Atrakcje

Jak poznać, że on jest we mnie zakochany – 10 rzeczy, które robi

Skąd wiem, że on jest we mnie zakochany – 10 rzeczy, które robi. 10 znaków, że cię kocha + jak się zachować, gdy cię nie kocha. Czy kiedykolwiek złapałeś się na tym, że pytasz: Czy on mnie kocha? Jesteś daleki od samotności. Nie tylko mam osobiste doświadczenie zadawania tego pytania w różnych związkach na przestrzeni lat, ale moje badania pokazują, że tysiące z nas zadaje to samo pytanie każdego miesiąca. Pytania takie jak te…

  • Czy mój chłopak mnie kocha?
  • Czy mój mąż naprawdę mnie kocha?
  • Pokazują one, że my kobiety licznie zastanawiamy się nad tymi pytaniami.

I nie ma się co dziwić. Miłość jest jednym z największych skarbów życia, czymś, czego wszyscy szczerze poszukujemy. Miłość jest piękna i wszyscy za nią tęsknimy.

Jeśli jesteś w związku od dłuższego czasu, oczywiście zastanawiasz się, co czuje twój partner. Miejmy nadzieję, że wy dwaj macie otwartą komunikację, wystarczające zaufanie i solidny fundament, ale te rzeczy wymagają czasu, aby zbudować. Nawet jeśli ty i twój partner wymieniliście te magiczne słowa –„kocham cię” – nadal może się zdarzyć, że nie jesteś pewien, czy miłość istnieje. Ten post jest dla ciebie.

 

Czy on mnie kocha? Czy on naprawdę mnie kocha? Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochany?

 

On mnie kocha On naprawdę mnie kocha Skąd mam wiedzieć, że on mnie kocha

Przede wszystkim przykro mi, że tak się czujesz, ale całkowicie rozumiem. To przerażające i dezorientujące być niepewnym miłości ukochanej osoby.

Przeszłam przez długi okres dostrzegania znaków, że mój mąż naprawdę mnie kocha, ale wciąż nie mogłam mu uwierzyć. To był bolesny niepokój, z którym trzeba było się zmierzyć, ale udało mi się przez niego przepracować i całkowicie wyleczyć z tych lęków. Jeśli brzmi to podobnie do Ciebie, zachęcam do przeczytania mojego postu o tym, jak przestać potrzebować zapewnień w związku.

 

Pytanie „czy on cię kocha” lub „czy on mnie jeszcze kocha” może pojawić się w każdym momencie związku. Dla większości osób czytających to, jest to prawdopodobnie bliżej początku twojego związku. Może spotykasz się od kilku miesięcy i zastanawiasz się, czy miłość naprawdę rośnie między wami. A może chodzisz na randki od kilku lat i martwisz się, że twoja miłość może się zużywać. Myślę, że ten artykuł Ci pomoże.

 

Nie jesteśmy bratnimi duszami i to jest w porządku.

 

Miłość to akt, bardziej niż cokolwiek innego. Słowa są z pewnością niezwykle potężne – i w pełni wierzę, że pary powinny dzielić się swoją miłością za pomocą słów każdego dnia – ale działania są jeszcze potężniejsze. Bo czyny potwierdzają to co mówisz dowodami. Człowiek, który cię kocha, pokaże to poprzez sposób, w jaki cię traktuje i wybory, których dokonuje.

 

Zauważ, że wśród 10 znaków, że on cię kocha, które skompilowałem poniżej, nie zawarłem „bo tak mówi”. Słowa może wypowiedzieć każdy, ale ci, którzy stoją za nimi prawdziwymi czynami, to ci, którzy naprawdę okazują miłość.

 

Na początku waszego związku partner może być powolny w wypowiadaniu słów, jak również. Nie musi to jednak oznaczać, że nie ma w nim miłości. Może to oznaczać, że twój partner jest bardzo ostrożny z tymi słowami i nie traktuje ich lekko. Może to oznaczać, że ma jakieś obawy związane ze związkiem i boi się o tym powiedzieć. Są to normalne uczucia i być może czujesz się tak samo.

 

Miłość JEST wielką rzeczą. Powiedzieć „kocham cię” to wielka rzecz. Nie ma potrzeby się spieszyć.

 

Może zechcesz uzbroić się w cierpliwość, jeśli wciąż czekasz na usłyszenie tych słów. To, jak długo jesteś skłonny czekać, zależy oczywiście od Ciebie. Dopiero po siedmiu miesiącach naszego związku mój mąż odwzajemnił się tym samym. Byłem cierpliwy. I och, było warto! Oczywiście, jeśli nadal czekasz lub zastanawiasz się, następujące 10 znaków może rozwiać twoje obawy.

 

 

10 niezawodnych znaków, że on cię kocha

Nie ma to być lista wyczerpująca. Miłość jest skomplikowana i każdy wyraża ją w inny sposób. Ale jedno jest pewne: jeśli twoja połówka podejmuje wysiłek, to dobry znak. Wysiłek jest potrzebny, by dawać miłość, by stawać się lepszym człowiekiem i by mieć udany związek.

 

Ostatecznie wysiłek jest też oznaką dojrzałości emocjonalnej. Poniższe znaki mogą więc świadczyć nie tylko o miłości, ale także o zdolności i chęci do budowania udanego związku.

Okazuje ci szczery szacunek. Skąd mam wiedzieć, że on mnie kocha.

 

Okazuje ci szczery szacunek. Skąd mam wiedzieć, że on mnie kocha.

Szacunek i miłość idą w parze. Szacunek sam w sobie może nie być jednoznacznym znakiem romantycznej miłości, ale zawsze powinien być obecny w związku miłosnym. Jeśli twój partner okazuje ci szacunek: do twoich wyborów, twojego czasu, twojego ciała, twoich myśli, może to być znak, że ceni cię jako kogoś więcej niż tylko przyjaciela.

 

Mężczyzna może okazywać szacunek na różne sposoby. Na przykład jednym ze sposobów, w jaki czuję się najbardziej szanowany, jest to, że jestem słuchany. Kiedy mój partner słucha rzeczy, które mam do powiedzenia, jest skłonny zwrócić uwagę na moje problemy lub nawet tylko na moje ogólne przemyślenia, sprawia, że czuję się niezwykle szanowany. Czuję, że jestem dla niego ważna i że moje myśli i uczucia mają wartość.

 

Stawia cię na pierwszym miejscu. – Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochany?

 

Stawia cię na pierwszym miejscu. Skąd mam wiedzieć, że mnie kocha.

Jednym ze znaków, że mężczyzna cię kocha jest to, że często stawia cię na pierwszym miejscu. W rzeczywistości może to być jeden z najgłębszych znaków, że on naprawdę cię kocha. To naprawdę wyraz miłości i bezinteresowności, gdy potrzeby i szczęście drugiej osoby stawiamy na pierwszym miejscu. Jest to coś, co powinniśmy robić cały czas w naszych związkach i szczerze mówiąc, może być bardzo trudne.

 

Jeśli twoja ukochana osoba robi to dla ciebie, czy to dbając o ciebie, gdy jesteś chory, idąc ponad i poza, aby pomóc ci w jakiś sposób, lub odkładając na bok swoje własne potrzeby, aby zrobić coś dla ciebie, jest to silny znak, że miłość jest obecna.

 

Znajduje dla ciebie czas, czyni cię priorytetem. – Skąd mam wiedzieć, że mu na mnie zależy? – Skąd mam wiedzieć, że on mnie kocha.

 

Znajduje dla ciebie czas, traktuje cię priorytetowo - Skąd wiem, że mu na mnie zależy

Na tej samej zasadzie jest to dobry znak miłości, gdy twój partner nieustannie robi dla ciebie czas. Powinnaś czuć się pewnie, że jesteś priorytetem w jego życiu i w jego harmonogramie – a nie sprawą drugorzędną.

 

Kochający partner będzie starał się włączyć cię do swojego codziennego/tygodniowego życia, nawet jeśli jest to niewygodne lub stanowi wyzwanie. On może przetasować swój harmonogram, aby uzyskać datę z tobą, zatrzymać się, aby zobaczyć cię w drodze do pracy lub klasy, a nawet po prostu konsekwentnie zadzwonić do ciebie wieczorem. Te akty wysiłku są ważne i pokazują, że zależy mu na tobie i że jesteś ważną częścią jego życia.

 

Próbują rozwiązać problemy w związku lub zmienić swoje zachowanie na lepsze.

Każdy związek napotka pewne wyzwania i problemy. Konflikty są normalną częścią życia i bardzo częstym elementem relacji międzyludzkich. Ważne jest to, jak oboje radzą sobie z tym konfliktem. Skąd mam wiedzieć, że mu na mnie zależy?

Jak partner radzi sobie z problemami w związku? Czy ciągle odsuwa je na bok i unika zwracania się do nich? Może nie chce się przyznać, gdy są problemy? A może nie chce zmienić żadnego ze swoich zachowań.

Z pewnością może to być oznaką niedojrzałości emocjonalnej, ale może również wskazywać, że związek nie jest zbudowany na miłości.

 

Kochający partner będzie dokładał starań, aby wzmocnić i poprawić związek. Chętnie omówi z Tobą te kwestie. Będzie skłonny do wprowadzenia zmian w swoim zachowaniu dla dobra związku.

 

Pokaże ci twoją wrażliwą stronę.

Jednym ze znaków, że mężczyzna cię kocha, jest to, że czasami pozwala ci zobaczyć swoją wrażliwość. Wpuszcza cię za zewnętrzną barierę. Dla wielu mężczyzn jest to z pewnością trudne. Mężczyźni zazwyczaj nie są w kontakcie ze swoimi emocjami tak jak kobiety, a już na pewno nie czują się tak komfortowo dzieląc się nimi.

 

Ale mężczyzna, który cię kocha, coraz częściej pozwala ci zajrzeć do tego wrażliwego rdzenia. Prawdopodobnie będzie to powolny proces, ale kiedy zobaczysz oznaki, że on wpuszcza cię do środka, może to być świetna wskazówka, że miłość kwitnie. Jak się dowiedzieć, że on jest we mnie zakochany.

 

Jego zainteresowanie tobą nie jest wyłącznie seksualne. – Skąd mam wiedzieć, że jest we mnie zakochany?

To jest duży problem. Czy twoja małżonka daje ci znać, że jest zainteresowana tym, co masz do zaoferowania poza sypialnią? Związki często zaczynają się od dużej pasji i ekscytacji, ale nie należy tego mylić z prawdziwą, niekłamaną miłością. Podczas gdy to z pewnością może być częścią tego, miłość jest zwykle tym, co wyrasta później, gdy początkowe odurzenie zaczyna się zużywać. Początkowy, namiętny związek fizyczny, którego doświadcza wiele par, nie może być jeszcze nazwany miłością, ale można go nazwać pożądaniem. Skąd mam wiedzieć, że mu na mnie zależy?

 

  • Czy uczucia i akty miłości trwają po tym początkowym wybuchu? Czy w waszym związku jest coś więcej niż tylko to, co fizyczne?
  • Czy twój partner robi więcej niż minimum, czy też robi tylko tyle, by zaciągnąć cię do łóżka?
  • To są pytania, które warto zgłębić. Kiedy miłość jest naprawdę obecna, związek jest czymś więcej niż tylko fizycznym.
  • Jak uprawiać kaktusy w domu lub mieszkaniu

 

Wykazuje zainteresowanie przyszłością z tobą. – Skąd mam wiedzieć, że on mnie kocha.

Ach, przyszłość. To może być przerażający temat dla wielu par, a moje doświadczenie w moich latach dwudziestych pokazało mi, że ten temat w szczególności przeraża wielu dwudziestokilkuletnich facetów! Ale jednym ze znaków, że jest w tobie zakochany, jest to, że potrafi prowadzić te rozmowy, jakkolwiek subtelnie.

 

Skąd będę wiedziała, że mnie lubi. Teraz Twój kilkumiesięczny chłopak prawdopodobnie nie jest jeszcze gotowy na rozmowę o małżeństwie i dzieciach. Ale ktoś, kto cię kocha (lub jest na drodze do kochania cię), włączy cię do swoich planów na przyszłość. Skąd będę wiedziała, że mnie lubi.

 

Mogą to być subtelne wzmianki. Może mówi o wakacjach, na które może kiedyś pojedziecie, albo mówi o jakimś wydarzeniu w przyszłości za kilka miesięcy i włącza cię do planu. Są to znaki, że on przewiduje cię jako część swojej przyszłości lub aktywnie włącza cię do przyszłych planów. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

Z drugiej strony, jeśli twój przyjaciel nie chce nawet ustalić planów na następny weekend… może nie jest gotowy na romans z tobą.

 

Chce, żebyś czuł, że mu na tobie zależy. – Skąd mam wiedzieć, że mnie lubi

Jedna rzecz, którą mój mąż zawsze mi powtarza, to jak ważne jest dla niego, aby mnie uszczęśliwić. To znaczy dla mnie bardzo dużo.

Miałam to uczucie do niego już za pierwszym razem, gdy się umawialiśmy, choć nie powiedział tego w tak wielu słowach. Mogłam powiedzieć, że bardzo mu zależało na moich uczuciach, a dla mnie to był jeden z najwyraźniejszych znaków, że mnie kocha. Jak się dowiedzieć, że on jest we mnie zakochany.

 

Co w tej dziedzinie pokazuje Ci Twój partner? Czy wyraźnie daje priorytet Twoim potrzebom, chęciom i pragnieniom? Czy robi rzeczy, które cię uszczęśliwiają lub sprawiają, że czujesz się bezpiecznie? Czy próbuje cię rozśmieszyć, poprawić ci humor, gdy czujesz się przygnębiony? Ponownie, mogą to być subtelne znaki, ale często wskazują na głębszą miłość, która rodzi się wewnątrz.

 

Przedstawia Ci ważne osoby w Twoim życiu.

Czy poznałeś rodziców swojego partnera? A co z przyjaciółmi twojego przyjaciela? Jednym z najsilniejszych znaków, że twój chłopak cię kocha, może być często to: czy przedstawia cię ludziom, których lubi?

 

Może nie być okazji do spotkania z rodzicami, jeśli mieszkają daleko, ale twój mężczyzna może również okazać tę miłość, mówiąc im o tobie. Nie jest to gwarancja miłości, ale świadomość, że jesteś wystarczająco ważny, aby być przedstawionym/pamiętanym przez tych ludzi, jest z pewnością wymownym znakiem.

 

To sprawia, że czujesz się dobrze. – Skąd mam wiedzieć, że mnie lubi

Jak rozpoznać, czy on cię kocha? Jednym ze sposobów jest zauważenie, jak to sprawia, że się czujesz. Nie mówię o pochlebstwach i poczuciu, że jest się rozpieszczoną księżniczką. Czy Twój partner daje Ci poczucie, że jesteś wartościową osobą? Czy czujesz się doceniony? Czy czujesz się szanowany? Czy czujesz, że ta osoba budzi w Tobie lepsze cechy? Czy sprawia, że chcesz być lepszym człowiekiem? Czy wydobywa z Ciebie najlepsze punkty?

Kochający partner nie sprawi, że poczujemy się gorsi. Nie sprawi, że poczujemy się lekceważeni czy nieważni. Może nie zawsze sprawi, że poczujemy się niesamowicie lub sprawi, że poczujemy się najlepiej przez cały czas, ale ogólnie rzecz biorąc, ktoś, kto nas kocha, powinien sprawić, że poczujemy się godni miłości.

 

 

On mnie nie kocha, co mam zrobić?

Przeczytałeś więc wszystkie powyższe objawy i kilka z nich dotyczy Twojego partnera. Może żadna ich nie dotyczy. Czy to znaczy, że cię nie kocha? Niekoniecznie.

 

Jeśli nie jesteś pewien, co czuje twój partner, najlepszym sposobem na uzyskanie odpowiedzi jest po prostu zapytać go lub ją. To może nie być łatwe, jeśli jest na początku związku, ale po kilku miesiącach razem, powinieneś zdecydowanie być w stanie przeprowadzić szczerą rozmowę o swoich uczuciach do siebie i gdzie związek może lub nie może być głową. Kombinacje pokerowe – wszystko co powinieneś wiedzieć

 

Jak się dowiedzieć, że on jest we mnie zakochany. Rozmowa z partnerem może być bardzo pouczająca. Jeśli nie wykazywał powyższych znaków, taka rozmowa mogłaby go potencjalnie obudzić i dać mu znać, że się obija. Relacje to umiejętność. Jeśli jest chętny, partner, który jest gotów włożyć wysiłek, może stać się lepszym, bardziej kochającym partnerem. Szczerze mówiąc, wszystkich nas stać na to, by być życzliwszym w naszych relacjach. Nie zdziwiłbym się, gdybyś zobaczył w powyższych znakach jakieś rady, jak samemu lepiej kochać swojego partnera.

 

Co zrobić, gdy partner nie chce powiedzieć kocham cię?

 

To jest trudna sytuacja. Jeśli minęło wiele miesięcy lub nawet lat, a twój partner nie chce lub nie potrafi powiedzieć kocham cię, być może będziesz musiał podjąć decyzję. Jak ważne jest dla Ciebie usłyszenie tych słów? Dla mnie (i pewnie dla większości z nas) to absolutna podstawa. Moim głównym językiem miłości są „słowa afirmacji”. Najbardziej czuję się kochana, gdy mój mąż mówi mi, że mnie kocha lub wypowiada inne słowa miłości i czułości. Bez tego nie czułabym się spełniona i szczęśliwa w związku. Skąd mam wiedzieć, że mnie lubi?

 

Jeśli i Ty czujesz się w ten sposób, musisz porozmawiać o tym ze swoim partnerem. Dobrze jest być cierpliwym – częściowo – ale po dłuższym wspólnym życiu jestem zdania, że powinien bez wahania wyznać Ci miłość.

 

A co jeśli on mnie nie kocha? 

 

Jeśli okaże się, że Twój partner Cię nie kocha – nie powie tego, ani nie pokaże – moje serce Ci się kraje. Dowiedzenie się, że osoba, z którą jesteś, nie kocha cię, jest łamaniem serca. Miałam własne doświadczenie, gdy dowiedziałam się, że mój kilkuletni chłopak mnie zdradza i już mnie nie kocha. Nie jest to łatwe i trwa długo, ale uzdrowienie jest możliwe, a po drugiej stronie często jest coś znacznie lepszego.

 

Są mężczyźni, którzy są zdolni do miłości, obiecuję ci to. I myślę, że absolutnie możesz znaleźć ten właściwy dla siebie.

 

 

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button