nowe samochody 2021 r.

 

Dacia Sandero po faceliftingu jest już dostępna w przedsprzedaży. To powinno być jedno z najtańszych supermini . Części zamienne używane od Renault .

 

2. Dacia Spring Electric EV

 

Dacia Spring Electric EV Nowe samochody 2021 r.

 

Dacia wprowadzi swój pierwszy samochód elektryczny w 2021 roku , powinien to być jeden z najtańszych samochodów elektrycznych na rynku . Będzie miał piękny wygląd SUV-a , choć będzie miał słabszy silnik . Na jednym ładowaniu powinien być w stanie przejechać 220 km.

 

3. Citroen C4 Nowe samochody 2021

 

  Citroen C4

 

Citroen odsłania nowy model C4, C4 powinien konkurować z tradycyjnymi hatchbackami . Powinien mieć napęd elektryczny , benzynowy i wysokoprężny. Wygląda przepięknie i luksusowo zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz.

 

4. Honda Civic Nowe samochody 2021

 

Honda Civic

 

Nadchodzi nowa wersja Hondy Civic, z bardziej konserwatywną stylizacją i całkowicie przeprojektowanym wnętrzem. W Wielkiej Brytanii dostępny będzie tylko model hatchback . Na zdjęciu model salonowy .

Najszybszy samochód na świecie – top 10 najszybszych samochodów

5. Peugeot 308

 

  Peugeot 308 Nowe samochody 2021

 

Peugeot 308 jest najstarszy w obecnym zakresie marki , ale teraz zostanie ożywiony. Dostępny będzie również model elektryczny, który prawdopodobnie będzie korzystał z tego samego układu napędowego co Peugeot e-208. Dostępna będzie również hybryda plug-in, a najlepsza wersja będzie mogła konkurować z Fordem Focusem Active.

 

6. Vauxhall Astra

 

Vauxhall Astra Nowe samochody 2021

Przyczyny utraty włosów u mężczyzn: główni winowajcy

Nowy Vauxhall Astra może konkurować z obecnymi modelami, takimi jak nowy SEAT Leon, Kia Ceed i Ford Focus . Będzie miał wiele wspólnego z nowym Peugeotem 306, a hybrydowy układ napędowy plug-in o mocy 220 kW przywróci VXR .

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button