styl życia

Gotówka za rejestrację – 12 miejsc pieniężnych

Pieniądze na rejestrację. Get paid to sign up: 12 sites that will pay you to sign up Would you be surprised to learn that your time and opinion are so valuable to companies that they’ll pay you just to sign up?

 

Pieniądze na rejestrację

 

Pieniądze na rejestrację

 

Otóż jest to prawda – poniżej znajdziesz listę stron, które płacą Ci za rejestrację! 12 legalnych stron, które płacą Ci za rejestrację. Najczęściej trzeba pozostać zarejestrowanym jako członek wymienionych poniżej usług przez pewien okres czasu, zanim zakwalifikujesz się do bonusu za zapisanie się.

 

Każda strona będzie miała inne wymagania, więc pamiętaj, aby przeczytać regulamin.

 

1. Badania marki

 

Ankiety markowe

 

Bonus za rejestrację: 1 USD (100 punktów)

Branded Survey to jedna z najlepszych stron z ankietami dla ludzi. Branded Surveys, dawniej znany jako Mintvine, oferuje częste okazje do przeprowadzania ankiet. Ich strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Jak najlepiej inwestować pieniądze 11 możliwych sposobów

Możesz wypłacić pieniądze poprzez PayPal, kartę podarunkową lub BrandedPay bezpośrednio na swoje konto bankowe (tylko w USA). Możesz też przekazać swoje zarobki na cele charytatywne. Minimalna kwota wypłaty to 500 punktów/ 5$.

 

2. Swagbucks

 

Swagbucks

 

Bonus za rejestrację: 5 USD

Swagbucks to serwis GPT. GPT to skrót od Get Paid To – co oznacza, że otrzymujesz wynagrodzenie za podejmowanie działań takich jak ankiety w grach, questy, oferty, a nawet nagrody za przeszukiwanie internetu.

Mamy kochają Swagbucks, ponieważ możemy łatwo oglądać filmy podczas gotowania obiadu lub wykonywania innych zadań i zarabiać karty upominkowe lub pieniądze za pośrednictwem PayPal. Pieniądze na rejestrację.

 

3. Ibotta

 

Ibotta Pieniądze za rejestrację

 

Bonus za zapisanie się: 10 dolarów

Ibotta to aplikacja na iOS i Androida, która płaci Ci za realizację ofert, a następnie dostarczenie dowodu zakupu tych ofert przez aplikację. Najlepszą częścią Ibotta jest to, że oferty są na zwykłych (nawet zdrowych!) produktach spożywczych, które już kupuję.

Po zebraniu 20 dolarów, możesz wybrać, aby pieniądze zostały wpłacone na Twoje konto PayPal lub Venmo, lub wybrać kartę podarunkową.Proste i łatwe!

 

4. Vindale Research

 

Vindale Research

 

Bonus za zapisanie się: 2$

Firma Vindale Research znana jest z dobrze płatnych ofert ankietowych. Niektóre przykłady na ich stronie pokazują ankiety, które zajmują godzinę i płacą około 14 dolarów, co jest dobrym dodatkowym pieniądzem, który można zarobić z kanapy. Bonus 2$ za zapisanie się na pewno też pomaga! TopWedding

Dadzą Ci nawet 5 dolarów tylko za wysłanie selfie z dowodem wpłaty do Vindale – miło!

 

5. InboxDollars – gotówka za rejestrację

 

InboxDollars - Gotówka za rejestrację

 

Bonus za rejestrację: 5 USD

InboxDollars wypłaca bonus za zapisanie się w wysokości 5$. Serwis działa jako agregator dla innych stron z ankietami. Oznacza to, że może nie płacą tak dobrze jak inne strony, ale mają dobry zakres dostępnych ankiet.  Pieniądze za zapisanie się InboxDollars to także witryna Get Paid To – możesz więc zwiększyć swoje zarobki korzystając z ich wyszukiwarki i robiąc zakupy z ich kuponami.

 

6. Survey Savvy Connect

 

Survey Savvy Connect

 

Bonus za rejestrację: 5 dolarów za urządzenie, za miesiąc

Survey Savvy zapłaci Ci 5$ miesięcznie za pobranie ich oprogramowania na maksymalnie 3 urządzenia (5$ za urządzenie do maksymalnie 15$ miesięcznie). Monitorują oni aktywność w Internecie, aby zidentyfikować trendy, a Ty będziesz miał możliwość zwiększenia zarobków, biorąc udział w ankietach w miarę ich pojawiania się. Jak zarabiać pieniądze – 40 prostych sposobów

Musisz aktualizować oprogramowanie i odpowiadać na ankiety najlepiej jak potrafisz.

 

7. Mobilexpression

Bonus za zapisanie się: 5$ karta podarunkowa Amazon

Mobilexpression nagradza za pobieranie aplikacji na tablet. Po 1 tygodniu aktywnego członkostwa otrzymasz bonus za zapis (kredyty MobileXpression do wymiany na kartę podarunkową Amazon o wartości $5.00).

8. Rakuten

 

Rakuten Money do rejestracji

 

Bonus za zapisanie się: karta upominkowa Walmart lub 10$ gotówki.

Rakuten (dawniej Ebates) to usługa cash back i kupon, który zapłaci Ci 10 dolarów, gdy dokonasz kwalifikującego się zakupu o wartości 25 dolarów lub więcej. Ta strona była dla mnie bardzo dochodowa, co widać po moich życiowych sumach.

Rakuten ma na swojej stronie ponad 2000 sklepów, a cashback można uzyskać również w sklepie.

 

9. Pointclub – pieniądze za rejestrację

 

Bonus za zapisanie się: $5 w punktach Pointclub

Pointclub wypłaci Ci bonus 5$ w punktach Pointclub za dołączenie do ich strony z ankietami. Możesz również zdobyć dodatkowe punkty, biorąc udział w ich codziennych loteriach.

 

10. MyPoints

 

Bonus za rejestrację: 10 USD

MyPoints nagradza Cię za zakupy online, realizację kuponów, udział w ankietach, oglądanie sponsorowanych filmów i wiele innych. Pieniądze za zapisanie się Lubię „płatne strony” jak MyPoints, ponieważ dają mi coś do zrobienia, kiedy muszę oglądać telewizję 

 

11. Fusion Cash

 

Fusion Cash Gotówka za rejestrację

 

Bonus za rejestrację: 5 USD

Z $ 1,536,811 (i licząc!) Wypłacone subskrybentom, Fusion Cash jest uzasadnioną stroną do zarabiania pieniędzy online. Możesz otrzymać bonus 5$ za zapisanie się po prostu rejestrując się tutaj i wypełniając krótki kwestionariusz.

 

12) GrabPoints – pieniądze za rejestrację

Bonus za rejestrację: 5 USD

Grabpoints nagrodzi Cię bonusem 5$, gdy wejdziesz na ich stronę. Za udział w ankietach, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety, granie w gry online i pobieranie aplikacji zostaniesz nagrodzony kartami podarunkowymi, gotówką (mój osobisty faworyt) lub nawet kredytem na kod Steam.

 

Teraz kilka szybkich porad, jak w ten sposób uzyskać dodatkowy dochód:

  • Otwórz osobny e-mail dla tych stron, aby twoje główne konto e-mail nie było przytłoczone e-mailami od tych firm. Pieniądze na rejestrację.
  • Poświęć czas na uzupełnienie swojego profilu i odpowiedz na podstawowe pytania o sobie, aby zakwalifikować się do bonusu za zapisanie się.
  • Pamiętaj, że nic w tym życiu nie jest naprawdę za darmo, więc bądź dobrym obywatelem strony i bierz udział w ankietach i ofertach, gdy masz czas.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button